بلیط قطار مشهد آزادور

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد آزادور

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار مشهد به آزادور

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
3 ساعت
مسافت
385 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
شنبه
خلوت ترین روزها :
شنبه

قیمت بلیط مشهد آزادور چقدر است؟

۶۷٬۸۰۰ تومانء
۴۵٬۲۰۰ تومانء
۲۲٬۶۰۰ تومانء
06 07
07 07

قیمت بلیط قطار مشهد آزادور بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد آزادور در هر ماه

۷۴٬۹۰۰ تومانء
۴۹٬۹۳۴ تومانء
۲۴٬۹۶۸ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار مشهد آزادور

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار مشهد آزادور در اغلب روزهای هفته در دسترس بوده و قطارهایی همچون صبا و پارسی در این مسیر تردد دارند. آزادور یکی از بخش های شهرستان جغتای در استان خراسان رضوی می باشد که در مسیر تردد قطارهای مشهد تهران قرار گرفته است. در ادامه راهنمای خرید بلیط آزادور، عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط مشهد آزادور و هر آنچه که باید درباره این سفر بدانید را ارائه خواهیم داد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار مشهد آزادور

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد آزادور

جهت خرید بلیط قطار مشهد آزادور از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مشهد آزادور

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار آزادور، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به آزادور در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار مشهد آزادور

قیمت بلیط قطار مشهد آزادور

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار مشهد به آزادور عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی آزادور و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار آزادور با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد آزادور صبا بخاطر امکانات آن از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

قطارهای مسیر مشهد آزادور

در مسیر مشهد به آزادور قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

  • قطار مشهد آزادور صبا
  • قطار مشهد آزادور پارسی

این دو قطار در لیست قطارهای ارزان ناوگان ریلی کشورمان قرار گرفته و از امکانات ایده آلی برخوردار هستند. به عنوان مثال، با خرید بلیط قطار پارسی برای تردد در این مسیر از امکاناتی به شرح زیر برخوردار خواهید شد:

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* فروش غذا در رستوران/کوپه/سالن

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* توزیع نشریات در ایام غیر تعطیل

* سرویس خواب

* ویلچر

* سیستم صوتی در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* یک بطری رایگان آب برای هر مسافر

* جعبه کمک های اولیه

* شیشه های دوجداره و بدنه ی دو لایه ای واگن ها

* پریز برق 220 ولت

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان آزادور

یکی از مهم ترین خدمات سایت  علاوه بر هواپیما، اتوبوس، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار آزادور از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد آزادور ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار مشهد آزادور

نکات مهم در خرید بلیط قطار مشهد آزادور

مانند تمام مسیرهای ریلی، برای خرید بلیط قطار مشهد به آزادور لازم است تا چند نکته مهم را رعایت نمایید. از مهم ترین قوانین برای خرید اینترنتی بلیط قطار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* بلیط هر مسافر را به نام خودش خریداری کنید و از خرید بلیط به صورت گروهی خودداری نمایید. در صورت مغایرت در اطلاعات درج شده روی بلیط با کارت شناسایی مسافر باید جریمه اصلاح اطلاعات پرداخت گردد.

* بعد از اتمام فرآیند خرید آنلاین بلیط قطار  مشهد به آزادوار، فایل بلیط برایتان ارسال می گردد. این فایل را پرینت گرفته و در زمان مراجعه به ایستگاه راه آهن همراه داشته باشید. همراه داشتن کارت شناسایی و نسخه پرینت شده بلیط قطار برای استفاده از قطار الزامی است.

* بلیط قطار را از سایت هایی بخرید که امکان استرداد آنلاین را ارائه دهند. تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار می توان بلیط را به صورت آنلاین استرداد کرد و بعد از این مدت باید به دفاتر و آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که امکان استرداد بلیط تنها تا قبل از حرکت قطار امکان پذیر است و بعد از آن این امکان وجود ندارد.

* درست مانند زمان سفر هوایی، برای خرید بلیط قطار نیز میزان بار مجاز را برای هر یک از مسافران تعیین می کنند و همراه داشتن بیشترین از این مقدار بار، نیاز به پرداخت هزینه اضافه دارد. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید بلیط قطار آزادوار از این میزان بار مجاز مطلع شوید تا بدون مشکل سفر را شروع کنید.

با خرید ارزان بلیط قطار مشهد آزادور از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر مشهد آزادور

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به آزادور نیاز دارید ؟ بلیط قطار آزادور مشهد