tglCty
مسافران : 1
اکونومی
جمعه 1403/04/22
--
شنبه 1403/04/23
--
یکشنبه 1403/04/24
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
41,747 ت
دوشنبه 1403/04/25
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
29,893 ت
سه شنبه 1403/04/26
--
چهارشنبه 1403/04/27
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینXC می باشد XC
22,226 ت
پنجشنبه 1403/04/28
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
25,637 ت
جمعه 1403/04/29
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
29,893 ت
شنبه 1403/04/30
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
50,652 ت
یکشنبه 1403/04/31
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینQR می باشد QR
27,156 ت
دوشنبه 1403/05/01
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
27,540 ت
سه شنبه 1403/05/02
--

اطلاعات پرواز شیراز به آنتالیا

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
03 ساعت و 45 دقیقه
routing مسافت
3146 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ شیراز :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ شیراز :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز شیراز آنتالیا

arrowRight
Flydubai
Qatar Airways
Turkish Airlines
Corendon Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا

questions میزان بار مجاز مسافران در پرواز شیراز آنتالیا چند کیلوگرم است؟ هر مسافر چند کیلوگرم بار می تواند داخل کابین همراه داشته باشد؟
arrow down icon

بار مجاز در پرواز شیراز آنتالیا بین 15 تا 35 کیلوگرم است. مسافران می توانند 5 الی 7 کیلوگرم بار در کابین همراه داشته باشند.

questions آیا امکان رزرو پرواز مستقیم شیراز آنتالیا وجود دارد؟ پرواز غیرمستقیم شیراز آنتالیا از کدام فرودگاه هاست؟
arrow down icon

امکان رزرو پرواز مستقیم پرواز شیراز آنتالیا وجود ندارد. پرواز غیرمستقیم این مسیر با توجه به نوع ایرلاین از دوحه، استانبول یا آنکارا می باشد.

questions قیمت بلیط هواپیما شیراز استانبول چقدر است؟ آیا رسپینا بلیط شیراز آنتالیا را با تضمین قیمت ارائه می دهد؟
arrow down icon

قیمت بلیط شیراز آنتالیا با توجه به زمان سفر، نوع پرواز، کلاس پروازی و ایرلاین متغیر بوده که در دی 1401 از 12 میلیون تومان شروع می شود. سایت رسپینا بلیط هواپیما را با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت ها ارائه می دهد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما شیراز آنتالیا را می توانید با پشتیانی 24 ساعته از لحظه خرید بلیط تا رسیدن به مقصد از رسپینا رزرو کنید. علاوه بر این امکان خرید بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا با تضمین قیمت وجود دارد. برای خرید بلیط شیراز آنتالیا در کادرهای بالای صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا آخرین لیست پروازها را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

مهم ترین قدم هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی انتخاب سایت مطمئن است. در سایت رسپینا علاوه بر خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا با قیمت مناسب، می توانید در کمترین زمان، بلیط موردنظر را رزرو کنید.

 1. در کادرهای مشخص شده در بالای صفحه ابتدا مبدا و مقصد و سپس زمان سفر را انتخاب کنید.
 2. در صفحه بعدی آخرین لیست پروازها را مشاهده خواهید کرد که می توانید با فیلترهای موجود در سمت راست نوع بلیط را انتخاب نمایید.
 3. پس از انتخاب بلیط موردنظر، در صفحه بعدی باید اطلاعات مسافرین و سپس اطلاعات تماس را به دقت وارد کنید.
 4. پس از تایید اطلاعات با پرداخت هزینه بلیط، لینک آن برای شماره تلفن وارد شده ارسال خواهد شد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

بلیط شیراز آنتالیا رسپینا

وب سایت رسپینا با سابقه فعالیت طولانی از سال 1389، سعی کرده است بهترین خدمات را در اختیار مسافران قرار دهد. با خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا از رسپینا از مزایای متعددی بهره مند خواهید شد که در ادامه بررسی شده است.

 • پشتیبانی 24 ساعته: کارشناسان رسپینا در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما از لحظه خرید تا رسیدن شما به فرودگاه است. در صورت نیاز به راهنمایی پس از ورود به سایت پنجره ای در سمت راست و پایین باز می شود که با ورود شماره تماس، کارشناسان در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس می گیرند. همچنین می توانید با انتخاب گزینه تماس اینترنتی رایگان در انتهای صفحه با کارشناسان رسپینا در تماس باشید.
 • اطلاع از تاخیر پروازها: یکی از خدمات ممتاز سایت رسپینا اطلاع رسانی تاخیر پروازها است. در صورتی که پرواز شما با تاخیر روبه رو شود، کارشناسان با تماس به شماره وارد شده در اطلاعات بلیط، میزان تاخیر را حتی اگر یک دقیقه باشد به شما اطلاع می دهند.
 • تضمین ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز آنتالیا: سایت رسپینا بلیط هواپیما را با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت ها ارائه می دهد. پس از خرید بلیط شیراز آنتالیا در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با نرخی پایین تر مشاهده کردید موضوع را به کارشناسان اطلاع رسانی کنید. پس از بررسی کارشناسان پرواز، دو برابر اختلاف قیمت بلیط به حساب شما عودت خواهد شد.
 • خرید بلیط شیراز آنتالیا در کمترین زمان: برای خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا نیازی به ثبت نام در سایت ندارید. تنها با انتخاب زمان پرواز و ورود اطلاعات مبدا و مقصد، می توانید بلیط شیراز آنتالیا را در کمترین زمان رزرو کنید. وب سایت رسپینا با حداقل کردن مراحل خرید بلیط شیراز آنتالیا، امکان رزرو آن را در کمتر از یک دقیقه فراهم کرده است.

بلیط شیراز آنتالیا رسپینا

قیمت بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما شیراز آنتالیا متاثر از عوامل مختلفی است. زمان خرید بلیط هواپیما شیراز آنتالیا از مهم ترین عامل بوده که با این وجود عوامل دیگری نیز بر قیمت بلیط آن موثر است.

 • زمان خرید بلیط شیراز آنتالیا: اینکه چه زمانی به آنتالیا سفر کنید، بر قیمت بلیط موثر است. در روزهایی از سال که در آن مسافران زیادی به آنتالیا سفر می کنند، نرخ بلیط با افزایش روبه رو می شود. این ایام معمولا بهار و ماه های شهریور تا آذر است. اما در اوایل تابستان و پس از کریسمس تقاضا برای سفر به آنتالیا کاهش می یابد.
 • شرکت هواپیمایی: پرواز شیراز آنتالیا توسط ایرلاین های ترکیش و قطر ایرویز برگزار می شود. در حال حاضر و در  اوایل دی 1401 قیمت بلیط شیراز آنتالیا ترکیش بین 12 تا 26 میلیون بوده و برای قطر ایرویز از 13 الی 33 میلیون تومان متغیر است. این اختلاف قیمت به دلیل نوع کلاس پروازی و مسیر پروازی متفاوت آن هاست.
 • نوع کلاس پروازی: پرواز شیراز به آنتالیا در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس انجام شده که به دلیل خدمات بهتر در کلاس بیزینس، هزینه بلیط آن نیز بیشتر است. هنگام خرید بلیط نوع کلاس پروازی در قسمت اطلاعات بلیط به صورت economy یا business مشخص شده است. همچنین هنگام ورود تاریخ سفر می توانید نوع بلیط را نیز مشخص کنید.
 • نوع پرواز: پرواز شیراز به انتالیا به صورت غیرمستقیم انجام شده و در حال حاضر پرواز مستقیم شیراز آنتالیا وجود ندارد. این پروازها توسط ایرلاین ترکیش در مسیر شیراز-استانبول یا آنکارا و آنتالیا انجام می شود. همچنین هواپیمایی قطر، مسیر شیراز -دوحه – استانبول یا آنکارا و آنتالیا را پرواز می کند. در مسیرهای کوتاه تر معمولا قیمت بلیط هواپیما از شیراز به آنتالیا پایین تر است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

راهنمایی پرواز شیراز به آنتالیا

پرواز شیراز آنتالیا در برخی از روزهای هفته انجام شده که لازم است برنامه ریزی خود برای سفر را طبق برنامه پروازها انجام دهید. اطلاعات کلی پرواز شیراز آنتالیا به شرح زیر است:

فرودگاه مبدا فرودگاه شیراز
فرودگاه مقصد فرودگاه آنتالیا
نوع پرواز غیر مستقیم
زمان سفر 5 الی 6 ساعت
بار مجاز 15 الی 35 کیلوگرم
 • فرودگاه مبدا: فرودگاه بین المللی شیراز میزبان پرواز شیراز آنتالیا بوده که پس از رسیدن به فرودگاه باید وارد ترمینال پروازهای خارجی شوید. سعی کنید حدود 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید زیرا روند بازرسی و صدور کارت پرواز ممکن است طول بکشد
 • فرودگاه مقصد: فرودگاه آنتالیا مقصد نهایی این مسیر است. از آنجا که این پرواز غیرمستقیم است، با توجه به نوع ایرلاین وارد فرودگاه های استانبول، دوحه یا آنکارا نیز خواهید شد. در برخی پروازها هنگام ورود به استانبول لازم است فرودگاه خود را از صبیحا به استانبول یا برعکس تغییر دهید تا به آنتالیا برسید.
 • بار مجاز: میزان بار مجاز مسافران در پرواز شیراز آنتالیا به نوع کلاس و ایرلاین بستگی دارد. حداقل بار مجاز در این مسیر 15 کیلوگرم بوده که مربوط به ایرلاین ترکیش است. حداکثر بار مجاز به ازای هر فرد نیز 35 کیلوگرم است که مربوط به هواپیمایی قطر می باشد.

پرواز شیراز آنتالیا

بلیط لحظه آخری شیراز آنتالیا

بلیط هواپیما شیراز آنتالیا را می توانید در ساعات نزدیک به پرواز و با قیمتی مناسب رزرو کنید که در این صورت بلیط لحظه آخری نام دارد. این بلیط ها در حقیقت بلیط چارتر بوده که در ساعات نزدیک به پرواز با قیمتی متفاوت به فروش می رسد. برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز به انتالیا می توانید پس از ورود به صفحه لیست پروازها، با فیلتر زمان پرواز، آخرین پروازها را انتخاب کرده و با توجه به قیمت، یکی از آن ها را رزرو کنید.

از آنتالیا با پرواز به سفر خود ادامه دهید