{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...
enamd

samandehi

مجوز کشوری کسب و کار مجازی رسپینا24
بلیط اتوبوس بلیط تور بلیط قطار

سوالات متداول بلیط قطار مشهد

برنامه زمانی پیش فروش بلیط قطارهای مشهد چگونه است؟ برای تمامی مسیرها پیش فروش انجام می شود یا بعضی مسیرهای خاص و پرتردد؟ expand_more

پیش فروش بلیط، صرفا برای قطارهای رجا انجام می شود که برنامه زمانبندی آن توسط خود این شرکت اعلام می شود. در طول برنامه زمانی آن، امکان رزرو بلیط قطار مشهد از مبدا تمامی مسیرها وجود دارد و مختص مسیر خاصی نیست.

آیا حرکت قطارهای مشهد برنامه زمانی خاصی دارد یا اینکه همیشه و در تمام روزهای سال در دسترس است؟ expand_more

بستگی به مبدا مسیر دارد. قطارها از مبدا شهرهایی مثل تهران، اهواز، اصفهان و رشت که متقاضی زیادی دارند، در تمامی روزهای سال تقریبا موجودند و شرکت های ریلی زیادی نیز در این مسیرها فعالیت دارند. اما از مبدا برخی شهرها که مسافر کمتری دارند، در برخی روزهای هفته موجود نیست و حتی ممکن برنامه حرکت آن ها منظم نباشد.

آیا قیمت بلیط قطارهای مشهد در طول سال تغییر می کند؟ چه قطارهایی در این مسیر، بلیط گرانتری دارند؟ expand_more

قیمت بلیط قطار مشهد براساس نوع قطار و فاصله از مبدا تغییر می کند ولی در طول سال، تغییر چشمگیری ندارد. اما در بعضی بازه های زمانی مثل محرم و صفر که مشهد شلوغ تر است ممکن است اندکی گران تر شود. قیمت بلیط ها بطور معمول، از حدودا ۱۰۰ هزار تومان شروع می شود و برای قطارهای لوکس و درجه یک مثل فدک به نزدیک ۱ میلیون تومان نیز می رسد.

از مبدا چه شهرهایی می توان بلیط قطار مشهد خریداری کرد؟ expand_more

راه آهن مشهد با خطوط راه آهن استان های تهران، سمنان، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی، اهواز، قم، زنجان، قزوین، البرز، یزد، هرمزگان، کرمان، فارس، شیراز، مازندران و گیلان در ارتباط است و می توانید از مراکز استان های نامبرده شده و شهرهای بین راهی آن با قطار، راهی مشهد شوید.

آیا بصورت اینترنتی هم می توان بلیط قطار مشهد برای کوپه خواهران رزرو کرد؟ expand_more

بله. در سایت رسپینا این امکان وجود دارد که بلیط قطار مشهد را ویژه کوپه مخصوص خواهران یا برادران خریداری کنید. هم چنین بصورت تلفنی می توانید با کارشناسان شرکت (05131402) تماس بگیرید و بلیط کوپه خواهران را رزرو نمائید.