بلیط سپهران : یکی از ایرلاین های تازه تاسیس کشور، شرکت هواپیمایی سپهران است که با افتتاحش، شهر زیبای شیراز را هم ایرلاین دار کرد، می خواهیم در این مطلب شما را  با این ایرلاین جدید آشنا کنیم تا شما هم از خدماتی که این ایرلاین وخرید بلیط هواپیما از طریق رسپینا 24 بهره مند شوید.

سپهرانه

 بلیط سپهران  و شرکت هواپیمایی سپهران به عنوان ایرلاینی تازه تاسیس، شاید تاریخچه و سابقه ی بلند بالایی نداشته باشد، ولی توانسته با رعایت استانداردهای سازمان هواپیمایی و پروازهای موفقش پرونده ی خوب ومثبتی رو برای پروازهاش ارئه دهد و با تیم حرفه ای خلبان ها، مهماندارها و خدمه ی پرواز سعی دارد به جایگاه ایرلاین های معروف کشور، مثل شرکت هواپیمایی ایران ایر، ماهان ، زاگرس و ...برسد.

شرکت هواپیمایی سپهران و خرید بلیط سپهران توسط گردشگران، این امکان را در سال 1394، کارهای اخذ مجوزش رو شروع کند، و موافقت های لازم را با رعایت همه ی استانداردها، از سازمان هواپیمایی کشوری به دست بیاورد. بعد از گذشت یک سال در تاریخ 20 تیر ماه سال 1395، شرکت هواپیمایی سپهران، در نهایت با دریافت گواهینامه های AOC (مجوز بهره برداری هوایی) به صورت رسمی کارش را با اولین پرواز، از مقصد شیراز به شهر مشهد، شروع کرد. فعالیتهای شرکت هواپیمایی سپهران، شامل حمل و نقل بازرگانی و حمل مسافر و محصولات پستی می شود.

شرکت هواپیمایی سپهران

پرواز های شرکت هواپیمایی سپهران:

سپهران در ابتدای راه تنها پروازهای داخلی را تحت پوشش قرار می داد، اما در حال حاضر تاونسته به کشورهای همسایه نیز پروازهای منظمی رو ارائه دهد. با خرید بلیط خارجی هواپیما از سپهران می توانید از مسیرهای پروازی در دو فاز 1 و 2 استفاده کنید.

مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران فاز اول (داخلی) تا تاریخ دی ماه 1394

بلیط سپهران مبدا مشهد: تهران، شیراز، کیش، هرمزگان

بلیط سپهران مبدا تهران: مشهد، ماکو، کیش، عسلویه، شیراز، قشم، هرمزگان

بلیط سپهران مبدا شیراز: تهران، مشهد، قشم، کیش، عسلویه

بلیط سپهران مبدا هرمزگان: مشهد و تهران

بلیط سپهران مبدا قشم: شیراز و تهران

بلیط سپهران مبدا کیش: مشهد، تهران، شیراز

بلیط سپهران مبدا عسلویه: تهران و شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهران

خرید بلیط سپهران در فاز دو (پرواز خارجی)

بلیط سپهران مبدا شیراز: باکو، تفلیس، ارمنستان، استانبول، کویت، بحرین، دوحه، دبی، مسقط،

بلیط سپهران مبدا زاهدان: کراچی

بلیط سپهران مبدا چابهار: کراچی، دوحه

خرید بلیط هواپیما سپهران

سرویس های پذیرایی در شرکت هواپیمایی سپهران با خرید بلیط سپهران 

به دلیل اینکه رفاه و آسایش مسافران در پرواز یکی از جنبه های مهم شرکت های هواپیمایی ست، سپهران هم با ارائه ی سرویس های  غذایی و پذیرایی متناسب با زمان پرواز ها، که با توجه به الگوهای تغذیه، انتخاب میشن سعی کرده، سرویس مفید و استانداردی رو ارائه بده.

صبحانه سرد :

در هواپیما های سپهران، به خاطر وجود امکانات گرمایشی، صبحانه با چای و قهوه، ارائه میشه و در پرواز های بیش تر از 2 ساعت، علاوه بر چای و قهوه، آبمیوه هم سرو میشه.

میان وعده:

پذیرایی میان وعده شامل آبمیوه با یکی از گزینه های، اسنک یا کیک یا شیرینی، پسته یا بادام، یک نوع میوه و یا دسر آماده سرو میشه.

نهار و شام (غذای سرد):

به خاطر اینکه پرواز های سپهران، فقط داخلی هستن و مدت پرواز ها طولانی نیست، پذیرایی نهار و شام با پذیرایی غذای سرد انجام میشه و نوشیدنی هم آبمیوه همراه غذا سرو میشه.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران:

در حال حاضر ناوگان هوایی سپهران 5 فروند هواپیما رو در خودش جای داده. که این هواپیما ها شامل 1 فروند هواپیمای بوئینگ B737-300 ، 3 فروند هواپیمای بوئینگ B737-500 و 1 فروند هواپیمای Dornier 328 هستند، و قرار است در آینده، سپهران با گسترش دادن ناوگانش به اهداف بلندت مدت خودش برسد و بتواند با ارائه ی پرواز های خارجی هم به مسافران خدمات رسانی کند.

ناوگان شرکت هواپیمایی سپهران

لوگوی ایرلاین سپهران:

نارنجی، رنگیه که سازمان هواپیمایی سپهران، برای خودش انتخاب کرده و طرح لوگوی نارنجی سپهران را، می توانید روی هواپیماهای این ایرلاین ببینید، که از پرنده ی اساطیری و افسانه ای ققنوس الهام گرفته شده است.

شرکت هواپیمایی سپهران

شرایط استرداد بلیط سپهران

بعد از خرید بلیط از سپهران اگه به هر دلیلی تصمیم به استرداد بلیط گرفتید، لازم است تا برخی از شرایط را حتما مد نظر داشته باشید. نرخ جریمه های کنسلی در بلیط سپهران به شرح زیر محاسبه میشوند:

* تا دو روز مانده به ساعت پرواز، با استرداد بلیط باید 30 درصد جریمه پرداخت شود. بعد از این مدت و تا یک روز مانده به پرواز، میزان جریمه 40 درصد خواهد بود.

* اگر زمان استرداد بلیط تون هنوز 12 ساعت به پرواز مونده، جریمه 50 درصد هست و بعد از این مدت 75 درصد هست.

خرید بلیط سپهران از رسپینا24

خیلی از سایت های رسمی خرید بلیط هواپیما، پروازهای این ایرلاین را می فروشند و سامانه خرید بلیط رسپینا24 هم به دلیل اینکه یک سایت مرجع و کامل در حوزه ی گردشگری هست. در کنار ارائه دادن بلیط خارجی هواپیما و بلیط داخلی ، بلیط ایرلاین سپهران را هم پوشش میدهند. شما می توانید برای پرواز با ایرلاین سپهران، وارد صفحه ی خرید بلیط شوید و در صفحه ی لیست بلیط هایی که سایت به شما پیشنهاد میدهد، از طریق گزینه ی انتخاب ایرلاین، شرکت هواپیمایی سپهران رو انتخاب کنید، تا تنها پروازهای این ایرلاین به  شما نمایش داده شود. در ضمن می توانید برای مشاوره ی سفر با همکاران ما از طریق شماره های زیر، با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید و از رزرو هتل ، رزرو تور و دیگر خدمات رسپینا 24 مبنی بر خرید بلیط قطار و بلیط اتوبوس بهره مند شوید.