رسپینا
مشهد

رستوران لیالی لبنان مشهد؛ تجربه یک غذای عربی

مشهد به علت حضور میلیونی زائران آقا علی بن موسی الرضا، از دیر باز سلیقه های گوناگونی را تجربه کرده و این موضوع باعث افزایش کیفیت غذاها و حضور بهترین رستوران های کشور در این منطقه شده است. اکنون به سراغ یکی از رستوران های محبوب این شهر، رستوران لیالی لبنان که از معروف ترین جاهای دیدنی مشهد به شمار می آید، می پردازیم و آدرس، شعب، نحوه دسترسی، سفارش غذا، منو، قیمت و امکانات این رستوران را بررسی خواهیم کرد. پس در ادامه با رسپینا همراه باشید. ناگفته نماند برای سفر به مشهد می توانید با رزرو بلیط از سایت رسپینا، هزینه های سفر خود را کاهش دهید.

رستوران لیالی لبنان مشهد
رستوران لیالی لبنان مشهد

رستوران لیالی لبنان مشهد کجاست؟

رستوران لیالی لبنان دارای دو شعبه بوده که یکی در چهار شهدا و دیگری در بلوار وکیل آباد واقع شده است. در ادامه روش دسترسی به لیالی لبنان را از مبدا حرم مطهر رضوی برای شما شرح خواهیم داد. علت انتخاب حرم به عنوان مبدا مسیریابی، تمرکز بیشتر واحد های اقامتی مشهد در این ناحیه بوده است. در صورتی که با استفاده از تور به مشهد سفر کرده باشید می توانید از گشت های رایگان آن جهت رسیدن به این رستوران استفاده نمایید.

آدرس رستوران لیالی لبنان شعبه وکیل آباد بلوار وکیل آباد، نبش جلال آل احمد
آدرس رستوران لیالی لبنان شعبه چهارراه شهداچهارراه شهدا، نبش بهجت ۳
رستوران فست فود لیالی لبنان مشهد
فست فود رستوران لیالی مشهد

سفارش تلفنی رستوران لیالی لبنان مشهد

به علت شلوغی این رستوران، در صورتی که مایل نیستید زمان زیادی را برای رسیدن نوبت خود و نشستن پای میز سپری کنید، پیشنهاد می شود با شماره تلفن رستوران لیالی لبنان مشهد تماس گرفته و سفارش خود را انجام داده تا از طریق پیک های رستوران غذا را به دست شما برسانند.

شماره تماس رستوران لیالی لبنان شعبه وکیل آباد05136015000
شماره تماس رستوران لیالی لبنان شعبه چهارراه شهدا05132222115
سفارش تلفنی رستوران لیالی لبنان مشهد
رستوران لیالی لبنان

دسترسی به رستوران لیالی لبنان مشهد شعبه وکیل آباد

اتوبوس: در ایستگاه حرم مطهر، سوار خط 62 (پایانه میدان بیت المقدس – پایانه آزادی) شده و در پایانه آزادی پیاده شوید، اکنون ادامه مسیر 13 دقیقه ای به صورت پیاده روی تا رستوران لیالی لبنان مشهد شعبه وکیل آباد پیاده و یا با تاکسی های مسیر طی نمایید.

مترو: جهت مراجعه به رستوران لیالی لبنان شعبه وکیل آباد بایستی از حرم به سمت میدان بسیج (فلکه برق) رفته و پس از آن به ایستگاه مترو خط 1، میدان بسیج شوید. در ایستگاه مترو جلال آل احمد پیاده شده و فاصله 3 دقیقه ای تا رستوران را به صورت پیاده طی نمایید.

مترو رستوران لیالی لبنان مشهد وکیل آباد
مترو رستوران لیالی لبنان مشهد وکیل آباد

با خودرو شخصی: جهت دسترسی به این شعبه از حرم مطهر رضوی بایستی از خیابان شیرازی به میدان شهدا رفته و مسیر خیابان صاحب الزمان، میدان تختی، خیابان آبکوه، خیابان راهنمایی را پیموده و سپس وارد بلوار دستغیب شده و از آن به بلوار خیام بروید. از بلوار خیام به ملک آباد، میدان آزادی، بلوار وکیل آباد رفته و ادامه مسیر را تا رستوران را طی نمایید. کل مدت این مسیر 26 دقیقه می باشد.

نوشته های مشابه

دسترسی به رستوران لیالی لبنان مشهد چهارراه شهدا

برای مسافران، دسترسی به این شعبه راحت تر خواهد بود؛ چرا که به حرم مطهر نزدیک است. آدرس این شعبه خیابان بهجت، حد فاصل بهجت 1 و 3 قرار دارد. همچنین جهت مراجعه به این شعبه فاصله 12 دقیقه ای به صورت پیاده روی از حرم مطهر در پیش خواهید داشت.

اتوبوس: همچنین می توانید از خط 83 حرم استفاده کرده و در ایستگاه چهار راه شهدا پیاده شوید. اکنون فاصله 2 دقیقه ای تا شعبه رستوران را به صورت پیاده طی نمایید.
خودرو: همچنین جهت دسترسی خودرویی کافیست مسیر دو دقیقه ای از حرم مطهر را به وسیله خیابان چهار راه شیرازی طی نموده و سپس وارد بلوار بهجت شوید.

سفارش غذای لیالی لبنان مشهد

در حال حاضر امکان سفارش آنلاین از این رستوران نیست و سفارش این رستوران به صورت های حضوری و تلفنی انجام می شود.

سفارش آنلاین رستوران لیالی لبنان مشهد
منو پیتزا بعلبکی مشهد

سفارش غذا حضوری رستوران لیالی لبنان مشهد

ساعت کاری رستوران لیالی لبنان را ساعت 11 الی 23 در روز های عادی و ساعت 18 الی 3 بامداد در ماه مبارک رمضان تشکیل می دهد. پیشنهاد می شود به علت شلوغی رستوران در ساعت های خلوتی به این رستوران مراجعه نموده تا زمان زیادی را برای سفارش و صرف غذا ر این رستوران منتظر نمانید.

سفارش حضوری غذا رستوران لیالی لبنان مشهد
رستوران لیالی مشهد

منوی رستوران لیالی لبنان مشهد

بیشتر منوی این رستوران را منوی پیتزایی و منوی ساندویچی و سوخاری تشکیل می دهد.

منوی پیتزایی: رستوران لیالی لبنان را انواع پیتزاهای یک نفره و سه نفره دجاج، پیتزا بعلبکی مخلوط، بعلبکی لحم، پیتزاهای لحم یک و سه نفره، پیتزا بیروتی دجاج، پیتزا بیروتی لحم، پیتزا های یک و سه نفره مخلوط، پیتزا بیروتی مخلوط، پیتزا بعلبکی دجاج را تشکیل می دهد.

منو پیتزایی رستوران لیالی لبنان مشهد

منوی ساندویچ و سوخاری: این منو شامل ساندویچ شاورما دجاج، ساندویچ کرسبی، کرسبی چهار تیکه، شاورما لحم، کرسبی و ساندویچ شاورما مخلوط تشکیل می دهد.
همچنین این رستوران دارای غذاهای پرسی شامل صحن مخلوط عربی، صحن شاورما عربی و لحم می باشد.

منو سوخاری رستوران لیالی لبنان مشهد

قیمت غذاهای رستوران لیالی لبنان مشهد

قیمت های رستوران لیالی لبنان نسبت به سایر فست فود های مشهد، از قیمت بالاتری برخوردار بوده و حداقل قیمت این رستوران در فروردین 1401، 50 هزار تومان، برای پیتزا تک نفره دجاج می باشد.

قیمت غذاهای رستوران لیالی لبنان مشهد

امکانات رستوران لیالی لبنان مشهد

در شعبه شیرازی رستوران لیالی لبنان مشهد شعبه چهار راه شهدا، مسیر دسترسی مناسبی برای عبور ویلچر تدارک داده شده که این موضوع می تواند برای افراد کم توان و جانبازان گرامی که قصد استفاده از غذای رستوران را دارند مزیت بزرگی محسوب شود.

توجه داشته باشید این رستوران فاقد پارکینگ بوده و در هنگام مراجعه خودرویی بایستی ماشین را در حاشیه خیابان و یا خیابان های اطراف پارک نمایید. توجه داشته باشید که به علت شلوغی خیابان مخصوصا شعبه شیرازی، ممکن است جای پارک مناسبی پیدا نکنید. پیشنهاد می شود برای مراجعه به این رستوران از حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

امکانات رستوران لیالی لبنان مشهد
امکانات رستوران لیالی لبنان مشهد

هتل های نزدیک رستوران لیالی لبنان

با توجه به داشتن دو شعبه رستوران، هتل های نزدیک هر کدام را به صورت جداگانه بررسی می کنیم.

هتل های نزدیک رستوران لیالی لبنان مشهد
رستوران لیالی لبنان مشهد منو

هتل های نزدیک رستوران لیالی لبنان چهارراه شهدا مشهد

هتل های نزدیک رستوران لیالی لبنان شعبه چهار راه شهدا را هتل الغذیر، هتل مدائن، شارستان و مدینه الرضا تشکیل می دهد.

هتل الغدیر: این اقامتگاه در فاصله 2 دقیقه ای به صورت پیاده روی و یا 4 دقیقه ای با خودرو از رستوران لیالی لبنان به صورت پیاده روی فاصله خواهد داشت. این هتل 4 ستاره در فاصله 13 دقیقه ای از حرم مطهر رضوی قرار داشته و منظره بسیار خوبی به حرم امام رضا دارد. این هتل 7 طبقه و 289 واحد دارد. همچنین پارکینگ بزرگ این مجموعه خیال شما را از بابت پارک خودرو راحت خواهد کرد.

هتل الغدیر
هتل الغدیر

هتل مدائن: رستوران لیالی لبنان شعبه چهار راه شهدا در فاصله 2 دقیقه ای به صورت پیاده ویا 3 دقیقه ای با خودرو از این اقامتگاه قرار گرفته است. قدمت بنا این هتل 20 سال بوده و از قدیمی ترین هتل های اطراف حرم مطهر رضوی می باشد. همچنین جهت مراجعه به حرم از این هتل فاصله 9 دقیقه ای با خودرو در پیش خواهید داشت. از جمله امکانات مدائن می توان به پارکینگ و صندوق امانات آن اشاره کرد. هتل مدائن در خیابان امام رضا، بین امام رضا 7 و 9 واقع شده است.

هتل مدائن
هتل مدائن

هتل مدینة الرضا: این اقامتگاه در فاصله 4 دقیقه ای با خودرو ویا 8 دقیقه ای به صورت پیاده روی در پیش خواهید داشت. هتل مدینه الرضا از اقامتگاه های 5 ستاره اطراف حرم بوده که دارای پارکینگ اختصاصی مسقف و به ظرفیت 110 خودرو و همچنین استخر می باشد. این هتل 18 طبقه و 300 باب سوئیت و اتاق در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. مدینة الرضا در خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی و در فاصله 7 دقیقه ای با خودرو از حرم مطهر رضوی قرار دارد.  

هتل مدینه الرضا
هتل مدینه الرضا

هتل شارستان : رستوران لیالی لبنان شعبه چهار راه شهدا در فاصله 14 دقیقه ای به صورت پیاده روی و یا 4 دقیقه ای با خودرو تا این اقامتگاه در پیش خواهد داشت. هتل 3 ستاره شارستان در سال 1391 افتتاح شده که 5 طبقه و 88 اتاق به ظرفیت 245 نفر را داراست. هتل شارستان مشهد فاقد استخر و مجموعه آبی می باشد. در مراجعه به این رستوران اگر وسیله شخصی دارید به علت شلوغی و معبر خیابان، پیدا کردن جای پارک با سختی همراه است.

وجه تمایز این هتل نسبت به هتل های مشابه دید بسیار خوبی است که از حرم مطهر رضوی به مهمانان خود می دهد. هتل برای کودکان زیر 3 سال رایگان و برای کودکان 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، اقامت به صورت نیم بها محاسبه می گردد. همچنین این هتل در فاصله 7 دقیقه ای با خودرو و 11 دقیقه ای تا حرم مطهر رضوی برخوردار است.

هتل شارستان مشهد
هتل شارستان مشهد

هتل های اطراف رستوران لیالی لبنان مشهد شعبه وکیل آباد

هتل پردیسان: این اقامتگاه در فاصله 4 دقیقه ای از رستوران لیالی لبنان شعبه وکیل آباد قرار گرفته و نزدیک ترین هتل به این مجموعه می باشد. هتل پردیسان مشهد در سال 1380 در 5 طبقه و 162 واحد در بزرگراه کلانتری و دور میدان جمهوری اسلامی(میدان تلویزیون) قرار دارد. از امکانات هتل 5 ستاره پردیسان می توان به استخر و پارکینگ های روباز و سرپوشیده آن اشاره کرد. 

هتل پردیسان مشهد
هتل پردیسان

سخن آخر

در این مقاله سعی شده که رستوران لیالی لبنان مشهد را به طور کامل برای شما معرفی نماییم. لطفا نظرات خود را از بازدید این رستوران با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

ساعت کاری لیالی لبنان چگونه است؟

ساعت کاری رستوران لیالی لبنان را ساعت 11 الی 23 در روز های عادی و ساعت 18 الی 3 بامداد در ماه مبارک رمضان تشکیل می دهد.

آدرس شعب لیالی لبنان کجاست؟

شعبه وکیل اباد به آدرس: بلوار وکیل آباد، نبش جلال آل احمد واقع شده است. رستوران لیالی لبنان شعبه،شهدا در خیابان بهجت، حد فاصل بهجت 1 و 3 قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا