مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط قطار تربت حیدریه به بندرعباس

questions قیمت بلیط این سفر برای کودکان چگونه است ؟
arrow down icon

هزینه ی بلیط قطار برای کودکان بین 2 تا 12 سال به صورت نیم بها محاسبه می گردد. برای نوزادان زیر 2 سال، تنها 10 درصد قیمت بلیط دریافت می شود

questions قوانین استرداد بلیط سفر به بندر عباس چگونه است؟
arrow down icon

تا قبل از ساعت 12 ظهر روز قبل از حركت 90% بهاي بليط عودت می شود. از ساعت 12ظهر روز قبل از حركت تا 3 ساعت مانده به حركت 70% بهاي بلیط بر میگردد. از 3 ساعت مانده به حركت تا لحظه حركت قطار 50% بهاي بليط برگشت خواهد خورد همچنین. پس از حركت قطار امكان استرداد وجود ندارد و بليط سوخت خواهد شد

questions در سفر به بندر عباس از چه جاذبه هایی می توانیم بازدید کنیم ؟
arrow down icon

عمارت کلاه فرنگی ، غار خرسین ، موزه مردم شناسی

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس برای هموطنان خراسانی که می خواهند ابی نیلگون خلیج فارس فارس را ببینند فرصت این دیدار را فراهم می آورد . بندر عباس یکی از شهر های مهم ایران از نظر تجارت می باشد که همین امر سبب گشته در طول سال تاجران زیادی با قطار از اقصی نقاط ایران به این بندر راهبردی سفر کنند . البته این بندر زیبا انقدر جاذبه های گردشگری زیادی دارد و از جاذبه های طبیعی شگفت انگیزی بر خوردار است که گزینه ی سفر با تور به بندر عباس همیشه روی میز توریست ها بوده است . سفر با قطار به این مستلزم اگاهی از نحوه ی قیمت گذاری و خرید اینترنتی بلیط ان می باشد . با رسپینا همراه باشید تا تمام موارد سفر با قطار این مسیر را بیان کنیم .

بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس

اهمیت خرید اینترنتی بلیط تربت حیدریه بندر عباس چیست؟

اهمیت خرید اینترنتی بلیط قطار را با ذکر دو مثال توضیح می دهیم . ابتدا گذشته را بیاد اورید که برای این که گوشی همراه خود را شارژ کنید می بایست مسیری را تا سوپرمارکتی می رفتید و یک شارژ دو هزار تومنی را به قیمت 2200 خریداری می کردی و در اخر گوشی شما 1800 شارژ می شد . در اینجا علاوه بر اتلاف وقتی که برای رفتن به مغازه صرف می شود درصدی که مغازه دار نیز برای خود بر می داشت نیز مشکلی در این گونه خرید ها بود . یا برای اینکه کالای مورد نظر نیاز منزل را بخرید باید تا فروشگاه می رفتید و کلی زمان صرف می کردید . در میان یک بیماری چون کرونا دیگر این مراجعه حضوری بسیار مشکل و پر مخاطره می شد .

حال شما گوشی خود را به صورت اینترنتی شارژ می کنید بدون هزینه اضافه و شاید خریدی با تخفیف نیز نصیبتان شود و یا اینکه کالای های مورد نیاز منزل را بدون بیرون رفتن از خانه و تنها با زدن چند ضربه به گوشی همراه خود خریداری می کنید . بلیط سفر به بندر عباس نیز از همین شرایط برخوردار است . علاوه بر خرید اسان اینترنتی بلیط از سایت رسپینا می توانید از تخفیف های این سامانه انلاین نیز استفاده کنید و زمان خود را برای مراجعه بیهوده به دفتار فروش بلیط هدر نخواهید داد .

قیمت بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس

برای نرخ گذاری بلیط ها چندین عامل مختلف نقش دارند . عواملی که گاه می توانید ان ها را مدیریت کنید و در نهایت خریدی ارزان تر داشته باشید و گاه امکان تغییر ان ها نیست . در ادامه به به بررسی این موارد می پردازیم .

درجه و نوع قطار

قطار های نیز مانند تمام وسایل نقلیه از درجه انواع مختلفی برخوردار هستند . همین تفاوت نوع در قطار ها سبب می شود قیمت بلیط یک سفر بالا یا پایین برود . مثلا قطارهای فدک به سبب کیفیت بالای ان قیمت بالا تری نسبت به قطاری ناشناخته تر دارد . یا همانند یک هتل ، قطار ها نیز 2ستاره ، 3 ستاره و تا 5 ستاره را شامل می شوند . همین تفاوت کیفیت سبب تاثیر روی قیمت بلیط خواهد شد .

بلیط سالنی یا کوپه اختصاصی

در هنگام خرید بلیط تربت حیدریه بندر عباس اگر بلیط سالنی را انتخاب کنید طبیعاتا هزینه ی کمتری را شامل خواهد شد . حال اگر قصد رزوو کوپه ای اختصاصی را داشته باشید نرخ سفر شما افزایش می یابد . حتی در کوپه ها نیز قیمت نوع 4 نفره ان با نوع 6 نفره ان تفاوت دارد .

بازه سنی

دیگر نکته ی تاثیر گذار روی قیمت گذاری بلیط های سفر با قطار سن افراد می باشد . از ان جایی که هر بازه سنی قیمت بلیط متفاوتی دارد باید حتما سن کودکان را به درستی وارد کنید . مثلا برای کودکان زیر 2 سال قیمت بلیط 10 درصد نرخ کلی بلیط را شامل می شود . و برای کودکان بین 2 تا 12 سال نرخ بلیط به صورت نیم بها محاسبه می شود . پس سن مسافر نیز در قیمت بلیط تاثیر گذار می باشد.

فصل سفر

بازه ای که برای سفر خود انتخاب می کنید تاثیر مستقیم روی نرخ بلیط شما خواهد داشت . مثلا اگر تعطیلات عید را برای سفر انتخاب کنید ، با افزایش نسبی قیمت ها رو به رو خواهید شد . همین سفر را اگر در زمستان انجام دهید می توانید خرید ارزان تری را داشته باشید . البته برای سفر در هرزمانی انعطاف شما بسیار مهم است تا بتوانید زمان دلخواه سفر را خودتان انتخاب کنید .

قطار بندر عباس از تربت حیدریه

بندر عباس را بیشتر بشناسیم

یکی از راهبردی ترین بنادر ایران که در کنار اهمیت تجاری ، از جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی نیز برخوردار است . بندر عباس قدمت تاریخی بسیاری زیادی دارد و از قدیم الایام یک راه ابی مهم تجارت برای حکومت های مختلف ایران بوده است . امروز چند اثر تاریخی و طبیعی این بندر زیبا را برای شما معرفی می کنیم تا بعد از سفر با بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس از این مناطق بازدید کنید .

عمارت کلاه فرنگی : اگر می خواهید با تجارت خانه ای با قدمت چند ساله اشنا شوید به این مکان بروید . در گذشته این محل گمرک مرکزی این بندر بوده و قدمت ان به دوران صفویان بر میگردد . دلیل نام گذاری این محل سقف ان است که به شکل کلاهی است که در گذشته خارجی های مقیم به سر می کردند .

غار خرسین : در فاصله ی 80 کیلومتری بندر عباس این غار شگفت انگیز نمکی وجود دارد . طول این غار بالغ بر 180 متر می باشد و دارای راه هایفرعی زیادی است که اگر به ان ها اشنا نباشید ممکن درون غار گم شوید . محیط غار به دلیل نمکی بودن بسیار ناپایدار است و هنگام بازدید باید بسیار مراقب باشید .

موزه مردم شناسی بندر عباس : اولین چیزی که در بازدید از این موزه خودنمایی می کند معماری جذاب ساختمان ان می باشد . این موزه که بزرگترین موزه در نوع خود در جنوب کشور است . درون موزه بخش های مختلفی از قبیل کتاب خانه ، نمایشگاه ، بخش بازار سنتی ، بخش نمایشی ازاد سازی قلعه هرمز و بخش هایی نظیر سکه های قدیمی را شامل می شود .

بازار مرکزی سیتی سنتر : برای علاقه مندان به خرید نیز بازدید از این بازار به شدت توصیه می شود . علاوه بر سبک جذاب معماری این بازار دارا بودن 500 غرفه خرید در ان جا سبب می شود دستتان برای خرید با تنوع بالا باز باشد . در این بازار از لباس تا لوازم ارایشی و موبایل را می توانید پیدا کنید .

ایستگاه راه آهن بندر  عباس

در سفری که بعد از خرید بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس داشته باشید اولین مکان مورد بازدید شما در این شهر ایستگاه قطار ان خواهد بود . این ایستگاه در سال 1373 تاسیس شده و به دلیل موقعیت حساس این بندر از بسیاری از شهر های معدنی چون سرچشمه و سیرجان به این ایستگاه قطار دارد .  درون ایستگاه قطار برای رفاه حال مسافران امکاناتی از قبیل : پارکینگ ، سرویس بهداشتی ، نماز خانه ، رستوران ، فروشگاه صنایع دستی ، باجه فروش بلیط و دستگاه خود پرداز قرار داده شده است . این ایستگاه در بلوار راه اهن بندر عباس واقع شده است .

خرید انلاین بلیط تربت حیدریه بندر عباس

اسکان در بندر عباس

طبیعاتا سفر به این هر با خرید بلیط قطار تربت حیدریه بندر عباس تنها لازمه ی سفر شما نیست . رزرو هتل در بندر عباس شاید یکی از اصلی ترین برنامه ها قبل از سفر شما باید باشد . زیرا پیدا کردن هتل دلخواه پروسه ای بسیار طولانی است که اگر بخواهد به صورت حضوری انجام شود بسیاری از زمان سفر شما را خواهد گرفت. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...