بلیط قطار مشهد پیشوا

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد پیشوا

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار مشهد به پیشوا

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 07:40
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 07:40
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط مشهد پیشوا چقدر است؟

۱۴۷٬۹۰۰ تومانء
۹۸٬۶۰۰ تومانء
۴۹٬۳۰۰ تومانء
08 07

قیمت بلیط قطار مشهد پیشوا بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد پیشوا در هر ماه

۱۴۷٬۹۰۰ تومانء
۹۸٬۶۰۰ تومانء
۴۹٬۳۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار مشهد پیشوا

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosetickclose

بلیط قطار مشهد پیشوا از جمله سفرهای ریلی می باشد که به دلیل امکان نبود سفر هوایی و سفر زمینی، همین طور به دلیل امنیت خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار مشهد پیشوا و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار مشهد پیشوا؟

 شهر پیشوا از جمله شهرهای استان تهران است، این شهر، شهری گلخانه‌ای می باشد، که بیش از یک‌هشتم گلخانه‌های ایران را در خود جای داده‌است و یکی از قطب‌های تولید گل و گیاهان دارویی در ایران به شمار می‌رود.

بلیط قطار مشهد پیشوا

کارهایی که در پیشوا باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار پیشوا از مشهد ما را به شهر کم مهاجر و کم مسافر می برد و باید بگوییم که علی‌رغم نزدیکی به پایتخت، مهاجران کمتری را پذیرفته و بیشتر مردمان آن بومی همین منطقه هستند. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی پیشوا عبارتند از: آب انبار قدیمی پیشوا، تپه شغالی پیشوا، امامزاده جعفر(ع) پیشوا،

بهترین زمان برای سفر به پیشوا

خرید ارزان ترین بلیط قطار مشهد پیشوا باعث می شود تا به شهری در نزدیکی مشهد پایتخت سفر کنیم. شهری با آب و هوای شبیه به مشهد . بهترین فصل مناسب سفر بهار و تابستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در پیشوا

 با توجه به اینکه پیشوا نزدیک پایتخت، مشهد است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در پیشوا می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد پیشوا

جهت خرید بلیط قطار مشهد پیشوا از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مشهد پیشوا

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار پیشوا، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به پیشوا در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار مشهد پیشوا_رسپینا 24

قیمت بلیط قطار مشهد پیشوا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار مشهد به پیشوا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی پیشوا و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار پیشوا با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد پیشوا فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در پیشوا

بعد از خرید بلیط قطار اسکان و اقامت از اصلی ترین مسائل در سفر است. معمولا  در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. برای اقامت در این شهر باید از سوئیت استفاده کنید یا از رزرو هتل در مشهد بهره من شوید.

جهت رزرو هتل پیشوا کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان پیشوا

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار مشهد از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد پیشوا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار مشهد پیشوا_رسپینا 24

ایستگاه راه آهن پیشوا

ایستگاه راه آهن پیشوا در مسیر کهن راه ابریشم و همچنین در مسیر خط راه‌آهن سراسری مشهد-مشهد قرار دارد. سفرهای ریلی نیز در پیشوا صورت می گیرد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار مشهد پیشوا از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر مشهد پیشوا

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به پیشوا نیاز دارید ؟ بلیط قطار پیشوا مشهد

از پیشوا با قطار به سفر خود ادامه دهید