بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

ارزانترین نرخ: شنبه

07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار کرمانشاه به شاهرود

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
16 ساعت
مسافت
877 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ کرمانشاه :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ کرمانشاه :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط کرمانشاه شاهرود چقدر است؟

0 تومانء
0 تومانء
0 تومانء

قیمت بلیط قطار کرمانشاه شاهرود بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار کرمانشاه شاهرود در هر ماه

۱۸۹٬۶۰۰ تومانء
۱۲۶٬۴۰۰ تومانء
۶۳٬۲۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار کرمانشاه شاهرود

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار کرمانشاه شاهرود راحت ترین و بهترین انتخاب برای آن دسته افرادی است که می خواهند مسافرت به صرفه و راحت به شاهرود داشته باشند و همچنین مسیر زیبای آن را نیز نگاه کنند. شاهرود یکی از زیبا ترین شهر های ایران است که هر ساله مسافران زیادی مجذوب خود می کند.  در ادامه می خواهیم بیشتر با این شهر زیبا و روش های خرید بلیط این مسیر با قیمت ارزان صحبت کنیم. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

چرا خرید بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

شاهرود یکی از زیبا ترین کلان شهر های ایران محسوب می شود  که دارای آب و هوای فوق العاده و بسیار خوبی است. همچنین این شهر دارای مناطق دیدنی بسیاری است که هر کس حداقل یک بار باید از نزدیک آنها را ببیند. سفر به شاهرود یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که دوست دارند آب و هوایی عوض کنند و یک مسافرت با آرامش داشته باشند.

سفر از کرمانشاه به شاهرود با رعایت پروتکل های بهداشتی

امروزه با شیوع ویروس کرونا رعایت موارد بهداشتی یک امر ضروری است و باید در تمام طول سفر موارد بهداشتی را  رعایت کنیم. البته تمامی شرکت های ریلی که
بلیط قطار کرمانشاه شاهرود را ارئه می دهند  وسایل بهداشتی لازمه را در اختیار مسافران قرار می دهند و همچنین تمامی واگن ها ضد عفونی می شوند. اما رعایت یک سری نکات نیز به عهده مسافران می باشد. این نکات عبارت اند از :

استفاده از ماسک و دستکش

رعایت فاصله اجتماعی

ضد عفونی کردن دست ها و وسایل

جاذبه های گردشگری شاهرود

شاهرود یکی از کلان شهرهای ایران است که علاوه بر آب و هوای دوست داشتنی اش، جاذبه های طبیعی بسیاری را نیز در خود جای داده که لذت سفر به این شهر را چند برابر می کند. برخی از معروف ترین جاذبه های گردگشری شاهرود عبارت اند از : جنگل ابر، خانه یغمایی ها، چشمه هفت رنگ در روستای مجن، پارک ملی خارتوران، دشت آفتابگران، آرامگاه شیخ ابولحسن خرقانی، آبشار نکارمن، آبشار یخی آوستا، باغ گردشگری اورس و کویر رضا آباد.

چشمه هفت رنگ شاهرود : این چشمه در واقع در 25 کیلومتری شهر شاهرود می باشد. نام گزاری این چشمه به علت رنگ های مختلفی که در آن بر اثر گذشت از مواد معدنی مختلف به وجود آمده، انجام شده. چشمه هفت رنگ روبه روی باغ های گردشگری فرحزاد می باشد که این مورد زیبایی آن را دو چندان نیز می کند. تفاوت چشم گیر چشمه هفت رنگ با دیگر چشمه ها وجود آن در دره ای با رنگ های مختلف می باشد.

جنگل ابر شاهرود : این جنگل بخشی از قدیمی ترین جنگل های هیرکانی است که در 45 کیلومتری شمال شاهرود می باشد. جا دادن گونه های جانوری مختلف به همراه طبیعت زیبای این جنگل منظره ای بکر و دوست داشتنی را به وجود آورده است. وسعت این جنگل در حدود 35 هکتار است که پوشیده از ابر است و نام گزاری این جنگل نیز به همین جهت بوده.

آبشار یخی آوستا: این آبشار در 15 کیلومتری شمال شاهرود است. آبشار آوستا پوشیده از قندیل های بزرگ و کوچک مختلفی است، که البته این مورد را تنها در فصل زمستان در این آبشار می توان دید و در فصل های گرم این آبشار دوباره جربان میابد.

خرید بلیط اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

برای خرید آنلاین این بلیط از رسپینا، لازم است مراحل زیر را طی کنید.

وارد سایت رسپینا شوید به بخش قطار بروید

گام اول : پیدا کردن ارزان ترین بلیط

اگر برای شروع سفرتان عجله ای ندارید ومی توانید کمی صبر کنید، به قسمت جدول بلیط ارزان قطار بروید و در اینجا به صرفه ترین بلیط قطار کرمانشاه شاهرود را انتخاب کنید. اما اگر برای شروع سفرتان عجله دارید می توانید در جدول جستجو مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتان را وارد کرده و بر روی کلید جستجو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات مسافر

بعد از اینکه قطار مورد نظرتان را انتخاب کردید، در مرحله بعد اطلاعات مسافر را دقیق و بدون هیچ اشتباهی وارد کنید و سپس اطلاعات را ثبت کنید

گام سوم : تایید صحت اطلاعات

در بخش آخر، می بایست صحت اطلاعات وارد شده در مرحله قبل را تایید کنید و سپس هزینه تعیین شده برای بلیط را از طریق یکی از کارت های شتاب خود به صورت اینترنتی پرداخت کنید تا بلیط آنلاین قطار برای تان ارسال شود.

نکات مهم در تهیه بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

خرید اینترنتی بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

معیار های مختلفی در تعیین نرخ بلیط وجود دارد که افراد بسیاری با نداستن این فاکتور ها هزینه های زیادی را برای خرید بلیط متقبل می شوند. در اینجا به بررسی مهم ترین فاکتور های تعیین قیمت بلیط پرداخته ایم تا شما بتوانید ارزان ترین بلیط را خریداری کنید.

تاریخ خرید بلیط

قیمت بلیط ها تقابل زیادی با میزان تقاضا برای خرید آن ها دارد. هرچه تقاضا برای  خرید بلیط مذکور بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد. گران شدن قیمت بلیط در تعطیلات و ایام های خاص امری طبیعی است. به همین خاطر اگر شما کمی در انتخاب زمان سفرتان انعطاف پذیر باشید می توانید در هزینه خرید بلیط قطار کرمانشاه شاهرود و همچنین برای بقیه مقصد های مورد نظرتان، صرفه جویی کنید.

نوع قطار

شرکت های ریلی بسیاری وجود دارند که هر کدام از آنها امکانات و خدمات خودشان را دارند و با یکدیگر متفاوت می باشند. یکی از فاکتورهای تعیین قیمت بلیط انتخاب شرکت ریلی ای است که می خواهید با آن این سفر را شروع کنید. هرچه امکانات و خدمات شرکت مورد نظر شما بهتر باشد متقابل با آن قیمت بلیط نیز گران تر است. اگر در انتخاب شرکت ریلی کمی دقت کنید متوجه کم شدن مبلغ قابل توجه ای از بلیط می باشید.

اقامت در شاهرود

از اولویت های هر کس در مسافرت انتخاب یک مکان خوب برای  اقامت می باشد .شاهرود جزوء کلان شهر های ایران محسوب می شود به همین خاطر وجود هتل های متنوع و بسیار خوب در این شهر امری دور از ذهن نیست. روش هایی برای رزرو اقامتگاه در این شهر وجود دارد که شما می توانید با به کار بستن آنها مبلغ زیادی از هزینه اقامت تان در هتل کم کنید.

توجه به زمان رزرو

اگر دقت کرده باشید و تعطیلات و همچنین در فصل هایی مانند تابستان قیمت هتل ها بیشتر از هر زمان دیگری است. این مورد به خاطر آن است که در این زمان ها تقاضا برای رزرو اتاق در هتل ها بسیار زیاد می شود و به همین خاطر قیمت اتاق های هتل ها نیز افزایش می باید. با توجه به این مورد، اگر شما در مواقع ای از سال که تقاضا برای رزرو اتاق در هتل ها کمتر است سفرتان را شروع کنید صرفه جویی چشم گیری در هزینه های سفرتان کرده اید.

رزرو اینترنتی هتل

سامانه هایی که خدمات گردشگری از قبیل اتوبوس، قطار، هواپیما، تور و هتل را ارائه می دهند برای تمامی خدمات شان با شرکت ها و هتل های مختلف، قراردادهای  بلند مدتی را تنظیم می کنند و به همین علت تخفیفاتی از سمت هتل ها نیز شامل حال این سامانه ها می شود و سایت های ارائه خدمات گردشگری نیز این تخفیف ها را به مشتریان خود اختصاص می دهند. به همین علت همواره قیمت رزرو اینترنتی هتل نسبت به رزرو حضوری آن کمتر است.

توجه به امکانات و خدمات اتاق ها

در یک هتل اتاق های مختلفی وجود دارد، که تمامی آن ها خدمات و امکاناتی مختلفی دارند، هرچقدر امکانات یک اتاق بیشتر باشد. قیمت رزرو آن نیز بیشتر است. خوشبختانه شما می توانید در سایت رسپینا تمامی امکانات اتاق های مختلف در هتل های مختلف را ببینید و همچنین قیمت رزرو اینترنتی آنها را ببینید. اگر کمی در رزرو اتاق دقت کنید و تنها به امکاناتی که واقعا به آنها نیاز دارید اکتفا کنید می توانید بهترین و ارزان ترین اتاق مناسب با انتظاراتتان را رزرو کنید.

چرا خرید بلیط قطار کرمانشاه شاهرود از رسپینا

خرید آنلاین بلیط قطار کرمانشاه شاهرود

رسپینا با داشتن بیش از 10 سال تجربه در ارائه خدمات گردشگری از جمله خرید خرید بلیط چارتر، هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو اینترنتی هتل و تور امروزه یکی از بهترین سامانه ها برای خرید بلیط است که با خرید از آن می توانید از تخفیف ها و خدمات شایان این سامانه نیز بهره مند شوید. مهم ترین خدمات رسپینا عبارت اند از :

ارائه تخفیفات متنوع

در تمامی خدمات رسپینا شما شاهد تخفیفاتی می باشد. اما جدا از این تخفیف ها این سامانه در ایام و مناسب های خاص نیز تخفیفات دیگری را به کاربرانش عرضه می کند و آنها بتوانند سفری به دور از دغدغه های هزینه سفر داشته باشند و حداکثر لذت را از سفرشان ببرند.

امکان استرداد آنلاین بلیط

این مورد از بهترین خدمات رسپینا می باشد. تصور کنید در قبل از شروع سفر اتفاقی پیش میاید و شما نمی توانید به این سفر بروید. اما از قبل بلیط مورد نظرتان را خریداری کرده اید. رسپینا با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی که می تواند برای هر کسی اتفاق بیوفتد امکان استرداد را برای تمامی خدمات خود در نظر گرفته است و شما می توانید در صورت بروز مشکلی در سفرتان بلیط و یا رزرو خود را کنسل کنید تا پس از کسر جریمه استرداد مابقی مبلغ برای تان واریز می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان مجرب و حرفه ای رسپینا به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به شما می باشند و اگر هرگونه مشکل سیستمی و یا دیگر مشکلی برای تان به وجود بیاید می توانید با تیم پشتیبانی این سامانه تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکل شما بررسی و حل نمایند.

شرکت های ریلی در مسیر کرمانشاه شاهرود

قطارهای بیشتر از کرمانشاه

آیا به بلیط برگشت از کرمانشاه به شاهرود نیاز دارید ؟ بلیط قطار شاهرود کرمانشاه