بلیط قطار کاشان یزد

ارزانترین نرخ: شنبه

07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار کاشان یزد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار کاشان به یزد

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ کاشان :
ساعت 15:36
آخرین حرکت از مبدأ کاشان :
ساعت 15:36
شلوغ ترین روزها :
دوشنبه
خلوت ترین روزها :
دوشنبه

قیمت بلیط کاشان یزد چقدر است؟

۸۰٬۷۰۰ تومانء
۵۳٬۸۰۰ تومانء
۲۶٬۹۰۰ تومانء
01 07
02 07
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
09 07
10 07

قیمت بلیط قطار کاشان یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار کاشان یزد در هر ماه

۹۷٬۲۰۰ تومانء
۶۴٬۸۰۰ تومانء
۳۲٬۴۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار کاشان یزد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickticktickclosecloseclose

بلیط قطار کاشان یزد

بلیط قطار کاشان یزد از بهترین گزینه های انتخاب سفری مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر اینکه کم هزینه و مقرون به صرفه است سفری ایمن را پشتیبانی می کند. ضروریات لازم جهت خرید بلیط قطار را که شامل نکات مهم قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار است در اینجا یاد آور می شویم. قیمت بلیط قطار کاشان یزد و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها از این نکات مهم می باشد.

چرا خرید بلیط قطار یزد؟

شهر یزد به سان شهر ونیز در کشور ایتالیا شهری باستانی و مشهور است که علاقمندان به تاریخ حتما به آن سفر کرده اند . این شهر در تمام طول سال گردشگران خارجی و داخلی را  به خود میبیند و همواره مملوی از جمعیت توریست می باشد. خانه های تاریخی و آثار باستانی آن ، آداب و رسوم ، نحوه گویش این مردمان خونگرم و همین طور ذائقه منحصر به فرد آنها سفری به یاد ماندنی را در خاطر گردشگران به جا می گذارد.

بلیط قطار کاشان یزد

کارهایی که در یزد باید انجام بدهیم.

شهری که شاهکارهای باشکوه معماری  ایران است و شهرت جهانی شهر یزد کششی خاصی را برای گردشگرانی که حسب علاقه آنها تاریخ شناسی است، ایجاد کرده است. در هر صورت برای سفر به این شهر راه های سفری متفاوت وجود دارد و یکی از آنها خرید بلیط قطار یزد از کاشان می باشد.از این رو برای مرور تاریخ این شهر نیاز است اطلاعاتی داشته باشید. در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری شهر یزد را به اختصار معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی یزد عبارتند از: آتشکده های زرتشتیان در یزد، بازار و حمام خان، عمارت بوستان ناجی، مقبره دوازده امام،  برج باروری قدیم شهر، برج خاموشان، نخل امیر چخماق، ساباط و بادگیر، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، آب انبار شش بادگیر یزد، باغ دولت آباد یزد، میدان امیر چخماق، مسجد جامع یزد، مسجد جامع یزد، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازار مسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، روستای خرانق، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، مسجد جامع فهرج، چک چک یزد، روستای فهرج یزد، کویر کاراکال، خانه آقازاده، کویر سیاه کوه، خانه صولت، خانه لاری ها.

بهترین زمان برای سفر به یزد

خرید ارزان ترین بلیط قطار کاشان یزد را برای  سفر به یزد از طریق سایت های مختلف گردشگری تهیه کنید و این شهر را در فصل بهار که بیشتر درایام و تعطیلات نوروز است دور بزنید. در این بازه ی زمانی شهر یزد زیباترین چهره خود را به مهمان هایش هدیه می دهد. خلوت ترین و مناسبترین زمان به لحاظ صرف هزینه برای سفر به شهر یزد تابستان است اما باید در نظر داشته باشید که هوا بشدت گرم می باشد.

حمل و نقل عمومی در یزد

یزد گردی با سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری، سفر را برای گردشگران جذاب تر می کند اما اینکه از چه نوع وسایل نقلیه ای استفاده کنید، انتخاب شخص شما می باشد. در یزد  فاصله مکان های تاریخی از یکدیگر کم است و به راحتی می توانید تمامی تاریخ شهر رانظاره گر باشید . در یزد می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار یزد

جهت خرید بلیط قطار کاشان  یزد از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار کاشان یزد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار یزد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای کاشان به یزد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار کاشان یزد

قیمت بلیط قطار یزد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار کاشان  به یزد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی یزد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار یزد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار کاشان  یزد فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در یزد

یزد به شهربادگیرها مشهور می باشد و شهرت جهانی آن سبب شده که بعد از خرید بلیط قطار، رزرو هتل از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. در این شهر به وفور هتل و اقامتگاه دیده می شود. خوشبختانه امری که  سایت گردشگری رسپینا 24 آن را تسهیل کرده است رزرو اینترنتی هتل می باشد. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل زنبق یزد، کاروانسرای زین الدین، هتل ترمه، هتل سنتی یاتا، هتل بوتیک شعرباف، هتل کاشان ی، هتل پارسیان صفاییه یزد، هتل داد یزد، هتل صفائیه یزد، هتل باغ مشیرالممالک، هتل سنتی مظفر یزد

جهت رزرو هتل یزد  کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان یزد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار کاشان  از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار کاشان یزد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار کاشان یزد

ایستگاه راه آهن یزد

ایستگاه راه آهن یزد از جمله ایستگاههای مهم کشور است چرا که این ایستگاه در مرکز ایران قرار دارد و  مکانی برای جابجا کردن بارهای قطارها از شمال شرق به جنوب غرب و از شمال غرب به جنوب شرق و از شمال به جنوب است . این ایستگاه قطار در داخل شهر واقع است و در نتیجه امکان دسترسی به اکثر مناطق شهر را دارد. از جمله سفرهای ریلی یزد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار یزد  کاشان ، قطار یزد مشهد ، قطار یزد کاشان ، قطار یزد طبس، قطار یزد کرمان.

با خرید ارزان بلیط قطار کاشان یزد از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر کاشان یزد

قطارهای بیشتر از کاشان

آیا به بلیط برگشت از کاشان به یزد نیاز دارید ؟ بلیط قطار یزد کاشان