بلیط هواپیما آتا

ویجت پرواز

خرید بلیط هواپیما آتا

برای خرید بلیط هواپیما آتا کافیست از قسمت زیر مبدا ، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و در صفحه بعد از قسمت ایرلاین، گزینه آتا را انتخاب کنید.

هواپیمایی آتا یکی از جوان ترین ایرلاین های خصوصی ایرانی بوده که در سال 1387 به مرکزیت شهر تبریز تاسیس شده است. هم‌اکنون این شرکت با داشتن تعدادی هواپیمای به‌روز و مجهز در ناوگان خود به مقاصد داخلی ایران از تبریز، تهران، مشهد و همچنین چند مقصد خارجی فعال بوده و یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی به لحاظ کیفیت، امنیت و میانگین پایین تاخیر پرواز بشمار می رود.

در این مقاله با نحوه خرید بلیط آتا و مورادی مانند تاریخچه این شرکت هواپیمایی، مسیرهای پروازی، کیفیت و پذیرایی در طول پرواز، قوانین کنسلی و سایر اطلاعات مفید دیگر که برای پرواز با آتا لازم است، بیشتر آشنا خواهید شد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما آتا

رزرو بلیط هواپیما از رسپینا هم بصورت تلفنی از طریق برقراری تماس با شماره 02191012900 و هم به صورت اینترنتی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید آنلاین بلیط هواپیمایی آتا از وبسایت رسپینا مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا در کمتر از چند دقیقه لینک بلیط هواپیما آتا برای شما ارسال شود. در صورت نیاز به راهنمایی نیز کارشناسان رسپینا بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی خواهند بود. 

 1.  از بالای همین صفحه اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد و بر روی دکمه جست و جو کنید.
 2.  در صفحه بعد به لیست کامل از پروازهای مسیر موردنظر خود هدایت خواهید شد. اگر هواپیمایی آتا در تاریخ و مسیر موردنظر شما پروازی ارائه داده باشد، بلیط آن در لیست قابل مشاهده خواهد بود.
 3.  برای دسترسی راحت به بلیط های آتا می توانید از قسمت انتخاب ایرلاین فیلترهای سمت راست صفحه، گزینه مربوط به ایرلاین آتا را انتخاب کنید.
 4. در صفحه بعد اطلاعات مسافر یا مسافران بصورت صحیح و بدون غلط املایی وارد کنید. 
 5.  با تایید صحت اطلاعات، برای واریز وجه به درگاه بانکی هدایت خواهید شد.
 6.  اگر واریز موفقیت آمیز بوده باشد، بلافاصله لینک دانلود فایل بلیط برای شما فعال و همزمان مشخصات آن به شماره تلفن همراهی که در سایت وارد کرده اید، پیامک خواهد شد.

در هنگام خرید بلیط هواپیما آتا حتما به مشخصات مسافران دقت فرمائید که منطبق با مندرجات شناسنامه و کارت ملی باشد. درصورت مغایرت اطلاعات بلیط با کارت شناسایی، بلیط فاقد اعتبار است و در فرودگاه مسافر پذیرش نخواهد شد. همچنین ارائه کارت ملی یا مدرک معتبر عکس دار برای پروازهای داخلی و ارائه گذرنامه در پروازهای خارجی برای تمامی مسافرین اعم از بزرگسال، کودک (2-12 سال) و نوزاد (زیر 2 سال) الزامی است. 

امکان رزرو تلفنی بلیط هواپیما آتا در رسپینا

قیمت بلیط هواپیما آتا

قیمت بلیط هواپیما آتا بر اساس عواملی مختلفی مانند نوع بلیط ( سیستمی یا چارتر)، هواپیماهای ایرلاین، مدت زمان پرواز و کلاس پروازی متفاوت است. با این حال قیمت بلیط هواپیمایی آتا در مقایسه با برخی از ایرلاین های ایرانی داخلی پایین تر است. برای بررسی قیمت بلیط به‌روز آتا از ابتدای همین صفحه و از طریق فیلتر شرکت هواپیمایی، گزینه آتا را فعال کرده و در کادر آبی رنگ نرخ همان روز را مشاهده کنید. 

لیست پروازهای محبوب داخلی آتا

هواپیمایی آتا اکثر پروازهای داخلی خود را مبدا شهر تهران، تبریز و مشهد برگزار می کند. اگر قصد سفر با ایرلاین آتا را دارید. در لیست زیر، لینک محبوب ترین پروازهای داخلی این هواپیمایی قرار گرفته است که برای دسترسی سریع تر به پرواز مسیر دلخواه خود می توانید از آن استفاده کنید.

محبوب ترین پروازهای خارجی هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا اقدام به راه اندازی مسیرهای مختلف برون مرزی از فرودگاه های بین المللی امام خمینی (ره) شهید مدنی تبریز و همچنین شهرهای تهران و مشهد نموده و درصدد توسعه این پروازها در آینده نزدیک است.در لیست زیر، لینک رزرو پرواز خارجی آتا را در پرفروش ترین مسیرهای بین المللی که در آن فعالیت دارد را قرار داده ایم.

بلیط چارتر هواپیمایی آتا

بلیط چارتر آتا توسط آژانس ها یا شرکت های چارترکننده از ایرلاین خریداری شده و با قوانین و شرایطی مشخصی بفروش می رسند. قیمت بلیط هواپیما آتا چارتر معمولا نسبت به سیستمی ها درصدی ارزانتر است، اما در بازه های زمانی شلوغ سال این روند معکوس می شود و با اختلاف زیادی نسبت به سیستمی ها گران تر می شود. برای دسترسی به این بلیط ها در سایت رسپینا، پس از ورود به جدول پروازهای سایت، از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتر یا شناور را انتخاب کنید.

بلیط سیستمی هواپیمایی آتا

بلیط سیستمی هواپیما، نوعی بلیط است که مستقیما به وسیله هواپیمایی آتا بفروش می رسد. از مزایای رزرو این بلیط می توان به قیمت ثابت و با کمترین نوسان در بازه های زمانی مختلف، کنسلی آسان‌تر نسبت به سایر بلیط ها و بازپرداخت بخشی از مبلغ توسط ایرلاین در صورت جا ماندن از پرواز اشاره کرد. در جدول پروازهای سایت رسپینا و در کنار هر بلیط نوع آن که سیستمی است یا چارتر قید شده است. نکاتی که بهتر است پیش از رزرو بلیط سیستمی هواپیما آتا بدانید بشرح زیر است:

 • بلیط سیستمی آتا برای کودکان (2 تا 12 سال) معادل 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود؛ در صورتیکه چارترها نرخ کودک ندارند.
 • در صورتیکه که از پرواز جا بمانید، هواپیمایی آتا بخشی از مبلغ بلیط را به عنوان مسافر نوشو (No show) به حساب شما عودت خواهد داد. در صورتیکه اگر بلیط شما چارتر باشد، کل مبلغ سوخت خواهد شد.

بلیط لحظه آخری هواپیمایی آتا

در بازه های زمانی که تا لحظات قبل از پرواز، اگر تمامی ظرفیت بفروش نرسد، بلیط ها بصورت ارزانتر ارائه می شوند. البته این تخفیف ها بیشتر از طرف شرکت های چارترکننده اتفاق می افتد که به بلیط لحظه آخری معروف است. در بازه های زمانی خلوت سال که تقاضای سفر به مقصدی خاص کاهش می یابد، بلیط هواپیما آتا لحظه آخری نیز با نرخ های ارزانتر قابل خریداری خواهد بود.

بلیط ارزان هواپیمایی آتا

به‌راحتی می توانید بلیط هواپیما آتا را با قیمت کمتری رزرو کرده و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید. علاوه بر کلاس پروازی و نوع بلیط ( سیستمی یا چارتری) بازه زمانی خرید نیز تاثیر مهمی بر کاهش یا افزایش قیمت بلیط دارد. می توان گفت در ایام تعطیلات و مناسب های خاص قیمت بلیط آتا افزایش پیدا می کند. 

پرواز رفت و برگشت آتا

پرواز رفت و برگشت آتا نسبت به بلیط یک طرفه از نظر قیمتی تفاوتی ندارد اما این مزیت را دارد که تنها یک مرتبه پرواز را جستجو و اطلاعات را وارد کرده و با یک تراکنش بانکی بلیط خود را رزرو می کنید. همچنین برای یافتن پرواز برگشت به ویژه در ایام شلوغ سال نگرانی نخواهید داشت. برای اینکار می توانید از بالای صفحه ، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سپس تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید. به این ترتیب سامانه رسپینا در ابتدا بلیط های تاریخ رفت و سپس بلیط های مسیر بالعکس در تاریخ برگشت را نمایش می دهد.

نحوه رزرو بلیط هواپیما آتا بصورت رفت و برگشت

برنامه پرواز آتا

مبدا پروازی فرودگاه مبدا پروازمقصد پروازی
تبریز فرودگاه تبریزتهران، استانبول و مشهد 
تهران فرودگاه مهرآباد تهرانتبریز، اهواز، مشهد، کیش، اصفهان، یزد، شیراز، ارومیه، قشم، کرمانشاه، آبادان، بندرعباس، اردبیل، سبزوار و زاهدان  
مشهد فرودگاه مشهدتبریز، تهران، آبادان، ساری، کیش و اهواز 

کنسل کردن بلیط هواپیمای آتا

 • مسافرانی که بلیط هواپیما آتا سیستمی را خریداری نموده اند، می توانند درخواست کنسلی بلیط خود را ثبت نموده و پس از کسر مبلغی جریمه، وجه پرداختی خود را عودت نمایند. هزینه کنسلی بلیط هواپیما آتا در عکس زیر درج شده است. هم چنین توصیه می کنیم قبل از کنسلی، چند نکته را مدنظر داشته باشید:
 • ثبت درخواست کنسلی در سامانه رسپینا به 2 صورت اینترنتی (از طریق پنل کاربری) و تلفنی (برقراری تماس با کارشناسان پرواز داخلی رسپینا) قابل انجام است.
 • مبلغ پرداختی بلیط، ظرف مدت 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر مسترد خواهد شد.
 • کنسلی بلیط چارتر آتا به دلیل اینکه از طرف آژانس های چارترکننده بفروش می رسد، قوانین متفاوتی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، توصیه می کنیم با کارشناسان پرواز رسپینا تماس حاصل نمائید.
قوانین کنسلی بلیط هواپیما آتا

استعلام بلیط هواپیمایی آتا

در صورتی که بلیط هواپیمایی آتا را خریداری کرده اید و به هر دلیلی به بلیط یا اطلاعات آن دسترسی ندارید، دو روش پیش روی شماست تا استعلام بلیط را انجام دهید:

 1. شما می توانید با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و با اعلام کد ملی یا شماره تلفن نسبت به وضعیت بلیط خود جویا شوید.
 2. همچنین می توانید با مراجعه به سایت فروش بلیط هواپیمایی آتا در قسمت اعتبارسنجی بلیط و وارد کردن اطلاعات درخواست شده، بلیط خود را استعلام نمایید.

کیفیت هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا از نظر کیفیت خدمات پرواز، نوع ناوگانی که بکار می برد، میانگین تاخیر پروازها، کم بودن سوانح و احترام به حقوق به مسافر تاکنون یکی از بهترین ایرلاین های داخلی بوده است. این ایرلاین به دلیل داشتن فقط پنج حادثه هوایی و نداشتن مرگ و میر و جراحت ناشی از این حوادث، به عنوان یکی از ایمن ترین ایرلاین در کشور شناخته می شود.

نوشته های مشابه

هواپیمایی آتا کدام ترمینال است؟

از آنجایی که فرودگاه مهرآباد چندین ترمینال داشته و پروازهای هر شرکت هواپیمایی از یک ترمینال مشخص انجام می شود، شناخت ترمینال هواپیمایی آتا بابت آسودگی خاطر مسافران می شود. ترمینال هواپیمایی آتا برای پروازهای داخلی از تهران، ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد قرار گرفته است. برای رفتن به این ترمینال می توانید از تاکسی درون شهری و اینترنتی یا مترو استفاده کنید. خط مترو 4 تهران در ترمینال 1 و2 فرودگاه مهرآباد توقف دارد. 

ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد مخصوص هواپیمایی آتا

پذیرش بار مجاز هواپیمایی آتا

پس از خرید بلیط هواپیما آتا، در قسمت اطلاعات پرواز بلیط، میزان بار مجاز نیز قید می شود که در صورت حمل بار بیشتر می بایست به درصدی از مبلغ بلیط را به عنوان جریمه پرداخت کرد. اما بطور کلی، میزان بار مجاز در پروازهای داخلی ۲۰ کیلوگرم، پروازهای بین الملل ۳۰ کیلوگرم و بار دستی قابل حمل داخل کابین نیز ۶ کیلوگرم است.
وسایل مجاز و قابل حمل همراه مسافر در کابین هواپیما: روزنامه، چتر، کتاب، کیف دستی کوچک، دوربین، عصا، مجله، غذای کودک، پتوی کوچک، لپ تاپ، بارانی/پالتو

هزینه اضافه بار آتا

هزینه اضافه بار هواپیمایی آتا  به ازای هر کیلوگرم محاسبه می‌شود و در پروازهای داخلی و خارجی تفاوتی ندارد. مسافر باید معادل 1 درصد از قیمت بلیط را به ازای هر کیلوگرم بپردازد.

کالاهای غیرقابل حمل در هواپیمایی آتا

تعدادی از کالاها و لوازم خانگی مورد استفاده روزمره کالاهای خطرناک شناخته شده و در نتیجه برای حمل توسط مسافر چه در جامه دان تحویلی به کانتر و چه به صورت همراه در کیف دستی غیر مجاز و غیر قابل حمل شناخته شده اند. همچنین مسافران هواپیمایی آتا مجاز به حمل کالاهایی مانند فشفشه و ترقه، سلاح، باطری های اتومبیل، جیوه، مواد اسیدی، مواد قابل اشتعال، انواع رنگ ها، انواع گازها و مواد رادیواکتیو نیستند. 

کلاس های پروازی هواپیمایی آتا

بطور کلی بلیط هواپیما آتا در ۲ نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزینس کلاس قابل خریداری است. اکثرا بلیط هایی که در جدول پروازها قابل مشاهده است از نوع اکونومی کلاس است که از لحاظ خدمات پروازی و قیمت بلیط نسبت به بیزینس کلاس پایین تر هستند.

بلیط های بیزینس کلاس آتا نیز برای مسیرهای پرتردد مثل تهران مشهد یا تهران کیش ارائه می شود که از بالاترین کیفیت و خدمات پرواز برخوردار است و هواپیماهای ایرباس ۳۲۰ انجام می شود. اگر نوع کلاس پروازی برای شما اهمیت دارد می توانید حین مراجعه به جدول بلیط های سایت رسپینا، از گزینه کلاس پروازی، بیزینس یا اکونومی را انتخاب کنید.

داخل هواپیما آتا ایر

دریافت اینترنتی کارت پرواز آتا

امکان چک این آنلاین و دریافت کارت اینترتی کارت پرواز برای شرکت هواپیمایی آتا وجود ندارد. کارت پرواز بصورت حضوری در فرودگاه صادر می شود. توصیه می شود در پروازهای داخلی 1 ساعت  در پروازهای خارجی 2 ساعت پیش از شروع پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید تا مراحل چک‌این انجام شود. لازم به ذکر است که امکان انتخاب صندلی هواپیمایی آتا امکان پذیر نیست. 

ناوگان هوایی هواپیمایی آتا

برای مسافرانی که به دلیل شرایط ویژه کاری یا تحصیلی خود، سفرهای هوایی زیادی را انجام می دهند، کیفیت ناوگان هوایی بسیار اهمیت دارد. طبق اعلام هواپیمایی آتا، پروازهای این ایرلاین با هواپیماهای بوئینگ، ایرباس و امبرائر انجام می شود که در تصاویر زیر، مدل هر یک بررسی شده است. هم چنین در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما آتا از سایت رسپینا، مدل هواپیما نیز از جدول پروازها قابل مشاهده خواهد بود.

برای مشاهده جزئیات هر تصویر روی آن کلیک کنید.

قوانین بلیط هواپیمایی آتا برای کودک بدون همراه

هواپیمایی آتا خدمات پذیرش کودکان ۶ تا ۱۲ سال بدون همراه را نیز ارائه می دهد. شرایط خرید بلیط هواپیما آتا برای این مسافران نیز مانند سایرین است، فقط بایستی جهت پذیرش در فرودگاه والدین یا قیم کودک همراه با مدارک شناسایی عکس دار و معتبر به دفتر این هواپیمایی مراجعه نمایند (قیم علاوه بر کارت شناسایی می بایست مدارک اثبات ولایت قهری همراه داشته باشد). دریافت کارت پرواز مخصوص کودکان نیز و پس از انجام هماهنگی های لازم از جانب پرسنل هواپیمایی آتا صورت خواهد گرفت.

قوانین پذیرش مسافران با شرایط ویژه پزشکی در پروازهای آتا

مسافرانی که دارای شرایط ویژه پزشکی و بانوان باردار نیز می توانند بلیط هواپیما آتا را خریداری نموده و با شرایط زیر در فرودگاه پذیرش شوند:

 • مسافران با بیماری های قلبی- عروقی، بیماریهای تنفسی و صرع و هر گونه شکستگی، عمل جراحی، بخیه و حساسیت حتما می بایست قبل از ورود به کابین هواپیما به پرسنل هواپیمائی آتا و یا مسئول پذیرش در فرودگاه اعلام نماید تا پس از بررسی مجوز انجام پرواز و مدارک پزشکی مربوطه، هماهنگی های لازم انجام پذیرد. هم چنین درنظر داشته باشید که پزشک مقیم در فرودگاه مجاز به صدور مجوز پرواز نیست. 
 • بانوان های باردار در صورت طبیعی بودن وضعیت جسمانی تا هفته 28 بارداری نیاز به مجوز پزشکی نیست.
 • بانوانی که از بارداری آن ها 28 هفته گذشته است برای انجام پرواز حتما می بایست نامه پزشک متخصص زنان تحویل دهند.
 • از هفته 32 بارداری تا پایان هفته 34 بارداری تنها با همراه داشتن تائید متخصص زنان و زایمان و یا پزشک معتبر هواپیمائی آتا، امکان ورود به کابین هواپیما و انجام پرواز برای مسافر وجود دارد.
 • بانوانی که 34 هفته از زمان بارداری آن ها گذشته است، طبق قوانین هواپیمایی کشوری و بین المللی امکان پذیرش نداشته و قادر به انجام مسافرت هوایی نخواهند بود.
 • کلیه مواردی که برای سفر بانوان باردار با هواپیمایی آتا برشمرده شد، تنها با مجوزی قابل پذیرش است که بیش از ۳ روز از زمان صدور آن نگذشته باشد.

حمل حیوانات خانگی در پروازهای هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا با در نظر گرفتن شرایط و قوانین ویژه ای امکان حمل حیوانات خانگی را برای افرادی که بلیط هواپیما آتا را خریداری می کنند، فراهم نموده است. لذا بهتر است قوانین زیر را با دقت مطالعه کرده تا در خصوص حمل حیوانات خانگی خود با مشکل رو به رو نشوید. 

 • حمل حیوانات در پروازهای آتا با هواپیماهای امبرائر آن انجام نمی پذیرد. پس هنگام خرید بلیط هواپیما آتا به نوع هواپیما دقت داشته باشید.
 • حیواناتی که در پرواز پذیرش می شوند فقط شامل سگ، گربه و پرندگان زینتی هستند. حیوانات جونده (مثل خرگوش، همستر، موش و سنجاب) و حیوانات وحشی پذیرش نمی شوند.
 • قفس حیوان باید به گونه ای باشد که بتواند در آن بایستد و دارای منافذ تهویه باشد.
 • هزینه حمل حیوان، به صورت اضافه بار محاسبه می‌شود و بسته به نوع و وزن حیوان و قفس، این هزینه متفاوت است.
 • برای حمل حیوانات با هواپیمایی آتا، بلیط مجزایی نیاز نیست خریداری شود. فقط می بایست قبل از پرواز در فرودگاه، به دفتر هواپیمایی مراجعه و هماهنگی های لازم را با مسئولین بار فرودگاه انجام دهید. توصیه می کنیم قبل از پرواز حتما با دفتر ایرلاین آتا تماس گرفته و شرایط را مجدد با کارشناسان این شرکت هماهنگ کنید.

تاریخچه شرکت هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا در سال 1387 هجری شمسی، در تبریز به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی کشور تاسیس شد. این ایرلاین به سرپرستی کاپیتان همایون قدیمی و مالکیت محمدرضا زنوزی مطلق شروع به کار کرد و اولین پرواز خود را همزمان با افتتاحیه ی این شرکت توسط وزیر راه و ترابری وقت، در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۸ هجری شمسی از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد مشهد انجام داد.

البته لازم به ذکر است که ایرلاین آتا پروازهای رسمی خود را در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ از تبریز به مقصد تهران شروع کرد و اکنون خرید اینترنتی بلیط آتا در بسیاری از مسیرهای داخلی، انجام می گیرد.

لوگو هواپیمایی آتا

اهداف و دستاوردهای هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا از همان ابتدای فعالیت خود، زمینه گسترش و بهبود خدمات را فراهم کرد و با داشتن برنامه و هدفی بلند مدت، پیشرفت چشم‌گیری داشته و تنها پس از 4 سال از تاسیس، به عنوان یکی از پنج شرکت هواپیمایی برتر قرار گیرد. در سال 1392 نیز به رتبه سوم این رده بندی، صعود کرد.

این شرکت در طی این مدت، بیش از ۳ میلیون و ۲۷۰ هزار مسافر در مسیرهای  پروازی داخلی و بیش از ۱۸۰ هزار نفر را در مسیرهای پروازی خارجی جا به جا کرده است. شرکت آتا ایرلاین، شعار «با هم پرواز کنیم» را برگزیده و همچنین اهداف زیر را برای خود تعیین کرده است:

 • تقویت خطوط ارتباطی استان‌های شمال غرب با سایر مناطق کشور
 • تقویت خطوط پرواز بین‌المللی
 • تقویت جایگاه کشوری و منطقه‌ای آتا
 • تجهیز ناوگان، تأمین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موردنیاز
 • اشتغال‌زایی در شهر تبریز و استان‌های هم‌جوار

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی آتا

 • نام رسمی: هواپیمایی آتا
 • کد ایکائو: TBZ
 • قطب ها: فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه بین‌المللی مشهد
 • دفتر مرکزی: فرودگاه شهید مدنی – دفتر فروش شرکت هواپیمایی آتا
 • سایت رسمی: ataair.ir

سوالات متداول هواپیمایی آتا

بلیط هواپیما آتا برای کدام مسیرهای داخلی قابل رزرو است؟ چگونه می توان بلیط هواپیمایی آتا را خریداری کرد؟

مبدا پروازهای این هواپیمایی از ۳ فرودگاه مهرآباد تهران، شهید مدنی تبریز و شهید هاشمی نژاد مشهد به مقصد اکثر شهرهای ایران می باشد. شما می توانید با ورود به سایت رسپینا پس از جستجوی مبدا و مقصد با فیلتر نوع ایرلاین، بلیط های ایرلان آتا را رزرو کنید.   

آیا هواپیمایی آتا پروازهای بین المللی نیز برگزار می کند؟

هواپیمایی آتا از تهران به باکو و استانبول، همچنین از تبریز به باکو، استانبول و نجف پرواز برگزار می کند.

قیمت بلیط هواپیما آتا برای کودکان چگونه محاسبه می شود؟ نرخ کودک در بلیط هواپیما چارتر آتا متفاوت است؟

اگر بلیط سیستمی باشد، قیمت بلیط کودک (۲ تا ۱۲ سال) و نوزاد (زیر ۲ سال) رایگان است. در پروازهای چارتر آتا، قیمت بلیط کودک با بزرگسال یکسان محاسبه می شود.         

شرایط استرداد بلیط هواپیما آتا چگونه است؟ راهنمای کنسلی بلیط هواپیما آتا را کجا می توان مطالعه کرد؟

شرایط کنسلی با توجه به نوع بلیط، شناسه نرخی و زمان کنسلی متفاوت است. برای کنسلی بلیط هواپیمایی آتا می توانید در صفحه کنسلی بلیط هواپیمایی در رسپینا، راهنمای گام به گام را مطالعه کنید.

میزان بار مجاز در پروازهای آتا چقدر است؟ ایا می توان بیش از بار مجاز نیز با ایرلاین آتا حمل کرد؟

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی آتا بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود. برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه آن را پرداخت کنید.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا