• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار مراغه زنجان

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مراغه زنجان

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار مراغه زنجان

چهارشنبه

05/26

46 ت

پنجشنبه

05/27

بررسی

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

46 ت

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

بررسی

پنجشنبه

06/24

بررسی

بروز رسانی : 26 مرداد ساعت 17:41

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار مراغه زنجان

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

چهارشنبه 1401/05/26

17:45

46,200 تومان

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

یکشنبه 1401/05/30

17:45

46,200 تومان

اطلاعات حرکت قطار مراغه زنجان

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره
مدت زمان سفر:
6 ساعت
مسافت:
261 کیلومتر
زمان اولین حرکت از مراغه زنجان:
ساعت 17:45
آخرین حرکت از مبدا مراغه :
ساعت 17:45
خلوت ترین روزها:
شلوغ ترین روزها:

کمترین قیمت بلیط قطار مراغه زنجان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
بلیط قطار مراغه زنجان رجا
0 رجا پنجشنبه

46,200

-

-

-

46,200

-

-

برنامه حرکت قطار مراغه زنجان

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه

شرکت های ریلی در مسیر مراغه زنجان

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار مراغه زنجان در بسیاری از روزهای سال متقاضی دارد و خوشبختانه در این مسیر قطارهای متنوع و خوبی وجود دارد و می توان با خرید بلیط قطار مراغه به زنجان در شرایط مطلوبی سفر کرد. معمولا سفرهای ریلی و خرید بلیط قطار کم هزینه تر می باشد و قیمت بلیط قطار مراغه زنجان و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها از جمله نکاتی هستند که باید قبل از خرید بلیط قطار در نظر بگیریم.

چرا خرید بلیط قطار زنجان؟

شهر زنجان مرکز استان زنجان که در قسمت شمال غربی ایران واقع شده است. همسایگان شهر زنجان از سمت غرب و جنوب غربی استان کردستان، از سمت شمال با اردبیل و آذربایجان و با استان گیلان از قسمت شمال شرقی همسایگی دارد همین طور با استان همدان از سمت جنوب همسایه است. شهرستان زنجان ۶ شهر دیگر هم در خود دارد که با نام های خدابنده، ماهنشان، ابهر، طارم و آبجرود است. زبان مردم زنجان اکثرا ترکی و با لهجه ی زنجانی می باشد.

بلیط قطار مراغه زنجان

کارهایی که در زنجان باید انجام بدهیم.

خرید بلیط قطار زنجان از مراغه و سفر به شهر زنجانی ها که تاریخشان به ۲ هزار سال قبل از میلاد حضرت مسیح باز می گردد و دارای پیشینه ی تاریخی بسیار غنی است، لذتی بیکران دارد. این شهر به شهر چاقو مشهور می باشد و چاقو از سوغات آن است . نام این شهر در واقع زنگان بوده، که یکی از معروف ترین تاریخ نگاران ایرانی به نام حمدالله مستوفی در نوشته هایش از این شهر زیاد نام برده و در متون تاریخی آمده است که مردم زنجان افرادی بسیار شجاع و قدرتمند هستند. اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر معرف تاریخچه این آن می باشند که به شرح زیر است:

مسجد چهل ستون زنجان، بازار زنجان، موزه ی باستان شناسی، بلوار شیخ اشراق، موزه ی رختشوی خانه، روستای شیث.

بهترین زمان برای سفر به زنجان

خرید ارزان ترین بلیط قطار مراغه زنجان در بهترین شرایط آب و هوایی یعنی در فصل بهار و تابستان فرصتی را برای سفر ایجاد می کند. زنجان در فصل زمستان دارای هوای بسیار سرد و برفی می باشد. اما در فصل بهار دارای آب و هوایی مطلوب و معتدل می باشد.

حمل و نقل عمومی در زنجان

این شهر، شهری نسبتا بزرگ می باشد و برای تردد در آن نیاز به وسیله نقلیه عمومی دارید. در زنجان می توانید از وسایل نقلیه عمومی همچون: تاکسی، اتوبوس بهره مند شوید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار زنجان

جهت خرید بلیط قطار مراغه زنجان از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مراغه زنجان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار زنجان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مراغه به زنجان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار مراغه زنجان

قیمت بلیط قطار زنجان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار مراغه به زنجان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی زنجان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار زنجان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مراغه زنجان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در زنجان

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل می تواند مهمترین عامل در گذراندن یک سفر خوب می باشد. زنجان نیز از شهر های تاریخی ایران است و معمولا هتل و اقامتگاه در این شهر دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل بزرگ زنجان، هتل آسیای زنجان، هتل جهانگردی زنجان، هتل قصر زنجان، هتل پارک زنجان هتل آپارتمان سپهر زنجان.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان زنجان

فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار مراغه از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار مراغه زنجان

ایستگاه راه آهن زنجان

از جمله ایستگاههای بین المللی در ایران ایستگاه راه آهن زنجان می باشد و مرکز خط آهن ناحیه شمال غرب کشور است. این از اصلی ترین ایستگاههای راه آهن کشور تلقی می شود که در حدود 70 سال سن دارد. دارای بهترین و به روزترین تکنولوژی های موجود در زمینه قطاری می باشد. از جمله سفرهای ریلی زنجان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار زنجان مراغه، قطار زنجان مشهد ، قطار زنجان آبیک ، قطار زنجان تاکستان، قطار زنجان خرم دره.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مراغه زنجان

برای خرید بلیط اتوبوس مراغه زنجان کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با خرید ارزان بلیط قطار مراغه زنجان از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از زنجان به مراغه نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟