{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما شیراز چابهار

ارزانترین نرخ پرواز شیراز چابهار معمولا در روز های جمعه است

بلیط هواپیما شیراز چابهار

دوشنبه

03/02

بررسی

سه شنبه

03/03

1034 ت

چهارشنبه

03/04

بررسی

پنجشنبه

03/05

1055 ت

جمعه

03/06

1033 ت

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

بررسی

سه شنبه

03/10

1034 ت

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

1055 ت

جمعه

03/13

1034 ت

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

1034 ت

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

1044 ت

جمعه

03/20

1034 ت

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

بررسی

سه شنبه

03/31

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز شیراز چابهار

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی شهید دستغیب
فرودگاه مقصد :
فرودگاه بین المللی کنارک
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز شیراز چابهار

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما شیراز چابهار امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز شیراز چابهار

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

7410

فلای پرشیا

سه شنبه 1401/03/03

1,040,000 تومان

4422

پارس ایر

پنجشنبه 1401/03/05

1,070,000 تومان

7410

فلای پرشیا

جمعه 1401/03/06

1,070,000 تومان

درمسیر شیراز به چابهار چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز شیراز چابهار براساس ایرلاین

دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه

فلای پرشیا

شیراز چابهار فلای پرشیا دوشنبه

-

1,030,000

-

-

1,030,000

-

-

پارس ایر

شیراز چابهار پارس ایر دوشنبه

-

-

-

1,060,000

-

-

-

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 1
تعداد رای ها : 1

بلیط هواپیما شیراز چابهار مورد تقاضای بسیاری از گردشگرانی است که قصد دارند راهی مهم ترین بندر جنوب شرق ایران و یکی از مهم ترین بنادر آسیا شوند. چابهار که در جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان و در کنار دریای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته، به مکانی برای لنگر انداختن کشتی های اقیانوس پیما تبدیل شده است. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید، که مایلید بیش تر با زیر و بم های سفر هوایی به چابهار آشنا شوید، در ادامه برای آشنایی با نحوه خرید بلیط هواپیما آسان و سریع مسیر شیراز به چابهار با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما شیراز چابهار

چرا خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار؟

مسیر شیراز تا چابهار را می توان با استفاده از دو وسیله نقلیه هواپیما و اتوبوس طی نمود. اما باید توجه داشته باشید که در صورت انتخاب سفر زمینی، می بایست مدت زمان زیادی را در جاده بگذرانید که خستگی سفر را برای شما بیش تر خواهد کرد. از طرفی با توجه به اینکه مسیر ریلی میان این دو شهر هنوز برقرار نشده است، برای سفر با قطار باید ابتدا به بندرعباس رفته و مابقی راه را با اتوبوس طی کنید. بنابراین با توجه به این شرایط بهترین گزینه برای سفر، استفاده از پرواز شیراز به چابهار خواهد بود.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما شیراز چابهار

برای بسیاری از مسافران، اطلاع از جزئیات برنامه پرواز امری ضروری می باشد. چراکه سبب می شود تا برنامه ریزی برای سفر دقیق تر و هوشمندانه تر صورت گیرد. مهم ترین اطلاعاتی که در رابطه با این مسیر مورد پرسش مسافران است، عبارتند از:

مسافت و زمان پرواز شیراز چابهار

مسافت هوایی بین دو شهر شیراز و چابهار حدود 932 کیلومتر می باشد که هواپیما این مسیر را در مدت زمان تقریبی 1 ساعت و 45 دقیقه طی می کند. لازم به ذکر است گاهی با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم، مدت زمان پرواز تغییر می کند؛ اما با در نظر گرفتن تمامی موارد، شما بیشتر از 2 ساعت در هواپیما نخواهید بود.

ایرلاین های مسیر شیراز چابهار

در حال حاضر با توجه به کم بودن ترددها در این مسیر، تنها شرکت هواپیمایی فلای پرشیا، اقدام به ارائه بلیط هواپیما شیراز چابهار نموده است. فلای پرشیا یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی می باشد.

روز و ساعات پرواز شیراز چابهار

برنامه پروازی شرکت فلای پرشیا برای مسیر شیراز تا چابهار متعلق به روزهای سه شنبه و جمعه می باشد. اما زمان پرواز هواپیما در مسیر شیراز به چابهار متغیر است. اغلب پروازها طی ساعت 6 تا 10 صبح انجام می شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به چابهار

با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا بهتر است تا حد امکان از حضور در صف و یا مکان های عمومی خودداری کنید. شما می توانید بدون مراجعه حضوری به دفاتر خدمات گردشگری برای تهیه بلیط، به راحتی مراحل رزرو را به صورت اینترنتی انجام دهید تا علاوه بر صرفه جویی در زمان از مزایای خرید اینترنتی نیز بهره مند شوید.

قیمت بلیط هواپیمای شیراز به چابهار

به طور کلی بلیط پرواز هیچگاه قیمت ثابتی نداشته است و در هر زمانی با توجه به عوامل متعددی قیمت گذاری می شود. از جمله مهم ترین معیارهایی که در تعیین نرخ پرواز اثر گذارند، می توان به: زمان خرید، برند ایرلاین، نوع بلیط و کلاس پروازی اشاره کرد که در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

بازه زمانی خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار

اگر در ایام high season به چابهار سفر کنید، به دلیل افزایش تقاضا، قیمت های بلیط نیز به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت. بنابراین انتخاب بازه زمانی، نه تنها قیمت بلیط پرواز شیراز چابهار، بلکه سایر هزینه های سفر شامل هزینه هتل، هزینه گردش در شهر و... را نیز تحت الشعاع قرار می دهد. بنابراین اگر به دنبال سفری ارزان هستید سعی کنید در انتخاب زمان کمی منعطف تر باشید.

نوع بلیط پرواز شیراز به چابهار

معمولا بلیط های پرواز در انواع مختلفی اراده می شود، هر بلیط با توجه به محدودیت ها و امکاناتی که دارد، تعیین قیمت می شود. برای اینکه بدانید بلیطی که خریداری می کنید از کدام نوع است باید به اطلاعاتی که در زمان رزرو روی بلیط ثبت شده دقت کنید.

پرواز شیراز به چابهار

قیمت بلیط هواپیمای شیراز به چابهار چارتر

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر باشید می توانید با کمی صبر و در زمان مناسب، بلیط های نوع چارتر را تهیه کنید. قیمت این بلیط ها را چارترکننده تعیین می کند و تابع قاعده ی خاصی نیست اما معمولا نسبت به بلیط های سیستمی از قیمت کم تری برخوردار می باشد. با عضویت در سرویس خبرم کن وب سایت رسپینا می توانید از آخرین قیمت بلیط های پرواز مطلع شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به چابهار

چنانچه تمایل داشتید تا بلیط سفر خود را به صورت اینترنتی تهیه کنید، لازم است تا مراحلی را برای رزرو بلیط طی کنید. ما در ادامه این مراحل را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده ایم، تا بتوانید با آگاهی بیشتر اقدام به رزرو اینترنتی بلیط نمائید.

گام اول: جست و جوی بلیط مسیر

در ابتدا وارد یک سایت فروش خدمات گردشگری شوید و صفحه مربوط به بلیط پرواز را انتخاب نمائید. در مرحله ی بعدی، پس از انتخاب مبدا، مقصد و بازه زمانی جدول بلیط هواپیما شیراز چابهار را مشاهده خواهید نمود. بعد از بررسی کامل جدول و یافتن پرواز موردنظر خود، بر روی دکمه ی ثبت کلیک نمائید.

گام دوم: وارد کردن اطلاعات مسافر

در مرحله دوم، پس از انتخاب بلیط هواپیما شیراز به چابهار موردنظر این بار می بایست مشخصات فردی مسافر را مطابق با اطلاعات شناسنامه و کارت ملی وی وارد کنید. به دلیل اهمیت بالای این موضوع، پس از ثبت، سامانه از شما می خواهد که اطلاعات را مجدد ویرایش و یا در صورت صحت، تایید نمائید.

گام سوم: پرداخت

در مرحله آخر و پس از تایید اطلاعات هویتی مسافر، به درگاه های پرداخت هدایت می شوید. پرداخت هزینه پرواز شیراز چابهار از طریق رمز دوم پویا و کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، به راحتی میسر خواهد بود.

بلیط شیراز چابهار چارتر

بلیط های نوع چارتر معمولا زمانی که مدت کوتاهی تا پرواز باقی مانده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است، ارائه می گردند. لذا این بلیط ها در بیش تر موارد از قیمت ارزان تری نسبت به بلیط های سیستمی برخوردار می باشند. البته این قاعده همیشگی نیست و ممکن است در مواقعی نیز بالعکس عمل کند. در ایام شلوغ سال که تقاضا برای خرید بلیط افزایش می یابد، قیمت بلیط های نوع چارتر نیز ممکن است از بلیط های سیستمی گران تر شود.

فرودگاه چابهار

در حال حاضر کلیه پروازهای ورودی به بندر چابهار از طریق فرودگاه کنارک (در 51 کیلومتری چابهار) صورت می گیرد. از آنجائی که بندرچابهار هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ سیاسی و توریستی گذرگاه و بندر مهمی تلقی می گردد، لذا قاعدتا به فرودگاه گسترده ای برای پوشش دهی پرواز نیازمند است. اما به دلیل کوچک بودن فرودگاه کنارک و ممکن نبودن گسترش آن، فرودگاه بین المللی بندر چابهار در حال تاسیس می باشد. در حال حاضر 8 ایرلاین در فرودگاه بین المللی کنارک فعالیت می کنند که مقاصد پروازی آن ها شامل 5 شهر داخلی و دو شهر خارجی دبی و مسقط (مرکز عمان) می باشد.

پرواز شیراز چابهار

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز چابهار رسپینا

رسپینا با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات فروش آنلاین انواع بلیط به همراه تخفیفاتی که همواره برای کاربران خود در نظرگرفته است، امروزه یکی از بهترین سامانه های فروش اینترنتی انواع بلیط و خدمات سفر می باشد. از محبوب ترین خدماتی که در این شرکت برای مسافران در نظر گرفته شده می توان به:

امکان انتخاب ایرلاین و کلاس پرواز شیراز به چابهار

چنانچه تمایل دارید بلیط ایرلاین به خصوصی را تهیه کنید، یا کلاس صندلی خاصی مد نظر شما است، می توانید به راحتی در سایت رسپینا با استفاده از فیلتر جستجو به این موارد دسترسی داشته باشید. برای این منظور پس از اینکه مطابق راهنمای ارائه شده در خرید بلیط عمل نمودید، در لیست جدول پروازها، کافیست از فیلترهای ایرلاین و کلاس پرواز در سمت راست صفحه، جدول پرواز را دسته بندی نمائید.

پشتیبانی 24 ساعت رسپینا

در صورتی که حین خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار با مشکلاتی از قبیل قطعی برق یا اینترنت رو به رو شدید و خرید شما ناقص ماند، تیم مجرب و حرفه ای در رسپینا به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به شما هستند. در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی می توانید سریعا با تیم پشتیبانی این سامانه تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما حل شود.

امکان استرداد آنلاین بلیط

چنانچه برنامه پرواز شیراز چابهار شما به هر دلیل تغییر نمود، می توانید به صورت اینترنتی اعلام کنسلی کنید. برای این منظور، وارد سایت رسپینا شده و با انتخاب گزینه "کنسلی" یا همان استرداد بلیط که در بخش کاربری وجود دارد اقدام به استرداد بلیط خریداری شده نمائید.

بهترین زمان برای سفر هوایی از شیراز به چابهار

برای بسیاری از افراد، انتخاب زمان مناسب از اولویت های اصلی سفر است. زمان خرید بلیط در قیمت پرواز تاثیر گذار می باشد. برخی از افراد برای کاهش هزینه ها به دنبال زمان هایی برای رزرو بلیط هواپیما از شیراز به چابهار هستند که در آن بازه ها قیمت پرواز ارزان تر است. اما در مقابل بسیاری دیگر نیز صرف نظر از هزینه ها، به دنبال لذت بردن بیشتر از سفر خود می باشند. در تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی تابستان، چابهار، روزهای پرگردشگری را تجربه می کند. لذا هزینه پرواز مسیر شیراز چابهار در این بازه زمانی گران تر خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار رسپینا

در این مطلب تمامی آنچه که برای رزرو اینترنتی بلیط پرواز مسیر شیراز به چابهار نیاز بود بدانید را مورد بررسی قرار داده ایم. شما می توانید با استفاده از این نکات به راحتی اقدام به رزرو بلیط در رسپینا نمائید. چنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با ما در ارتباط باشید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما چابهار چقدر است؟ expand_more

قیمت پروازها نسبت به هر بازه زمانی متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به جدول پرواز ها در رسپینا تمامی اطلاعات مورد نظرتان در مورد پرواز های هر شهری را پیدا کنید

چطور اینترنتی بلیط هواپیما چابهار را بخریم ؟ expand_more

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمای چابهار کافیست وارد سایت رسپینا شوید و از قسمت بلیط هواپیما مبدا و مقصد خودتان و همچنین تاریخ مورد نظرتان برای سفر را تعیین کنید و پس از آن اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و هزینه تعیین شده را پرداخت نمایید تا بلیط اینترنتی هواپیما برای تان ارسال شود.

بهترین زمان سفر به چابهار کی است؟ expand_more

این شهر دارای آب و هوای نسبتا گرمی می باشد به همین خاطر پیشنهاد می شود در فصل زمستان به چابهار مسافرت کنید تا شاهد آب و هوای خنک، در کنار جاذبه های دوست داشتی این شهر باشید.

در چابهار از چه جاذبه هایی میتوان دیدن کرد؟ expand_more

چابهار شهری است مملو از جاذبه های گردشگری مختلف که از معروف ترین این جاذبه ها میتوان به روستای درک، تالاب لیپار و کوه های مینیاتوری اشاره کرد.