{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما شیراز کویت

بلیط هواپیما شیراز کویت

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

سه شنبه

31 / 03

بررسی

چهارشنبه

01 / 04

بررسی

اولین پرواز شیراز کویت

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/512/

Iran Aseman Airlines

چهارشنبه 1401/03/04

6,490,000 تومان

/512/

Iran Aseman Airlines

چهارشنبه 1401/03/04

6,559,000 تومان

/2215/

Qeshm Air

چهارشنبه 1401/03/04

6,584,000 تومان

/2215/

Qeshm Air

چهارشنبه 1401/03/04

6,584,000 تومان

/2215/

Qeshm Air

چهارشنبه 1401/03/04

6,584,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز شیراز کویت

تعداد سفر های روزانه:
44
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
3860 Km
زمان اولین حرکت از شیراز کویت:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا شیراز :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

قوانین پرواز خارجی

کلیه محدودیت های مربوط به همه گیری کرونایی جهت سفر به کشور کویت لغو گردیده و مسافرین میتوانند به مانند گذشته با مجوزهای معتبر سفر نمایند .

بلیط هواپیما شیراز کویت برای یک پرواز در هفته در دسترس می باشد که تمام پروازهای آن توسط ایران ایر ارائه می گردد. وج.د فرصت های تجاری و گردشگری در مقصد این سفر از مهم ترین دلایل خرید بلیط می باشد و با توجه به محدود بودن تعداد پروازهای آن ظرفیت آنها خیلی زود تکمیل می گردد. به همین منظور در ادامه راهنمای خرید بلیط کویت، عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط خارجی هواپیما و هر آنچه که باید برای این سفر بدانید را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما شیراز کویت

چرا خرید بلیط هواپیما شیراز کویت؟

کویت از مهم ترین کشورها در حاشیه خلیج فارس می باشد که بسیار کوچک بوده و بیشترین درآمد آن از فروش ذخایر نفتی منطقه است. نام این منطقه از دژ و قلعه نظامی به نام کوت گرفته شده است که در در قرن 17 میلادی بنا شده است. وجود جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی و موزه های ارزشمند و شرایط مناسب برای تجارت همگی باعث شده اند تا صنعت گردشگری در این منطقه با رشد خوبی مواجه گردد.

کارهایی که در کویت باید انجام بدهیم

قبل از سفر به کویت لازم است بدانید که دین اصلی مردم این منطقه اسلام می باشد و در نتیجه باید در نوع پوشش این مساله در نظر گرفته شود. بازدید و خرید از بازارها و مراکز خرید Mubarakiya، Avenues، بازار شرق و مرکز خرید 360 از بهترین کارهایی می باشد که در این سفر می توان تجربه کرد. بازدید از مکان های تاریخی و طبیعی از دیگر انتخاب های عالی برای سفر با خرید بلیط پرواز شیراز کویت می باشند که نباید از دست داد. بهترین دیدنی های کویت عبارتند از:

برج های کویت، مسجد جامع، برج آزادی، خانه تاریخی آل بدر، کلوپ های دریایی

بهترین زمان برای سفر به کویت

با توجه به قرار گرفتن کویت در حاشیه خلیج فارس، آب و هوای گرم و مرطوبی را در آن شاهد خواهید بود. به همین خاطر است که اغلب افراد ترجیح می دهند اوایل بهار و پاییز و زمستان به این منطقه سفر کنند. تابستان های بسیار گرم و مرطوب فرصت مناسبی برای تجربه ارزان ترین سفر به کویت خواهد بود.

حمل و نقل عمومی در کویت

در حال حاضر بخاطر نیمه تمام بودن پروژه راه اندازی مترو کویت، برای تردد در مناطق مختلف آن می توان از تاکسی و اتوبوس استفاده نمود.

بلیط هواپیما شیراز کویت

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به کویت

جهت خرید پرواز شیراز کویت از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان هواپیما شیراز کویت

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما کویت، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای شیراز به کویت در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید بلیط شیراز کویت با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

نرخ بلیط پرواز

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما شیراز کویت فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی کویتو همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز شیراز کویت با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط کویت نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر شیراز کویت خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط پرواز چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر کویت ارزانتر از بلیط سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

خرید بلیط شیراز کویت

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان کویت

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

خرید بلیط چارتر شیراز کویت

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری شیراز کویت را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز کویت ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه کویت

فرودگاه بین المللی کویت با کد یاتا KWI، در شهر کویت واقع شده است و علاوه بر کاربرد مسافربری، از نظر نظامی نیز اهمیت زیادی برای این کشور دارد. این فرودگاه که در فاصله 15.5 کیلومتری جنوب کویت واقع شده است، دارای ترمینال بسیار پیشرفته و مجهزی بوده و سفرهای داخلی و خارجی بسیار زیادی در آن انجام میشود. تنها راه دسترسی از فرودگاه کویت به مرکز شهر تاکسی می باشد.

از جمله پروازهای شیراز کویت که در این فرودگاه انجام میشوند می توان به پرواز شیراز کویت ایران ایر اشاره نمود

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟