{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

بلیط قطار مشهد را می توانید با انتخاب شرکت ریلی دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. در ادامه به مهم ترین نکات در خرید این بلیط قطار از رسپینا اشاره می کنیم.

بلیط قطار مشهد

خرید بلیط قطار مشهد

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی این بلیط را از رسپینا رزرو کنید. این مجموعه برای رزرو بلیط این شهر برخی خدمات نظیر امکان رزرو بلیط یک طرفه و رفت و برگشت، رزرو اقامتگاه در مشهد، امکان رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران و رزرو با ارزان ترین نرخ مصوب قطار را به مشتریان خود ارائه می دهد. در این قسمت به سایر خدمات این مجموعه در رزرو بلیط و نحوه خرید بلیط قطار مشهد از وبسایت رسپینا می پردازیم.

رزرو بلیط قطار مشهد با کوپه دربست

یکی از خدماتی که رسپینا برای رزرو بلیط های قطار مشهد، به مسافرین خود ارائه می دهد، امکان دربست کردن کوپه با حداقل 3 نفر مسافر است. در این صورت به مسافر چهارم خدمات پذیرایی و سایر امکانات قطار ارائه نشده و هزینه ای بابت آن دریافت نمی شود. در صورت دربست کردن کوپه با 3 نفر نیز، تنها هزینه صندلی از شما دریافت شده و می توانید یک نفر اضافی همراه خود داشته باشید.

خرید بلیط قطار مشهد با امکان حمل خودرو

در صفحه مسیرهای ریلی، می توانید با انتخاب فیلتر حمل خودرو در بخش مسافران عادی، این بلیط را برای قطار مشهد رزرو کنید. تنها شرکت ریلی ارائه دهنده بلیط حمل خودرو با قطار مشهد شرکت رجا است. این بلیط را می بایست به صورت جداگانه با بلیط قطار مشهد رزرو کنید. توجه داشته باشید برای تهیه این بلیط، می بایست از حداقل 10 روز قبل به فکر رزرو آن باشید. چراکه معمولا در زمان های نزدیک به حرکت قطار، نمی توانید بلیط قطار مشهد را با امکان حمل خودرو رزرو کنید.

خرید بلیط قطار مشهد

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد

برای خرید این بلیط به صورت اینترنتی می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و بلیط این وسیله نقلیه را به مقصد مشهد در سریع ترین زمان رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه، شهر مبدا، مقصد و تاریخ مد نظر برای حرکت قطار را مشخص کنید.

در صفحه لیست قطارها، گزینه مورد نظر را با توجه به مدت زمان پیمایش مسیر و قیمت بلیط، انتخاب نمائید.

در صفحه بعد اطلاعات مسافرین را به صورت دقیق نموده و گزینه ثبت اطلاعات در قسمت پایین صفحه را انتخاب کنید.

در این صورت خدمات مورد نظر خود را انتخاب نموده و با ثبت اطلاعات، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده می شود.

با انتخاب گزینه پرداخت آنلاین وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

در این صورت ضمن پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، لینک دانلود بلیط قطار مشهد برای شما نشان داده شده و رزرو شما انجام می شود.

خرید ارزان بلیط قطار مشهد

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود، شما می توانید برای رزرو بلیط قطار مشهد، ضمن تماس با شماره تلفن های پایین صفحه با کارشناسان رسپینا ارتباط برقرار کنید. در این صورت علاوه بر اطلاع از ارزان ترین نرخ بلیط قطار مشهد در یک ماه آینده، این بلیط را سفارش داده و شماره کارت رسپینا را جهت پرداخت هزینه بلیط دریافت کنید. با واریز مبلغ بلیط به کارت اعلامی، مشخصات فیش واریزی را به کارشناس مربوطه اعلام نموده و لینک دانلود بلیط این مسیر را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد

خرید بلیط قطار مشهد نوروز 1401

عید نوروز، پر طرفدار ترین زمان برای رزرو قطارهای مشهد است. بهتر است به فکر خرید این بلیط از اوایل اسفند باشید. معمولا بلیط این وسیله نقلیه در عید نوروز، با قطارهای ارزان قیمت به سرعت با تکمیل ظرفیت مواجه شده و از اواسط اسفندماه، تنها می توانید بلیط قطار های 5 ستاره و گران قیمت مشهد را خریداری کنید. به علت تقاضای بالای مسافرین، بلیط قطار مشهد لحظه آخری را نمی توانید برای عید نوروز خریداری کنید. همچنین برای رزرو این بلیط در عید نوروز، بهتر است آن را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید تا در زمان برگشت با تکمیل ظرفیت مواجه نشوید.

خرید بلیط قطار مشهد غزال

یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل ریلی به مقصد مشهد، قطار غزال است. این قطار 4 ستاره امکانات مختلفی از جمله سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش، سیستم صوتی و تصویری به مسافرین ارائه می دهد. نرخ این بلیط با توجه به امکانات ارائه دهنده، نسبت به قطارهای 4 ستاره نورالرضا ارزان تر است. برای رزرو بلیط های قطار غزال مشهد، کافیست در قسمت جستجو صفحه قطارها، نام غزال را وارد نموده تا تنها این قطار برای شما نشان داده شود.

قیمت بلیط قطار مشهد

قیمت بلیط این وسیله نقلیه به شهر مبدا، نوع قطار مد نظر، زمان خرید بلیط، بستگی دارد. با انتخاب مبدا و انتخاب گزینه تاریخ، لیستی از قیمت های بلیط قطار مشهد برای شما نشان داده می شود. با بررسی این جدول قیمتی، می توانید از نرخ بلیط این وسیله نقلیه به مقصد مشهد، مطلع شوید.

قیمت بلیط قطار مشهد

قیمت ارزان ترین بلیط قطار مشهد

ارزان ترین قیمت بلیط های قطار مشهد، در بالای صفحات هر مسیر نوشته شده است. همچنین با بررسی نمودار های پایین صفحه متوجه می شوید، نرخ بلیط در کدام ماه با قیمت ارزان تری خریداری شده است. مثلا با بررسی نمودار ماهانه قیمت های صفحه بلیط قطار شیراز مشهد، در بازه زمانی اسفند 1400، مشخص می شود ماه بهمن ارزان ترین نرخ این سفر در 3 ماه گذشته را داشته و ارزان ترین قیمت این بلیط در روز شنبه هر هفته ارائه می شود.

قیمت بلیط قطار فدک مشهد

قطارهای فدک با ارائه این وسیله نقلیه با بهترین کیفیت، خدمات مختلفی را به مسافرین خود ارائه می دهد. این قطار از مبدا تهران، قم، کرج، زنجان و قزوین در دسترس مسافرین قرار می گیرد. قطارهای مشهد فدک خدمات مختلفی از جمله سرو نوشیدنی خوشامد گویی، پهن کردن فرش قرمز برای مسافرین، ارائه هدفون، ارائه بهترین پذیرایی را در اختیار مسافر قرار می دهد.

بلیط ارزان قیمت قطار مشهد

شرکت های مختلفی بلیط های قطار مشهد را به مسافرین در طول سال ارائه می دهند. بلیط قطار تهران مشهد، پر طرفدار ترین بلیط در این مسیر است. بلیط این قطار همه روزه توسط شرکت های رجا، فدک، ریل سیر کوثر، بن ریل، نورالرضا، پارس لاریم، مهتاب و ریل ترابر سبا برای فروش به مشتریان عرضه می شود. شما می توانید در این صفحه با بررسی نمودار قیمتی روزانه، از ارزان ترین نرخ این بلیط در هر روز مطلع شوید. مثلا با بررسی این صفحه برای بازه زمانی اسفند 1400، می توان متوجه شد در روز 17 اسفند ماه، نرخ این بلیط با افزایش قیمت زیادی مواجه شده است.

بلیط ارزان قیمت قطار مشهد

خرید بلیط قطار مشهد گروهی

شما می توانید در صورت داشتن سفر گروهی به مشهد و یا داشتن کودک، بلیط قطار مشهد خود را به صورت کوپه دربست 4 تخته و یا 6 تخته از رسپینا خریداری نمایید. برای این منظور کافی است تا از قسمت بالای همین صفحه مبدا، مقصد و تاریخ رفت و یا رفت و برگشت خود را مشخص کنید و در صفحه بعد، از قسمت سمت راست صفحه، گزینه کوپه دربست را علامت زده و پس از انتخاب قطار مد نظر خود، با افزودن تعداد مسافران و وارد نمودن اطلاعات هر یک به صورت جداگانه، کوپه دربست خود را تهیه نمایید.

بلیط قطار مشهد رفت و برگشت

شما می توانید همزمان با تهیه بلیط قطار مشهد، بلیط برگشت خود را نیز خریداری نمایید. از آنجایی که این شهر همیشه دارای تعداد بالایی مسافر می باشد، با خرید همزمان بلیط قطار رفت و برگشت خود، مخصوصا در ایام تعطیلات و یا مناسبت های مذهبی، نگران پر شدن ظرفیت قطارها و یا گران شدن بلیط ها نخواهید بود. بنابراین توصیه ما به شما خرید همزمان این بلیط می باشد تا بتوانید سفری راحت و آسوده داشته باشید.

بلیط قطار مشهد دانشجویی

اگر شما در مشهد و یا سایر شهرها دانشجو هستید و در طول ترم بارها به شهر خود باز می گردید، قطار از نظر هزینه و امنیت، بهترین انتخاب برای شما می باشد. برای این منظور شما می توانید علاوه بر خرید بلیط به صورت مستقیم، با انتخاب پیش رزرو قطار از بالای همین صفحه و وارد نمودن شماره همراه خود، بلیط قطار مشهد خود را در ایام شلوغ، به محض باز شدن پیش فروش بلیط ها خریداری نمایید.

انواع قطارهای مشهد

با توجه به اینکه شهر مشهد درتمامی فصول و ایام، یکی از پرطرفدارترین مقصدها برای سفر داخلی می باشد، بهترین و مدرن ترین ناوگان ریلی از تمامی شهرها در این مسیر، فعالیت دارند. این قطارها به دو صورت کوپه ای و سالنی می باشند. قطارهای سالنی فاقد کوپه می باشند و چیدمان صندلی ها در کنار هم و شبیه اتوبوس و یا هواپیما می باشد. این قطارها بر اساس امکاناتی که ارائه می دهند ممکن است 3 ستاره و یا 4 ستاره باشند. قطار سریع السیر سالنی پردیس یکی از این مدل قطارها می باشد که با انتخاب آن، زمان سفر شما با قطار به حداقل می رسد. قطار های کوپه ای ممکن است 4 تخته و یا 6 تخته باشند. این قطارها نیز بر اساس امکانات و خدماتی که ارائه می دهند 3 ستاره، 4 ستاره و یا لوکس و 5 ستاره می باشند. بلیط های قطار مشهد از نوع لوکس، دارای بالاترین قیمت می باشند و از نظر هزینه با پرواز تفاوت چندانی ندارند و در صورتی که برای سفر خود دارای محدودیت قیمتی می باشید، پیشنهاد می شود قطار خود را از نوع سالنی و یا کوپه ای غیر لوکس خریداری نمایید.

فدک
⭐⭐⭐️⭐️⭐️​
قطار 4 تخته
غزال
⭐⭐⭐️⭐️
قطار 4 تخته
البرز
⭐⭐⭐️
قطار 4 تخته
مهتاب
⭐⭐⭐️
قطار 6 تخته
ارم
⭐⭐⭐️
قطار اتوبوسی
پردیس رجا
⭐⭐⭐️⭐️
قطار اتوبوسی
زندگی
⭐⭐⭐️⭐️⭐️
قطار 4 تخته
ستاره نور الرضا
⭐⭐⭐️⭐️⭐️
قطار 4 تخته
سیمرغ
⭐⭐⭐️⭐️
قطار 4 تخته
سبز
⭐⭐⭐️⭐️
قطار 4 تخته
پلور سبز
⭐⭐⭐️⭐️
قطار 4 تخته
سریر
⭐⭐⭐️⭐️
قطار 4 تخته
خلیج فارس
⭐⭐⭐️
قطار 4 تخته
طوس
⭐⭐⭐️
قطار 4 تخته
سهند
⭐⭐⭐️
قطار 4 تخته
پارسی رجا
⭐⭐⭐️
قطار 6 تخته
میلاد
⭐⭐⭐️
قطار 6 تخته
صبا
⭐⭐⭐️⭐️
قطار اتوبوسی

استرداد بلیط قطار مشهد رسپینا

شما می توانید در صورت تغییر در برنامه سفر خود، بلیط قطار مشهد خریداری شده خود از رسپینا را از طریق وبسایت این مجموعه و یا برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش بلیط قطار، کنسل نمایید و پس از کسر هزینه کنسلی، ظرف مدت 48 تا 72 ساعت، مبلغ بلیط خود را دریافت نمایید. برخی از نکات استرداد بلیط قطار مشهد عبارتند از:

  • دریافت 90% هزینه بلیط قطار مشهد در صورت کنسلی قبل از ساعت 12 ظهر روز قبل حرکت
  • دریافت 70% هزینه بلیط در صورت کنسلی پس از ساعت 2 ظهر روز قبل تا 3 ساعت مانده تا حرکت قطار
  • دریافت 50% هزینه بلیط قطار در صورت کنسلی بلیط توسط مسافر از سه ساعت باقی مانده تا زمان حرکت قطار
  • در صورتی که یک کوپه را رزرو کرده باشید و بخواهید آن را کنسل کنید، کوپه به طور کامل استرداد می شود و هیچ یک از مسافران امکان ورود به آن را نخواهند داشت.

معرفی راه آهن مشهد و امکانات آن

راه آهن مشهد یکی از قدیمی‌ترین ایستگاه‌های قطاری در کشور است که در سال 1335 تاسیس شده است. این ایستگاه به دلیل پرتردد بودن دارای امکانات بسیار خوبی برای مسافران می باشد. هر ساله 30 درصد از مسافران با خرید بلیط قطار مشهد، از طریق این ایستگاه وارد مشهد می شوند. از جمله امکانات و خدمات آن می توان به بانک، صرافی، دستگاه های خود پرداز، نمازخانه، صندوق امانات، سالن استراحت برای مسافرین، سرویس های بهداشتی، آب سرد کن، رستوران، سوپرمارکت، نماینده هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، اتاق بازی برای کودکان، کتابخانه، پریز برق برای شارژ وسایل الکترونیکی، تلفن عمومی و ایستگاه تاکسی اشاره نمود. در خارج از این ایستگاه، انواع وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و قطار شهری برای جابجایی مسافران در دسترس می باشد که با استفاده از تابلوهای راهنمای موجود، میتوان به راحتی به آنها دسترسی داشت.

آدرس راه آهن مشهد مشهد بلوار شهید کامیاب
تلفن راه آهن خراسان05132224681
اطلاعات داخل سالن05132004230
مدیریت سالن ایستگاه مشهد05132004999
سامانه پیامکی روابط عمومی30001335
فاصله راه آهن مشهد تا حرم۴ کیلومتر
بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار مشهد

بلیط قطار مشهد را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار مشهد به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در شهر مشهد، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.

قطار فدک مشهد را از چه شهرهایی می توان رزرو کرد؟ expand_more

قطارهای فدک مشهد از مبدا شهرهای تهرانريال قم، زنجام، کرج، قزوین و رشت به مسافرین ارائه می شود. قیمت این قطار نسبت به خدمات ارائه دهنده، از سایر شرکت های ریلی بیشتر است.