tglCty
مسافران : 1
اکونومی
دوشنبه 1402/09/13
--
سه شنبه 1402/09/14
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینIV می باشد IV
3,952 ت
چهارشنبه 1402/09/15
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینB9 می باشد B9
3,651 ت
پنجشنبه 1402/09/16
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,844 ت
جمعه 1402/09/17
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینIV می باشد IV
4,045 ت
شنبه 1402/09/18
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,653 ت
یکشنبه 1402/09/19
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,339 ت
دوشنبه 1402/09/20
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,461 ت
سه شنبه 1402/09/21
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینIV می باشد IV
3,576 ت
چهارشنبه 1402/09/22
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,844 ت
پنجشنبه 1402/09/23
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
4,451 ت
جمعه 1402/09/24
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینI3 می باشد I3
3,844 ت

اطلاعات پرواز تبریز به استانبول

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
16
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
01 ساعت و 30 دقیقه
routing مسافت
11148 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت 16:30
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت 16:30
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تبریز استانبول

arrowRight
Air Tour
ATA Airlines
Caspian Airlines
Pegasus Airlines
Turkish Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز به استانبول

questions مسافرانی که بصورت توریستی به ترکیه سفر می کنند، آیا می بایست بلیط هواپیما تبریز استانبول را بصورت رفت و برگشت رزرو کنند یا امکان رزرو بلیط یک طرفه وجود دارد؟
arrow down icon

خرید بلیط یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد.

questions در صورتیکه پرواز تبریز استانبول بصورت کانشکن یا غیرمستقیم برگزار شود، آیا توقف در فرودگاه کشورهای ترانزیت نیاز به اخذ ویزا فرودگاهی مجزا دارد؟
arrow down icon

پروازهای این مسیر به دلیل مسافت هوایی، بصورت مستقیم برگزار می شوند. اما در صورت غیرمستقیم بودن پرواز، برخی از کشورها از مسافران ویزای فرودگاهی درخواست می کنند که مسافر می بایست پس از رزرو بلیط، حتما نسبت به اخذ آن اقدام کند. اما برخی از کشورها نیز، نیازی به ویزای فرودگاهی ندارند و چنانچه مسافر از فرودگاه خارج نشود می تواند بدون نیاز به ویزا، مدت زمان توقف پرواز را داخل فرودگاه بماند.

questions آیا برای کودکان زیر ۲ سال نیز می بایست بصورت جداگانه بلیط خریداری کرد؟
arrow down icon

بله کودکان ۲ تا ۱۲ نیز برای سفر هوایی نیازمند تهیه بلیط بصورت جداگانه هستند. البته قیمت بلیط آن ها، نسبت به بلیط بزرگسالان ارزانتر است (بین ۵۰ تا ۸۵ درصد قیمت بلیط بزرگسال).

questions آیا میتوان بعد از خرید بلیط تبریز استانبول مشخصات فردی را تغییر داد؟
arrow down icon

در صورت درخواست مسافر برای تغییر اطلاعات، بلیط باید کنسل و مجدد صادر شود. مسافر در این شرایط باید هزینه پرداخت نماید. اما در خرید بلیط های چارتر برخی از چارتر کننده ها امکان تغییر اطلاعات را به مسافرین خود میدهند.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

قوانین پرواز تبریز استانبول

 • مسافر ایرانی بدون ویزا تا 90 روز میتواند در ترکیه اقامت داشته باشد . خرید بلیت یک طرفه نیز بلامانع است .

 • ترکیه سه فرودگاه دارد حتما هنگام خرید توجه فرمایید . -فرودگاه اتاترک که بسته شده است . -کد IST فرودگاه جدید استانبول (İstanbul Yeni Havalimanı) در غرب استانبول هست . -کد SAW فرودگاه صبیحا که در شرق استانبول قرار دارد و با شهر حدود 1ساعت 15 دقیقه فاصله دارد .

 • مهمترین مقاصد ترکیه که دارای پرواز مستقیم هستند : استانبول ist و saw انکارا esb-ank آنتالیا ayt آلانیا (قاضی پاشا) gzp ازمیر adb-izm دنیزلی dnz

 • ورود مسافران با تابعیت افغانستانی دارای اقامت ترکیه بااجازه اقامت کاری با هواپیمایی ایران ایر امکانپذیر می باشد

 • عدم صدور بلیت برای مسافران افغانستانی و پاکستانی در مسیر منتهی به استانبول با هواپیمایی معراج

 • صدور بلیت برای مسافرین افغانستانی با هواپیمایی ماهان در مسیرهای منتهی به کشور ترکیه دارای شرایط خاص میباشد

 • صدور بلیت به مقصد کشور ترکیه و بالعکس، برای آن دسته از مسافران خارجی که اتباع کشورهای افغانستان، عراق، سوریه و پاکستان هستند، بلیت دو طرفه و به صورت رفت و برگشت صادر گردد. لذا در صورت مشاهده ی بلیت یک طرفه برای مسافران فوق الذکر به مقصد ترکیه، در فرودگاه مبدأ از سفر آنان ممانعت به عمل خواهد آمد

 • کلیه محدودیت های مرتبط با همه گیری کووید-19 جهت سفر به کشور ترکیه لغو گردیده و مسافران میتوانند با مجوزهای معتبر به مانند گذشته به این کشور سفر نمایید .

 • از صادر کردن بلیط سه مسیره شرکت هواپیمایی پگاسوس برای مسافرین اتباع برای کشور ترکیه اکیداُ خودداری فرمایید .

بلیط هواپیما تبریز استانبول را می توانید با استفاده از سایت رسپینا با ارزان ترین قیمت ها و 5 درصد زیر نرخ مصوب تهیه کنید. سایت رسپینا ارائه دهنده انواع بلیط هواپیما به مقصدهای مختلف خارجی می باشد و شما می توانید تنها با چند کلیک و بدون هیچ معطلی به صورت اینترنتی بلیط خود را خریداری کنید. کافیست در کادرهای ابتدای صفحه تاریخ سفر خود را مشخص کنید تا آخرین پرواز تبریز استانبول را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تبریز استانبول رسپینا

خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول

در سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما خارجی با پرداخت ریالی وجود دارد. برای خرید بلیط هوایی تبریز استانبول کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 1. ابتدا از بالای همین صفحه، تاریخ رفت سفر خود را مشخص و بر روی دکمه ی جست و جو کلیک کنید.
 2. در صفحه بعد، تمامی پروازهای تبریز استانبول اعم از سیستمی و چارتری نمایش می یابد. در این جدول، مسیر حرکت پرواز (در صورت غیرمستقیم بودن)، قیمت، ساعت پرواز و زمان رسیدن به فرودگاه مقصد و ایرلاین برگزار کننده مشخص شده است که می توانید بلیط دلخواه خود را انتخاب کنید.
 3. در مرحله بعد، مشخصات مسافران را بر اساس مندرجات کارت ملی و شناسنامه وارد کنید. در این بخش توجه داشته باشید که نگارش مشخصات مسافرین حتما به صورت صحیح وارد شود زیرا در صورتیکه هر تناقضی این مدارک با کارت شناسایی مسافر داشته باشد، کارت پرواز برای آن شخص صادر نخواهد شد.
 4. پس از مشخص کردن تعداد و نوع بلیط ها، به صفحه ای منتقل می شوید بصورت خلاصه، اطلاعات بلیط های انتخاب شده و پیش فاکتور آن نمایش می یابد. در صورت تایید و صحت اطلاعات بر روی دکمه تایید کلیک کنید.
 5. در مرحله آخر به صفحه پرداخت هدایت شوید. چنانچه پرداخت موفقیت آمیز بوده باشد، فایل بلیط هواپیما تبریز استانبول را مشاهده خواهید کرد که می توانید پرینت آن را تهیه کنید. همچنین لینک دانلود آن به همراه خلاصه مشخصات بلیط، به شماره همراه و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

بلیط هواپیما تبریز استانبول

بلیط تبریز استانبول رسپینا

شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز ارائه دهنده خدمات مسافرتی در کشور، خدمات مختلفی را برای خرید بلیط هواپیما تهران استانبول ارائه داده است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • رزرو بلیط در اسرع وقت: برای خرید بلیط از سایت رسپینا شما نیاز به هیچ گونه ثبت نام اولیه ندارید و می توانید بلیط خود را فقط با وارد کردن مشخصات مسافرین و یک شماره همراه خریداری کنید و هیچ زمان اضافه ای از شما گرفته نمی شود.
 • اطلاع دادن تاخیر پرواز: موضوع مهمی که باید به آن در سفرهای پروازی اشاره داشت، موضوع تاخیر در سفر است. زمان مسافرین برای رسپینا بسیار مهم است به همین منظور کارشناسان رسپینا برای تاخیر های به وجود آمده از سمت فرودگاه و یا ایرلاین (حتی به مدت 1 دقیقه) با ارسال پیامک، مسافر را از تاخیر به وجود آمده در پرواز تبریز استانبول آگاه می کنند.
 • پشتیبانی 24 ساعته: کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته مسافرین خود را پشتیبانی می کنند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز  اگر سوالی راجع به قیمت سفر و یا درخواست توضیحی راجع به پروازی داشتید با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن ها در مورد سوالات خود صحبت کنید و حتی بلیط هواپیما تبریز استانبول را به صورت تلفنی خریداری فرمایید.
 • تضمین قیمت: برای این موضوع قیمت های دیگر آژانس های مسافرتی را با بلیط های رسپینا می توانید مقایسه کنید. تضمین قیمت رسپینا به این گونه است که اگر بتوانید قیمت پرواز تبریز استانبول را پایین تر از قیمت های ما پیدا کنید، می توانید با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و این موضوع را اعلام بفرمایید. در صورت تایید کارشناسان پس از بررسی، معادل 2 برابر تفاوت قیمت به حساب شما عودت داده می شود.
 • ارائه تقویم پرواز به صورت کامل: مسافرین برای انتخاب روز پرواز خود نیاز دارند تا بتوانند بلیط هواپیما تبریزاستانبول خود را در بازه درستی انتخاب کنند. برای این موضوع رسپینا با ارائه تقویم قیمتی  در سایت خود در بازه های مختلف زمانی این امکان را برای مسافرین میسر ساخته است تا بتوانند تا 30 روز آینده تمامی قیمت پروازها را با هم مقایسه کنند و به راحتی بتوانند روز سفر خود را مشخص کنند.
 • امکان استرداد بلیط: برای استرداد بلیط خود می توانید با استفاده از سایت رسپینا بدون معطلی بلیط خود را لغو کنید. در استرداد بلیط های چارتری به این  موضوع توجه کنید که وجهی امکان دارد به شما عودت داده نشود.

بلیط تبریز استانبول رسپینا

پرواز تبریز استانبول

پرواز تبریز استانبول تقریبا در تمامی روزهای هفته برگزار می شود. مدت زمان پرواز تبریز استانبول متغیر بوده و تقریبا 1 ساعت و 45 دقیقه طول می کشد. در جدول زیر خلاصه ای از پرواز تبریز به استانبول ذکر شده است:

فرودگاه مبدا فرودگاه تبریز
فرودگاه مقصد فرودگاه استانبول
مدت زمان پرواز  1 ساعت و 45 دقیق
ایرلاین های فعال ترکیش
بار مجاز  15 الی 35 کیلوگرم
 • ایرلاین های تبریز استانبول: بلیط پرواز تبریز استانبول توسط ایرلاین های داخلی مانند ایران ایرتور، آتا و کاسپین و همچنین ایرلاین های خارجی مانند ترکیش و پگاسوس ارائه می شود. هنگام انتخاب بلیط هواپیما می توانید با استفاده از فیلتر نوع ایرلاین، در سمت راست صفحه، شرکت هواپیمایی دلخواه را انتخاب کنید.
 • بار مجاز: بار مجاز پرواز تبریز استانبول از 15 الی 40 کیلوگرم متغیر بوده که با توجه به نوع ایرلاین متغیر است. بار مجاز پرواز تبریز استانبول ترکیش برابر 15 و 40 کیلوگرم است. در صورت خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا، می توانید تا 30 کیلوگرم بار همراه داشته باشید.

مدت زمان پرواز تبریز استانبول

قیمت بلیط تبریز استانبول

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول می تواند در روزهای مختلف دستخوش تغییرات قیمتی کم یا زیادی به دلیل شرایط و مناسبت های مختلف باشد. آگاه شدن مسافر از اینکه در چه بازه هایی و به چه دلایلی بلیط خود را گران تر یا ارزان تر دریافت می کنید، می تواند تا حد زیادی سبب کاهش هزینه های سفر شود. در این قسمت، مواردی را که می تواند بر روی قیمت بلیط تبریز استانبول تاثیرگذار باشد را توضیح می دهیم.

 • مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز: یکی از موارد مهمی که گاهی می تواند بر روی قیمت بلیط شما تاثیرگذار باشد، مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز شماست.  در زمانی که به صفحه بلیط تبریز به استانبول منتقل شدید، در سمت راست و چپ بلیط ها نام فرودگاه مبدا و مقصد مشخص شده است. در صورتی که مبدا و مقصد فرودگاه ها با مبدا و مقصد سفر شما یکی است، این پرواز مستقیم است و در صورتی که فرودگاه مبدا و مقصد با مبدا و مقصد سفر شما متفاوت است، این پرواز غیر مستقیم می باشد.
 • ایرلاین و کلاس هواپیما: شما می توانید پس از مشخص کردن مبدا و مقصد سفر خود (تبریز استانبول) و تعیین زمان رفت، با زدن کلید جستجو به صفحه بلیط های پرواز منتقل شوید. در این صفحه تمامی پروازها به شما نمایش داده می شوند. شما برای اینکه بتوانید قیمت بلیط خود را کاهش دهید باید تمامی ایرلاین های آن مسیر را  بررسی کرده و قیمت هایی که ارائه می دهند را مقایسه کنید. قیمت بلیط تبریز استانبول هواپیمایی ماهان و سایر ایرلاین ها با توجه به کلاس پروازی و زمان سفر متفاوت است.
 • زمان خرید بلیط: زمان خرید بلیط یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند بر روی قیمت بلیط شما تاثیرگذار باشد. معمولا در روزهای تعطیل و ایام عید، قیمت بلیط مکان های تفریحی و دیدنی مانند استانبول دچار افزایش قیمت زیادی می شوند، پس باید در زمان تهیه بلیط به این موضوع توجه داشته باشید و بلیط خود را در روزهایی انتخاب کنید که پروازها شلوغی کمتری داشته باشند تا هم در هزینه سفر خود صرفه جویی کرده و هم در زمان سفر با ازدحام زیاد جمعیت مواجه نشوید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا

هواپیمایی آتا، یکی از فعال ترین ایرلاین هایی است که پروازهای تبریز استانبول را برگزار می کند. قیمت بلیط های آن نیز نسبت به ایرلاین های خارجی به دلیل اختلاف قیمت ارز و هم چنین ناوگان پیشرفته تری که هواپیمایی های ترکیش و پگاسوس استفاده می کنند، ارزانتر است. برای دسترسی راحت تر به بلیط های تبریز استانبول آتا، می توانید پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از فیلتر انتخاب ایرلاین سمت راست صفحه، گزینه مربوط به آتا را فعال کنید.

بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول رفت و برگشت

قیمت بلیط رفت و برگشت با بلیط یک طرفه تبریز استانبول تفاوتی ندارد اما گاهی اوقات با رزرو زودتر می توانید پیش از افزایش قیمت، بلیط را رزرو کنید. برای تهیه بلیط رفت و برگشت تبریز استانبول  می توانید پس از مشخص کردن مبدا و مقصد بلیط خود، روز رفت سفر خود را مشخص کرده و سپس زمان رفت و برگشت را در کادرهای آن مشخص کنید. حال در صفحه بعد که بلیط ها برای شما نمایش داده می شوند، تمامی بلیط ها با زمان رفت و برگشت شما هماهنگ بوده و فقط بلیط های رفت و برگشت برای شما نمایش داده خواهند شد.

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول

بلیط لحظه آخری تبریز به استانبول در حقیقت همان پروازهای چارتری هستند که در بصورت آفری و با تخفیف در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز بفروش می رسند. این شرایط به دلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما و ضررهای شرکت چارتر کننده است که به کاهش قیمت بلیط ها منجر می گردد. البته در ایامی که ترافیک و تقاضای سفر به استانبول بیشتر است، این شرایط ممکن است معکوس شود و بلیط های استانبول تبریز حتی افزایش قیمت چند برابری هم داشته باشند.

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول

بلیط ارزان تبریز استانبول

پرواز تبریز استانبول معمولا ممکن است در زمان های مختلف قیمت های متفاوتی داشته باشد و نمیتوان قیمت ثابتی را برای آن تعریف کرد. برای اینکه شما بتوانید بلیط ارزان تبریز استانبول را تهیه کنید باید به فصل شلوغ شهر مقصد دقت کنید که می تواند بر روی قیمت آن متاثر باشد و قیمت آن را بسیار بالا ببرد. قیمت بلیط تبریز استانبول معمولا در فصل های تابستان و زمستان شلوغ است و در فصل های بهار و پاییز می توانید سفری کم هزینه تر و با شلوغی کمتر را تجربه کنید. همچنین اگر می خواهید بلیط هواپیما تبریز استانبول را در کلاس های پروازی بیزنس و فرست کلاس تهیه کنید، حتما از چند روز قبل از پرواز به خرید این بلیط ها اقدام کنید.

تضمین قیمت بلیط تبریز استانلول

بلیط چارتری تبریز استانبول

برای خرید بلیط چارتری تبریز استانبول، شما ابتدا باید در بالای همین صفحه، مبدا و مقصد مسیر پرواز خود را مشخص کرده و سپس کلید جستجو را بزنید. در این مرحله سایت رسپینا تمامی پروازها با مبدا و مقصدی که مشخص کردید را به شما نمایش می دهد که در بین آن ها هم پرواز های سیستمی و هم پروازهای چارتری قرار دارند. برای جداسازی بلیط های چارتر و نمایش آن ها، می توانید از کادر سمت راست در بخش نوع پرواز، گزینه چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای چارتری را مشاهده کنید.

نمایش بیشتر arrow-down

آیا به بلیط برگشت از استانبول به تبریز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما استانبول تبریز