• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار مشهد

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد

بلیط قطار مشهد را می توانید با انتخاب شرکت ریلی دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. در ادامه به مهم ترین نکات در خرید این بلیط از رسپینا اشاره می کنیم.

بلیط قطار مشهد

خرید بلیط قطار مشهد

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی این بلیط را از رسپینا رزرو کنید. این مجموعه برای رزرو بلیط قطار این شهر برخی خدمات نظیر امکان رزرو بلیط قطار یک طرفه و رفت و برگشت، رزرو اقامتگاه در مشهد، امکان رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران و رزرو با ارزان ترین نرخ مصوب قطار را به مشتریان خود ارائه می دهد. در این قسمت به سایر خدمات این مجموعه در رزرو بلیط و نحوه خرید بلیط قطار مشهد از وبسایت رسپینا می پردازیم.

رزرو بلیط قطار مشهد با کوپه دربست

یکی از خدماتی که رسپینا برای رزرو بلیط های قطار مشهد، به مسافرین خود ارائه می دهد، امکان دربست کردن کوپه با حداقل 3 نفر مسافر است. در این صورت به مسافر چهارم خدمات پذیرایی و سایر امکانات قطار ارائه نشده و هزینه ای بابت آن دریافت نمی شود. در صورت دربست کردن کوپه با 3 نفر نیز، تنها هزینه صندلی از شما دریافت شده و می توانید یک نفر اضافی همراه خود داشته باشید.

خرید بلیط قطار مشهد با امکان حمل خودرو

در صفحه مسیرهای ریلی، می توانید با انتخاب فیلتر حمل خودرو در بخش مسافران عادی، این بلیط را برای قطار مشهد رزرو کنید. تنها شرکت ریلی ارائه دهنده بلیط حمل خودرو با قطار مشهد شرکت رجا است. این بلیط را می بایست به صورت جداگانه با بلیط قطار مشهد رزرو کنید. توجه داشته باشید برای تهیه این بلیط، می بایست از حداقل 10 روز قبل به فکر رزرو آن باشید. چراکه معمولا در زمان های نزدیک به حرکت قطار، نمی توانید بلیط قطار مشهد را با امکان حمل خودرو رزرو کنید.

خرید بلیط قطار مشهد

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد

برای خرید این بلیط به صورت اینترنتی می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و بلیط این وسیله نقلیه را به مقصد مشهد در سریع ترین زمان رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه، شهر مبدا، مقصد و تاریخ مد نظر برای حرکت قطار را مشخص کنید.

در صفحه لیست قطارها، گزینه مورد نظر را با توجه به مدت زمان پیمایش مسیر و قیمت بلیط، انتخاب نمائید.

در صفحه بعد اطلاعات مسافرین را به صورت دقیق نموده و گزینه ثبت اطلاعات در قسمت پایین صفحه را انتخاب کنید.

در این صورت خدمات مورد نظر خود را انتخاب نموده و با ثبت اطلاعات، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده می شود.

با انتخاب گزینه پرداخت آنلاین وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

در این صورت ضمن پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، لینک دانلود بلیط قطار مشهد برای شما نشان داده شده و رزرو شما انجام می شود.

خرید ارزان بلیط قطار مشهد

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود، شما می توانید برای رزرو بلیط قطار مشهد، ضمن تماس با شماره تلفن های پایین صفحه با کارشناسان رسپینا ارتباط برقرار کنید. در این صورت علاوه بر اطلاع از ارزان ترین نرخ بلیط قطار مشهد در یک ماه آینده، این بلیط را سفارش داده و شماره کارت رسپینا را جهت پرداخت هزینه بلیط دریافت کنید. با واریز مبلغ بلیط به کارت اعلامی، مشخصات فیش واریزی را به کارشناس مربوطه اعلام نموده و لینک دانلود بلیط این مسیر را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد

خرید بلیط قطار مشهد نوروز 1401

عید نوروز، پر طرفدار ترین زمان برای رزرو قطارهای مشهد است. بهتر است به فکر خرید این بلیط از اوایل اسفند باشید. معمولا بلیط این وسیله نقلیه در عید نوروز، با قطارهای ارزان قیمت به سرعت با تکمیل ظرفیت مواجه شده و از اواسط اسفندماه، تنها می توانید بلیط قطار های 5 ستاره و گران قیمت مشهد را خریداری کنید. به علت تقاضای بالای مسافرین، بلیط قطار مشهد لحظه آخری را نمی توانید برای عید نوروز خریداری کنید. همچنین برای رزرو این بلیط در عید نوروز، بهتر است آن را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید تا در زمان برگشت با تکمیل ظرفیت مواجه نشوید.

خرید بلیط قطار مشهد غزال

یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل ریلی به مقصد مشهد، قطار غزال است. این قطار 4 ستاره امکانات مختلفی از جمله سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش، سیستم صوتی و تصویری به مسافرین ارائه می دهد. نرخ این بلیط با توجه به امکانات ارائه دهنده، نسبت به قطارهای 4 ستاره نورالرضا ارزان تر است. برای رزرو بلیط های قطار غزال مشهد، کافیست در قسمت جستجو صفحه قطارها، نام غزال را وارد نموده تا تنها این قطار برای شما نشان داده شود.

قیمت بلیط قطار مشهد

قیمت بلیط این وسیله نقلیه به شهر مبدا، نوع قطار مد نظر، زمان خرید بلیط، بستگی دارد. با انتخاب مبدا و انتخاب گزینه تاریخ، لیستی از قیمت های بلیط قطار مشهد برای شما نشان داده می شود. با بررسی این جدول قیمتی، می توانید از نرخ بلیط این وسیله نقلیه به مقصد مشهد، مطلع شوید.

قیمت بلیط قطار مشهد

قیمت ارزان ترین بلیط قطار مشهد

ارزان ترین قیمت بلیط های قطار مشهد، در بالای صفحات هر مسیر نوشته شده است. همچنین با بررسی نمودار های پایین صفحه متوجه می شوید، نرخ بلیط در کدام ماه با قیمت ارزان تری خریداری شده است. مثلا با بررسی نمودار ماهانه قیمت های صفحه بلیط قطار شیراز مشهد، در بازه زمانی اسفند 1400، مشخص می شود ماه بهمن ارزان ترین نرخ این سفر در 3 ماه گذشته را داشته و ارزان ترین قیمت این بلیط در روز شنبه هر هفته ارائه می شود.

قیمت بلیط قطار فدک مشهد

قطارهای فدک با ارائه این وسیله نقلیه با بهترین کیفیت، خدمات مختلفی را به مسافرین خود ارائه می دهد. این قطار از مبدا تهران، قم، کرج، زنجان و قزوین در دسترس مسافرین قرار می گیرد. قطارهای مشهد فدک خدمات مختلفی از جمله سرو نوشیدنی خوشامد گویی، پهن کردن فرش قرمز برای مسافرین، ارائه هدفون، ارائه بهترین پذیرایی را در اختیار مسافر قرار می دهد.

بلیط ارزان قیمت قطار مشهد

شرکت های مختلفی بلیط های قطار مشهد را به مسافرین در طول سال ارائه می دهند. بلیط قطار تهران مشهد، پر طرفدار ترین بلیط در این مسیر است. بلیط این قطار همه روزه توسط شرکت های رجا، فدک، ریل سیر کوثر، بن ریل، نورالرضا، پارس لاریم، مهتاب و ریل ترابر سبا برای فروش به مشتریان عرضه می شود. شما می توانید در این صفحه با بررسی نمودار قیمتی روزانه، از ارزان ترین نرخ این بلیط در هر روز مطلع شوید. مثلا با بررسی این صفحه برای بازه زمانی اسفند 1400، می توان متوجه شد در روز 17 اسفند ماه، نرخ این بلیط با افزایش قیمت زیادی مواجه شده است.

بلیط ارزان قیمت قطار مشهد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط های قطار مشهد، تیمی از کارشناسان رسپینا آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات شما در این زمینه می باشند. برای ارتباط با تیم پشتیبانی رسپینا کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن ارائه درخواست، شماره تماس خود را قرار داده و منتظر ارتباط با کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...
سوالات متداول

بلیط قطار مشهد را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار مشهد به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در شهر مشهد، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.

قطار فدک مشهد را از چه شهرهایی می توان رزرو کرد؟ expand_more

قطارهای فدک مشهد از مبدا شهرهای تهرانريال قم، زنجام، کرج، قزوین و رشت به مسافرین ارائه می شود. قیمت این قطار نسبت به خدمات ارائه دهنده، از سایر شرکت های ریلی بیشتر است.