بلیط قطار مشهد آباده

ارزانترین نرخ: شنبه

07/13 چهارشنبه
۴۰۴ ت
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
08/12 پنجشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد آباده

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4ستاره 4تخته سرير کوپه 4 نفره
یکشنبه 1401/07/17 08:10
403,800 تومانء
رجا رجا 4ستاره 4تخته سرير کوپه 4 نفره
سه شنبه 1401/07/19 08:10
403,800 تومانء

اطلاعات قطار مشهد به آباده

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 08:10
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 08:10
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط مشهد آباده چقدر است؟

۴۰۳٬۸۰۰ تومانء
۲۶۹٬۲۰۰ تومانء
۱۳۴٬۶۰۰ تومانء
01 07
03 07
07 07
11 07
15 07
17 07
19 07
21 07
23 07
25 07
27 07
29 07

قیمت بلیط قطار مشهد آباده بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد آباده در هر ماه

۴۰۳٬۸۰۰ تومانء
۲۶۹٬۲۰۰ تومانء
۱۳۴٬۶۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار مشهد آباده

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closeclosetickclosetickclosetick

بلیط قطار مشهد آباده با عبور در دل کوه و کمر لذت سفر را مضاعف می کند و باید گفت علاوه بر لذت سفربیشتر توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار مشهد آباده و مزایا و محدودیت های بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار مشهد آباده

چرا خرید بلیط قطار مشهد آباده؟

یکی از شهر های پرجمعیت نیمه شمالی استان فارس شهر آباده می باشد. این شهر به عنوان یکی از شهر های منبت ایران می باشد و دارای طوایف مختلف می باشد. اما با این حال سفربه  این شهر باهواپیما  و به عنوان سفر هوایی تنها ازطریق خرید بلیط سفر هوایی شیراز امکان پذیر است.

کارهایی که با خرید بلیط قطار مشهد آبادهدر آباده باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار مشهد  آباده  ورود به تاریخ، پرفراز و نشیب این شهر است. وصف آباده را به لطف آثار باقی مانده از کورش کبیر را بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی آباده عبارتند از: قبور خورشیدی در کوه خواجه.قلعه گبری .آرامگاه خواجه عکاشه.خرفخانه آباده. عمارت کلاه‌فرنگی آباده.تیمچه صرافیان .تیمچه مسعودی.تپه‌های باقرآباد. تپه‌های قلعه کهنه رحمت آباد .قلعه سورمق .کلاه فرنگی سورمق .کاروانسرای شورجستان. سد قوسی جهان در ایزدخواست.دژ ایزدخواست از دوره ساسانی .کاروانسرای ایزدخواست و پل صفوی ایزدخواست. خرفخانه سورمق و چهل زرعی از دوره صفویه. قبر مذنب شاعر معاصر آباده‌ای در گورستان قدیمی محمدیه آباده تُل شاه‌نشین مربوط به دوره هخامنشی شامل یک سفره .آرامگاه روح‌الله عباسی.آرامگاه فرهاد گرگین.کاخ بهرام سورمق.عمارت خانه محمد خان سورمق.

بهترین زمان برای سفر به آباده با خرید بلیط قطار مشهد آباده

خرید ارزان ترین بلیط قطار مشهد آباده آغاز سفر به شهر گیوه دوزی می باشد. شهری با آب و هوای نیمه کوهستانی که در زمره ی  مناطق سردسیر این استان فارس قرار می گیرد. بهترین فصل سفر به این شهر بهار و تابستان می باشد.

بلیط قطار مشهد آباده و حمل و نقل عمومی در آباده

چهارمین شهر در استان فارس آباده است و رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در آباده می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

ایستگاه راه آهن آباده

ایستگاه راه آهن آباده از جمله خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد که مردم انتظار احداث آن را می کشیدند و نهایتا با حضور  مسئولین افتتاح شد. از جمله سفرهای ریلی آباده که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار آباده مشهد، قطار آباده تهران.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد آباده

جهت خرید بلیط قطار مشهد آباده از رسپینا  کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مشهد آباده

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به آباده در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد آباده

قیمت بلیط قطار مشهد آباده

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار مشهد به آباده عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی آباده و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط بلیط قطار مشهد آباده با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد آباده فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

رزرو هتل در آباده

بعد از خرید بلیط، رزرو اقامتگاه یکی از اصلی ترین مسائل در سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. 

بلیط ارزان قطار مشهد آباده

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان آباده

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا  ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط 

یکی از بهترین خدمات رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد آباده ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار مشهد آباده از رسپینا روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر مشهد آباده

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به آباده نیاز دارید ؟ بلیط قطار آباده مشهد

از آباده با قطار به سفر خود ادامه دهید