بلیط هواپیما تبریز نجف

یکشنبه 07/10
--
دوشنبه 07/11
--
سه شنبه 07/12
--
چهارشنبه 07/13
--
پنجشنبه 07/14
--
جمعه 07/15
--
شنبه 07/16
--
یکشنبه 07/17
--
دوشنبه 07/18
--
سه شنبه 07/19
--
چهارشنبه 07/20
--
پنجشنبه 07/21
--
جمعه 07/22
--
شنبه 07/23
--
یکشنبه 07/24
--
دوشنبه 07/25
--
سه شنبه 07/26
--
چهارشنبه 07/27
--
پنجشنبه 07/28
--
جمعه 07/29
--
شنبه 07/30
--
یکشنبه 08/01
--
دوشنبه 08/02
--
سه شنبه 08/03
--
چهارشنبه 08/04
--
پنجشنبه 08/05
--
جمعه 08/06
--
شنبه 08/07
--
یکشنبه 08/08
--
دوشنبه 08/09
--
سه شنبه 08/10
--
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

اولین پرواز تبریز نجف

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز

اطلاعات پرواز تبریز به نجف

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
routing مسافت
9799 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تبریز :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

کمترین قیمت بلیط پرواز تبریز نجف بر اساس ایرلاین

ایرلاین یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه

قوانین پرواز تبریز نجف

 • زائران ایرانی می‌توانند از این پس بدون ویزا بصورت هوایی به عراق سفر کنند و بازگشت زمینی زائران به ایران که بدون ویزا و بصورت هوایی به عراق سفر کرده‌اند بلامانع است.

 • خرید بلیت یک طرفه بلامانع است .

 • کلیه مسافرین بالای 12 سال میتوانند با ارائه کارت واکسیناسیون که دو نوبت دریافت کرده باشند وارد عراق شوند .

 • واکسن‌های مورد تایید فایزر/ مدرنا/ آسترازنکا/ جانسون/ سینوفارم/ سینوواک / کوواکسین / کویشیلد اعلام شده است.

 • تردد مسافرین ورودی به فرودگاه نجف با ارائه گواهی دونوبت واکسن کرونا که حداقل دو هفته از تاریخ نوبت دوم آن گذشته باشد مجاز میباشد .

 • ابلاغیه درخصوص پروازهای اربعین 1401 1-بازه زمانی اربعین سال جاری 15 الی 30 شهریور ماه تعیین میگردد . 2-قیمت بلیت بزرگسال و کودک یکسان تعیین میگردد . 3-بهای کل بلیت یک طرفه از کلیه شهرها به جز مشهد حداکثر 3 میلیون تومان تعیین میگردد . 4-بهای کل بلیت دوطرفه از کلیه شهرها بجز مشهد حداکثر 6 میلیون تومان تعیین میگردد . 5-بهای کل بلیت دو طرفه از مشهد به نجف یا بعداد 7 میلیون و 600 هزار تومان و بلیت یک طرفه 3 میلیون و 800 هزار تومان تعیین میگردد . 6-کلیه بلیت های صادره توسط شرکت های هواپیمایی قابلیت استرداد پس از کسر مبلغ جریمه به میزان 1.000.000 تومان تا یک روز قبل 24 ساعت از زمان پرواز را دارند. از یک روز قبل از پرواز یا پس از انجام پرواز پس از کسر 50% بهای بلیت قابل استرداد خواهد بود . 7-ثبت نام کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات در بازه زمانی اربعین در سامانه سماح سازمان حج و زیارت الزامی میباشد .

 • از تاريخ 12شهريور تا اطلاع ثانوي کليه پروازهاي رفت و برگشت در مسير عراق از ترمينال سلام، فرودگاه امام خميني انجام خواهد شد

خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما تبریز نجف به سبب وجود بارگاه امامان معصوم در مقصد این مسیر، از تقاضا بالایی برای خرید برخوردار است. موضوعی که در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت، نحوه رزرو بلیط هواپیما خارجی تبریز به نجف، اطلاعات پیرامون آن و سوالات متداول مسافران در این مسیر خواهد بود. بنابراین چنانچه شما نیز قصد سفر در این مسیر را دارید، توصیه می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

رزرو آسان بلیط هواپیما تبریز نجف

راهنمای رزرو بلیط هواپیما تبریز نجف رسپینا

شما مسافران عزیز می توانید، جهت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما این مسیر مراحل زیر را طی کنید.

1- ابتدا مبداء و مقصد مورد نظر خود را که در اینجا تبریز و نجف می باشد، به همراه تاریخ رزرو در بخش پروازهای خارجی سایت وارد کنید.

2- بعد از تعیین مشخصات بلیط، جدول پروازها به شما نمایش داده می شود، شما می بایست از بین این لیست یک گزینه را متناسب با برنامه خود انتخاب کنید.

3- سپس در صفحه ای که پیش رو دارید، باید اطلاعات مسافر را طبق اطلاعات مندرج در گذرنامه وی وارد کنید.

4- بعد از وارد کردن اطلاعات، در صفحه بعد می توانید، بار دیگر اطلاعات مسافر را بررسی و در صورت وجود اشتباه ویرایش کنید. با تائید صحت اطلاعات وارد شده، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد. در نهایت با پرداخت هزینه بلیط، فرآیند رزرو به پایان می رسد و نسخه چاپی بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می گردد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز نجف به چه عواملی بستگی دارد؟

در این مسیر با توجه به پر تردد بودن شهر مقصد، قطعا نمی توان قیمت ثابتی را برای پرواز تعریف کرد؛ چرا که میزان درخواست ها برای رزرو بلیط و سفر به شهر نجف دائما در حال تغییر است. اما با این وجود در این راستا معیارهایی وجود دارند که تا حد زیادی می تواند سبب افزایش یا کاهش قیمت بلیط می شود. زمان خرید بلیط تبریز نجف، نوع بلیط خریداری شده، برند هواپیمایی و کلاس پروازی از جمله این موارد هستند.

از جمله عوامل اختصاصی اثر گذار بر قیمت بلیط هواپیما تبریز به  نجف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمان سفر به شهر های زیارتی همچون نجف بسیار مهم است، در تاریخ مانند ایام محرم، اربعین و سایر مناسبت های مذهبی میزان تردد و تقاضا برای خرید بلیط بالا است، به همین دلیل اگر قصد دارید پرواز خود را ارزان خریداری کنید، زمان هایی به غیر از ایام تعطیلات مذهبی را انتخاب کنید.
 • اگر بلیط با کلاس پروازی اکونومی خریداری کنید، نسبت به کلاس بیزینس هزینه کم تری را  پرداخت خواهید کرد. (کلاس بندی هواپیما بر اساس نوع، محل قرارگیری صندلی و پذیرایی داخل هواپیما انجام می شود. در نتیجه هرچه کیفیت این موارد بالاتر باشد، باید هزینه بیشتری را برای پرواز پرداخت نمایید.)
 • در این مسیر ایرلاین های متفاوتی فعالیت دارند، بنابراین سعی کنید، قیمت بلیط پرواز هواپیمایی های مختلف را با یکدیگر مقایسه و از بین آن ها مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.( توجه داشته باشید، هر ایرلاین با توجه به امکانات و خدماتی که دارد قیمت متفاوتی را برای پرواز تعیین می کند.)

اطلاعات پرواز تبریز نجف

داشتن اطلاعات از جزئیات پرواز، به خصوص در مسیر پرواز های خارجی یکی از ملزومات در سفر هوایی است. چرا که دانستن اطلاعاتی همچون فاصله بین دو شهر و مدت زمان سفر به شما کمک می کند تا بتوانید برنامه ریزی دقیق تری برای زمان رسیدن به شهر مقصد داشته باشید. در همین راستا در ادامه مطلب می توانید تمامی اطلاعات لازم در رابطه با بلیط هواپیما تبریز نجف را مشاهده نمایید:

فاصله هوایی شهر تبریز تا نجف چقدر است؟

فاصله هوایی بین شهر تبریز تا نجف حدود 696 کیلومتر می باشد.

مدت زمان پرواز تبریز به نجف چقدر است؟

اگر در این مسیر، پروازی به صورت مستقیم انجام شود، پرواز حدود 1 ساعت به طول می انجامد.

آیا مسیر تبریز نجف، پرواز مستقیم دارد؟

خیر، در حال حاضر تمامی پروازها در این مسیر به صورت دو یا چند مسیره انجام می گردد. برای مثال برخی از پروازها ابتدا به شهر استانبول و سپس از آن جا به نجف انجام می شود.

ایرلاین های فعال در این مسیر کدام اند؟

اگر بخواهید، از پروازهای شهر تبریز استفاده کنید، ایرلاین های خارجی قطر ایر و ترکیش ایر دو شرکت هواپیمایی پوشش دهنده پروازهای این مسیر هستند.

کلاس های پروازی مسیر تبریز نجف

در حال حاضر 2 کلاس پروازی اکونومی و بیزینس برای این مسیر موجود است که هر کدام از آن ها خدمات و امکانات خاص به خود را دارا می باشند. کلاس بیزینس به دلیل صندلی های راحت تر و خدمات پذیرایی کامل تر هزینه بالاتری نسبت به اکونومی دارد.

مسیر هوایی تبریز نجف

نحوه دریافت ویزای عراق برای بلیط هواپیما تبریز نجف

نجف جزء کشورهایی است که مسافران ایرانی برای ورود و تردد در آن نیاز به دریافت ویزا دارند. در ادامه نحوه دریافت ویزا عرتق برای مسافران تبریز به نجف ذکر شده است، البته توجه داشته باشید در برخی از مواقع روادید ورود به این کشور آزاد می شود(گاهی اوقات در ایام اربعین).

ویزای تک نفره عراق: در این شیوه، ویزا تنها به نام فرد متقاضی صادر می شود و شخص می تواند به تنهایی وارد خاک عراق شود. در سفرهای کاروانی، معمولا ویزا را شرکت های خدمات گردشگری برای مسافران دریافت می کنند.

ویزای طرح سماح: این ویزا مخصوص افرادی است که در ایام اربعین به عراق سفر می کنند. 

خرید بلیط رفت و برگشت تبریز نجف

با توجه به این که مقصد مسیر مورد نظر، یکی از شهر های زیارتی پر تردد است، توصیه می کنیم که اگر قصد دارید در دو مسیر رفت و برگشت از هواپیما برای سفر استفاده کنید، بلیط پرواز را به صورت دو مسیره رزرو کنید. برای خرید بلیط به صورت رفت و برگشت می بایست، از تب "مسیر رفت و برگشت" در قسمت بالای صفحه پروازهای خارجی استفاده کنید. همچنین اگر در صفحه پرواز مورد نظر هستید، می توانید با استفاده از گزینه "بالعکس" پروازهای مسیر مخالف را مشاهده و رزرو نمایید. با خرید بلیط رفت و برگشت تبریز نجف، علاوه بر داشت سفری آسوده و بی دغدغه می توانید هزینه های سفرتان را کاهش دهید.

معرفی فرودگاه های مبداء و مقصد

داشتن اطلاعات در رابطه با فرودگاه شهر مبداء و مقصد به مسافر کمک می کند تا بتواند با آگاهی بیشتر در مسیر سفر قدم بر دارد. اطلاعات فرودگاه های بلیط هواپیما تبریز نجف به شرح زیر می باشد.

فرودگاه بین المللی تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، یکی از مهم ترین فرودگاه های شرقی کشور می باشد. که روزانه پروازهای داخلی و خارجی بیشماری در آن انجام می شود. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر حدود 20 دقیقه می باشد.

راه های دسترسی: راحت ترین راه دسترسی از مرکز شهر به فرودگاه شهید مدنی استفاده از تاکسی های خط ویژه می باشد.

تلفن تماس(اطلاعات پرواز):199/04135234701

فرودگاه بین المللی نجف

در حال حاضر با راه اندازی مجدد مرزهای هوایی بین کشور عراق و ایران، مسافران زیادی بخصوص از ایران به این کشور سفر می کنند، فعالیت این فرودگاه و ایرلاین های آن نیز طی دهه های گذشته افزایش یافته است. فرودگاه نجف، اصلی ترین ترمینال هوایی در کشور عراق است و تقریبا تمامی پروازهایی که به سوی این کشور انجام می شود، در این فرودگاه تردد می کنند. در حال حاضر بیش از 20 ایرلاین در این فرودگاه پروازهای داخلی و خارجی را پوشش می دهند که اکثرا ایرانی می باشند. برخی از مهم ترین بخش های خدمات رسانی در این فرودگاه عبارت اند از:

 • ترمینال ورود پروازهای خارجی
 • غرفه بسته بندی بار
 • سالن گمرک
 • سالن عمومی مخصوص مستقبلین و مشایعین
 • سالن ترانزیت بین مرزی
 • سالن ترانزیت و cip

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز نجف

از جمله مهم ترین خدماتی که با خرید پرواز تبریز نجف، در اختیار مسافران این مسیر قرار خواهد گرفت، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پشتیبانی 24 ساعته و بدون تعطیلی: تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان در بخش پشتیبانی پروازهای خارجی رسپینا به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی، آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما عزیزان هستند.

کنسلی آنلاین پرواز خریداری شده: با استفاده از این دسترسی، مسافران می توانند، در صورت لغو یا تغییر برنامه سفرخود، بلیط پرواز را در سریع ترین زمان ممکن و بدون از دست دادن زمان کنسل کنند. البته در نظر داشته باشید، در رابطه با استرداد هر هواپیمایی قوانین مخصوص به خود را دارد. بنابراین بهتر است که قبل از استرداد از شرایط کنسلی بلیط ایرلاین مورد نظر اطلاعات کافی داشته باشید.

امکان رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز نجف:  در خرید اینترنتی بلیط مسافران می توانند، با استفاده از تقویم پروازی یا فیلتر جستجو، ارزان ترین پرواز موجود در مسیر را مشاهده و رزرو کنند. البته توجه داشته باشید.

خدمات اختصاصی رسپینا برای پروازهای خارجی:

 • برقراری تماس رایگان با کارشناسان تیم پشتیبانی رسپینا(تمامی تماس های انجام شده از این طریق کاملا رایگان و در بستر اینترنت انجام می پذیرد.)
 • اطلاع از تمامی قیمت های پرواز در شبکه های اجتماعی رسپینا (برای عضویت در کانال تلگرامی و همچنین اینستاگرام رسپینا می توانید از آیکون پایین صفحه سایت استفاده کنید.)
 • مطلع شدن از کاهش قیمت های پرواز با استفاده از سرویس"خبرم کن"
 • امکان رزرو بلیط به صورت خودکار توسط سرویس"چند بخرم" (برای استفاده از این سرویس باید حساب کاربریتان به اندازه مبلغ بلیط پرواز شارژ داشته باشد.)
 • راهنمایی و مشاوره اختصاصی  با استفاده از بخش مربوط به"نیاز به راهنمایی" (این بخش در سمت راست صفحه اصلی است و برای استفاده از آن می بایست فرم مربوطه را تکمیل نمایید، تا کارشناسان رسپینا برای پاسخ گویی به سوال شما با شما تماس برقرار کنند.)

خدمات اینترنتی مسیر تبریز نجف رسپینا

خرید بلیط هواپیما تبریز نجف رسپینا

با همه آن چه تاکنون از اطلاعات این مسیر هوایی ذکر نمودیم، چنانچه نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر دارید، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان بخش پشتیبانی پرواز خارجی رسپینا، اقدام به رفع سوالات و ابهامات خود نمایید. در سامانه خدمات گردشگری رسپینا، از لحظه ورود شما به سایت تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، کارشناسان پشتیبانی شرکت نیز برای رفع مشکلات احتمالی سفر، آماده پاسخگویی به شما خواهند بود. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز نجف

آیا مسیر تبریز نجف، پرواز مستقیم دارد؟

در حال حاضر تمامی پروازها در این مسیر به صورت دو یا چند مسیره انجام می گردد. برای مثال برخی از پروازها ابتدا به شهر استانبول و سپس از آن جا به نجف انجام می شود.

فاصله هوایی شهر تبریز تا نجف چقدر است؟

فاصله هوایی بین شهر تبریز تا نجف حدود 696 کیلومتر می باشد. این درصورتی است که پرواز مستقیم برای این مسیر ایجاد شود.