4 دلیل عالی برای خرید بلیط هواپیما استانبول توریستی ترین شهر ترکیه

استانبول شهری که با تلفیق دنیای شرق و غرب، یه شهر پر از زیبایی و تنوع فرهنگی رو به وجود آورده! تا حالا با خودتون فکر کردین چرا هر سال مسافرها و گردشگرهای زیادی با خرید بلیط هواپیما و یا سفر با تور ؛ از بین شهرهای توریستی ترکیه، استانبول رو برای سفر کردن انتخاب می کنن؟! استانبول یه ترکیب عالی از تپه و دریا و بناهای تاریخی رو در کنار دنیای مدرنیته ی خودش به نمایش گذاشته. خیلی وقت ها مسافرها فقط با تماشای عکس های این شهر؛ بلیط هواپیما استانبول رو می خرن و راهی سفر به این شهر میشن. ولی ما می خوایم تو این مطلب، بهتون 4 دلیل عالی برای خرید بلیط هواپیما استانبول؛ توریستی ترین شهر ترکیه معرفی کنیم. با رسپینا24 همراه باشین.

استانبول

هرگوشه ی این شهر رو که نگاه کنین، یه جنبه ای از زیبایی رو جلوی چشماتون می بینین. منظره های فوق العاده، گردش در دریا و یا سفر به جزیره های اطراف استانبول که جایی برای لذت بردن از آرامش و آب و هوای دلچسب هستن!! از همه ی این ها که بگذریم، بلیط هواپیما شهر تاریخی که سال ها پایتخت سلطنت امپراطوری های بزرگ تاریخ بوده طرفدارهای زیادی داره.

بلیط استانبول

4 دلیل عالی برای خرید بلیط هواپیما استانبول توریستی ترین شهر ترکیه:

تو همه ی فصل های سال با یک استانبول زیبا رو به رو می شین

همه ی شهر ها، مخصوصا شهرهایی که گردشگری هستن، یه فصل های توریستی دارن که بهترین زمان برای سفر کردن به اون شهرهاست، ولی در رابطه با استانبول میشه گفت بهترین زمان برای سفر به این شهر، همیشه ست. شما  تو هر زمانی می تونین با یک بلیط هواپیما توی دستتون سفرتون رو شروع کنین و مطمئن باشین که این شهر خاطره های فراموش نشدنی ای واستون می سازه!     

ایاصوفیا

سفر به استانبول

سفر به گذشته با لمس تاریخ باشکوه دو امپراطوری

قسطنطنیه قدیم یا همون استانبول امروزی، قبل از اینکه به دست ترک ها بیفته بخش مهمی از امپراطوری بیزانس رومی ها و پایتخت روم شرقی  بوده! مسجد ایاصوفیه ( که در گذشته کلیسا ایا صوفیا بوده)، کلیسای کورا (Chora Church)و آب انباز باسیلیکا؛ بناهای باقیمانده از امپراطوری بیزانس هستن. با رو کار اومدن عثمانی ها و سقوط قسطنطنیه، این شهر به استانبول پایتخت و مقر فرمانروایی عثمانی ها تبدیل شد امپراطوری که در زمان سلطان سلیمان حسابی قدرت گرفت. تو گوشه و کنار استانبول پر شده از بناهای تاریخی عثمانی ها که بازدید از کاخ توپکاپی، مسجد سلطان سلیمان،حمام خرم سلطان و کلی بناهای تاریخی دیگه که با قدم زدن بین دیوارهاشون می تونین حس کنین که به گذشته سفر کردین رو بهتون توصیه می کنیم.

کاخ توپکاپی

غذاهای ترکی خوشمزه

معمولا تست کردن غذاهای کشورهای مختلف یکی از جذاب ترین انگیزه های سفر کردنه! خوردن غذاهای اصیل ترکی در استانبول قطعا طعم و لذت دیگه ای داره! در رابطه با غذاهای متنوع این کشور باید بهتون بگیم که انواع و اقسام غذاهای ترکی رو می تونین تو استانبول امتحان کنین. میشه گفت غذاهای ترکی جزو خوش طعم ترین و پر طرفدار ترین غذاهای دنیان! حالا که قصد دارین با خرید بلیط هواپیما استانبول به مرکز خوش مزه ترین کباب ترکی های دنیا سفر کنین؛ ما بهتون پیشنهاد می کنیم که رستوران های سلف سرویس رو برای غذا خوردن انتخاب کنین تا بتونین از تنوع غذایی بیشتری لذت ببرین!

غذای ترکی

لذت خرید از بزرگ ترین بازار دنیا

استانبول پر شده از بازار های معروفی که همه چیز می تونین توشون پیدا کنین. می شه گفت خرید کردن یه بخش جداناپذیر از سفر محسوب میشه؛ کم نیستن مسافرهایی که کلا قصد شون از خرید بلیط هواپیما استانبول و سفر با این شهر، خرید کردنه. بازار بزرگ استانبول یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای دنیاست. حتی اگه قصد خرید کردن هم ندارین بازدید از این بازار رو از دست ندین!

بازرا بزرگ استانبولخرید در استانبول

اگه شما هم مثل خیلی از گردشگرهایی که با خرید بلیط هواپیما ، سفر به استانبول رو برای تعطیلاتشون انتخاب می کنن، دنبال بلیط هواپیما ارزون برای سفرتون هستین؛ می تونین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول، سری به سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا۲۴، بزنین و با مقایسه ی قیمت ها، خرید راحت و مقرون به صرفه ای انجام بدین.

برای مشاوره ی سفر و اطلاع از تورهای ترکیه، می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشین.