tglCty
مسافران : 1
اکونومی
یکشنبه 1402/12/06
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
7,768 ت
دوشنبه 1402/12/07
--
سه شنبه 1402/12/08
--
چهارشنبه 1402/12/09
--
پنجشنبه 1402/12/10
--
جمعه 1402/12/11
--
شنبه 1402/12/12
--
یکشنبه 1402/12/13
--
دوشنبه 1402/12/14
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
14,064 ت
سه شنبه 1402/12/15
--
چهارشنبه 1402/12/16
--
پنجشنبه 1402/12/17
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
8,297 ت

اطلاعات پرواز تبریز به آنتالیا

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
72
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
02 ساعت و 15 دقیقه
routing مسافت
17391 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تبریز آنتالیا

arrowRight
Ariana Afghan Airlines
Aero 2000
Pegasus Airlines
Turkish Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا

questions بار مجاز به ازای هر مسافر در پرواز تبریز آنتالیا چند کیلوگرم است؟ چگونه می توانیم از میزان بار مجاز هر پرواز مطلع شویم؟
arrow down icon

بار مجاز در پرواز تبریز آنتالیا برابر 15 الی 35 کیلوگرم است. هنگام رزرو بلیط می توانید بار مجاز هر پرواز را در قسمت اطلاعات بلیط مشاهده کنید.

questions آیا خرید بلیط هواپیما تبریز آنتالیا یک طرفه امکان پذیر است؟
arrow down icon

خرید بلیط یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر بوده که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط برای مسیر دیگری تهیه کرده باشد. اگر به صورت توریستی به ترکیه سفر می کنید، بهتر است بلیط برگشت را نیز تهیه نمائید.

questions پرواز تبریز آنتالیا به صورت مستقیم انجام می شود یا غیرمستقیم؟ چه ایرلاین هایی پروازهای غیر مستقیم این مسیر هوایی را برگزار می کنند؟
arrow down icon

پروازهای این مسیر به صورت غیر مستقیم انجام می شوند. در حال حاضر ایرلاین ترکیش در این مسیر فعال است.

questions مدت زمان پرواز تبریز آنتالیا چقدر است؟ ایا پروازی وجود دارد که زودتر از تبریز به آنتالیا برسیم؟
arrow down icon

مدت زمان پرواز تبریز انتالیا 4 الی 5 ساعت است. در برخی از پروازهای این مسیر پس از رسیدن به فرودگاه اول نیازی به تغییر فرودگاه ندارید که در این صورت نیازی به جابه جایی بین فرودگاه ها ندارید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

قوانین پرواز تبریز آنتالیا

 • پنجشنبه ، جمعه و شنبه هر هفته پرواز مستقیم در مسیر تهران به انتالیا و در مسیر برگشت نیز چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه انجام میشود .

 • پرواز چارتری مشهد به انتالیا و بالعکس با هواپیمایی ترکیش مستقیم نیست و دارای توقف میباشد (جهت اطلاع از میزان توقف تماس حاصل نمایید) .

بلیط هواپیما تبریز آنتالیا را می توانید با پایین ترین قیمت در ابتدای همین صفحه و با مشخص کردن زمان پرواز رزرو کنید. با خرید بلیط هواپیما خارجی از رسپینا از تضمین ارزانترین قیمت بهره مند شوید. علاوه بر این کارشناسان رسپینا به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما در رابطه با نحوه رزرو بلیط تبریز آنتالیا، شرایط ویزا و موارد دیگر هستند.

بلیط هواپیما تبریز آنتالیا

خرید بلیط هواپیما تبریز‌ انتالیا

برای خرید بلیط هواپیما خارجی از تبریز به آنتالیا کافیست در ابتدای همین صفحه، تاریخ سفر را مشخص کرده و با انتخاب گزینه جستجو، به روزترین لیست پروازهای تبریز آنتالیا را مشاهده کنید. وب سایت رسپینا به منظور خرید آسان، فیلترهای متعددی را ایجاد کرده که با انتخاب هر کدام از آن ها می توانید پرواز دلخواه را انتخاب نمایید. با این فیلترها می توانید نوع بلیط، نوع شرکت هواپیمایی، تعداد مسافران، کلاس پروازی، تعداد توقف پرواز و موارد دیگر را مشخص کند.

خرید بلیط تبریز آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما تبریز به انتالیا

قیمت بلیط تبریز آنتالیا به عوامل مختلفی از جمله زمان سفر، نوع شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و تعداد توقف پرواز بستگی دارد. شما می توانید قیمت بلیط هواپیما تبریز به انتالیا را پس از جستجوی پرواز و با تقویم پروازی، در 30 روز آینده مشاهده کنید. علاوه بر این رسپینا بلیط هواپیما را با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های دیگر در اختیار مسافران قرار می دهد. پس از خرید بلیط تبریز آنتالیا در صورتی که همان بلیط در سایتی دیگر قیمت پایین تری داشت، می توانید با کارشناسان تماس گرفته و دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید. قیمت بلیط هواپیما از تبریز به آنتالیا از عوامل زیر تاثیر می پذیرد:

 • زمان سفر به آنتالیا: پیش از خرید بلیط تبریز آنتالیا باید به زمان سفر دقت کنید. ایده آل ترین زمان برای بازدید از آنتالیا بین آوریل (فروردین) و اکتبر (مهر) است. در این ایام هوا در طول روز مطبوع است و رویدادها و فعالیت های سرگرم کننده زیادی وجود دارد که به همین دلیل مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند.
 • کلاس پروازی: کلاس های پروازی مسیر تبریز آنتالیا شامل اکونومی، بیزینس و فرست کلاس است. بلیط تبریز آنتالیا اکونومی نسبت به بلیط های دیگر قیمت پایین تری دارد و بهتر است این نوع پرواز را رزرو کنید.
 • نوع بلیط: پرواز تبریز آنتالیا در قالب پرواز چارتر و سیستمی انجام می شود.  پروازهای سیستمی از سوی ایرلاین ارائه شده که قیمت آن معمولا ثابت است. اما بلیط چارتری تبریز آنتالیا در روزهای مختلف سال، قیمت متفاوتی دارد که معمولا با افزایش تقاضا قیمت آن نیز افزایش می یابد.
 • زمان خرید بلیط تبریز آنتالیا: اینکه چند روز یا چند ساعت مانده به پرواز بلیط را رزرو کنید بر قیمت آن موثر است. انتخاب زمان صحیح برای خرید بلیط هواپیما تبریز آنتالیا به بازه زمانی سفر بستگی دارد. اگر می خواهید در روزهای شلوغ سال سفر کند سعی کنید از چندین روز قبل بلیط را رزرو کنید. در غیر این صورت توصیه می کنیم بلیط تبریز آنتالیا را در ساعات نزدیک به پرواز رزرو کنید.

بلیط هواپیما تبریز آنتالیا رسپینا

پرواز تبریز آنتالیا

در حال حاضر امکان خرید پرواز مستقیم از تبریز به آنتالیا وجود نداشته و باید پرواز غیرمستقیم آن را تهیه کنید. پرواز تبریز آنتالیا از شهرهای استانبول یا آنکارا نیز عبور می کند.

فرودگاه مبدا فرودگاه تبریز
فرودگاه مقصد فرودگاه آنتالیا
مدت زمان پرواز 4 الی 5 ساعت
بار مجاز 15 الی 35 کیلوگرم
ایرلاین فعال ترکیش ایرلاینز
 • فرودگاه مبدا: فرودگاه تبریز به عنوان نقطه ابتدایی این مسیر بوده بدین منظور باید وارد ترمینال پروازهای خارجی شوید. سعی کنید حداقل 3 ساعت قبل از پرواز وارد فرودگاه شوید تا کارت پرواز برای شما صادر شود.
 • فرودگاه مقصد: فرودگاه آنتالیا به عنوان مقصد نهایی این مسیر پروازی، در شهر آنتالیا بوده که البته قبل از آن در فرودگاه استانبول یا صبیحا فرود خواهید آمد.
 • ایرلاین فعال: تنها ایرلاین فعال در این مسیر، هواپیمایی ترکیش بوده که البته پس از ورود به استانبول ادامه مسیر را به سمت آنتالیا پرواز می کند. علاوه بر این برخی پروازها در فرودگاه آنکارا نیز فرود می آیند.
 • مدت زمان پرواز تبریز آنتالیا: این پرواز با توجه به تعداد توقف مسیر متغیر است. بطور کلی پرواز تبریز به آنتالیا حدود 4 الی 5 ساعت طول می کشد.
 • بار مجاز: بار مجاز به ازای هر مسافر در پرواز تبریز استانبول برابر، 15 الی 35 کیلوگرم است. همچنین مسافران می توانند تا 7 کیلوگرم بار در کابین هواپیما همراه داشته باشند. در صورتی که بار همراه شما از این مقدار بیشتر باشد باید به ازای هر کیلو، جریمه آن را پرداخت کنید که در فرودگاه قابل پرداخت است.

بلیط تبریز آنتالیا ترکیش

بلیط لحظه آخری تبریز آنتالیا

بلیط لحظه آخری تبریز به آنتالیا همان پروازهای چارتری بوده که در ساعات نزدیک به پرواز با تخفیف از سوی شرکت چارترکننده عرضه می شود. در این شرایط به دلیل تکمیل ظرفیت هواپیما و پرواز با ظرفیت حداکثری بلیط ها با تخفیف به فروش می رسد. البته در روزهایی از سال که تقاضای سفر به آنتالیا بیشتر است، این شرایط ممکن است معکوس شده و بلیط تبریز استانبول حتی افزایش قیمت داشته باشد.  برای خرید بلیط لحظه آخری تبریز آنتالیا کافیست در صفحه لیست پروازها با استفاده از زمان پرواز، نزدیکترین ساعت را انتخاب کنید تا به روزترین لیست را مشاهد کنید.

بلیط لحظه آخری تبریز آنتالیا

بلیط هواپیما تبریز آنتالیا ارزان

سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما تبریز آنتالیا با ارزانترین قیمت را فراهم کرده است. اگر پس از خرید بلیط هواپیما تبریز آنتالیا، همان بلیط با مشخصات یکسان را در سایتی دیگر با قیمتی کمتر مشاهده کردید می توانید با تماس با کارشناسان رسپینا دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید. علاوه بر این با استفاده از تقویم پروازی رسپینا می توانید آخرین پروازهای یک ماه آینده را بر اساس ارزانترین قیمت مشاهده کنید.

تضمین قیمت بلیط تبریز آنتالیا

خرید بلیط هواپیما تبریز آنتالیا چارتر

بلیط چارتر تبریز‌ آنتالیا که توسط شرکت های چارترکننده عرضه می شود، قوانین متفاوتی نسبت به بلیط سیستمی دارد. قیمت این نوع بلیط در روزهایی از سال که تقاضا برای سفر پایین است معمولا کمتر است. برای خرید این نوع بلیط می توانید با استفاده از فیلتر نوع پرواز در سمت راست صفحه، گزینه چارتر را انتخاب کنید تا تنها پرواز تبریز آنتالیا چارتر را به شما نشان داده شود.

از آنتالیا با پرواز به سفر خود ادامه دهید