{{ctrl.notification}}

بلیط قطار کاشان تهران

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های جمعه است

بلیط قطار کاشان تهران

پنجشنبه

01/10

62 ت

جمعه

01/11

بررسی

شنبه

01/12

بررسی

یکشنبه

01/13

58 ت

دوشنبه

01/14

61 ت

سه شنبه

01/15

59 ت

چهارشنبه

01/16

62 ت

پنجشنبه

01/17

بررسی

جمعه

01/18

بررسی

شنبه

01/19

بررسی

یکشنبه

01/20

بررسی

دوشنبه

01/21

بررسی

سه شنبه

01/22

بررسی

چهارشنبه

01/23

بررسی

پنجشنبه

01/24

بررسی

جمعه

01/25

بررسی

شنبه

01/26

بررسی

یکشنبه

01/27

بررسی

دوشنبه

01/28

بررسی

سه شنبه

01/29

بررسی

چهارشنبه

01/30

بررسی

پنجشنبه

01/31

بررسی

جمعه

02/01

بررسی

شنبه

02/02

بررسی

یکشنبه

02/03

بررسی

دوشنبه

02/04

بررسی

سه شنبه

02/05

بررسی

چهارشنبه

02/06

بررسی

پنجشنبه

02/07

بررسی

جمعه

02/08

بررسی

بروز رسانی : 10 فروردین ساعت 15:29

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار کاشان تهران

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار کاشان تهران

تعداد سفر های روزانه:
4
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - سالنی - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
3 ساعت
مسافت:
245 کیلومتر
زمان اولین حرکت از کاشان تهران:
ساعت 00:49
آخرین حرکت از مبدا کاشان :
ساعت 09:10
خلوت ترین روزها:
پنجشنبه
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه

کمترین قیمت بلیط قطار کاشان تهران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار کاشان تهران جوپار
0 جوپار جمعه

-

-

-

58,700

60,800

58,700

-

بلیط قطار کاشان تهران رجا
0 رجا جمعه

-

-

-

57,700

-

-

-

بلیط قطار کاشان تهران ریل ترابر سبا
0 ریل ترابر سبا جمعه

-

-

-

-

-

-

61,500

برنامه حرکت قطار کاشان تهران

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر کاشان تهران

جوپار

جوپار

ریل ترابر سبا

ریل ترابر سبا

رجا

رجا

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار کاشان تهران مانند تمام مسیر های منتهی به تهران ، از مسیر های پر مخاطب ریلی کشور است که مسافران با خرید این بلیط و با طی مسیری حدود 3 ساعته و با گذشتن از ایستگاهایی مانند رباط کریم، قم و فیروزآباد می توانند به پایتخت کشور (تهران) سفرکنند. اما مسافران برای خرید اینترنتی بلیط، مانند خرید هر بلیط دیگری نیازمند آنند که پیش از انجام فرایند خرید اطلاعات جامعی در مورد چگونگی خرید و استرداد بلیط و همچنین عوامل مواثر بر هزینه و کیفیت سفرشان داشته باشند. ما در این مطلب به برسی موارد مربوط به خرید بلیط قطار می پردازیم. با رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار کاشان تهران رسپینا

برنامه قطار کاشان تهران

همه روزه از شهر کاشان به تهران قطار های از شرکت های ریلی بن ریل و رجا وجود دارد. برای اینکه از ساعت حرکت قطار کاشان تهران مطلع شوید، کافی است بر روی روز سفر در تقویم بالای صفحه کلیک کنید تا لیستی از تمامی قطاره های با ساعت حرکت از کاشان و زمان ورود به تهران را مشاهده نمایید.

فاصله کاشان تا تهران با قطار

از نظر زمانی فاصله این دو شهر با قطار در زمان حدودی 3 ساعت فاصله دارند. البته قطار هایی که از شهر شیراز حرکت می کنند به دلیل توقف هایی زیادی که دارند، این فاصله را تا 3 ساعت و 50 دقیقه نیز افزایش می دهند. ولی اگر با قطار های که مبدا ان یزد هست سفر کنید در حدود 3 ساعت این سفر به طول می انجامد. ایستگاه های قطار در بین این دو شهر فقط یکی بوده و ان شهر محمدیه می باشد.

ادرس ایستگاه راه اهن مبدا و مقصد در سفر از کاشان به تهران

آدرس ایستگاه راه آهن تهران: خیابان ولیعصر، ضلع جنوبی میدان راه آهن.

آدرس ایستگاه راه آهن کاشان : بلوار ملاصدرا

مقایسه امکانات قطار غزال و پردیس در مسیر کاشان تهران

امکانات قطار غزال: پذیرایی با بسته های پذیرایی و چای * صندلی و تخت خواب های منعطف * میز غذاخوری تاشو * سرویس خواب تمیز * سیستم صوتی و تصویری و قابلیت پخش موسیقی در قطارهای کوپه ای * ارائه ی هدفون در صورت درخواست مسافر * سیستم تلفنی احضار مهمانداران * توزیع کتاب و نشریات * ارائه ی ویلچر به مسافران با مشکلات جسمی و سالمندان * پریز برق 220 ولت * مارکروفر و آب سردکن و یخچال در کوپه ی مهمانداران * ارائه ی یک بطری رایگان آب معدنی برای هر مسافر * سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی

امکانات قطار پردیس: پذیرایی میان وعده رایگان * فروش تنقلات * بدنه و پنجره های کاملا عایق * سیستم تهویه مطبوع هوا * سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه شده در سقف * توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل * سیستم صوتی و تصویری در کوپه یا سالن * توالت فرنگی * توزیع هدفون * سیستم ارتباط داخلی * یک بطری آب رایگان در کوپه برای هر مسافر * جعبه کمک های اولیه

نکات مهم در رزرو قطار کاشان تهران

برخی عوامل تاثیر مستقیمی بر قیمت بلیط قطار کاشان تهران و همچنین کیفیت سفر با قطار میگذارند که لازم اسنت مسافران پیش از انجام خرید این نکات را در نظر گرفته و با رعایت آنها سفری ارزان، راحت و بی دغدغه ای را داشته باشند. این عوامل عبارت اند از:

قیمت بلیط قطار کاشان به تهران

یکی از راهای خرید ارزان بلیط کاشان تهران توجه به فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت و رعایت چند نکته است که ما در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

تاریخ و بازه ی زمانی خرید بلیط

اولین فاکتوری که مسافران عزیز برای داشتن سفری ارزان حتما باید رعایت کنند توجه به بازه ی زمانی سفرشان است باید توجه داشت که در ایام مختلف، خرید بلیط کاشان به تهران هم به مانند خرید بلیط پرواز نرخ های مختلفی دارد مثلا در ایامی مانند زمان برگزاری رویداد های فرهنگی ورزشی و... در تهران که متقاضیان سفر به این شهر زیاد هستند نرخ خرید بلیط نیز افزایش خواهد داشت. بنابر این پیشنهاد می شود در صورت امکان سفر خود را به زمان هایی که ترافیک مسافر در این مسر کمتر است موکول کنید تا از مزیت ارزانی بلیط برخوردار شوید.

نوع قطار

از دیگر عوامل موثر بر قیمت بلیط قطار کاشان تهران نوع قطار و امکانات وخدمات موجود در آن می باشد. تفاوت در نوع قطار و امکانات آنها در ناوگان ریلی ایران بسیار زیاد است و باید توجه داشت که هرچه امکانات موجود در قطار ها بیشتر باشد به طبع قیمت خرید بلیط آنها نیز بیشتر می شود. پس برای خرید بلیط ارزان لازم است با مقایسه ی کامل امکانات و درجه ی قطار های موجود در مسیر سفرتان بهترین گزینه از نظر قیمت و امکانات را انتخاب کنید . قطار های موجود در مسیر کاشان تهران عبارت اند از:

قطارهای پردیس، لوکس شش نفری غزال بن ریل و لوکس چهار تخته البرز

قطار کاشان به تهران - ایستگاه ها

قوانین کنسلی بلیط قطار کاشان تهران

اگر بخواهید سفر خود را کنسل کنید بهتر است برای جلوگیری از ضرر بیشتر ، استرداد بلیط را انجام دهید تا بتوانید بخشی از هزینه ی بلیط را بازگردانید. اطلاع داشتن از نحوه ی انجام استرداد و قوانین آن به شما کمک شایانی خواهد کرد که درصورت لغو سفر از خسارت بیشتر جلوگیری کنید. استرداد بلیط کاشان تهران طبق قوانین موجود به این صورت امکان پذیر می باشد:

* با انجام استرداد تا ساعت 12 روز قبل از حرکت 90 درصد از هزینه ی بلیط را می توانید بازگردانید.

* از ساعت 12 تا 3 ساعت قبل از حرکت 70 درصد

* از 3 ساعت مانده به حرکت تا لحظه ی حرکت 50 درصد

و بعد از حرکت قطار امکان استرداد وجود ندارد و هیچ مبلغی به مسافر برگردانده نمی شود

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار کاشان به تهران از رسپینا

رسپینا به عنوان یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید بلیط را برای مسافران خود در نظر گرفته است که در این جا به برخی از مزیت های خرید اینترنتی قطار کاشان تهران از رسپینا اشاره خواهیم کرد:

خرید ارزان بلیط

رسپینا با پوشش کامل مسیر های ریلی تمام قطار ها و ایجاد امکان مشاهده ی ارزان ترین بلیط های روز های آینده ، به مسافران امکان مقایسه بین نرخها و قطار ها را داده است تا به راحتی ارزان ترین بلیط قطار کاشان تهران در روزهای مختلف ببینند و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

استرداد آنلاین بلیط

استرداد بلیط آن هم به صورت کاملا اینترنتی مشکلات بسیاری از جمله صرف وقت زیاد و مراجعه ی حضوری را از رو ی دوش مسافران برمی دارد که این امکان را سایت رسپینا در اختیار مسافران خود قرار داره است تا به راحت ترین شکل ممکن به صورت کاملا آنلاین و با صرف جویی در وقت بتوانند اقدام به استرداد بلیط خریدادری شده ی خود کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل اماده ی پاسگویی به سوالات شما و رفع مشکلات پیش آمده در خصوص خرید بلیط هستند. در هنگام خرید اینترنتی ممکن است اتفاقاتی مانند قطع اینترنت و یا جریان برق مانع از تکمیل این فرایند شود که در صورت رخ دادن چنین مواردی کافیست با پشتیبانی 24 ساعته ی رسپینا تماس بگیرید تا در شما را در تکمیل فرایند خریدتان رهنمایی کنند.

قطار کاشان تهران - امکانات قطار پردیس

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار کاشان به تهران

جهت خرید بلیط کاشان به تهران از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو ارزانترین قطار کاشان تهران

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط ، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای میانه به تهران در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند رزرو قطار کاشان تهران تکمیل خواهد شد.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از تهران به کاشان نیاز دارید ؟

بلیط قطار تهران کاشان

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار کاشان تهران

شرایط حمل باربرای سفر با قطار کاشان به تهران چیست؟ expand_more

توجه داشته باشید که آنچه با خودتان به داخل قطار می برید می بایست مزاحم دیگر افراد نشود. از همین رو نباید از ابعاد ۷۵ سانتی متر و وزن ۳۰ کیلو گرم تجاوز کند، مسافر می ‌تواند همراه بار مجاز یک بسته ‌ی کوچک خوراکی یا میوه و سبزی همراه داشته باشد.

در یه کوپه دربست چند نفر همراه اضافه میتوان برد؟ expand_more

فقط یک مسافر.البته وجه کامل بلیط در قطار از ایشان دریافت شده وفقط هم اجازه ماندن درهمان کوپه را دارد

نوزاد زیر 2سال نیاز به بلیط دارد؟ expand_more

برای نوزادان زیر2سال درصورت عدم تخصیص جا،10درصد مبلغ بلیط به عنوان مبلغ بیمه دریافت میشود