{{ctrl.notification}}

بلیط قطار کاشان یزد

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های سه شنبه است

بلیط قطار کاشان یزد

جمعه

01/11

بررسی

شنبه

01/12

بررسی

یکشنبه

01/13

75 ت

دوشنبه

01/14

85 ت

سه شنبه

01/15

89 ت

چهارشنبه

01/16

بررسی

پنجشنبه

01/17

بررسی

جمعه

01/18

بررسی

شنبه

01/19

بررسی

یکشنبه

01/20

بررسی

دوشنبه

01/21

بررسی

سه شنبه

01/22

بررسی

چهارشنبه

01/23

بررسی

پنجشنبه

01/24

بررسی

جمعه

01/25

بررسی

شنبه

01/26

بررسی

یکشنبه

01/27

بررسی

دوشنبه

01/28

بررسی

سه شنبه

01/29

بررسی

چهارشنبه

01/30

بررسی

پنجشنبه

01/31

بررسی

جمعه

02/01

بررسی

شنبه

02/02

بررسی

یکشنبه

02/03

بررسی

دوشنبه

02/04

بررسی

سه شنبه

02/05

بررسی

چهارشنبه

02/06

بررسی

پنجشنبه

02/07

بررسی

جمعه

02/08

بررسی

شنبه

02/09

بررسی

بروز رسانی : 11 فروردین ساعت 14:53

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار کاشان یزد

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار کاشان یزد

تعداد سفر های روزانه:
3
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از کاشان یزد:
ساعت 14:08
آخرین حرکت از مبدا کاشان :
ساعت 22:37
خلوت ترین روزها:
شنبه
شلوغ ترین روزها:
شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار کاشان یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
بلیط قطار کاشان یزد جوپار
0 جوپار شنبه

-

-

74,800

85,100

89,000

-

-

بلیط قطار کاشان یزد بن ریل
0 بن ریل شنبه

-

-

-

132,900

-

-

-

برنامه حرکت قطار کاشان یزد

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

شرکت های ریلی در مسیر کاشان یزد

جوپار

جوپار

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار کاشان یزد

بلیط قطار کاشان یزد از بهترین گزینه های انتخاب سفری مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر اینکه کم هزینه و مقرون به صرفه است سفری ایمن را پشتیبانی می کند. ضروریات لازم جهت خرید بلیط قطار را که شامل نکات مهم قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار است در اینجا یاد آور می شویم. قیمت بلیط قطار کاشان یزد و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها از این نکات مهم می باشد.

چرا خرید بلیط قطار یزد؟

شهر یزد به سان شهر ونیز در کشور ایتالیا شهری باستانی و مشهور است که علاقمندان به تاریخ حتما به آن سفر کرده اند . این شهر در تمام طول سال گردشگران خارجی و داخلی را  به خود میبیند و همواره مملوی از جمعیت توریست می باشد. خانه های تاریخی و آثار باستانی آن ، آداب و رسوم ، نحوه گویش این مردمان خونگرم و همین طور ذائقه منحصر به فرد آنها سفری به یاد ماندنی را در خاطر گردشگران به جا می گذارد.

بلیط قطار کاشان یزد

کارهایی که در یزد باید انجام بدهیم.

شهری که شاهکارهای باشکوه معماری  ایران است و شهرت جهانی شهر یزد کششی خاصی را برای گردشگرانی که حسب علاقه آنها تاریخ شناسی است، ایجاد کرده است. در هر صورت برای سفر به این شهر راه های سفری متفاوت وجود دارد و یکی از آنها خرید بلیط قطار یزد از کاشان می باشد.از این رو برای مرور تاریخ این شهر نیاز است اطلاعاتی داشته باشید. در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری شهر یزد را به اختصار معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی یزد عبارتند از: آتشکده های زرتشتیان در یزد، بازار و حمام خان، عمارت بوستان ناجی، مقبره دوازده امام،  برج باروری قدیم شهر، برج خاموشان، نخل امیر چخماق، ساباط و بادگیر، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، آب انبار شش بادگیر یزد، باغ دولت آباد یزد، میدان امیر چخماق، مسجد جامع یزد، مسجد جامع یزد، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازار مسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، روستای خرانق، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، مسجد جامع فهرج، چک چک یزد، روستای فهرج یزد، کویر کاراکال، خانه آقازاده، کویر سیاه کوه، خانه صولت، خانه لاری ها.

بهترین زمان برای سفر به یزد

خرید ارزان ترین بلیط قطار کاشان یزد را برای  سفر به یزد از طریق سایت های مختلف گردشگری تهیه کنید و این شهر را در فصل بهار که بیشتر درایام و تعطیلات نوروز است دور بزنید. در این بازه ی زمانی شهر یزد زیباترین چهره خود را به مهمان هایش هدیه می دهد. خلوت ترین و مناسبترین زمان به لحاظ صرف هزینه برای سفر به شهر یزد تابستان است اما باید در نظر داشته باشید که هوا بشدت گرم می باشد.

حمل و نقل عمومی در یزد

یزد گردی با سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری، سفر را برای گردشگران جذاب تر می کند اما اینکه از چه نوع وسایل نقلیه ای استفاده کنید، انتخاب شخص شما می باشد. در یزد  فاصله مکان های تاریخی از یکدیگر کم است و به راحتی می توانید تمامی تاریخ شهر رانظاره گر باشید . در یزد می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار یزد

جهت خرید بلیط قطار کاشان  یزد از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار کاشان یزد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار یزد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای کاشان به یزد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار کاشان یزد

قیمت بلیط قطار یزد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار کاشان  به یزد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی یزد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار یزد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار کاشان  یزد فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در یزد

یزد به شهربادگیرها مشهور می باشد و شهرت جهانی آن سبب شده که بعد از خرید بلیط قطار، رزرو هتل از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. در این شهر به وفور هتل و اقامتگاه دیده می شود. خوشبختانه امری که  سایت گردشگری رسپینا 24 آن را تسهیل کرده است رزرو اینترنتی هتل می باشد. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل زنبق یزد، کاروانسرای زین الدین، هتل ترمه، هتل سنتی یاتا، هتل بوتیک شعرباف، هتل کاشان ی، هتل پارسیان صفاییه یزد، هتل داد یزد، هتل صفائیه یزد، هتل باغ مشیرالممالک، هتل سنتی مظفر یزد

جهت رزرو هتل یزد  کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان یزد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار کاشان  از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار کاشان یزد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار کاشان یزد

ایستگاه راه آهن یزد

ایستگاه راه آهن یزد از جمله ایستگاههای مهم کشور است چرا که این ایستگاه در مرکز ایران قرار دارد و  مکانی برای جابجا کردن بارهای قطارها از شمال شرق به جنوب غرب و از شمال غرب به جنوب شرق و از شمال به جنوب است . این ایستگاه قطار در داخل شهر واقع است و در نتیجه امکان دسترسی به اکثر مناطق شهر را دارد. از جمله سفرهای ریلی یزد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار یزد  کاشان ، قطار یزد مشهد ، قطار یزد کاشان ، قطار یزد طبس، قطار یزد کرمان.

با خرید ارزان بلیط قطار کاشان یزد از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از یزد به کاشان نیاز دارید ؟

بلیط قطار یزد کاشان

نیاز به راهنمایی دارید؟