رسپینا
کیش

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش از بزرگترین رستوران های ساحلی و موزیکال جزیره است که به عنوان پدر شیشلیک ایران شناخته شده و یکی از شعبه های رستوران صفدری در شاندیز مشهد می باشد. این مجموعه از بهترین رستوران های کیش بوده که دارای ترانسفر رفت و برگشت است و با ظرفیتی 900 نفره و اجرای موسیقی زنده توانسته بخشی از خاطرات خوش مسافران این جزیره را به خود اختصاص دهد.

آدرسخیایان جهان -نزدیک مجموعه تم پارک کیش
شماره تلفن09130251343
وب سایتshandizsafdarisaheli.com
هزینه ورودیبرای افراد بالای 8 سال
پخش موسیقی زندهدارد
منوی غذاییانواع کباب و چیکن
فضای داخلی رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

آدرس رستوان شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران صفدری ساحلی کیش در خیابان جهان و در نزدیکی مجموع تم پارک کیش قرار گرفته است. این رستوران قدمت بالایی در ارائه خدمات در این جزیره داشته که در کنار ساحل و در نزدیکی کشتی یونانی قرار و در خلوت ترین منطقه کیش قرار گرفته است. لازم به ذکر است که رستورانی دیگر با نام رستوران شاندیز صفدری (شاندیز قدیم) در میدان امیرکبیر قرار دارد که برخی مسافران تصور می کنند شعبه دیگری از این رستوران است. در حالیکه این دو رستوران، ارتباطی با یکدیگر ندارند.

هتل های کیش

آدرس رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش روی نقشه

تلفن رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

برای رزرو رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش، می توانید با شماره 09130251343 تماس بگیرید. همچنین جهت استعلام قیمت ها و ساعت فعالیت در ایام خاص نیز می توانید با این شماره تماس بگیرید.

ساعت کاری رستوان شاندیز صفدری ساحلی کیش

این رستوران در تمامی روزهای هفته از 12 الی 17 و 21 الی 24 فعالیت دارد که باید غذای خود را تا قبل از ساعت مشخص شده رزرو کنید.

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

منوی رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران صفدری ساحلی کیش منو متنوعی دارد که در آن می توانید انواع کباب های سنتی ایرانی و غذاهای فرنگی به همراه غذاهای دریایی را امتحان کنید. مهم ترین غذاهای رستوران شاندیز صفدری کیش شامل موارد زیر است:

 • میگوی مخصوص
 • بشقاب دریایی
 • ماهی روز سرخ شده
 • ماهی شیر استیک
 • ماهیچه ویژه
 • چلو گردن ویژه
 • شیشلیک
 • کباب برگ
 • جوجه مخصوص
 • چیکن گریل
جوجه مخصوص رستوران شاندیز صفدری ساحلی همراه با گوجه

قیمت رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش یکی از قدیمی ترین و معتبرترین رستوران های این جزیره بوده که به کیفیت بالای غذا و خدمات معروف است. در این رستوران تنوع بالایی از غذاهای دریایی، ایرانی و فرنگی وجود دارد که هرکدام از آن ها قیمت متفاوتی دارند. بطور کلی قیمت غذاهای این رستوران از 180 الی 500 هزار تومان متغیر است. برای مشاهده قیمت ها می توانید به وب سایت این رستوران مراجعه کنید که آدرس آن در جدول ابتدای مقاله ذکر شده است.

هزینه ورودی رستوران شاندیز صفدری ساحلی

در صورتی که در این رستوران غذا سفارش دهید نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارید. اما در صورت عدم سفارش و استفاده از پخش زنده و سینی سالاد، باید هزینه ورودی را پرداخت کنید. در این رستوران همه غذاها همراه با سینی سالاد رایگان ارائه می شود.

پخش زنده موسیقی در رستوران ساحلی صفدری کیش

امکانات رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

در این رستوران علاوه بر کیفیت بالای غذا می توانید از امکانات متعدد دیگری نیز استفاده کنید. شاندیز صفدری جزء رستوران های کیش با موسیقی زنده است که در تمامی ساعات می توانید در حین غذا خوردن از موسیقی نیز لذت ببرید. علاوه بر این امکان ترنسفر رایگان برای مسافرین نیز فراهم شده است. پس از رزرو رستوران با شما تماس گرفته شده که می توانید از محل اقامت تا رستوران را با سرویس رایگان طی کنید.

چرا رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش؟

در محیط جذاب و شاد این رستوران انواع غذاهای لذیذ ایرانی و بین المللی مانند شیشلیک، چلو ماهیچه، فیله استیک، استیک مرغ، میگو سوخاری، ماهی شکم پر، ماهی سرخ شده، ماهی کباب و … ارائه می شود. نوشیدنی های مختلف، ترانسفر رایگان، چشم انداز خلیج فارس و مواد اولیه با کیفیت که از شعبه اصلی در مشهد ارسال می شوند از بهترین دلایل محبوبیت این رستوران است.

اجرای زنده موسیقی در رستوران صفدری کیش

نکته های مهمی که قبل از رزرو رستوران شاندیز صفدری کیش باید در نظر داشته باشید شامل موارد زیر است:

 • نیازی به پرداخت هزینه ورودی برای کودکان زیر 8 سال نیست.
 • حداقل نیمی از افراد گروه بایستی سفارش غذا داشته باشند.
 • موسیقی در ایام سوگواری اجرا نمی شود.
 • ترانسفر رفت و برگشت رایگان (برای مهمانانی که محل اقامتشان جاده جهان و دهکده ساحلی است ترانسفر در نظر گرفته نمی شود.)
 • برای صرف ناهار پیش از ساعت 12 و برای شام پیش از 8 رزرو خود را انجام دهید.
 • سلف سرویس رایگان
 • برای هماهنگی سرویس ترانسفر با شما تماس گرفته می شود.

هتل های نزدیک رستوران شاندیز صفدری ساحل

نام هتلآدرسفاصله تا رستوران
هتل ترنج کیشجاده جهان – نزدیک میدان جاسک1 ساعت پیاده روی – 8 دقیقه با خودرو
هتل آفتاب شرق کیشبلوار جاسک70 دقیقه پیاده روی – 11 دقیقه با خودرو
هتل فانوس کیشخیابان میرمهنا80 دقیقه پیاده روی – 12 دقیقه با خودرو

جاهای دیدنی نزدیک رستوران صفدری کیش

به دلیل موقعیت مناسب این رستوران در منطقه ساحلی جزیره کیش، جاهای دیدنی متعددی در نزدیکی آن قرار دارد. مهم ترین مراکز تفریحی در نزدیکی این رستوران شامل موارد زیر است:

روستای باغو کیش

روستای باغو کیش یکی از معدود مکان های بکر و کمتر شناخته شده در جزیره کیش است. این روستا در فاصله 5 کیلومتری رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش قرار داشته که با 10 دقیقه رانندگی به این روستا می رسید. در این روستا مسجدی تاریخی به نام النبی قرار داشته که در سال 981 هجری قمری بنا شده است. این روستا مکان مناسبی برای تهیه صنایع دستی کیش می باشد.

روستای باغو کیش در نزدیکی رستوران شاندیز صفدری ساحلی

تم پارک کیش

تم پارک کیش یا پارک ژوراسیک، یکی از بزرگترین پارک های ژوراسیک سرپوشیده در خاورمیانه بوده که در فاصله 2 کیلومتری از رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش قرار دارد. این تم پارک داری مجموعه های مختلفی از جمله سلفی روم، اتاق 90 درجه، امکانات تمام آینه و نمادهای مختلف از دنیای ژوراسیک است. شما بعد از 20 دقیقه پیاده روی یا 3 دقیقه رانندگی می توانید از رستوران صفدری ساحلی به این پارک برسید.

نوشته های مشابه

کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش یکی از آثار قدیمی و زیبای این جزیره بوده که به عنوان نماد کیش نیز شناخته می شود. این کشتی در فاصله 2.5 کیلومتری رستوران صفدری ساحلی قرار دارد که پس از 25 دقیقه پیاده روی به این کشتی خواهید رسید. ساحل این کشتی مکان مناسبی برای شترسواری، اسب سواری و گرفتن عکس های خاطره انگیز با این کشتی به گل نشسته می باشد.

کشتی یونانی در نزدیکی رستوران صفدری کیش

سوالات متداول

آیا رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش هزینه ورودی دارد؟

در صورتی که غذا سفارش دهید نیازی به پرداخت هزینه ندارید اما برای استفاده از موسیقی زنده و یا سینی سالاد، باید هزینه ورودی را پرداخت کنید.

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش کجاست؟

این رستوران در جاده جهان و در نزدیکی مجموعه تم پارک قرار دارد.

رستوران شاندیز صفدری کیش در چه ساعاتی از شبانه روز باز است؟

این رستوران همه روزه از ساعت 12 الی 17 و 21 الی 24 باز است.

آیا در رستوان صفدری ساحلی کیش، پخش موسیقی زنده وجود دارد؟

بله. در تمامی ساعات شبانه روز امکان سرو غذا همراه با موسیقی زنده در این رستوران وجود دارد.

حمید شفیعی

به قول بنجامین فرانکلین یا چیزی بنویس که ارزش خواندن داشته باشد یا کاری انجام بده که ارزش نوشتن داشته باشد. از زمانی که عضوی از تیم رسپینا شدم، این جمله رو سرلوحه خودم قرار دادم تا با ذهنیت جویای نوآوری و خلاقیت، همراه با عشق و علاقه به سفر و کشف مقاصد جدید، تجربیات گردشگریم رو با شما به اشتراک بزارم. از شما دعوت می‌کنم در این سفر به دنیای جذاب گردشگری با من همراه شید تا تجربه های جدیدتری رو با هم تجربه کنیم. امیدوارم مث من از خواندن مقاله ها لذت کافی ببرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا