{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما استانبول تبریز

بلیط هواپیما استانبول تبریز

پنجشنبه

05 / 03

538 ت

جمعه

06 / 03

1250 ت

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

سه شنبه

31 / 03

بررسی

چهارشنبه

01 / 04

بررسی

پنجشنبه

02 / 04

بررسی

اولین پرواز استانبول تبریز

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/6602/

ATA Airlines

پنجشنبه 1401/03/05

538,000 تومان

/6602/

ATA Airlines

پنجشنبه 1401/03/05

548,000 تومان

/6602/

ATA Airlines

پنجشنبه 1401/03/05

580,000 تومان

/6602/

ATA Airlines

پنجشنبه 1401/03/05

584,000 تومان

/6602/

ATA Airlines

پنجشنبه 1401/03/05

584,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز استانبول تبریز

تعداد سفر های روزانه:
62
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
2:30 ساعت
مسافت:
11148 Km
زمان اولین حرکت از استانبول تبریز:
ساعت 13:35
آخرین حرکت از مبدا استانبول :
ساعت 01:15
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

نرخ بلیط پرواز استانبول تبریز براساس ایرلاین

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط هواپیما استانبول تبریز Air Tour
استانبول تبریز Air Tour

کلیک کنید

1,550,000

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

ایرلاین های پرواز استانبول تبریز

Air Tour

Air Tour

Pegasus Airlines

Pegasus Airlines

Turkish Airlines

Turkish Airlines

بلیط هواپیما استانبول تبریز جهت طی نمودن این مسافت طولانی، بهترین انتخاب برای سفر خواهد بود. با توجه به تردد بالای مسافران ایرانی در مسیر استانبول تبریز، حداقل دو تا سه پرواز در روز برای این مسیر، توسط ایرلاین هایی مانند: ایران ایر و ترکیش ایرلاینز برگزار می گردد. اگر شما نیز قصد سفر از استانبول به تبریز را دارید، در ادامه برای آشنایی با نحوه خرید پرواز خارجی این مسیر با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما استانبول تبریز رسپینا

چرا خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز؟

تبریز به عنوان یکی از شهر های تاریخی ایران در طی سال میزبان تعداد گردشگران زیادی است. این شهر از نظر اقتصادی و تجاری، با پیشرفت بسیار خوبی مواجه شده است و کارخانه های عظیم و معتبری در آن فعالیت دارند. به همین خاطر است که در بسیاری از مواقع، بیشتر سفر ها در این مسیر برای انجام امور کاری می باشد. وجود بناهای تاریخی بسیار ارزشمند مانند: بازار تبریز و دیدنی های طبیعی از دیگر مواردی هستند که در جذب توریست به این شهر، نقش مهمی دارند. برای سفر از استانبول به تبریز علی رغم وجود مسیر زمینی، پرواز بهترین انتخاب برای سفر می باشد.

قیمت بلیط هواپیما استانبول تبریز

به طور کلی قیمت بلیط های هواپیما همیشه متغییر اند، اما در تعیین نرخ آن ها معیارهایی اثر گذار هستند که آشنایی با آن ها تا حد زیادی، سبب کنترل هزینه های سفر خواهد شد. موارد زیر مهم ترین تاثیرات را در تعیین قیمت بلیط پروازدارند، بهتر است هنگام رزرو بلیط به این موارد توجه کنید:

بازه زمانی خرید بلیط استانبول به تبریز

مهم ترین علت افزایش قیمت پرواز بازه زمانی خرید آن است. در ایام تعطیلات رسمی که میزان سفرها به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند، هزینه سفر و خرید بلیط پرواز نیز با افزایش مواجه می گردد. بنابراین اگر می خواهید، بلیط پرواز را ازران خریداری کنید، می بایست زمانی را انتخاب نمائید که شهر مقصد در خلوت ترین حالت ممکن از نظر تعداد گردشگر قرار دارد. اما اگر هزینه برای شما مطرح نیست، می توانید با توجه به برنامه ریزی که دارید، از داخل لیست پرواز مناسب ترین گزینه را انتخاب نمائید.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین و نوع کلاس هواپیمایی به میزان زیادی در تعیین نرخ پرواز دخیل می باشد. به عنوان نمونه، ایرلاین های شناخته شده داخلی که میزان پروازهای بیشتری دارند، به دلیل خدمات با کیفیت تری که به مسافر ارائه می دهند، هزینه بیشتری نیز برای پرواز از مسافر دریافت می کنند. کلاس پروازی برای بلیط سفرهای خارجی شامل: فرست، بیزینس و اکونومی است؛ این دسته بندی مربوط به نوع صندلی و محل قرار گیری آن در هواپیما می باشد.

نوع بلیط هواپیما استانبول تبریز (سیستمی یا چارتر)

به طور کلی برای هر پرواز دو نوع بلیط (سیستمی و چارتر) در دسترس می باشد. هنگام رزرو پرواز نوع بلیط آن در سیستم مشخص خواهد بود. بلیط نوع سیستمی معمولا دارای قیمت مصوب و از قبل مشخص شده است، اما پرواز چارتری به دلیل نا مشخص بودن زمان ارائه آن، دارای قیمت لحظه ای می باشد. توجه داشته باشید، نوع بلیط تا حد زیادی در افزایش و کاهش هزینه پرواز اثر گذار است.

مسافت هواپیما استانبول تبریز

اطلاعات پرواز استانبول تبریز

هر مسافر برای سفر از استانبول به تبریز، نیازمند دانستن اطلاعاتی است که با استفاده از آن ها بتواند با آگاهی بیشتر و هوشمندانه تر برای سفر برنامه ریزی داشته باشد. در این بخش تمامی اطلاعات لازم برای مسیر استانبول تبریز را مورد بررسی قرار خواهیم داد، چنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، باید با اطلاعات فرودگاه تماس حاصل فرمائید.

فاصله هوایی استانبول تا تبریز

شهر استانبول 1520 کیلومتر با تبریز فاصله دارد. هواپیما این مسافت را در مدت زمان تقریبی 2 ساعت 30 دقیقه، طی می کند؛ البته توجه داشته باشید، این مدت زمان برای سفرهای مستقیم و بدون توقف می باشد.

ایرلاین های فعال در مسیر

در مسیر پروازی استانبول تبریز به دلیل تردد بالای مسافر، ایرلاین های بسیاری در این مسیر فعالیت دارند. از جمله آن ها می توان به: ترکیش ایرلاینز، معراج، ایران ایر تور، ایران ایر و آتا اشاره کرد.

روز و ساعت پرواز

در حال حاضر بلیط هواپیما استانبول تبریز برای تمامی روز های هفته در دسترس می باشد، ساعت پرواز در این مسیر با توجه به برنامه پروازی ایرلاین و فرودگاه متفاوت خواهد بود. شما می توانید هنگام رزرو، با توجه به برنامه ای که برای سفر خود دارید، بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط استانبول به تبریز

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، اکثر خدمات به صورت اینترنتی انجام می پذیرد؛ رزرو بلیط نیز یکی از این خدمات به شمار می رود. با فراهم بودن امکان رزرو آنلاین، دیگر کم تر کسی برای انجام امور سفر خود به دفاتر حضوری مراجعه می کند. مزایا و خدماتی که هنگام رزرو اینترنتی بلیط به مسافر عرضه می شود، علت اصلی محبوبیت سیستم رزرواسیون آنلاین می باشد. مهم ترین مزایا و خدمات این سیستم عبارت اند از:

رزرو ارزان ترین بلیط

یکی از مهم ترین ویژگی های خرید آنلاین دسترسی به تقویم پروازی می باشد. مسافر می تواند با استفاده از این تقویم، ارزان ترین بلیط را برای مسیر مورد نظر خود خریداری نماید. البته در اغلب سایت های فروش خدمات گردشگری، پس از تعیین مبداء و مقصد ارزان ترین بلیط در ماه جاری نمایش و پیشنهاد داده می شود.

بلیط استانبول تبریز چارتر

یکی دیگر از خدماتی که هنگام خرید اینترنتی بلیط در اختیار مسافر قرار می گیرد، فراهم بودن امکان رزرو پرواز چارتر و لحظه آخری می باشد. پروازهای چارتر به دلیل قیمت پایین تر نسبت به پروازهای نوع سیستمی، همیشه در بین مسافران از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند. توجه داشته باشید، زمان فروش بلیط استانبول تبریز چارتر مشخص نمی باشد، زیرا  ارائه آن، وابسته به تصمیم شرکت هواپیمایی پوشش دهنده پرواز می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به این که ممکن است، مسافر هنگام رزرو آنلاین بلیط نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشد، خدمتی تحت عنوان پشتیبانی 24 ساعته برای این سامانه در نظر گرفته شده است. تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان در بخش پشتیبانی، همواره در تمام ساعات شبانه روز و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات شما عزیزان هستند.

استرداد آنلاین بلیط استانبول تبریز

استرداد یا کنسلی آنلاین یکی از بهترین ویژگی هایی است که در سامانه رزرواسیون خدمات گردشگری در اختیار مسافر قرار می گیرد. با استفاده از این امکان، مسافر می تواند در سریع ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت اقدام به استرداد پرواز خریداری شده نمائید. از آنجائی که زمان استرداد نقش مهمی در مبلغ جریمه دارد، انجام آنلاین این امر سبب می شود تا میزان خسارت کم تری متوجه مسافر گردد.

خدمات اینترنتی پرواز استانبول تبریز

فرودگاه تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از سال 1335 تا به امروز به عنوان یکی از بزرگترین و البته مهم ترین فرودگاه های ایران، در حال فعالیت می باشد. این فرودگاه از موقعیت استراتژیک بسیار خاصی برخوردار بوده و در مرز کریدور هوایی ایران و اروپا قرار گرفته است. فرودگاه تبریز دارای ترمینال های ویژه برای پروازهای داخلی و خارجی می باشد؛ در هر ترمینال امکانات مناسبی برای مسافران در نظر گرفته شده است. امکانات موجود در این فرودگاه شامل فروشگاه، غرفه های خرید سوغات، رستوران و سالن  vip می باشد. لازم به ذکر است، برای تردد از فرودگاه بین المللی تبریز به سطح شهر، می توان از اتوبوس و تاکسی استفاده نمود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز رسپینا

اگر قصد سفر از استانبول به تبریز را دارید و بدین منظور قصد دارید، بلیط سفر خود را اینترنتی تهیه نمائید، کافیست تا مراحل ذیل را برای انجام این فرآیند طی نمائید، توجه داشته باشید که مراحل ذکر شده در اکثر سایت های فروش خدمات گردشگری به صورت یکسان می باشد.

گام اول: جستجو و انتخاب پرواز استانبول تبریز

در مرحله اول برای رزرو اینترنتی بلیط پرواز، می بایست از قسمت پروازهای خارجی سایت مبداء، مقصد و تاریخ سفر را مشخص نمائید تا لیست پروازها به شما نمایش داده شود. سپس از بین لیست یک گزینه را انتخاب کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

در دومین مرحله پس از انتخاب بلیط نوبت به ثبت اطلاعات مسافر می رسد. هنگام ثبت مشخصات برای بلیط توجه داشته باشید که باید اطلاعات را کاملا صحیح و بدون غلط وارد نمائید، چرا که در صورت وجود اشتباه از ورود مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات و پرداخت

در آخرین مرحله از رزرو با توجه به اهمیت مشخصات، می توانید بار دیگر اطلاعات را بررسی و در صورت وجود اشتباه ویرایش نمائید. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تائیدتان است، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. در نهایت با پرداخت موفق هزینه، بلیط هواپیما استانبول تبریز به نام شما صادر خواهد شد.

بهترین زمان برای سفر به تبریز

انتخاب بهترین زمان برای سفر به تبریز از نظر هر شخص، متفاوت می باشد. اگر برای شما شرایط آب و هوایی عالی در اولویت قرار دارد، بهار و تابستان انتخاب مناسبی برای بازدید از تبریز می باشد. اما اگر قصد دارید زمانی را انتخاب کنید که کم ترین هزینه را برایتان داشته باش،د فصل زمستان مناسب ترین گزینه است، چرا که در این بازه به دلیل سرد شدن هوای شهر، شرایط ایده آلی برای سفر به تبریز وجود ندارد و در نتیجه تمامی هزینه های گردشگری در این شهر با کاهش مواجه خواهد بود.

رزرو بلیط هواپیما استانبول تبریز رسپینا

حمل و نقل عمومی در تبریز

تبریز یکی از پیشرفته ترین شهرهای کشورمان می باشد و به همین دلیل از سیستم حمل و نقل عمومی مناسبی برای جا به جایی مسافر در سطح شهر برخوردار است. تاکسی، اتوبوس و مترو در مناطق مختلف شهر در دسترس بوده و هر یک در شرایط مختلف می توانند، انتخاب های مناسبی برای جا به جایی در سطح شهر  باشند.

رزرو ارزان بلیط هواپیما استانبول تبریز رسپینا

در این مطلب تمامی آنچه که برای رزرو پرواز در مسیر استانبول به تبریز، نیاز بود بدانید ذکر شده است. امیدواریم با استفاده از این مطالب بتوانید به راحتی اقدام به خرید پرواز در این مسیر نمائید. با این حال چنانچه برای انجام این امر نیاز به راهنمائی بیشتری داشتید، می توانید با کارشناسان پشتیبانی رسپینا در ارتباط باشید. رسپینا به عنوان پیشرو در ارائه خدمات نوین گردشگری، همواره آماده خدمت رسانی به مسافران می باشد. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

در صورت لغو پرواز یا تاخیر بیش از دو ساعت که باعث انصراف مسافر از پرواز گردد، چه مدارکی جهت استرداد بدون جریمه لازم است؟ expand_more

باید بلیط یا رسید مهر شده توسط ایستگاه مبدا ارائه شود.

چه مدت زمانی طول می کشد تا بعد از استرداد آنلاین بلیط پرواز، وجه به حساب فرد مسترد شود؟ expand_more

مدت زمان برگشت وجه استرداد طبق قوانین بین بانکی، بین 24 تا 72 ساعت می باشد.

شرایط سفر برای نوزادان و کودکان به چه شکل است؟ expand_more

سن کودک و نوزاد در زمان خروج و بازگشت باید مطابق با شرایط و قوانین کودک یا نوزاد باشد. طبق قانون هواپیمایی، سن نوزاد کمتر از 2 سال و کودکان بین 2 تا 12 سال می باشد.