{{ctrl.notification}}
respina

بلیط چارتر اصفهان

بلیط چارتر اصفهان را در سایت رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته رزرو کنید.

بلیط چارتر اصفهان در واقع همان بلیط هواپیما به مقصد اصفهان بوده که توسط شرکت های چارترکننده از ایرلاین ها خریداری شده و در برخی از روزها، با قیمتی پایین تر عرضه می شود. در رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما با تضمین قیمت برای کلیه پروازهای داخلی ارائه شده است که در صورت مشاهده نرخ ارزانتر پس از خرید بلیط بتوانید معادل ۲ برابر اختلاف قیمت را به عنوان خسارت پس بگیرید. برای راهنمای بیشتر در خصوص نحوه دسترسی و رزرو پروازهای چارتری اصفهان ادامه مطلب را مطالعه نمائید.

رزرو بلیط چارتر اصفهان از رسپینا

خرید بلیط چارتر اصفهان

شما می توانید در سایت رسپینا در کم ترین زمان ممکن و بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری، بلیط چارتر را از مبدا یا به مقصد شهرهای داخلی رزرو کنید. برای دسترسی راحتتر به پروازهای چارتر اصفهان مراحل زیر را ترتیب طی کنید:

 1. ابتدا باید در کادر موجود در بالای صفحه، مبدا خود را مشخص و اصفهان را در کادر مقصد وارد و سپس تاریخ رفت خود را انتخاب و در ادامه بر روی جستجو کلیک کنید.
 2. در صفحه بعد، در فیلتر های سمت راست صفحه، در قسمت نوع پرواز، گزینه "چارتر" را انتخاب کنید تا تنها پرواز چارتر اصفهان در صفحه نمایش داده شود. بنابراین می توانید بلیط خود را با توجه به نوع پرواز، کلاس پروازی، زمان حرکت، ظرفیت و قیمت انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب بلیط وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد که باید اطلاعات خود را به دقت وارد کنید.
 4. پس از ورود و تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت شده و پس پرداخت هزینه، لینک بلیط برای شما ارسال خواهد شد.

راهنمای خرید بلیط چارتر اصفهان

 • چنانچه تاکنون از رسپینا، برای رزرو بلیط اقدام کرده باشید، می توانید پس از انتخاب بلیط، در پنجره باز شده و در قسمت "مسافرین سابق"، شماره تماس خود را وارد کنید. در اینصورت تمامی مشخصات مورد نیاز شما در فیلد های مربوطه قرار خواهد گرفت.
 • در صورت داشتن کد تخفیف، گزینه "کد تخفیف دارم" در کادر مشخص شده در صفحه اطلاعات مسافرین انتخاب کرده و سپس برای ذخیره اطلاعات گزینه "ثبت" را انتخاب کنید.

خرید بلیط چارتر اصفهان از رسپینا

شرکت رسپینا، یکی از بزرگترین ترین مراکز خدمات گردشگری و مسافرتی در کشور است، که علاوه بر تضمین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته، خدمات و مزایای ویژه ای را برای مسافرانی که از طریق این سایت برای رزرو بلیط هواپیما اصفهان اقدام کنند ارائه کرده است. برخی از مهمترین این مزایا عبارتند از:

سرویس خبرم کن⭐️اطلاع از کاهش قیمت بلیط
سرویس چند بخرم⭐️خرید بلیط با نرخ دلخواه
تضمین قیمت⭐️تضمین ارزانترین قیمت بلیط چارتر اصفهان
پشتیبانی 24 ساعته⭐️اطلاع از تاخیر پرواز حتی 1 دقیقه
 • بلیط چارتر رفت و برگشت اصفهان: یکی دیگر از خدمات رسپینا، امکان رزرو بلیط هواپیما اصفهان رفت و برگشت به صورت همزمان است. در بعضی زمان ها، از جمله فصول تابستان و زمستان که تردد به اصفهان کمتر می شود، شما می توانید در این زمان این بلیط را با قیمت ارزان و 2 طرفه با انتخاب تاریخ رفت و برگشت خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر رفت و برگشت اصفهان، می بایست پس از وارد کردن تاریخ رفت، گزینه "یک طرفه" را کلیک کنید تا حالت برگشت فعال شود. بنابراین با انتخاب تاریخ برگشت، رزرو بلیط رفت و برگشت خود را قطعی کنید.
 • رزرو بلیط بدون ایجاد حساب کاربری: از مهمترین خدمات رسپینا می توان به رزرو بلیط بدون ایجاد حساب کاربری اشاره کرد. مسافران می توانند بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری و تنها با وارد کردن اطلاعات شخصی (کد ملی، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و...)، بلیط چارتر اصفهان را رزرو کنند.
 • خرید بلیط ارزان چارتر اصفهان با مشاهده تقویم پروازی: سامانه رسپینا، این امکان را فراهم آورده است تا مسافران با استفاده از تقویم پروازی، بتوانند ارزانترین بلیط چارتر اصفهان را مشاهده و با مقایسه قیمت ها، بهترین روز را برای سفر خود برگزینند. این تقویم در صفحه لیست پروازها وجود دارد که پس از جستجوی مبدا و مقصد به شما نشان داده می شود.
 • تضمین برگشت وجه: استرداد بلیط و برگشت وجه، از دیگر خدمات ویژه این مجموعه می باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی مسافری بخواهد بلیط خود را کنسل کنید، رسپینا این امکان را فراهم کرده است تا بتواند به راحتی، در پنل کاربری خود و یا تماس با کارشناسان، نسبت به استرداد بلیط خود اقدام کند. سپس مبلغ پرداخت شده پس از اعمال جریمه، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

بلیط چارتر اصفهان رسپینا

 • اطلاع از ارزانترین قیمت بلیط چارتر اصفهان با سرویس "خبرم کن": یکی از خدمات رسپینا در خرید ارزان قیمت بلیط چارتر اصفهان، سرویس خبرم کن است. این سرویس به محض کاهش نرخ بلیط چارتر اصفهان، با ارسال پیامک، شما را از این موضوع مطلع می کند. پس از انتخاب بلیط، روی آیکون زنگوله خبرم کن در قسمت سمت راست صفحه کلیک کرده و درصد کاهش قیمت بلیط مد نظر، مهلت ارسال پیامک و شماره تلفن همراه خود را وارد و دکمه خبرم کن را انتخاب کنید. پس از ورود و تایید اطلاعات، به محض کاهش قیمت بلیط چارتر اصفهان، برای شما پیامکی ارسال می شود.

بلیط چارتر برای مقصد اصفهان

  خرید بلیط چارتر لحظه آخری اصفهان

  بلیط لحظه آخری اصفهان در حقیقت همان چارتر است که در برخی روزها با تخفیف بیشتری به فروش می رسد. برای رزرو این بلیط ها باید از چندین روز قبل جستجو کرده و در زمانی مناسب آن را رزرو کنید. اما سایت رسپینا این مشکل را برای مسافران برطرف کرده است. سرویس چند بخرم، از سرویس های ویژه ی رسپینا برای خرید بلیط چارتر لحظه آخری اصفهان محسوب می شود که در صورتی که آن را فعال و مبلغ مورد نظر خود وارد کنید، به محض کاهش نرخ بلیط چارتر اصفهان تا مبلغ پیشنهادی، رزرو این بلیط را به صورت خودکار، انجام خواهد داد.

  برای فعالسازی این سرویس خدماتی بایستی وارد حساب کاربری خود شده و در بخش "مالی" موجودی حساب خود را به اندازه مبلغ مورد نظر برای خرید بلیط چارتری اصفهان افزایش دهید. سپس مراحل رزرو را انجام داده و پس از وارد کردن اطلاعات مسافران، در قسمت پایین این صفحه، گزینه چند بخرم را انتخاب کنید. سپس نرخ مد نظر خود برای خرید این بلیط را با توجه به موجودی حساب کاربری و آخرین مهلت تلاش برای خرید این بلیط را مشخص بفرمایید. سپس برای ذخیره اطلاعات، گزینه "ثبت" را انتخاب کنید. دقت کنید نرخ وارد شده، می بایست حداقل 50 درصد قیمت بلیط انتخابی شما باشد.

  خرید بلیط چارتر اصفهان لحظه آخری با سرویس چند بخرم

  رزرو ارزانترین بلیط چارتر اصفهان

  بلیط چارتر اصفهان نسبت به بلیط سیستمی آن دارای قوانین متفاوتی از نظر قیمت گذاری است. این بلیط ها تابع نرخ مصوب نیستند و نوسان قیمت دارند. به همین دلیل انتخاب ارزانترین بلیط چارتر اصفهان نیازمند انتخاب زمان صحیح برای سفر است. با این وجود سایت رسپینا بلیط چارتر اصفهان را با تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مسافران قرار می­دهد. در صورتی که پس از خرید بلیط از رسپینا در سایتی دیگر با قیمتی کمتر یافتید، می توانید با اطلاع به کارشناسان، دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید.

  قیمت بلیط چارتر اصفهان

  ارزان ترین زمان برای خرید این بلیط، به شهر مبدا، بازه زمانی پرواز و ایرلاین شما بستگی دارد. در زمان پیک سفر به اصفهان (فصل بهار و پاییز خصوصا عید نوروز) با توجه به پر شدن سریع صندلی ها، شرکت های چارتر کننده نیازی به کاهش قیمت این بلیط نداشته و معمولا آن را هم قیمت با بلیط های پرواز سیستمی ارائه می دهند.

  همچنین پیشنهاد می کنیم، در صورت داشتن فرزند خردسال (2 تا 12 سال) از خرید بلیط چارتر اصفهان خودداری نموده و پرواز خود را به صورت سیستمی رزرو کنید. چرا که نرخ بلیط پرواز های چارتر کودکان با بزرگسالان تفاوتی ندارد. اما نرخ این بلیط برای نوزادان (زیر 2 سال) همانند پرواز های سیستمی، بین 10 تا 20 درصد بلیط بزرگسالان است.

  تضمین قیمت بلیط چارتر اصفهان

  ارزانترین زمان خرید بلیط چارتر اصفهان

  انتخاب دقیق ترین زمان برای رزرو بلیط چارتر اصفهان غیر ممکن بوده اما بطور کلی در روزهایی از سال که میزان مسافرت به اصفهان بیشتر است به دلیل تقاضای بالا برای بلیط چارتر اصفهان، قیمت آن نیز افزایش می یابد. بهترین روش برای انتخاب ارزانترین زمان، استفاده از تقویم پروازی رسپینا است. این تقویم را می توانید پس از جستجوی مبدا و مقصد در صفحه لیست پروازها مشاهده کنید. در این تقویم ارزانترین قیمت بلیط چارتر اصفهان در هر روز مشخص شده است.

  استرداد بلیط چارتری اصفهان

  قوانین بلیط چارتری با بلیط سیستمی متفاوت بوده که یکی از این موارد در قوانین مربوط به کنسلی بلیط است. بلیط چارتر اصفهان قابلیت کنسلی نداشته و در صورت استرداد آن، هزینه ای به مسافر عودت نمی شود. البته برخی شرکت های چارتر کننده قوانین متفاوتی دارند که می توانید با تماس با کارشناسان رسپینا شرایط کنسلی بلیط چارتر اصفهان را جویا شوید. علاوه بر این بلیط چارتر اصفهان شامل قوانین نوشو (no show) نبوده و در صورتی که از پرواز خود جا بمانید، هزینه ای به مسافر عودت نمی شود.

  error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

  برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

  سوالات متداول بلیط چارتر اصفهان

  بهترین زمان برای خرید ارزان بلیط چارتر اصفهان چه زمانی است؟ چگونه ارزانترین روز بلیط چارتر اصفهان را انتخاب کنیم؟ expand_more

  فصل تابستان و زمستان، ارزان ترین زمان برای خرید بلیط چارتر اصفهان است. با استفاده از تقویم پروازی رسپینا در صفحه لیست پروازها، ارزانترین روز خرید بلیط مشخص می شود.

  آیا می توان بلیط چارتر اصفهان را کنسل کرد؟ جریمه کنسلی بلیط چارتر چقدر است؟ expand_more

  امکان استرداد بلیط چارتر اصفهان، به آژانس چارتر کننده و مسیر پروازی بستگی دارد. به طور کلی در صورت کنسلی پرواز های چارتری، مسافر بایستی جریمه بیشتری نسبت به پرواز های سیستمی پرداخت کند.

  رسپینا چه مزایایی را برای خرید بلیط چارتر اصفهان به مشتریان ارائه می دهد؟ expand_more

  رسپینا با ارائه دو سرویس خدماتی مانند خبرم کن (اطلاع از ارزان ترین بلیط های چارتر) و سرویس چند بخرم (جهت رزرو خودکار بلیط چارتری اصفهان)، این امکان را فراهم کرده است تا مسافران با فعالسازی آن ها، بتوانند به راحتی از ارزانترین نرخ بلیط مطلع شده و بلیط چارتر خود را خریداری کنند.

  نرخ بلیط کودک و نوزاد در بلیط چارتر اصفهان چگونه محاسبه می شود؟ expand_more

  در بلیط چارتر اصفهان، نرخ بلیط نوزاد 10 درصد بلیط بزرگسالان است. همچنین در این پرواز ها، نرخ کودک وجود ندارد و نرخ مسافر کودک و بزرگسال یکسان محاسبه می شود.