بلیط قطار زنجان آبیک

ارزانترین نرخ: شنبه

07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
۶۲ ت
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار زنجان آبیک

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار زنجان به آبیک

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 15:10
آخرین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 15:10
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط زنجان آبیک چقدر است؟

۶۱٬۸۰۰ تومانء
۴۱٬۲۰۰ تومانء
۲۰٬۶۰۰ تومانء
16 07

قیمت بلیط قطار زنجان آبیک بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار زنجان آبیک در هر ماه

۶۱٬۸۰۰ تومانء
۴۱٬۲۰۰ تومانء
۲۰٬۶۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار زنجان آبیک

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار زنجان آبیک یکی از انتخاب های مناسب است که به دلیل فقدان  سفر هوایی و زمینی گردشگران این مسیر را به مقصد می رساند. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار زنجان آبیک و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار زنجان آبیک - رسپینا 24

کارهایی که در آبیک با خرید بلیط قطار زنجان آبیک باید انجام بدهیم.

خرید بلیط قطار آبیک از زنجان بیشتر برای توسط افرادی خریداری می شود که قصد دارند به قلب صنعت بروند . شهر آبیک از جمله شهرهای صنعتی نزدیک به زنجان می باشد. شهر آبیک در میان استان های قزوین و البرز واقع است و  جاذبه های تاریخی از جمله حفاريهاي انجام گرفته توسط باستان شناسان در تپه هاي زاغه در غرب آبیک  نشان دهنده قدمتي در حدود 7500 سال است.  آبیک شهری زلزله خیز است که در مسیر مترو آتی زنجان قرار دارد.

بهترین زمان برای سفر به آبیک با خرید بلیط قطار زنجان آبیک

خرید ارزان ترین بلیط قطار زنجان آبیک سفر به  اقلیم آب و هوایی می باشد و این شهر دارای آب و هوایی مطلوب برای بهره مندی از کشاورزی است.  بهترین فصل سفر به آبیک  بهار و تابستان است.

بلیط قطار زنجان آبیک و حمل و نقل عمومی در آبیک

رفت و آمد در سطح شهر آبیک که در استان قزوین قرار دارد نیازمند  وسایل نقلیع است و  بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر بسیار دشوار خواهد بود. درآبیک وسایل نقلیه عمومی مانند  تاکسی، اتوبوس  بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع  تاکسی ها نرخی بالاتری دارند و معمولا وسایل نقلیه  عمومی هزینه های کمتری دارند.

ایستگاه راه آهن آبیک

یکی از ایستگاه های راه آهن در استان قزوین ایستگاه راه آهن آبیک می باشد که به دلیل صنعتی بودن این شهر تقریبا پرتردد می باشد. از جمله سفرهای ریلی آبیک که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار آبیک  زنجان، قطار آبیک مشهد ، قطار آبیک زنجان.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

بلیط قطار زنجان آبیک - رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار زنجان آبیک

جهت خرید بلیط قطار زنجان آبیک از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو ارزان بلیط قطار زنجان آبیک

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار زنجان آبیک ، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زنجان به آبیک در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب بلیط قطار زنجان آبیک ، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار زنجان آبیک

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار زنجان آبیک عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی آبیک و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار آبیک با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار زنجان آبیک فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در آبیک

بعد از خرید بلیط قطار زنجان آبیک یکی از ارکان مهم سفرها معمولا  رزرو هتل می باشد. هتل و اقامتگاه معمولا در قسمتی از شهر قرار دارند و مقدمات اسکان و اقامت را فراهم می کند. رزرو آنلاین به وسیله سایت یکی دیگر از خدمات ارزشمند سایت گردشگری رسپینا 24 که باعث سفری آسان و مقرون به صرفه می شود.

جهت رزرو هتل آبیک کلیک کنید.

بلیط قطار زنجان آبیک - رسپینا 24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار زنجان آبیک  در رسپینا24

بلیط ارزان آبیک

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه ارزان بلیط قطار زنجان آبیک و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار زنجان آبیک از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در  ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

با خرید ارزان بلیط قطار زنجان آبیک از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار زنجان آبیک , قیمت بلیط قطار زنجان آبیک , خرید آنلاین بلیط قطار زنجان آبیک , قیمت بلیط قطار زنجان آبیک , خرید ارزان بلیط قطار زنجان آبیک , 

شرکت های ریلی در مسیر زنجان آبیک

قطارهای بیشتر از زنجان

آیا به بلیط برگشت از زنجان به آبیک نیاز دارید ؟ بلیط قطار آبیک زنجان

از آبیک با قطار به سفر خود ادامه دهید