بهترین هتل های اصفهان

بهترین و لوکس ترین هتل ها در اصفهان کدام اند؟

تعداد زیادی هتل لوکس در این دسته قرار می گیرند. این هتل ها شامل هتل های پنج، چهار و سه ستاره می باشند. در ادامه بهترین هتل ها در این دسته معرفی می شوند.

بهترین هتل های پنج ستاره در اصفهان

این هتل ها شامل هتل عباسی، هتل عطار و هتل کوثر می باشد. آدرس و امکانات این هتل ها در ادامه مشخص شده است.

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان جزء قدیمی ترین هتل های جهان شناخته شده که قدمت آن حدود 300 سال می باشد و در خیابان چهارباغ اصفهان واقع شده است. این هتل دارای 225 اتاق و واحدهای اقامتی مختلف بوده که شامل سوئیت های دو نفره قاجار، پردیس، صفوی، سبز، سوئیت 4 نفره و آپارتمان دو خوابه و چهار خوابه می باشد. همچنین دارای مجموعه ورزشی نیز می باشد که دارای استخر، سونا، جکوزی، ماساژ و سالن بدن سازی است و در دو سانس آقایان و بانوان فعالیت می کند. از ویژگی های بارز این هتل وجود محوطه باغ با وسعت شش هزار متر مربع است.

آدرس هتل عباسی اصفهان: این هتل از طریق میدان انقلاب، خیابان گلدسته و خیابان چهارباغ در نزدیکی چهارراه آمادگاه قابل دسترس می باشد.

هتل پارسیان کوثر اصفهان

هتل پارسیان کوثر اصفهان با مساحت 1100 متر مربع در مجاورت زاینده رود و سی و سه پل واقع شده است. هتل کوثر دارای 225 اتاق دو تخته، سوئیت های معمولی و دوبلکس، رویال سوئیت، اتاق ماه عسل و بیزینس روم در 7 طبقه و دو ساختمان اصلی و فیروزه می باشد. از امکانات آن می توان به مجموعه ورزشی، تاکسی سرویس، سالن های همایش و رستوران های متعدد اشاره کرد. مجموعه ورزشی هتل کوثر در طبقه دوم ساختمان فیروزه واقع شده و دارای استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی است که در سانس ویژه آقایان و ویژه بانوان فعالیت می کند. همچنین دارای کلینیک دندان پزشکی نیز می باشد که از ساعت 9 الی 20 در خدمت مسافران می باشد.

آدرس هتل کوثر اصفهان: این هتل در بلوار ملت در نزدیکی سی و سه پل واقع شده است.

هتل عطار اصفهان

هتل عطار اصفهان از هتل های 5 ستاره با معماری سنتی بوده که آیینه کاری و گچ بری و تزئینات داخلی آن در بین هتل های 5 ستاره کاملا منحصربه فرد می باشد. از امکانات این هتل می توان به استخر و سونا، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد که دارای 12 سوئیت دو نفره و 4 نفره می باشد.

آدرس هتل عطار اصفهان: این هتل در خیابان مسجد سید اصفهان واقع شده است.

بهترین هتل های چهار ستاره اصفهان

هتل های متعددی در این دسته وجود دارد که شامل هتل پیروزی، عالی قاپو، خواجو، آسمان و هتل سفیر می باشد. آدرس و امکانات این هتل ها در ادامه مشخص شده است.

هتل آسمان اصفهان

این هتل در مجاورت زاینده رود واقع شده که از مرتفع ترین ساختمان های اصفهان می باشد. هتل آسمان اصفهان دارای 100 اتاق مختلف شامل یک تخته، دو تخته، سوئیت معمولی و رویال و آپارتمان می باشد. از امکانات این هتل می توان به لاندری، روم سرویس 24 ساعته، مجموعه ورزشی (استخر، سونا، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ)، سالن اجتماعات و مهمانی، رستوران گردان و کافی شاپ، صرافی و تاکسی سرویس اشاره کرد.

آدرس هتل آسمان اصفهان: این هتل در خیابان مطهری و روبه روی پل فلزی واقع شده است.

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان در مرکز شهر و در نزدیکی باغ و عمارت چهلستون، میدان نقش، عالی قاپو، مسجد امام و شیخ لطف الله واقع شده است. این هتل دارای 96 اتاق مختلف دو و سه تخته، سوئیت های رویال و سنترال می باشد و امکانات مختلفی مانند استخر، سونا، جکوزی، رستوران و کافی شاپ و لاندری دارد.

آدرس هتل پیروزی اصفهان: این هتل در میدان امام حسین و ابتدای چهارباغ پایین واقع شده است.

هتل سفیر اصفهان

هتل سفیر اصفهان دارای 100 اتاق و سوئیت مختلف بوده که دارای سرویس 24 ساعته و لاندری روم می باشد. سالن های همایش، استخر، سونا و حمام سنتی ایرانی و ماساژ، رستوران، کارواش، روم سرویس، ترانسفر فرودگاهی و خدمات گردشگری از امکانات این هتل می باشد.

آدرس هتل سفیر اصفهان: این هتل در اصفهان، خیابان آمادگاه واقع شده است.

هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان در مرکز شهر واقع شده است و دسترسی خوبی به مراکز مهم شهر دارد. هتل عالی قاپو دارای 106 اتاق متنوع دو تخته (دو تخته دبل و سینگل) اتاق سه تخته، یک سوئیت بزرگ و 3 واحد سوئیت کوچک می باشد. از امکانات آن می توان به رستوران های ایرانی و بین المللی، مینی بار، مجموعه ورزشی آبی، لاندری، تاکسی سرویس، فضای سبز، پارکینگ، روم سرویس 24 ساعته و سالن کنفرانس می باشد.

آدرس هتل عالی قاپو اصفهان: این هتل در خیابان شمس آبادی، انتهای خیابان عباس آباد و سمت چپ خیابان خیابان چهارباغ عباسی واقع شده است.

هتل خواجو اصفهان

این هتل 4 ستاره در مرکز اصفهان واقع شده که دارای 144 اتاق دو تخته و سه تخته می باشد. هتل خواجو اصفهان دارای رستوران، کافی شاپ، روم سرویس، رستوران بام، لاندری، پارکینگ اختصاصی و سالن همایش می باشد.

آدرس هتل خواجو اصفهان: این هتل در خیابان چهارباغ خواجو و خیابان شهدای خواجو واقع شده است.

بهترین هتل های سه ستاره اصفهان

تعداد هتل های سه ستاره اصفهان زیاد بوده و شامل هتل اسپادانا، ونوس، هتل سوئیت، هتل سپاهان، عتیق، ستاره و طلوع خورشید می باشد. امکانات و آدرس این هتل ها در ادامه مشخص شده است.

هتل اسپادانا اصفهان

هتل اسپادانا دارای 32 باب اتاق دو و سه تخته در 4 طبقه می باشد که در نزدیکی سی و سه پل واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به رستوران، کافی شاپ، رستوران بام، وایرلس پر سرعت، پارکینگ اختصاصی، لاندری، روم سرویس 24 ساعته و سیستم اعلام و اطفاء حریق اشاره کرد.

آدرس هتل اسپادانا اصفهان: این هتل در بلوار آئینه خانه و حد فاصل سی و سه پل و پل فردوسی واقع شده است.

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس در یک کیلومتری زاینده رود واقع شده و دارای 58 اتاق یک تا چهار تخته در 5 طبقه می باشد. از امکانات این اتاق می توان به سونا، جکوزی، رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، لاندری، تاکسی سرویس، اینترنت در لابی و اتاق و خدمات خانه داری اشاره کرد.

آدرس هتل ونوس اصفهان: هتل ونوس در خیابان آمادگاه و حد فاصل خیابان باغ گلدسته واقع شده است.

هتل سوئیت پارسیان اصفهان

این هتل در ابتدای بلوار آئینه خانه قرار داشته که دارای 52 اتاق دو، سه و چهار تخته و سوئیت های مجهز در سه طبقه و دو طبقه خدماتی می  باشد. اتاق های هتل سوئیت دارای سیستم اطفاء حریق می باشند. از امکانات آن می توان پارکینگ، رستوران و کافی شاپ سی و سه پل و رستوران مشرف به زاینده رود را نام برد. این هتل در ابتدای بلوار آئینه خانه و مقابل سی و سه پل واقع شده است.

هتل صفوی اصفهان

هتل صفوی اصفهان دارای 40 اتاق یک تخته، دو تخته توئین، دو تخته دبل، دو تخته صفوی، اتاق های سه تا پنج تخته و سوئیت می باشد. از امکانات آن می توان به اینترنت در لابی، کافی شاپ، پارکینگ، تاکسی سرویس، خدمات باربری و چای خانه سنتی اشاره کرد. هتل صفوی در خیابان فلسطین واقع شده است.

هتل پارت اصفهان

هتل پارت اصفهان از بهترین هتل های این شهر از نظر دسترسی به مکان های گردشگری می باشد که دارای 43 اتاق یک، دو، سه و چهار تخته و دو تخته توئین در 8 طبقه می باشد. از امکانات آن می توان به اینترنت در لابی، استخر، جکوزی، صرافی، کافی شاپ و پارکینگ اشاره کرد. هتل پارت در خیابان شمس آبادی و کوچه جهان آرا واقع شده است.

هتل ستاره اصفهان

هتل ستاره دارای 52 اتاق یک تخته، دو تخته دبل و توئین، سوئیت دو نفره، اتاق های سه و چهار تخته می باشد. از امکانات این هتل می توان به پارکینگ، اینترنت نامحدود در لابی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، رستوران و چای خانه اشاره کرد. هتل ستاره در نزدیکی میدان نقش جهان اصفهان و خیابان حافظ واقع شده است.

هتل سپاهان اصفهان

این هتل در مرکز شهر واقع شده است که دارای 42 اتاق یک تا پنج تخته و دو تخته توئین و دبل در 3 طبقه می باشد. از امکانات آن می توان به رستوران، پارکینگ، تاکسی سرویس، خدمات تشریفات ویژه، کرایه اتومبیل بدون راننده، لاندری، زمین ورزشی و اینترنت نامحدود در لابی اشاره کرد. هتل سپاهان در خیابان استانداری و انتهای خیابان فرشادی قرار گرفته است.

هتل عتیق اصفهان

این هتل دارای معماری سنتی بوده و دارای 30 اتاق یک تا چهار تخته و سوئیت 4 تخته قاجار در 3 طبقه می باشد. از امکانات آن می توان به تاکسی سرویس، لابی، خدمات باربری و خانه داری، خدمات تور و تهیه بلیط،  اینترنت و پارکینگ رایگان اشاره کرد. هتل عتیق در خیابان چهارباغ پایین، خیابان ابن سینا در کوچه ابن سینا قار دارد.

هتل ملل اصفهان

هتل ملل اصفهان، دسترسی خوبی به میدان نقش جهان، پل خواجو و سی و سه پل دارد. این هتل دارای 36 اتاق یک تا چهار تخته در 6 طبقه می باشد. از جمله امکانات آن می توان به رستوران، لاندری، تاکسی سرویس، اینترنت نامحدود در لابی، پارکینگ، اتاق چمدان و کافی شاپ اشاره کرد. هتل ملل در خیابان کمال اسماعیل و حد فاصل پل فردوسی و میدان انقلاب واقع شده است.

بهترین هتل های سنتی اصفهان

در دسته هتل های سنتی اصفهان، هتل های متعدد با درجه کیفی متفاوت از لوکس تا معمولی وجود دارند. بعضی از هتل های لوکس مانند هتل عباسی و عطار جزء هتل های سنتی اصفهان می باشدکه پیش تر معرفی شدند. همچنین مهمانپذیر خانه کشیش، خانه مسافر کریاس نیز در این دسته وجود دارد که در ادامه به بررسی جزئیات آن پرداخته ایم.

مهمانپذیر خانه کشیش اصفهان

این اقامتگاه که قدمتی حدود 200 سال دارد، متعلق به کشیش ارمنی به نام گارگین هانانیان بوده و دارای معماری به سبک صفویه می باشد. خانه کشیش اصفهان دارای 12 اتاق دو و سه تخته (سیمرغ، بهشت، ملکه، دبل مینا و خورشید و هزار و یک شب) و سوئیت های چهار و پنج نفره می باشد. از امکانات آن می توان به رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، پارکینگ، روم سرویس، لاندری و اینترنت رایگان در لابی و اتاق اشاره کرد. اقامتگاه خانه کشیش در خیابان حکیم نظامی، کوچه سنگ تراش ها و بن بست زیتون واقع شده است.

خانه مسافر کریاس

کریاس به معنای خلوت خانه پادشاهان می باشد. هتل کریاس، خانه ای مربوط به دوران قاجار بوده که دارای فضایی سنتی و نوستالژیک می باشد. هتل کریاس دارای 15 اتاق دو، سه و چهار تخته و سوئیت سه نفره در دو طبقه می باشد. از امکانات آن می توان به تاکسی سرویس، صرافی، پارکینگ، کافی شاپ، رستوران، لاندری، اتاق چمدان،  خدمات باربری و اینترنت رایگان اشاره کرد. این هتل در خیابان استانداری، کوچه ژاله و کوچه شهید عمرانی واقع شده است.

هتل سنتی قصر منشی اصفهان

این هتل 4 ستاره در اوایل دوران قاجار بنا شده است که آن را منسوب به فتحعلی شاه قاجار می دانند که معماری سنتی خود را حفظ کرده است.  بوتیک هتل قصر منشی دارای 21 اتاق در 3 طبقه می باشد که دو طبقه آن زیر زمین بنا شده است. این هتل دارای اتاق های آیینه، زندیه، افشاریه و صفوی می باشد که هرکدام معماری و زیبایی خاص خودش را دارد. از امکانات آن می توان به حمام سنتی به همراه ماساژ، رستوران، اینترنت، صرافی و روم سرویس اشاره کرد. این هتل در خیابان نشاط، کوچه دهم واقع شده است.

مهمانپذیر اقامتگاه سنتی سهروردی

این هتل یک ستاره دارای چندین اتاق مختلف شاه نشین، کف نشین و اتاق های معمولی دو تخته و سه تخته می باشد که فضایی سنتی دارند. آینه کاری و گچ بری های سنتی از ویژگی های بارز این اتاق ها بوده و دارای حیاط با طراحی سنتی و حوض خانه های متعدد است. از امکانات آن می توان به اینترنت رایگان، سرویس صبحانه، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. این هتل در خیابان میرداماد و انتهای کوچه 11 واقع شده است.

هتل سنتی طلوع خورشید

خانه خورشید که مربوط به دوران قاجار می باشد، به عنوان هتل سه ستاره سنتی طلوع خورشید فعالیت می کند. این هتل دارای سه اتاق دو تخته، یک اتاق سه تخته و چهار تخته به همراه سوئیت شش نفره بوده که دارای معماری سنتی می باشند. از امکانات آن می توان به تاکسی سرویس، فضای سبز، لاندری، خدمات باربری، اینترنت و پارکینگ رایگان اشاره کرد. این هتل در خیابان ابن سینا و کوچه میرعلاء الدین قرار گرفته است.

بهترین هتل های ارزان در اصفهان

از میان هتل های ارزان می توان به هتل آپارتمان ها و مسافرخانه ها اشاره کرد. آدرس و امکانات این هتل ها در ادامه توضیح داده شده است.

بهترین هتل آپارتمان های اصفهان

در این دسته می توان به هتل آپارتمان پارتیکان، طوبی، حکیم و هتل آپارتمان هخامنشیان پارتاک اصفهان اشاره کرد. این هتل آپارتمان ها در ادامه بررسی شده است.

هتل آپارتمان پارتیکان اصفهان

این هتل یک ستاره در اطراف میدان نقش جهان اصفهان واقع شده و دارای 13 اتاق یک تا چهار تخته در 3 طبقه می باشد. از امکانات آن می توان به تاکسی سرویس، لابی، پارکینگ، اینترنت رایگان، کافی شاپ، لاندری، صرافی و خدمات باربری اشاره کرد. هتل پارتیکان در خیابان استانداری و کوچه گذر سعدی واقع شده است.

هتل آپارتمان حکیم

هتل یک ستاره حکیم دارای 10 اتاق یک تا چهار طبقه در چهار طبقه می باشد. این هتل دارای امکاناتی مانند تاکسی سرویس، پارکینگ، لابی، آژانس مسافرتی، لاندری، خدمات باربری، اینترنت و پارکینگ رایگان است. هتل آپارتمان حکیم در خیابان سپاه و خیابان حکیم قرار دارد.

بهترین مسافرخانه های اصفهان

در این دسته می توان به مسافرخانه شاد اشاره کرد که دارای 14 اتاق یک تا سه نفره و اتاق خانواده می باشد. این مسافرخانه در خیابان چهارباغ عباسی و مقابل خیابان آرامگاه واقع شده است. همچنین مسافرخانه شهرزاد دارای 25 اتاق یک تا سه تخته در 2 طبقه می باشد. این مسافرخانه در خیابان مسجد سید و مقابل بانک ملت قرار دارد.  

بهترین هتل های اصفهان از نظر مسافران

در این مقاله هتل های متعدد با کیفیت های متفاوت بررسی شد. انتخاب نوع هتل به شرایط و نیاز شما بستگی دارد. در سایت رسپینا می توانید نظرات مسافران بعد از رزرو هتل را در رابطه کیفیت، قیمت، امکانات هتل و موقعیت مکانی مشاهده کنید که لینک های مربوط به هر هتل در بالا قرار داده شده است. اگر در سفر به اصفهان در هتل های این شهر اقامت داشته اید، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.