بلیط قطار مشهد خرمشهر

ارزانترین نرخ: جمعه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
بن ریل بن ریل 4 ستاره 4 تخته كرخه کوپه 4 نفره
جمعه 1401/07/08 01:00
505,100 تومانء

اطلاعات قطار مشهد به خرمشهر

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 01:00
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 01:00
شلوغ ترین روزها :
چهارشنبه
خلوت ترین روزها :
شنبه

قیمت بلیط مشهد خرمشهر چقدر است؟

۵۰۵٬۱۰۰ تومانء
۳۳۶٬۷۳۴ تومانء
۱۶۸٬۳۶۸ تومانء
01 07
08 07

قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر در هر ماه

۴۱۱٬۸۰۰ تومانء
۲۷۴٬۵۳۴ تومانء
۱۳۷٬۲۶۸ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار مشهد خرمشهر

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosetickclose

بلیط قطار مشهد خرمشهر به تعداد محدود و برای یک روز در هفته در دسترس می باشد. قطارهای این مسیر در روزهای پنج شنبه سفرهایی را ارائه می دهند که قطار کرخه و مهتاب از جمله قطارهای آن می باشند.سفر با خرید بلیط هواپیما به علت هزینه ی ان نسبت به قطار از استقبال کمتری برخوردار است . با توجه به تقاضای زیاد برای خرید این بلیط، در ادامه راه های خرید بلیط ، قیمت بلیط قطار و هر آنچه که باید درباره این سفر بدانید را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا هماره باشید.

بلیط ارزان قطار مشهد خرمشهر

چرا خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر؟

خرمشهر یکی از مهم ترین شهرهای مرزی ایران می باشد که در جنوب استان خوزستان واقع شده است و به دلیل هم مرز بودن آن با کشور عراق، در 8 سال دفاع مقدس آسیب بسیار زیادی را متحمل شد. این شهر علیرغم پشت سرگذاشتن روزهای تلخ در گذشته، در حال حاضر با نخلستان های زیبا و استوار، سواحل زیبا و مناظر طبیعی و مردمانی خونگرم یکی از بهترین شهرها برای سفر با تور مسافرتی یا شخصی  به شمار می رود.

کارهایی که در خرمشهر باید انجام بدهیم

همنشینی با مردمان خونگرم و مهمان نواز خرمشهر یکی از بهترین بخش های این سفر به شمار می رود که تجربه های با ارزشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. خرید از بازارهای سنتی و مراکز خرید متعدد از قبیل برلیان، بازار صفا، بازار سیف و بازار بزرگ امام رضا از دیگر انتخاب هایی هستند که بدون شک این سفر را به یادماندنی خواهند کرد. بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی از دیگر بخش های مهم سفر با خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر به شمار می رود. بهترین دیدنی های این شهر عبارتند از:

موزه دفاع مقدس، مسجد جامع خرمشهر، پل جهان آرا، قصر فیلیه، تالاب ناصری

بهترین زمان برای خرید بلیط  مشهد به خرمشهر

مانند سایر شهرهای خطه جنوب کشورمان، خرشمهر نیز دارای آب و هوای گرم و شرجی می باشد. به همین خاطر است که اغلب مسافران این شهر بهار، پاییز و زمستان را برای سفر انتخاب می کنند. تابستان های خرمشهر بسیار گرم و شرجی بوده و تحمل شرایط آن کمی دشوار است.

حمل و نقل عمومی در خرمشهر

علیرغم اهمیت بسیار زیاد خرشمهر از نظر اقتصادی و سیاسی، این شهر با توسعه زیادی مواجه نشده است و در سیستم حمل و نقل عمومی آنها تنها تاکسی و اتوبوس به چشم میخورد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد خرمشهر

جهت خرید بلیط از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مشهد خرمشهر

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار خرمشهر، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به خرمشهر در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قطار مشهد به خرمشهر

قیمت بلیط مشهد خرمشهر

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط  عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی خرمشهر و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط خرمشهر با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر کرخه بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

قطارهای مسیر مشهد خرمشهر

در مسیر مشهد به خرمشهر قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

قطار مشهد خرمشهر کرخه

قطار مشهد خرمشهر مهتاب

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

استرداد آنلاین بلیط

خدمات جانبی و پشتیبانی پس از فروش تنها شامل کالا نیست و سامانه های فروش بلیط نیز می توانند از ان بهره مند شوند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک سایت خرید آنلاین بلیط می تواند داشته باشد، امکان استرداد است تا مسافران اطمینان خاطر جهت کنسلیه بلیطشان در هر زمانی که بخواهند داشته باشند.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد خرمشهر ممکن است با مشکلاتی مانند عدم صدور بلیط پس از پرداخت وجه به دلیل قطعی اینترنت مواجه شوید، می توانید با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید. خدمات پشتیبانی رسپینا به صورت شبانه روزی می باشد. 

رزرو بلیط قطار مشهد خرمشهر

اقامت در خرمشهر

از مهم ترین کارهای که قبل از سفر به هر نقطه از دنیا باید انجام داد، رزرو هتل به صورت آنلاین می باشد که باعث میشود بتوانید هتل های مناسب را با قیمت ارزان تر رزرو کنید. در سفر به خرمشهر نیز باید بتوانید قبل از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. هتل آپارتمان نسترن از جمله مواردی می باش که در این شهر می توان برای اقامت انتخاب و رزرو کرد.

شرکت های ریلی در مسیر مشهد خرمشهر

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به خرمشهر نیاز دارید ؟ بلیط قطار خرمشهر مشهد