{{ctrl.notification}}

بلیط قطار طبس مشهد

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار طبس مشهد

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

192 ت

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

بررسی

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

130 ت

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

130 ت

سه شنبه

03/31

بررسی

چهارشنبه

04/01

بررسی

پنجشنبه

04/02

بررسی

جمعه

04/03

بررسی

شنبه

04/04

بررسی

یکشنبه

04/05

بررسی

دوشنبه

04/06

بررسی

بروز رسانی : 8 خرداد ساعت 02:52

اولین حرکت قطار طبس مشهد

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

بن ریل بن ریل

4 ستاره غزال

کوپه 4 نفره

یکشنبه 1401/03/08

02:10

149,700 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره غزال

کوپه 4 نفره

دوشنبه 1401/03/09

06:20

191,800 تومان

بن ریل بن ریل

4 ستاره غزال

کوپه 4 نفره

سه شنبه 1401/03/10

02:10

149,700 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره غزال

کوپه 4 نفره

چهارشنبه 1401/03/11

06:20

191,800 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره غزال

کوپه 4 نفره

جمعه 1401/03/13

06:20

191,800 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

درجه 1خواب - تهويه دار

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/03/14

06:20

130,100 تومان

اطلاعات حرکت قطار طبس مشهد

تعداد سفر های روزانه:
2
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
7 ساعت
مسافت:
559 کیلومتر
زمان اولین حرکت از طبس مشهد:
ساعت 02:10
آخرین حرکت از مبدا طبس :
ساعت 06:20
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
جمعه

کمترین قیمت بلیط قطار طبس مشهد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
بلیط قطار طبس مشهد ریل سیر کوثر
0 ریل سیر کوثر دوشنبه

-

191,800

-

-

-

-

-

برنامه حرکت قطار طبس مشهد

یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه

شرکت های ریلی در مسیر طبس مشهد

ریل سیر کوثر

ریل سیر کوثر

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار طبس مشهد فرصتی برای سفر از دل کویر به سمت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را فراهم می سازد . می توانید در طول مسیر از مناظر کوهستانی و دشت های وسیع خراسان لذت ببرید و در حین ورود به مشهد از روی پل سلام ، حتی قبل از رسیدن به ایستگاه اولین سلام خود را به امام خوبی ها بدهید . مشهد به دلیل حجم بالای مسافری که از اقصی نقاط ایران به خود می بیند همواره مناسب افرادی است که می خواهند با تور به این شهر بروند . می خواهیم روش هایی برای رزرو بلیط قطار ارزان این شهر را برای شما بیان کنیم . با ما همراه باشید.

بلیط قطار طبس مشهد

چرا با قطار به مشهد سفر کنیم ؟

قطار همیشه عضو جدا نشدنی از سفر های های ما بوده است . برای اینکه مزیت های سفر با خرید بلیط را بخواهیم بشماریم باید اول به دوران کودکی خود برگردیم . از داستان های اصلی کتاب ای ما دهقان فداکار بود و همین باعث می شد حس نوستالژی خاصی به قطار داشته باشیم . صدای سوت و دود ممتد قطار همیشه برای ما جذاب بوده است . علاوه بر این سفر با قطار هم از نظر هزینه ای به صرفه تر از پرواز است و هم از نظر آسایش و راحتی بهتر از اتوبوس می باشد .

می توانید به راحتی داخل ان قدم بزنید ، از بوفه خرید کنید و در صورت نیاز از سرویس بهداشتی استفاده کنید . همه این موارد می تواند دلایل کافی برای انتخاب قطار به عنوان وسیله ی مناسب سفر باشد .

دلایل خرید اینترنتی بلیط قطار طبس مشهد

خرید اینترنتی همیشه طرفداران خاص خود را دارد . ولی افرادی نیز هستند که رابطه ی خوبی با چنین روش های خریدی ندارند . امروز با بیان دلایلی می خواهیم به این افراد کمک کنیم تا کمی به این نوع خرید روی خوش نشان بدهند .

صرفه جویی در زمان

فرض کنید قبلا برای خرید یک شارژ برای گوشی چه میزان زمانی را صرف می کردید تا به سوپر مارکت برسید و خرید خود را انجام دهید . حال به راحتی با زدن چند دکمه در گوشی می توانید شارژ خود را تهیه کنید . خرید بلیط نیز به همین صورت است . فرض کنید می خواهید تا دفتر فروش بلیط بروید ، کلی ترافیک و بوق را پشت سر بگذارید و در اخر یک بلیط بخرید . خب تمام این کار ها را وقتی می شود به راحتی از سامانه ای چون رسپینا انجام داد ، دیگر چه نیازی به مراجعه حضوری است .

تنوع در انتخاب

در هنگام مراجعه حضوری شما از مسوول باجه تقاضای بلیط قطار طبس مشهد می کنید و ساعت و روز سفر خود را می گویید . همین خرید را اگر به صورت اینترنتی از سامانه رسپینا انجام دهید می توانید علاوه بر موارد ذکر شده انواع قطار هایی که به مقصد مورد نظر شما را می روند را از نظر امکانات و قیمت بررسی کنید . همچنین شرایط استرداد هر کدام نیز زیر همان قسمت قرار داده شده و می توانید به راحتی از میان انواع قطار ها ، مناسب ترین را برای سفر خود انتخاب کنید .

رزرو اینترنتی قطار طبس مشهد

چگونه ارزان سفر کنیم ؟

در هر سفر باید چند فاکتور کلی را مد نظر بگیرید . ابتدا باید ببینید چه میزان کاهش هزینه و چه میزان راحتی در سفر برای شما مهم است . زیرا تا حدودی این دو مورد با هم رابطه ی عکس دارند . اگر قصدتان سفری ارزان و به صرفه است می توانید از روش هایی که برای شما بیان کنیم استفاده کنید.

درجه و نوع قطار

قطار ها از نظر درجه بندی با یکدیگر متفاوت هستند . این دلیل تفاوت در نوع خدماتی است که به مسافران ارائه می دهند . مثلا قطاری 4 ستاره پذیرایی را دارد و داخل کوپه تخت خواب نیز برای مسافر وجود دارد . در مقابل در قطار سالنی تنها صندلی و خدمات اولیه در اختیار مسافر قرار می گیرد. همین اختلاف امکانات ، سبب اختلاف قیمت نیز می شود . در سفر های خود سعی کنید قطار های سالنی که ارزان ترین نوع قطار هستند را انتخاب کنید . در میان کوپه ها نیز هر چه ظرفیت کوپه بیشتر باشد ، قیمت ان کمتر است

نوع هتل اقامتی

بعد از خرید بلیط قطار طبس مشهد می بایست به دنبال رزرو هتل در مشهد باشید . ولی هر هتلی برای اقامت شما مناسب نیست . هتل ها نیز مانند قطار از انواع مختلفی برخوردار هستند و بنا به تعداد ستاره ها و امکاناتشان ، قیمت رزرو ان ها نیز متفاوت است . برای اینکه بتوانید اقامتی ارزان در مشهد داشت باشید می توانید به سامانه هتل های رسپینا مراجعه کنید و از میان تعداد زیادی از هتل های با کیفیت های مختلف یکی را انتخاب کنید .

بلیط لحظه آخری

در سفر های هوایی باید توجه داشته باشید که همیشه بدنبال بلیط لحظه اخری ان مسیر باشید و بلیط های چارتر یا لحظه آخری همواره از طرف چارتر کننده با قیمتی بسیار پایین تر از بلیط اصلی به فروش می رسد . همین امر سبب می شود بتوانید خرید بلیط پرواز را ارزان انجام دهید . علاوه بر ان می توانید روی مسیر هوایی مد نظر خود سرویس خبرم کن رسپینا را فعال کنید . این سرویس بعد از کاهش قیمت بلیط در کمترین زمان ممکن به شما این موضوع را اطلاع می دهد .

بازه ی سفر

زمان سفر شما همیشه روی قیمت خدمات تاثیر گذار خواهد بود . اگر یکبار در مناسبتی چون تولد امام رضا(ع) به این شهر سفر کنید می توانید ببینید که قیمت بلیط ها افزایش یافته ، نرخ رزرو اقامتگاه چند برابر شده و حتی بلیط مجموعه های تفریحی نیز با افزایش قیمت رو به رو شده است . بهترین کار این است که زمانی کم تردد تر مثل زمستان و اواخر پاییز را برای سفر خود انتخاب کنید تا دیگر نگران هزینه های سفر خود نباشید .

خرید آسان بلیط قطار طبس مشهد از رسپینا

شما به آسانی می توانید بلیط این مسیر را از سایت رسپینا خریداری کنید . تنها کفی است مراحل زیر را طی نمایید.

ابتدا در بالای سایت گزینه ی قطار را انتخاب کنید .

حال از منوی سمت راستی به نمایش در می اید ، مشهد و طبس و تاریخ ورود خود را انتخاب کنید .

اگر قصد خرید کوپه نیز داشتید گزینه ی مربوط به ان را فعال نمایید .

حال نوبت این است که از میان قطار های موجود یکی را انتخاب کنید.

در صفحه ی بعد می بایست اطلاعت شخصی خود را بدون غلط و کاملا درست ثبت نمایید .

در مرحله آخر هزینه ی بلیط را از طریق درگاه های بانکی پرداخت می کنید .

بلیط قطار طبس مشهد بعد از پرداخت هزینه برای شما نمایش داده خواهد شد .

ایستگاه راه اهن مشهد

اولین مکانی که در سفر به مشهد پای در ان می گذارید این ایستگاه می باشد . شاید اولین چیزی که نظر شما را جلب کند سقف های بسیار بلند این مکان باشد که هنر معماری جذابی در ساخت ان ها به کار رفته است . در این ایستگاه می توانید از خدماتی چون دستگاه خودپرداز ، سرویس بهداشتی ، سالن انتظار ، نماز خانه ، فروشگاه و غیره بهره مند شوید . تاکسی های سرویس در بیرون این ایستگاه اماده ی جا به جایی شما به مقصد مورد نظر شما هستند و همچنین می توانید بدون خروج از ان جا از خط 2 متروی مشهد که در ان جا قرار دارد جهت رفت و امد بهره مند گردید .

خرید آنلاین بلیط قطار طبس مشهد

خدمات انلاین رسپینا

هر چه گفتیم از خرید بلیط قطار طبس مشهد را در گوشه ای قرار بدهید . زیرا تمامی مواردی که بیان کردیم مربوط به قبل و حین خرید رزرو اتوبوس و قطار و غیره شما بود . ولی رسپینا پس از فروش نیز به فکر شما هموطن عزیز می باشد و خدماتی در خور شان را به شما ارئه می دهد .

استرداد آنلاین بلیط

بعد از خرید اگر از سفر و حتی خرید خود از رسپینا منصرف شدید می توانید این بلیط را کنسل کنید . برای این که این امر محقق شود می توانید از قسمت کاربری خود در سایت وارد بخش قطار شوید . در این مرحله گزینه ی استرداد را که در کنار خریدتان قرار دارد فعال کنید . پس از بررسی و کسر جریمه استرداد ، مابقی مبلغ به حساب شما برگشت خواهد خورد .

پشتیبانی 24 ساعته

ممکن است در حین خرید برای شما مشکلی ایجاد شود و خرید شما در وسط راه ناتمام بماند . یا بعد از اینکه استرداد بلیط خود را فعال کردید ، هزینه ی بلیط به حساب شما عودت داده نشود . تمام این موارد و موارد دیگری اگر برای شما پیش بایید می توانید به راحتی با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید . این کارشناسان حرفه ای در 24 ساعت شبانه روز آماده ی پاسخ گویی به شما هموطنان گرامی هستند . با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

آیا به بلیط برگشت از مشهد به طبس نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

در صورت تحویل خودرو به قطار چه کسی در مقصد خودرو را تحویل میگیرد؟ expand_more

درراه اهن مبدا فرمی با مشخصات فردی که در مقصد میخواد خودرو را تحویل بگیرد پر میشود و فقط آن شخص میتواند در مقصد خودرو را دریافت کند

ایا نام مسافر یا تاریخ سفربعد از رزرو نهایی قابل ویرایش است؟ expand_more

خیر بلیط حتما باید استرداد شود و دوباره رزرو گردد

ایا اصل بلیط برای سوارشدن به قطار الزامی است؟ expand_more

بلیت معتبرنیازاست ولی اگرکارت شناسایی معتبر ومشخصات بلیت را همراه داشته باشید، میتوانید درباجه صدور بلیت المثنی در ایستگاه راه اهن مراجعه کرده و با پرداخت 5% بهای بلیت ، بلیت المثنی تهیه کنید.البته بعضی قطارها با پی دی اف یا تصویر بلیت هم میتوان سوار قطار شد

برای کودک پسر تا چندسال میتوان در کوپه خواهران رزرو کرد؟ expand_more

براي افراد ذكور بالاي 6 سال ،‌در كوپه خواهران بليت صادر نمي شود و درصورت استفاده، بليت استرداد مي گردد