همه چیز راجع به خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی سپهران

یکی از ایرلاین های تازه تاسیس کشور، شرکت هواپیمایی سپهرانه که با افتتاحش، شهر زیبای شیراز رو هم ایرلاین دار کرد، می خوایم تو این مطلب شما رو با این ایرلاین جدید آشنا کنیم تا شما هم از خدماتی که این ایرلاین بهتون ارائه میده بهره مند بشین.

سپهرانه

شرکت هواپیمایی سپهران به عنوان یه ایرلاین تازه تاسیس، شاید تاریخچه و سابقه ی بلند بالایی نداشته باشه، ولی تونسته با رعایت استاندارد های سازمان هواییمای و پرواز های موفقش پرونده ی خوب ومثبتی رو برای پرواز هاش  باز کنه، و با تیم حرفه ای خلبان ها ، مهماندارها و خدمه ی پرواز سعی داره به جایگاه ایرلاین های معروف کشور، مثل شرکت هواپیمایی ایران ایر، ماهان ، زاگرس و ...برسه.

شرکت هواپیمایی سپهران با یک کادر مدیریت قوی، تونست در سال 1394، کارهای اخذ مجوزش رو شروع کنه، و موافقت های لازم رو با رعایت همه ی استاندارد ها، از سازمان هواپیمایی کشوری به دست بیاره. بعد از گذشت یک سال در تاریخ 20 تیر ماهه سال 1395، شرکت هواپیمایی سپهران،در نهایت با دریافت گواهینامه های AOC (مجوز بهره برداری هوایی) به صورت رسمی کارش رو با اولین پرواز، از مقصد شیراز به شهر مشهد، شروع کرد. فعالیت های شرکت هواپیمایی سپهران، شامل حمل و نقل بازرگانی و حمل مسافر و محصولات پستی میشه.

شرکت هواپیمایی سپهران

پرواز های شرکت هواپیمایی سپهران:

سپهران در ابتدای راه تنها پروازهای داخلی را تحت پوشش قرار میداد، اما در حال حاضر تونسته به کشورهای همسایه نیز پروازهای منظمی رو ارائه بده. با خرید بلیط هواپیما از سپهران می تونین از مسیرهای پروازی در دو فاز 1 و 2 استفاده کنین.

مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران فاز اول (داخلی) تا تاریخ دی ماه 1394

مبدا مشهد: تهران، شیراز، کیش، هرمزگان

مبدا تهران: مشهد، ماکو، کیش، عسلویه، شیراز، قشم، هرمزگان

مبدا شیراز: تهران، مشهد، قشم، کیش، عسلویه

مبدا هرمزگان: مشهد و تهران

مبدا قشم: شیراز و تهران

مبدا کیش: مشهد، تهران، شیراز

مبدا عسلویه: تهران و شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهران

خرید بلیط هواپیما ایرلاین سپهران در فاز دو (پرواز خارجی)

مبدا شیراز: باکو، تفلیس، ارمنستان، استانبول، کویت، بحرین، دوحه، دبی، مسقط،

مبدا زاهدان: کراچی

مبدا چابهار: کراچی، دوحه

خرید بلیط هواپیما سپهران

سرویس های پذیرایی در شرکت هواپیمایی سپهران

به دلیل اینکه رفاه و آسایش مسافران در پرواز یکی از جنبه های مهم شرکت های هواپیمایی ست، سپهران هم با ارائه ی سرویس های  غذایی و پذیرایی متناسب با زمان پرواز ها، که با توجه به الگوهای تغذیه، انتخاب میشن سعی کرده، سرویس مفید و استانداردی رو ارائه بده.

صبحانه سرد :

در هواپیما های سپهران، به خاطر وجود امکانات گرمایشی، صبحانه با چای و قهوه، ارائه میشه و در پرواز های بیش تر از 2 ساعت، علاوه بر چای و قهوه، آبمیوه هم سرو میشه.

میان وعده:

پذیرایی میان وعده شامل آبمیوه با یکی از گزینه های، اسنک یا کیک یا شیرینی، پسته یا بادام، یک نوع میوه و یا دسر آماده سرو میشه.

نهار و شام (غذای سرد):

به خاطر اینکه پرواز های سپهران، فقط داخلی هستن و مدت پرواز ها طولانی نیست، پذیرایی نهار و شام با پذیرایی غذای سرد انجام میشه و نوشیدنی هم آبمیوه همراه غذا سرو میشه.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران:

در حال حاضر ناوگان هوایی سپهران 5 فروند هواپیما رو در خودش جای داده. که این هواپیما ها شامل 1 فروند هواپیمای بوئینگ B737-300 ، 3 فروند هواپیمای بوئینگ B737-500 و 1 فروند هواپیمای Dornier 328 هستن، و قراره در آینده، سپهران با گسترش دادن ناوگانش به اهداف بلندت مدت خودش برسه و بتونه با ارائه ی پرواز های خارجی هم به مسافران خدمات رسانی کنه.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران

لوگوی ایرلاین سپهران:

نارنجی، رنگیه که سازمان هواپیمایی سپهران، برای خودش انتخاب کرده و طرح لوگوی نارنجی سپهران رو، می تونین روی هواپیماهای این ایرلاین ببینین، که از پرنده ی اساطیری و افسانه ای ققنوس الهام گرفته شده.

شرکت هواپیمایی سپهران

شرایط استرداد بلیط هواپیما سپهران

بعد از خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی سپهران اگه به هر دلیلی تصمیم به استرداد بلیط گرفتین، لازمه تا برخی از شرایط رو حتما مد نظر داشته باشین. نرخ جریمه های کنسلی در سپهران به شرح زیر محاسبه میشوند:

* تا دو روز مونده به ساعت پرواز، با استرداد بلیط باید 30 درصد جریمه پرداخت بشه. بعد از این مدت و تا یک روز مونده به پرواز، میزان جریمه 40 درصد خواهد بود.

* اگه زمان استرداد بلیط تون هنوز 12 ساعت به پرواز مونده، جریمه 50 درصد هست و بعد از این مدت 75 درصد هست.

خرید بلیط هواپیما سپهران از رسپینا24

خیلی از سایت های رسمی خرید بلیط هواپیما، پرواز های این ایرلان رو می فروشن. و سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا24 هم به دلیل اینکه یک سایت مرجع و کامل در حوزه ی گردشگری هست. در کنار ارائه دادن بلیط های هواپیمای ایرلاین های خارجی و داخلی ، بلیط هواپیما ایرلاین سپهران رو هم پوشش میده. شما می تونین برای پرواز با ایرلاین سپهران، وارد صفحه ی خرید بلیط هواپیما، بشین؛ و در صفحه ی لیست بلیط هایی که سایت بهتون پیشنهاد میده، از طریق گزینه ی انتخاب ایرلاین، شرکت هواپیمایی سپهران رو انتخاب کنین، تا تنها پرواز های این ایرلاین بهتون نمایش داده بشه.

در ضمن می تونین برای مشاوره ی سفر با همکاران ما از طریق شماره های زیر، با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.