tglCty
مسافران : 1
اکونومی
02191012900
یکشنبه 1402/07/09
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
6,500 ت
دوشنبه 1402/07/10
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
5,435 ت
سه شنبه 1402/07/11
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینIV می باشد IV
3,482 ت
چهارشنبه 1402/07/12
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
4,804 ت
پنجشنبه 1402/07/13
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
6,880 ت
جمعه 1402/07/14
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
6,531 ت
شنبه 1402/07/15
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینB9 می باشد B9
6,778 ت
یکشنبه 1402/07/16
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
5,284 ت
دوشنبه 1402/07/17
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
4,804 ت
سه شنبه 1402/07/18
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینIV می باشد IV
4,421 ت
چهارشنبه 1402/07/19
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,966 ت
پنجشنبه 1402/07/20
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
8,129 ت

اطلاعات پرواز استانبول به تبریز

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
15
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
00 ساعت و 00 دقیقه
routing مسافت
11148 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ استانبول :
ساعت 23:55
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ استانبول :
ساعت 23:55
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز استانبول تبریز

arrowRight
Air Tour
Compass Airlines
Caspian Airlines
ATA Airlines
Caspian Airlines
Pegasus Airlines
Turkish Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما استانبول به تبریز

questions آیا پرواز استانبول تبریز بصورت مستقیم انجام می شود یا ترانزیت؟ چه ایرلاین هایی پروازهای مستقیم این مسیر هوایی را برگزار می کنند؟
arrow down icon

پروازهای این مسیر به دلیل مسافت کوتاه هوایی فقط بصورت مستقیم انجام می شود و هیچ کدام توقفی در کشور دیگر ندارند.

questions آیا برای کودکان زیر ۲ سال نیز می بایست بلیط استانبول تبریز بصورت جداگانه خریداری کرد؟
arrow down icon

بله کودکان ۲ تا ۱۲ نیز برای سفر هوایی نیازمند تهیه بلیط بصورت جداگانه هستند. البته قیمت بلیط آن ها، نسبت به بلیط بزرگسالان ارزانتر است (بین ۵۰ تا ۸۵ درصد قیمت بلیط بزرگسال).

questions آیا خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز یک طرفه امکان پذیر است؟
arrow down icon

خرید بلیط یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر است که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد. اگر بصورت توریستی به ترکیه سفر می کنید، می بایست بلیط برگشت را نیز تهیه نمائید.

questions میزان بار مجاز در پرواز استانبول به تبریز چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای استانبول تبریز چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر استانبول تبریز قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما استانبول تبریز را با بهترین قیمت ممکن و ارزانتر از سایر سایت ها می توانید از رسپینا رزرو کنید. همچنین با خرید بلیط هواپیما از وب سایت رسپینا این امکان وجود دارد که به صورت تمام وقت با کارشناسان رسپینا در تماس باشید. کافیست در کادرهای ابتدای صفحه، با استفاده از تقویم پروازی، تاریخ سفر خود را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما استانبول تبریز

خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز

اگر قصد سفر از استانبول به تبریز را دارید و بدین منظور قصد دارید، بلیط هواپیما استانبول به تبریز را اینترنتی تهیه نمائید، کافیست تا مراحل ذیل را برای انجام این فرآیند طی نمائید:

 1. در ابتدای همین صفحه، تاریخ سفر خود را انتخاب کرده و یا با استفاده از تقویم پروازی، مستقیما لیست پروازهای همان روز را مشاهده کنید.
 2. در مرحله بعدی باید بلیط استانبول تبریز را با توجه به قیمت، زمان پرواز و نوع ایرلاین انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از فیلترهای سمت راست، پرواز مورد نظر را بر اساس مستقیم یا غیرمستقیم بودن و نوع بلیط انتخاب کنید.
 3. در دومین مرحله پس از انتخاب بلیط هواپیما استانبول تبریز نوبت به ثبت اطلاعات مسافر می رسد. هنگام ثبت مشخصات برای بلیط توجه داشته باشید که باید اطلاعات را کاملا صحیح و بدون غلط وارد نمائید، چرا که در صورت وجود اشتباه از ورود مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.
 4. در آخرین مرحله از رزرو با توجه به اهمیت مشخصات، می توانید بار دیگر اطلاعات را بررسی و در صورت وجود اشتباه ویرایش نمائید. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تائید است، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. در نهایت با پرداخت موفق هزینه، لینک بلیط هواپیما استانبول تبریز برای شماره ثبت شده ارسال خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز

بلیط استانبول به تبریز رسپینا

در سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما خارجی در تمامی مسیرها بدون نیاز به ثبت نام وجود دارد که باعث می شود در کمتر از یک دقیقه بلیط دلخواه را رزرو کنید. بلیط هواپیما استانبول تبریز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می توانید علاوه بر آن از مزایای متعددی بهره مند شوید که در ادامه بررسی شده است.

 • تضمین ارزانترین قیمت بلیط: وب سایت رسپینا امکان خرید بلیط استانبول تبریز را با تضمین ارزانترین قیمت فراهم کرده است. پس از خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز از رسپینا در صورتی که همان بلیط رت در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید.
 • پشتیبانی 24 ساعته: با توجه به این که ممکن است، مسافر هنگام رزرو آنلاین بلیط نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشد، خدمتی تحت عنوان پشتیبانی 24 ساعته برای این سامانه در نظر گرفته شده است. تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان در بخش پشتیبانی، همواره در تمام ساعات شبانه روز و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مسافران هستند.
 • استرداد آنلاین بلیط استانبول تبریز: با استفاده از این امکان، مسافر می تواند در سریع ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت اقدام به استرداد پرواز خریداری شده نماید. شما می توانید به صورت تلفنی و با تماس با کارشناسان نیز بلیط خود را کنسل کنید.
 • رزرو پرواز دلخواه: پس از جستجوی بلیط هواپیما استانبول به تبریز، می توانید با استفاده از امکانات سمت راست صفحه، بلیط دلخواه را با توجه به نوع مسیر، نوع بلیط و قیمت و حتی نوع شرکت هواپیمایی انتخاب کنید.

بلیط استانبول تبریز رسپینا

پرواز استانبول به تبریز

پرواز استانبول تبریز به صورت مستقیم و و توسط ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی انجام می شود. مدت زمان پرواز استانبول تبریز با توجه به نوع ایرلاین متفاوت بوده ولی حدود 2 ساعت و نیم طول می کشد. پرواز استانبول به تبریز از فرودگاه جدید آن به نام استانبول انجام می شود. شما می توانید اطلاعات پرواز استانبول به تبریز امروز را با جستجوی پروازها مشاهده کنید.

فاصله هوایی

1520 کیلومتر✈

مدت زمان پرواز(مستقیم)

✅ ۲ ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین های مسیر

✅ آتا، پگاسوس، ترکیش

فرودگاه مقصد

✅ فرودگاه بین المللی شهید مدنی

فرودگاه مبدا

✅ فرودگاه بین المللی استانبول

بار مجاز ✅ 15 الی 30 کیلوگرم
 • مدت زمان پرواز استانبول به تبریز:‌ شهر استانبول 1520 کیلومتر با تبریز فاصله دارد. هواپیما این مسافت را در مدت زمان تقریبی 2 ساعت 30 دقیقه، طی می کند؛ البته توجه داشته باشید، این مدت زمان برای سفرهای مستقیم و بدون توقف می باشد.
 • بار مجاز پرواز استانبول تبریز: میزان بار مجاز پرواز استانبول تبریز با توجه به نوع ایرلاین متفاوت است. بار مجاز هواپیمایی آتا در این مسیر، 30 کیلوگرم و ترکیش نیز 15 و 30 کیلوگرم است. میزان بار مجاز هر پرواز در اطلاعات بلیط درج شده است.

مسافت هواپیما استانبول تبریز

قیمت بلیط استانبول به تبریز

به طور کلی قیمت بلیط هواپیما همیشه متغییر است، اما در تعیین نرخ آن ها معیارهایی اثر گذار هستند که آشنایی با آن ها تا حد زیادی، سبب کنترل هزینه های سفر خواهد شد. همچنین شما می توانید بلیط هواپیما استانبول تبریز را با تضمین ارزانترین قیمت از رسپینا تهیه کنید.

 • زمان خرید بلیط استانبول به تبریز: در ایام تعطیلات رسمی که میزان سفرها به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند، هزینه سفر و خرید بلیط استانبول به تبریز نیز افزایش می یابد. بنابراین اگر می خواهید، بلیط پرواز را ازران خریداری کنید، می بایست زمانی را انتخاب نمائید تقاضا برای سفر کمتر است.
 • نوع ایرلاین: شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی مانند ترکیش و پگاسوس در این مسیر فعال هستند. ایرلاین آتا، ایران ایرتور، کاسپین و ترکیش نیز در این مسیر فعال است. معمولا ارزانترین قیمت بلیط استانبول تبریز را ایرلاین آتا ارائه می دهد.
 • نوع بلیط استانبول تبریز: برای پرواز استانبول تبریز دو نوع بلیط سیستمی و چارتر در دسترس می باشد. بلیط هواپیما استانبول تبریز سیستمی معمولا دارای قیمت ثابتی است. اما پرواز استانبول تبریز چارتری با توجه به تقاضا برای سفر دچار نوسان قیمت می شود. گاهی اوقات به دلیل کاهش تقاضا برای سفر، ممکن است بلیط چارتر استانبول تبریز با کاهش قیمت روبه رو شود.

تضمین قیمت بلیط استانبول تبریز

بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز

بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز، در حقیقت همان بلیط چارتر است که در برخی روزهای سال به دلیل کاهش تقاضا با قیمتی پایین تر ارائه می شود. البته کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول تبریز لحظه آخری در ساعات نزدیک به پرواز انجام می شود که لازم است بلیط ها را رصد کنید. بلیط استانبول تبریز لحظه اخری را می توانید در رسپینا پس از جستجوی پروازها و انتخاب بلیط چارتر و همچنین انتخاب نزدیکترین پرواز ارزان، رزرو کنید.

بلیط لحظه آخری استانبول تبریز

بلیط ارزان استانبول به تبریز

برای خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز ارزان باید فاکتورهای مختلف موثر بر قیمت از جمله نوع ایرلاین و زمان مسافرت را در نظر داشته باشید. برای خرید بلیط ارزان استانبول به تبریز می توانید با استفاده از تقویم پروازی رسپینا در ابتدای صفحه، ارزانترین بلیط ها را مشاهده کنید. پس از انتخاب بلیط در صفحه لیست پروازها، ارزانترین پروازها را مشاهده خواهید کرد.

بلیط چارتری استانبول به تبریز

یکی دیگر از خدماتی که هنگام خرید اینترنتی بلیط در اختیار مسافر قرار می گیرد، فراهم بودن امکان رزرو پرواز چارتر می باشد. برای خرید بلیط چارتری استانبول به تبریز می توانید پس از جستجوی بلیط ها با استفاده از فیلتر نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. البته این بلیط ها دارای قوانین متفاوتی است که در ادامه ذکر شده است:

بلیط چارتری استانبول تبریز

 • قیمت بلیط چارتر استانبول تبریز در روزهایی از سال که تقاضا برای سفر بیشتر است افزایش یافته و در برخی از روزها به دلیل تقاضای کمتر، قیمت پایین تری دارد. در حالی که بلیط سیستمی قیمت ثابتی دارد.
 • بلیط چارتر برای کودکان قیمت برابری با بزرگسالان دارد  در حالیکه در بلیط سیستمی، بهای کمتری دریافت می شود. بلیط چارتر استانبول تبریز برای مسافرانی که با کودک سفر می کنند مناسب نیست.
 • کنسلی بلیط چارتر استنبول به شیراز نیز قوانین متفاوتی دارد. در صورت کنسل کردن بلیط چارتر و یا جا ماندن از پرواز، هزینه ای به حساب شما عودت نخواهد شد.

 

آیا به بلیط برگشت از تبریز به استانبول نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تبریز استانبول