• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما زاگرس

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما زاگرس

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط هواپیما زاگرس یکی از مناسب ترین راه های سفر هوایی می باشد .شرکت زاگرس به عنوان یکی از ایرلاین های موفق کشور، تاثیر خوبی روی سیستم خمل و نقل هوایی ایران داشته، و مسافرهای زیادی برای سفر های داخلی و خارجی خود، بلیط هواپیما این شرکت را انتخاب می کنند. شما علاوع بر خرید بلیط این شرکت هواپیمایی می توانید سفر زمینی را نیز از رسپپینا به انجام رسانید. امروز تصمیم داریم در این مطلب، راجع به، شرکت هواپیمایی زاگرس اطلاعاتی را برای شما عرضه کنیم.

بلیط هواپیما زاگرس

شرکت زاگرس، با وجود اینکه قدمت زیادی ندارد و در همین دهه ی اخیر درسال 1384، تاسیس شده است، ولی به دلیل پیشرفت قابل توجه ای که داشته، در بین مسافرها وگردشگرها نیز، محبوبیت زیادی دارد.

زاگرس شروع فعالیتش رو در منطقه آزاد اروند ، با دو فروند هواپیمای توپولوف آغاز کرد. دو سال بعد از تاسیس در سال 1386، شرکت هواپیمایی زاگرس، با اضافه کردن دو فروند هواپیمای بویینگ MD ، حال و هوای تازه ای به ناوگانش داد. این تغییر و تحول آغازگر، پیشرفت های این شرکت هواپیمایی شد، به طوریکه، در سال 1387، شرکت هواپیمایی زاگرس، موفق شد، اولین پرواز بین المللی خودش رو در مسیر تهران دمشق انجام بدهد.

در حال حاضر، شرکت هواپیمایی زاگرس،علاوه بر اینکه توانسته تعداد هواپیماهای ناوگان خودش رو افزایش بدهد. با کسب گواهینامه های part 145 و part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و بزرگترین و مجهز ترین، کترینگ با امکانات پیشرفته، و مطابق با استاندارد های روز، پیشرفت چشمگیری در ارائه ی بهترین خدمات پروازی داشته است.

ایرلاین زاگرس، توانسته با بکارگیری پرسنل متخصص و همچنین رعایت استاندارد های کیفی و ایمنی سطح بالا، و برای ماسفرانی که بلیط زاگرس را خریداری می کنند، پروازی امن و مطمئن رو مهیا کند، تا شرایط ایده آلی برای تجربه یک سفر خاطره انگیز، در اختیار مسافرها قرار بگیرد.

امروزه، پرواز های زیادی با ایرلاین زاگرس، در مسیر های مختلفی انجام میشود. شما می توانید هم پرواز خارجی و هم پرواز داخلی سفر مطمئنی را با خرید بلیط هواپیما زاگرس تجربه کنید.

هواپیمایی زاگرس

مسیر های پرواز های داخلی زاگرس:

آبادان

اصفهان

کرمان

کیش

مشهد

اهواز

ماهشهر

تبریز

قشم

بندرعباس

شیراز

بوشهر

چابهار

کرمانشاه

اهواز

مسیر های پرواز های خارجی ایرلاین زاگرس

دمشق

نجف

دبی

استانبول

اسپارتا

کویت

ازمیر

ناوگان هواپیمای زاگرس در حال حاضر:

هواپیماهای زاگرس در حاضر تشکیل شده از، 19 فروند هواپیمای مسافربری، که شامل 11 فروند هواپیما Airbus 320 و 8 فروند هواپیما Boeing MD میشود.جالب اسیت بدانید که سالانه 3 میلیون نفر با خرید بلیط هواپیما زاگرس جا به جا می شوند.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی زاگرس:

ایرلاین زاگرس، برای راحتی مسافرهای پرواز های داخلی و خارجی، در طول راه رسیدن به مقصد سفر، کلاس های پروازی مختلفی رو در نظر گرفته است، این کلاس ها شامل دو بخش میشوند: کلاس پروازی اکونومی (Economy Class) و کلاس پروازی تجاری (Business class ). کلاس اکونومی معمولا ارزان ترین کلاس ایرلاین هست و بیشترین صندلی های هواپیما هم مربوط به همین کلاس اکونومی است. کلاس تجاری برای مسافرهایی هست که امکانات و خدماتی بهتر از کلاس اکونومی مدنظرشون هست، صندلی های کلاس تجاری، با فاصله یبیشتری نسبت به صندلی های کلاس اکونومی، قرار گرفته اند. و از نظر امکانات پذیرایی از مسافرها در کلاس تجاری بهتر از کلاس اکونومی زاگرس می باشد.

هر گونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.

کلاس B :
- تا 24 ساعت قبل از پرواز با کسر 20% از بهای بلیط قابل استرداد می باشد و پس از آن با کسر 40% قابل استرداد است.

کلاس M:
- تا 24 ساعت قبل از پرواز با کسر 30% از بهای بلیط قابل استرداد می باشد.
- تا 12 ساعت قبل از پرواز با کسر 40% از بهای بلیط قابل استرداد است.
- از 12 ساعت قبل از پرواز با کسر 50% از بهای بلیط قابل استرداد است.

کلاس Q:
- تا سه روز قبل از پرواز با کسر40% از بهای بلیط هواپیمایی زاگرس می باشد و پس از آن با کسر 70% قابل استرداد است.

تبصره :
مسافر مراجعه نکرده (No Show) : به مسافری اطلاق می شود که به کانتر مراجعه نکرده است و شامل جریمه می باشد.
مسافر جا مانده ( No Showw ) : به مسافری اطلاق می شود که از خدمات پرواز استفاده نموده ولی به گیت نهایی مراجعه نکرده است و از پرواز جامانده است . لذا به این مسافر هیچگونه مبلغی تعلق نمی گیرد.
بقیه کلاس ها Non Refundd بوده و شامل قوانین استرداد بلیط زاگرس نمی باشد.

خرید بلیط زاگرس

برای خرید بلیط هواپیما زاگرس، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانیند وارد سامانه خرید اینترنتی بلیط رسپینا بشوید، و با وارد کردن مبدا و مقصد سفرتان از بین بلیط هایی که سایت بهتون پیشنهاد می دهد، اقدام به خرید بلیط هواپیمایی زاگرس کنید. همچنین می توانید برای محل اقامت سفرتان هم از طریق سایت رسپینا، با گزینه های مناسبی که برای رزرو محل اقامت داخلی به شما ارائه میدهیم، هتل مورد نظرتان را رزرو نمایید. فقط کافی است وارد بخش هتل بشوید، مقصد سفرتان و مدت زمان اقامت خود را وارد کنید و با فاصله ی چند کلیک، رزرو خود را به انجام رسانید. امکان خرید بلیط لحظه آخری زاگرس نیز دیگر امکانی است که در سایت رسپینا برای شما قرار داده شده است.

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.