{{ctrl.notification}}

بلیط قطار شاهرود نقاب

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار شاهرود نقاب

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

43 ت

دوشنبه

03/09

بررسی

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

بررسی

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

بررسی

سه شنبه

03/31

بررسی

چهارشنبه

04/01

بررسی

پنجشنبه

04/02

بررسی

جمعه

04/03

بررسی

شنبه

04/04

بررسی

یکشنبه

04/05

بررسی

بروز رسانی : 7 خرداد ساعت 23:01

اولین حرکت قطار شاهرود نقاب

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

4ستاره اتوبوسي صبا

سالنی

یکشنبه 1401/03/08

05:17

42,700 تومان

اطلاعات حرکت قطار شاهرود نقاب

تعداد سفر های روزانه:
2
انواع قطار های مسیر:
- سالنی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از شاهرود نقاب:
ساعت 05:17
آخرین حرکت از مبدا شاهرود :
ساعت 13:32
خلوت ترین روزها:
شلوغ ترین روزها:

کمترین قیمت بلیط قطار شاهرود نقاب بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
بلیط قطار شاهرود نقاب رجا
0 رجا یکشنبه

-

42,700

-

-

-

-

-

برنامه حرکت قطار شاهرود نقاب

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

شرکت های ریلی در مسیر شاهرود نقاب

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار شاهرود نقاب

بلیط قطار شاهرود نقاب معمولا به دلیل فقدان سفر هوایی و سفر زمینی خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار شاهرود نقاب و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار نقاب؟

نقاب از جمله شهرهایی که ایستگاه قطار در آن وجود دارد و این شهر در استان خراسان رضوی واقع است. این شهرمرکزیت شهر جوین را دارد و در دامنه شمالی رشته کوه جغتای و دامنه جنوبی رشته کوه‌های آلاداغ قرار دارد.

کارهایی که در نقاب باید انجام بدهیم.

خرید بلیط قطار نقاب از شاهرود دبداراز آثار تاریخی جوین که مربوط به دوره اشکانیان است می باشد. جوین در قالب دو بخش جغتای و نقاب در تابعیت شهرستان سبزوار است. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی نقاب عبارتند از: شهر تاریخی آق قلعه،  بقعه متبرکه و تاریخی هفت امامزاده کروژده،بشار بید، سد یام ، مجموعه گردشگری روستای بیدخور ، آرامگاه سعدالدین حمویه جوینی، آرامگاه خواجه نجم‌الدین کبری.

بهترین زمان برای سفر به نقاب

خرید ارزان ترین بلیط قطار شاهرود نقاب گردشگران را به شهری تاریخی می رساند. شهری با آب و هوای گرم و و زمستان های سرد و سوزناک که با بارش برف و باران تقریبی همراه است. توصیه می شود برای  سفر به شهر نقاب دراستان خراسان  بیشتر بهار و اوایل تابستان را مد نظر داشته باشید.

حمل و نقل عمومی در نقاب

شهر نقاب در استان خراسان رضوی قرار دارد و رفت و آمد به این شهر با وسایل نقلیه امکان پذیر است. برای رفت و آمد به نقاب می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار نقاب

جهت خرید بلیط قطار شاهرود نقاب از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار شاهرود نقاب

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار نقاب، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای شاهرود به نقاب در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار نقاب

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود به نقاب عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط هواپیما نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی نقاب و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار نقاب با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار شاهرود نقاب فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در نقاب

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل یکی از اصلی ترین مسائل سفر می باشد. در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد  اما در شهر های کوچک معمولا هتل کمتردیده می شود و بیشتر از اقامتگاههای بومگردی استفاده می شود. خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز اقامتگاه ها وهتل های مناسب نیز شهربهره مند شوید و این قابلیت مهمی است که در رسپینا 24 وجود دارد.

جهت رزرو هتل نقاب کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان نقاب

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار شاهرود از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار شاهرود نقاب ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن نقاب

ایستگاه راه آهن نقاب یکی  از ایستگاه های معروف و بزرگ  در مسیر شاهرود مشهد می باشد. از جمله سفرهای ریلی نقاب که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار نقاب  شاهرود، قطار نقاب مشهد ، قطار نقاب سمنان ، قطار نقاب خواف.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار شاهرود نقاب از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از نقاب به شاهرود نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

از نقاب با قطار به سفر خود ادامه دهید

بلیط قطار نقاب تهران
بلیط قطار نقاب مشهد

نیاز به راهنمایی دارید؟