مشهد

بهترین فست فودهای مشهد از بلوار وکیل آباد تا حرم

مشهد از مقاصد گردشگری پرطرفدار ایران بوده که سالانه مسافرانی بسیار زیادی به هدف زیارت و بازدید از جاهای دیدنی مشهد به این شهر سفر می کنند. تعداد بالای مسافران این شهر باعث شده که بهترین رستوران ها و غذاخوری ها در این شهر حداقل یک شعبه در این شهر داشته باشند در ادامه به معرفی بهترین فست فودهای مشهد، راه دسترسی، منو غذایی خواهیم پرداخت پس در ادامه با رسپینا همراه باشید.

فست فودهای مشهد
لیست فست فودهای مشهد

بهترین فست فودهای مشهد نزدیک حرم

در خیابان های اطراف حرم، همچون خیابان امام رضا (ع)، فست فود های فراوانی قرار گرفته است. در اینجا شما را با این فست فود ها که جزء بهترین آن ها می باشند، آشنا می کنیم.

فست فود لیالی لبنان

لیالی لبنان از بهترین فست فودهای مشهد خیابان امام رضا بوده در نزدیکی حرم واقع شده است. این فست فود به واسطه داشتن غذاهای عربی خود و که به پیتزا بعلبکی نیز معروف است، شهرت دارد. انواع پیتزا، شاورما، فطیره به همراه پیش غذا و انواع نوشیدنی از جمله غذاهایی است که در منوی این رستوران وجود دارد. در فست فود لیالی لبنان این امکان وجود دارد که بتوانید تمام مراحل پخت غذا را مشاهده کنید. این فست دارای دو شعبه می باشد که عبارتند از:

لیالی لبنان از فست فودهای مشهد در خیابان امام رضا
لیالی لبنان از فست فودهای مشهد در خیابان امام رضا
کلاس قیمتیلوکس
آدرس شعبه حرمحرم مطهر رضوی – خیابان امام رضا – بین امام رضا 16 و 18
آدرس شعبه وکیل آبادخیابان وکیل آباد – نبش بلوار  جلال آل احمد
تلفن051-36015000
اطلاعات فست فود لیالی لبنان

آدرس فست فود لیالی لبنان مشهد روی نقشه

فست فود هتل جواد نزدیک حرم

فست فود هتل جواد در خیابان امام رضا، یکی دیگر از فست فود های نزدیک حرم است که می توانید برای سرو انواع پیتزا، برگر، پیش غذا به همراه انواع نوشیدنی، به آن مراجعه کنید. اگر در این هتل اقامت دارید، نیازی نیست برای سرو غذا به بیرون از هتل بروید، چرا که می توانید برای سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام این فست فودی را برای خوردن غذا انتخاب کنید.

هتل جواد از فست فودهای خیابان امام رضا
هتل جواد از فست فودهای خیابان امام رضا
کلاس قیمتیمقرون به صرفه
آدرس حرم مطهر رضوی – خیابان امام رضا – بین امام رضا 16 و 18
تلفن051-32224135
اطلاعات فست فود لیالی لبنان هتل جواد

آدرس فست فود هتل جواد روی نقشه

رستوران نسیم لبنان

از دیگر فست فودهای مشهد خیابان امام رضا بوده که در طبخ غذای های عربی شهرت دارد. رستوران نسیم لبنان دارای فضای داخلی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه داشته و همچنین بخش VIP آن مخصوص پذیرایی از مهمانان ویژه می باشد.

نسیم لبنان از فست فودهای مشهد با پیتزاهای عربی
نسیم لبنان از فست فودهای مشهد با پیتزاهای عربی

منو: انواع پیتزاهای لبنانی، سوخاری، سالاد و پیش غذا می باشد. پیتزاهای لبنانی شامل پیتزا بعلبک احم، بعلبک مخصوص، بعلبک دجاج، پیتزا شاورما لحم، شاورما مخلوط و دجاج، پیتزا بیروتی و خضراء است. از پیش غذاهای لبنانی رستوران نیز می توان به دلمه برگ مو، کشکه، تبوله، حمص بیروتی، لبنه و فتوش.

کلاس قیمتیلوکس
آدرس شعبه امام رضاحرم امام رضا (ع) – خیابان امام رضا – نبش امام رضا 24
آدرس شعبه شیرازیحرم مطهر رضوی – خیابان شیرازی – شیرازی 3 – طبقه دوم مجتمع امید
آدرس وکیل آبادبلوار وکیل آباد – حدفاصل بلوار دانش آموز و دانشجو
تلفن شعبه وکیل آباد051-38683636

آدرس رستوران نسیم لبنان رو نقشه

فست فود فیروزه هتل درویشی نزدیک حرم

فست فود فیروزه واقع در هتل درویشی مشهد، با انواع غذاها چون بشقاب سوخاری، پیتزا، همبرگر و چیز برگر یکی از فست فود های خیابان امام رضا است. اگر پس از زیارت امام رضا (ع)، به دنبال فست فودی در نزدیکی حرم باشید، این فست فود می تواند گزینه ای مناسب برای سرو غذا باشد. فست فود فیروزه هتل درویشی، در همه روز های هفته از ساعت 16 تا 1 بامداد، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. این هتل بسیار نزدیک به ایستگاه مترو بسیج می باشد.

کلاس قیمتیلوکس
آدرس خیابان امام رضا (ع) – بین امام رضا 24 و 26 – هتل درویشی
تلفن051-31410000

آدرس فست فود فیروزه هتل درویشی روی نقشه

کافه رستوران فرانسیسکو از رستوران های هتل قصر طلایی مشهد

کافه رستوران فرانسیسکو، یکی دیگر از رستوران های هتل قصر طلایی مشهد است که لابی این هتل واقع شده است. این هتل این امکان را به وجود آورده تا مهمانان بتوانند غذای خود را در دو فضای متفاوت باز و سرپوشیده نوش جان کنند. کافه رستوران فرانسیسکو با ارائه امکاناتی متفاوت مانند انواع بازی های متنوع برای سنین مختلف، ظرفیتی حدود 70 میهمان را دارد.

فرانسیسکو از فست فودهای مشهد در نزدیکی حرم
فرانسیسکو از فست فودهای مشهد در نزدیکی حرم

کافه رستوران فرانسیسکو، محیط دنج و آرامی است که می توانید انواع غذاهای ایتالیایی همچون انواع پیتزا کاپری، پاپاز، مارگاریتا، رینگو، آفریکانو، لازانیا مرغ گریل شده، لازانیا گوشت، انواع پاستا چون پاستا گوشت آلفردو، مرغ آلفردو و همچنین انواع ساندویچ مانند ساندویچ اسپشیال قصر طلایی و ساندویچ ژامبوویچ، هات ویگنز و… را سفارش دهید.

ساعت کاری کافه رستوران فرانسیسکو هتل قصر طلایی: همه روزه از ساعت 16 تا 24 باز

کلاس قیمتیلوکس
آدرس میدان بسیج (میدان برق) – خیابان امام رضا – بین امام رضا ۳۴ و ۳۶
تلفن 09156030114

آدرس کافه رستوران فرانسیسکو هتل قصر طلایی روی نقشه

فست فودهای احمدآباد مشهد

رستوران لیو

این رستوران ایتالیایی دارای دو شعبه در ملاصدرا و آزادی است که هر دو شعبه آن در دو شیفت روز و شب، از ساعت 12:30 تا 15 و 19 تا 24، آماده پذیرایی از گردشگران می باشند. در منوی رستوران لیو انواع پیتزا، پاستا و… را با کیفیتی بالا و در عین حال قیمتی مناسب را مشاهده خواهید کرد. اگر به این رستوران می روید، پیشنهاد می کنیم از پاستای ایتالیایی آن، حتما سفارش دهید. اگر قصد دارید از مترو استفاده کنید، برای رفتن به شعبه ملاصدرا در ایستگاه طالقانی و برای رفتن به شعبه آزادی در ایستگاه مرجان بایستی پیاده شوید.

لیو از فست فودهای مشهد با پیتزاهای ایتالیایی
لیو از فست فودهای مشهد با پیتزاهای ایتالیایی
کلاس قیمتیلوکس
آدرس شعبه میدان آزادیمیدان آزادی – میدان پارک – نبش آزادی 1 – جنب تالار و رستوران رویال طلایی
آدرس شعبه احمدآبادبلوار احمدآباد – بلوار ملاصدرا – نبش ملاصدرا 19
تلفن051-38403390

آدرس رستوران لیو روی نقشه

فست فود پیتزا شب

فست فود پیتزا شب در محله احمد آباد از فست فودهای پرطرفدار و با کیفیت مشهد است و همان طور که از اسم آن استنباط می‌شود، تا پاسی از شب فعالیت دارد. پیتزا شب از فست فودهای قدیمی و با قیمت مناسب در مشهد محسوب می‌شود که تا به امروز به کیفیت خود را حفظ کرده است. پیتزاهای متنوع این فست فود محبوبیت زیادی دارند که در اندازه‌های یک و دو نفره طبخ می‌شوند؛ اما در کنار آن انواع برگرها و ساندویچ‌های خوشمزه و باکیفیت نیز سرو می‌شود. برگرهای پیتزا شب به‌صورت دست‌ساز تهیه می‌شوند و در صورت درخواست با قارچ و پنیر سرو می‌شوند.

شب از فست فودهای مشهد قیمت مناسب
شب از فست فودهای مشهد قیمت مناسب

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا دو بامداد

کلاس قیمتیلوکس
آدرساحمد آباد -‌ خیابان کلاهدوز – نبش احمد آباد ۹
تلفن ۰۵۱-۳۸۴۰۳۰۸۷

آدرس فست فود شب روی نقشه

فست فودهای مشهد هفت تیر

منطقه هفت تیر از دیگر نقاطی است که بسیاری از معروف ترین فست فودهای مشهد در آن شعبه دارند که جمله آن می توان به پیتزا پیزا، مجموعه شبدیز و رستوران امیر شاهان اشاره کرد.

فست فود پیتزا پیتزا

فست فود پیتزا پیتزا، از قدیمی ترین فست فود های شهر مشهد است که می تواند به طور همزمان، میزبان 90 میهمان باشد. در این فست فود، انواع پیتزا های ایتالیایی و بین المللی با قیمت هایی متفاوت را می توان سفارش داد. فست فود پیتزا پیتزا، این امکان را قرار داده تا بتوانید با رزرو تلفنی، سفارش خود را از طریق پیک دریافت کنید.

پیتزا پیزا از قدیمی ترین فست فودهای مشهد
پیتزا پیزا از قدیمی ترین فست فودهای مشهد

همچنین برای سرو غذا در فست فود پیتزا پیزا، می توانید در همه روز های هفته از ساعت 12 الی 15 و 19 الی 1 بامداد، به آن مراجعه کنید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسمیدان احمدآباد بلوار کلاهدوز نبش کلاهدوز 9
تلفن051-38445822

آدرس فست فود پیتزا پیتزا روی نقشه

رستوران شبدیز

این رستوران به واسطه کیفیت بالای غذای خود توانسته مشتریان بسیاری را به سوی خود جلب نماید. که شاهد این موضوع نیز صفوف طولانی و شلوغ رستوران شبدیز می باشد.

منوی فست فودی شبدیز در بخش پیتزا شامل: پیتزا مخصوص، پیتزا مخصوص شبدیز، پیتزا رست بیف، پیتزا جوجه کباب، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا مکزیکو، پیتزا پپرونی، پیتزا هاوایی، پیتزا فونگی، پیتزا سبزیجات، پیتزا مارگاریتا، پیتزا مینی مخصوص و پیتزا مینی مخصوص شبدیز می شود.

منوی برگر و ساندویچ شبدیز را ذغالی برگر، چیزبرگر، قارچ برگر، رویال برگر، ذغالی برگر دبل، چیز برگر دبل، قارچ برگر دبل، رویال برگر دبل، ساندویچ فیله استریپس ویژه، ساندویچ هات داگ، ساندویچ هات داگ ویژه تشکیل می دهند.

شبدیز از شیک ترین فست فودهای مشهد
شبدیز از شیک ترین فست فودهای مشهد
کلاس قیمتیلوکس
آدرس شعبه وکیل آبادبلوار وکیل آباد – نبش وکیل آباد 67
آدرس شعبه هفت تیربلوار وکیل آباد – بلوار هفت تیر – نبش هفت تیر 15
آدرس شعبه خیامبلوار خیام – خیام 11 – قدس 15
تلفن051-38666666

آدرس رستوران شبدیز رو نقشه

رستوران امیر شاهان

از بهترین غذاخوری های این شهر بوده که با توجه به زمان کمی که از شروع به کار آن می گذرد توانسته نظرات مردم را به سوی خود جلب کند. رستوران امیر شاهان دارای سالن وی آی پی و سالن رو باز می باشد.

امیر شاهان از معروف ترین فست فودهای مشهد هفت تیر
امیر شاهان از معروف ترین فست فودهای مشهد هفت تیر

منوی فست فودی این مجموعه شامل انواع ساندویچ ها و پیتزا ها می گردد.

منوی پیتزایی: پیتزا ایتالیایی شامل پیتزا چانو، بیف، بادمجان و انواع پیتزا آمریکایی شامل پیتزا گوشت و مرغ

منوی پاستا: اسپاگتی با میگو، پنه با فیله گوساله ، پنه با سینه مرغ آلفردو، اسپاگتی با گوشت

ساندویچ ها: انواع ساندویچ های استیک، هات داگ، کلاب، برگر بیف، میگو سوخاری، لازانیا سوخاری، بیف استراگانف، شاتوبریان، چیکن استیک، اسکالوپ چیکن

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار وکیل آباد – بلوار هفت تیر – حد فاصل هفت تیر 5 و 7
تلفن051-38663000

آدرس رستوران امیر شاهان رو نقشه

فود کورت آرمیتاژ با تنوع غذایی فراوان

فودکورت آرمیتاژ در طبقه سوم برج آرمیتاژ گلشن قرار دارد و دارای 10 غرفه است. در این فود کورت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی شامل انواع استیک، پاستا، پیتزا، سیب زمینی، برگر، غذاهای ایرانی، ساندویچ، سالاد، آبمیوه و… سرو می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند در یک فضای دلنشین انواع خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها بین‌الملی را امتحان نمایند.

فود کورت آرمیتاژ از لوکس ترین فست فودهای مطرح مشهد
فود کورت آرمیتاژ از لوکس ترین فست فودهای مطرح مشهد

هر چیزی برای خوردن می خواهید می توانید در این فود کورت پیدا کنید. در این مجموعه، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی شامل استیک، پیتزا، پاستا، سیب زمینی، انواع برگرها، غذاهای عربی، سالاد و … می توانید بخرید. از ساعت 12 الی 24 می توانید از این مجموعه دیدن فرمایید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار هفت تیر – خیابان گلشن
تلفن051-31907

آدرس فود کورت آرمیتاژ روی نقشه

اژدر زاپاتا

فست فود اژدر زا پا تا جزو فست فود های معروف مشهد بوده که دارای شعب مختلف در سطح شهر می باشد. شهرت بیشتر این مجموعه علاوه بر کیفیت مواد اولیه ارائه شده توسط این فست فود، ساندویچ های بزرگ آن می باشد که به راحتی جوابگوی نیاز 2 تا سه نفر می باشد.

منوی ساندویچ های 500 الی 700 گرمی اژدر زاپاتا: ساندویچ های ویژه اژدر، ویژه رویال، ویژه زاپاتا، ویژه رویال اژدر، فیتنس غول رژیمی، ویژه فیله مرغ، ویژه فیله رویال، کباب ویژه، ویژه زبان، ویژه مغز و زبان، ویژه مغز و فیله و مرغ، سوسیس بندری ویژه، چیپس، چگوارا، ساوالان، ساباتا تاسیتوس، سالاسار، چاوز، غول اژدر، غول اژدر، دبل غول آخر

منوی پیتزا اژدر زاپاتا: خانواده، یک نفره و دونفره

کلاس قیمتیمقرون به صرفه
آدرسبلوار وکیل آباد – بلوار هفت تیر – حد فاصل هفت تیر 14 و 16
تلفن051-38942327

آدرس فست فود اژدر زاپاتا روی نقشه

بهترین فست فودهای مشهد هاشمیه

از دیگر مناطقی که می توان روی فست فودی های آن حساب باز کرد، هاشمیه مشهد می باشد. در این منطقه انواع رستوران و فست فود وجود دارد که توانسته اند با ارائه غذا های باکیفیت، در لیست بهترین فست فودی های شهر مشهد قرار بگیرند. دو تا از بهترین این فست فودی ها، فست فود شلمان و دولپی می باشد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 فست فود شلمان مشهد

فست فود شلمان واقع در هاشمیه، جزء بهترین فست فودی های مشهد است که از ساعت 11:30 تا 24:30 آماده سرویس دهی به مهمانان می باشد. در این فست فود، امکان سفارش انواع پیتزا، ساندویچ به همراه پیش غذا و نوشیدنی و دسر وجود دارد. همچنین مکانی مناسب برای برگزاری انواع مجالس و مهمانی ها محسوب می شود. پیک رایگان و رزرو تلفنی دو تا از امکانات خوب، فست فودی پیتزا شلمان به شمار می روند.

از معروف ترین فست فودهای مشهد در خیابان هاشمیه
از معروف ترین فست فودهای مشهد در خیابان هاشمیه
کلاس قیمتیلوکس
آدرسخیابان هاشمیه 18، بین صارمی 24 و 26
تلفن051-38828244

آدرس فست فود شلمان مشهد روی نقشه

رستوران برگو

رستوران ایتالیایی برگو، در سال 1395در وکیل آباد افتتاح شده است. با انتخاب این رستوران می توانید انواع غذاهای ایتالیایی چون پیتزا، لازانیا، فتو و پنه را نوش جان کنید. برای دسترسی به این رستوران، اگر با مترو هستید، باید در ایستگاه هاشمیه پیاده شوید.

 این رستوران در دو شیفت از ساعت 12:30 تا 15:30 و 19 تا 24، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

برگو از قدیمی ترین فست فودهای مشهد
برگو از قدیمی ترین فست فودهای مشهد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار وکیل آباد – بین هاشمیه و هنرستان – نرسیده به سامانیه
تلفن051-38704404

آدرس رستوران برگو روی نقشه

فست فود دولپی

دولپی، یکی دیگر از فست فود های هاشمیه مشهد می باشد. منوی سفارش این فست فود شامل انواع پیتزا آمریکایی، برگر، انواع ساندویچ سرد و گرم و غذای پرسی می باشد که می توانید به همراه پیش غذا و نوشیدنی سفارش دهید. ساندویچ غول ویژه فست فود دولپی، با استفاده از موادی چون ژامبون گوشت، قارچ، فیله مرغ، پنیر و گوجه تهیه می شود که از پرطرفدار ترین غذا های این فست فود محسوب می شود. ساعت کاری این رستوران از 12 ظهر تا 12 شب است که در هر ساعت که بخواهید می توانید به آن مراجعه کنید.

دولپی از فست فودهای مشهد با محیط شاد
دولپی از فست فودهای مشهد با دکوری متفاوت
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار هاشمیه، هاشمیه 85، هاشمیه 91/1
تلفن051-38834416

آدرس فست فود دولپی روی نقشه

فست فودهای مشهد منطقه وکیل آباد

در وکیل آباد مشهد، فست فود های شناخته شده ای وجود دارند که با کیفیت بالای خود توانسته اند جزء بهترین فست فود های این منطقه قرار بگیرند. فست فود عطاویچ مشهد و فست فود شبدیز مشهد، دو تا از بهترین فست فود های وکیل آباد مشهد به شمار می روند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

پیتزا فرنو

پیتزا فرنو با نزدیک به یک دهه فعالیت با در فضایی مدرن به ارائه خدمت به مهمانان خود می پردازد. این مجموعه دارای دو سالن vip و سالن عمومی است. سالن های این مجموعه از طریق گلدان ها و گلکاری های انجا شده از یکدیگر جدا شده اند. امکان برگزاری برخی از مراسم ها نظیر تولد، سالگرد ازدواج  و. . . در اتاق های vip این مجموعه وجود داشته و ظرفیت پذیرایی از 13 تا 40 مهمان را دارند.

فرنو از فست فودهای مشهد با بیش از یک دهه سابقه
فرنو از فست فودهای مشهد با بیش از یک دهه سابقه

منو: ته‌ چین، برگر و ساندویچ، انواع پیتزا ایتالیایی و آمریکایی، پیش‌ غذا و انواع غذاهای بشقابی

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار وکیل آباد – نبش وکیل آباد 69 (بین دادگر و دندانپزشکان)
تلفن051-38666646

آدرس پیتزا فرنو روی نقشه

آس برگر

از بهترین فست فودهای مشهد بوده که غذاهای خود را با کیفیت قابل قبولی به مشتریان خود عرضه می کند. برگر های آبدار این مجموعه به سبک مک دونالد در کمتر از 5 دقیقه آماده می شود. از جمله مواردی که آس برگر به مشتریان خود ارائه می دهد، پیک رایگان داخل محدوده خود می باشد.

آس از فست فودهای مشهد وکیل آباد
آس از فست فودهای مشهد وکیل آباد

منو: انواع برگر، سوخاری، ساندویچ

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار قاضی طباطبایی، نبش قاضی طباطبایی 4
تلفن051-37261050

آدرس فست فود آس برگر روی نقشه

فست فود عطاویچ مشهد

از بهترین فست فود شهر مشهد است که در منطقه وکیل آباد قرار گرفته است. ظرفیت این فست فود 50 نفر است که می توانید برای برگزاری مجلس و مهمانی از آن استفاده کنید. این رستوران دارای سه منو به نام های معمولی، اکونومی و منوی غول است که شامل انواع پیتزا در اندازه های مختلف می شود. همچنین ثبت سفارش به صورت بیرون بر وجود دارد و می توانید غذای خود را در منزل نوش جان کنید.

عطاویچ از معروف ترین فست فودهای مشهد وکیل آباد
عطاویچ از معروف ترین فست فودهای مشهد وکیل آباد

 ساعت کاری این رستوران از 12 ظهر تا 16 و 19 تا 24 می باشد. یکی از ویژگی های این فست فود، آماده کردن غذا بدون استفاده از دست می باشد.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسوکیل آباد – بلوار صياد شيرازي – بين صياد ٢٠ و ٢٢
تلفن051-38658183

آدرس فست فود عطاویچ مشهد روی نقشه

فست فود رئیس مشهد

فست فود رئیس مشهد از محبوب ترین فست فودهای مشهد بوده که توانسته با سرعت بالایی بین مشتریان خود محبوبیت کسب کند. این مجموعه به علت داشتن غذای با کیفیت بین مشتریان خود معروف است. پیشنهاد می شود در صورتی که به این فست فود رفتید کوبان معروف رئیس و یا بشقاب داغ رست بیف این مجموعه را امتحان کنید.

رئیس جزو فست فودهای مشهد خیابان وکیل آباد
رئیس جزو فست فودهای مشهد خیابان وکیل آباد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار وکیل آباد – نبش وکیل آباد 13
تلفن051-36033636

آدرس فست فود رئیس روی نقشه

فست فود بلوار مشهد

با توجه به نظرات مشتریان یکی از فست فود‌های محله دانشجو را در این مکان می‌توانید مزه کنید که یکی از بهترین فست فودهای مشهد است.

کیفیت معقول و قیمت‌های مناسب و همینطور تنوع خوب این رستوران همیشه مشتریانش را راضی نگه می‌دارد. برای اینکه به موقعیت مکانی برسید کافی است از این آدرس کمک بگیرید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد 35 و قائم مقام فراهانی
تلفن051-38699000

آدرس فست فود بلوار مشهد روی نقشه

فست فود پَر وحشی

از دیگر فست فودهای محبوب مشهد گریل فود پر وحشی را می‌توان نام برد. این فست فود به استیک ‌هایش  شناخته می‌شود؛ اما علاوه بر استیک، در منوی آن انواع بشقاب‌های گریل، برگرها مانند لم‌چاپس، فیش استیک، چیکن استیک، چیز برگر و… به چشم می‌خورد. غذای اصلی و مخصوص این فست‌ فود استیک ۱۳۰ گرمی به‌همراه دو تکه لم چاپس با ۱۵۰ گرم مرغ و دو مینی چیز برگر است که پیشنهاد می‌شود در صورتی که تنها نیستید، حتما آن را امتحان کنید؛ زیرا به‌راحتی برای سه نفر کافی است.

پر وحشی از فست فودهای مشهد بلوار وکیل آباد
پر وحشی از فست فودهای مشهد بلوار وکیل آباد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار هنرستان – کنارگذر وکیل آباد – بلوار هنرستان
تلفن051-38828223

آدرس فست فود پَر وحشی روی نقشه

بهترین فست فودهای مشهد منطقه فرهاد

منطقه ملک آباد و به خصوص خیابان فرهاد، محل قرار گیری بهترین فست فودها و رستوران های مشهد بوده که در این ناحه بهترین غذاخوری های مشهد شعبه فعال داشته و به نوعی بهشت شکم گردان در مشهد تلقی می شود.

رستوران ارکیده سیاه

از دیگر رستوران های لوکس مشهد بوده که به واسطه ارائه انواع غذاهای فرنگی ایتالیایی و دریایی آن در مشهد شهرت دارد از معروفترین غذاهای رستوران می توان به کباب های برگ این غذاخوری اشاره کرد.

منو رستوران ارکیده سیاه: انواع پیتزا استیک و برگر و پاستا

رستوران فست فود ارکیده سیاه
ارکیده سیاه از فست فودهای مشهد در خیابان فرهاد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار ملک آباد – بلوار خیام – خیابان فرهاد – فرهاد ۲۵
تلفن051-37626283

آدرس رستوران ارکیده سیاه رو نقشه

 فود فکتوری

فود فکتوری از فست فود های مشهور مشهد است که منوی آن شامل انواع غذاهای فست فودی همچون برگر، استیک، لازانیا، پاستا، پیتزا، مرغ و میگوی می باشد. در این فست فودی، برای نشستن دو محیط فراهم شده است که می توانید به دلخواه سرو غذا در سالن و یا فضای باز پشت بام را انتخاب کنید.

فود فکتوری از محبوب ترین فست فودهای مشهد
فود فکتوری از محبوب ترین فست فودهای مشهد

فود فکتوری با سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام از شنبه تا جمعه از ساعات 8 صبح تا 12 شب، منتظر حضور گرم شما می باشد.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار ملک آباد – ملک آباد 15 – هوشیار
تلفن051-37666793

آدرس فود فکتوری روی نقشه

رستوران باغ زیتون

از رستوران های ایتالیایی و لوکس مشهد است. بهارستان و هوشیار دو تا از شعبه های این رستوران می باشند که در بلوار سجاد و بلوار ملک آباد قرار گرفته اند. در این رستوران علاوه بر پیتزا و پاستا می توانید انواع ساندویچ، خوراک سبزیجات و سوپ را سفارش دهید. ساعت کاری این رستوران از ساعت 19:30 تا 23 است که می توانید به همراه خانواده و یا دوستان به آن مراجعه کنید.

باغ زیتون از لوکس ترین فست فودهای مشهد
باغ زیتون از لوکس ترین فست فودهای مشهد
کلاس قیمتیلوکس
آدرس شعبه ملک آبادبلوار ملک آباد – ملک آباد 13 – نبش چهار راه اول
آدرس شعبه سجادبلوار سجاد – خیابان بهار 3/10
آدرس شعبه احمد آباداحمد آباد – بلوار ملاصدرا – ملاصدرا 19
تلفن051-37621382

آدرس رستوران باغ زیتون روی نقشه

کنتاکی بزرگمهر

از دیگر فست فودهای مشهد در منطقه ملک آباد بوده که به واسکی مرغ های کنتاکی خود شهرت یافته است. در این مجموعه شما می توانید تکه های مختلف مرغ را با نانو سیب زمینی سرخ شده استفاده نمایید. همچنین از دیگر مواردی مواردی که کنتاکی بزرگمهر به واسطه آن شهرت یافته، سس مخصوص این مجموعه است که در کنار غذاها سرو می شود. کنتاکی بزرگمهر توانسته در کنار غذای با کیفیت خود، غذاها را با قیمت مناسبی عرضه می کند.

کنتاکی بزرگمهر
کنتاکی بزرگمهر از فست فودهای مشهد خیابان بزرگمهر
کلاس قیمتیلوکس
آدرس بزرگمهربلوار ملک آباد – ابتدای خیابان بزرگمهر
آدرس میدان فلسطینمیدان فلسطین-  بلوار منتظری
تلفن051-37638555

آدرس کنتاکی بزرگمهر روی نقشه

فست فود پاچینو مشهد

فست فود پاچینو یکی از مکان های خلوت و دنج مشهد است. در این رستوران انواع پیتزاهای ایتالیایی، آمریکایی و همچنین سالادهای مختلف به همراه پیش غذا و دسر در دسترس است. یکی از پیش غذاهای معروف این رستوران در فصل های سرد سال سوپ قرمز به همراه خامه است. از جمله خصوصیات این رستوران وجود انواع نوشیدنی های گرم و سرد در منوی آن است. در این رستوران به همراه سرو غذا، طیف گسترده ای از سس خوشمزه نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

پاچینو از بهترین فست های مشهد
پاچینو از بهترین فست های مشهد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار ملک آباد، فرهاد ۲۵، پلاک ۱۴۳، فست فود پاچینو
تلفن051-37658085

فست فود پاچینو روی نقشه

پیتزا دو در یک

از معروف ترین فست فود های مشهد خیابان فرهاد بوده که به دلیل طبخ انواع غذاهای بخارپز  و سالم در بین مشهد نشینان محبوبیت بالایی دارد. این مجموعه علاوه بر غذاهای بخارپز و پیتزاهای خوشمزه ای در منوی خود دارد. معروف ترین غذای این مجموعه را روست بيف های زعفرانی آن تشکیل می دهد. 

1*2 از فست فودهای مشهد خیابان فرهاد
1*2 از فست فودهای مشهد خیابان فرهاد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار ملک آباد – خیابان فرهاد – نبش فرهاد 25
تلفن051-37673000

آدرس پیتزا دو در یک روی نقشه

فود کورت های مشهد

فودکورت ها، مجموعه هایی فست فود و رستوران هایی هستند که دور تا دور یک سالن بزرگ قرار گرفته اند. معمولا فود کورت ها را در مجتمع های بزرگ تجاری، تفریحی و مراکز خرید خواهید یافت. به علت قار گرفتن فست فودها و رستوران های متعدد در این قسمت، تنوع غذایی در این مجموعه بسیار بالا می باشد.

فود کورت چالیک بزرگترین مرکز غذایی کشور

این مکان با داشتن فضای سرپوشیده بیش از 5000 متر مربع خود دارای تراس و یک رستوران مسقف، با سقف باز شونده می باشد. قرار گرفتن پوشش گیاهی متنوع و بسیار زیبا این مکان، لذت صرف غذا را دوچندان می کند. فود کورت چالیک را می توانید در طبقه چهارم مرکز خرید ویلاژ توریست بیابید. فود کورت این مجموعه دارای انواع منوهای مختلف غذایی و کافی شاپی بوده که به مشتریان خود خدمت می دهند.

چالیک از بزرگترین فست فودهای مشهد
چالیک از بزرگترین فست فودهای مشهد

ساعت کاری فودکورت چالیک: 13 الی 23

کلاس قیمتیلوکس
آدرسطرقبه – بلوار امام رضا – امام رضا 8 – مجتمع تجاری ویلاژ توریست – طبقه مثبت 4
تلفن051-3129324

آدرس فود کورت چالیک مشهد روی نقشه

فود کورت گاچ با آشپزی چند ملیتی

این فودکورت بیش از 200 نوع خوراکی و ارائه منوی متنوع انواع نوشیدنی و غذاهای ایرانی، چینی، لبنانی، روسی، اسپانیایی و فرانسوی به مشتریان خود ارائه می دهد که این تنوع غذایی، پاسخگوی بسیار خوبی برای انواع سلیقه ها می باشد. از خدمات این مجموعه می توان به ارائه سالاد بار و اینترنت وای فای این مجمو.عه اشاره کرد.

از جمله مواردی که فود کورت گاچ را نسبت به سایر مجموعه های غذایی متفاوت کرده می توان به طراحی و دیزاین متفاوت مجموعه، استفاده از موارد درجه یک و پذیرایی غذا توسط پرسنل حرفه ای این مکان اشاره کرد.

گاچ دارای متنوع ترین منو در فست فودهای مشهد
گاچ دارای متنوع ترین منو در فست فودهای مشهد

در این مجموعه حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان دریافت نمی شود. از دیگر مزایای این مجموعه می توان به جای پارک آسان در کنار این مجموعه اشاره کرد. در صورتی که قصد برگزاری مراسم ویژه نظیر جشن تولد را داشته باشید می توانید با گرفتن وقت قبلی، اقدام به برگذاری این مراسم نمایید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار ملک آباد – بلوار  خیام – خیام جنوبی 10 – نبش گلایل 2
تلفن051-37666060

آدرس فود کورت گاچ روی نقشه

فود کورت اطلس

اطلس از فود کورت های مشهد بوده که در منطقه سیدی، کوی المهدی، و بلوار کوشش در مجموعه و مرکز خرید اطلس قرار گرفته است. دکور زیبای این مجموعه در کنار غذای ها خوشمزه آن، لذت صرف غذا را دوچندان می کند. در این مکان برند های مطرح مواد غذایی شعبه داشته و همچنین قیمت غذای های این مجموعه نسبت به سایر نقاط مشهد مقرون به صرف تر است.

فود کورت اطلس مال مشهد

ساعت کاری فودکورت اطلس مال: 11 تا 24

کلاس قیمتیلوکس
آدرسمیدان حافظ – بلوار کوشش – نبش کوشش ۳۹ – بازار بزرگ اطلس
تلفن051-33001

آدرس فود کورت اطلس روی نقشه

شهر غذای پاژ

این فود کورت دارای 11 مجموعه غذایی است که در مجتمع تجاری پاژ قرار گرفته است. چنانچه مایل هستید غذای خود را در محیطی آرام و لوکس میل کنید. غذاهای خوشمزه مجموعه را از دست ندهید.

فودکورت پاژ مشهد

ساعت کاری شهر غذا پاژ: 13 تا 24

کلاس قیمتیلوکس
آدرسنبش جانباز 2 – فودکورت شهر غذا پاژ
تلفن051-37056930

آدرس فود کورت پاژ مشهد روی نقشه

فود کورت برج سلمان

فودکورت برج سلمان در محله راهنمایی مشهد و خیابان راهنمایی، سلمان فارسی واقع شده است. این فود کورت محیط زیبا و راحتی دارد و کیفیت غذاها نیز خوب است و قیمت‌ها بطور کلی مناسب هستند.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسخیابان راهنمایی – خیابان سناباد – خیابان راهنمایی – خیابان سلمان فارسی – برج تجاری اداری سلمان
تلفن38484444
فودکورت برج سلمان مشهد

آدرس فود کورت برج سلمان نقشه

فود کورت آرمان

فود کورت (Food Court) آرمان واقع در مجتمع تجاری آرمان در خیابان نواب صفوی قرار دارد. این مجموعه غذایی شامل واحدهای فست فود (انواع پیتزا، برگر و سیب زمینی) رستوران ممتاز گلپایگانی (انواع غذاهای ایرانی و فرنگی)، آراز برگر (انواع ساندویچ و برگر)، غذای سنتی آراز (دیزی و کباب) پیتزا پینو (انواع پیتزا، بشقاب داغ و پیش غذا) است.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسزیر‌گذر حرم – ابتدای بلوار نواب صفوی
تلفن051-33391324
فودکورت آرمان مشهد

آدرس فود کورت آرمان روی نقشه

بهترین فست فودهای طرقبه و شاندیز

منطقه طرقبه و شاندیز از ییلاقات پرطرفدار مشهد بوده که گردشگران این شهر استفاده از آب و هوای بکر و خنک این منطقه راهی روستاها و یا بافت شهری آن می شوند. حضور گسترده گردشگران در این منطقه باعث بوجود آمدن بزرگترین رستوران ها و برندهای مواد غذایی در منطقه شده است. بیشتر غذاخوری های این منطقه را رستوران های آن تشکیل می دهند.

مجموعه رستوران های سدروس هفت خوان بی نظیر

سدروس از بهترین رستوران های مشهد بوده که دارای چهار شعبه در مناطق مختلف شهر می باشد.این رستوران جزو مجموعه های پرطرفدار این شهر محسوب می شود. شعبه های این رستوران در خیابان های سازمان آب، بلوار 17 شهریور، رضاشهر و شاندیز قرار دارن و با شعار طعمی لذیذ خاطره ای ماندگار، در لیست بهترین رستوران های مشهد قرار گرفته اند.

رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

 از غذاهای ویژه رستوران سدروس مشهد که شهرت این رستوران را به یدک می کشد، هفت خوان سدروس است که مجموعه غذاهای شیشلیک، جوجه کباب، کوبیده، کباب لقمه، کباب برگ و برنج ساده و یک نوع مدل برنج دیگر (شوید پلو یا باقلی پلو) به همراه دورچین، همراه خود دارد. اخیرا سینی هشت خوان به منوی این رستوران اضافه شده که شامل مرغ، جوجه، کوبیده، لقمه، فسنجان و برنج های ساده، زرشک پلو و باقلی پلو می شود. این 2 سینی مخصوص این رستوران به راحتی جوابگوی 2 نفر مهمان است. ناگفته نماند می توانید سرتاس 4 نفره این مجموعه را با انواع غذاهای فست فود سفارش دهید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرس شاندیزابتدای جاده شاندیز – حدفاصل ویرانی 1 و 3
آدر رضا شهررضاشهر – بلوار پیروزی – پیروزی 5 – نبش دعبل خزاعی 12
تلفن051-38762020

آدرس رستوران سدروس روی نقشه

پیتزا توکا

از دیگر فست فودهایی مشهد بوده که با بیش از یک دهه سابقه که موفق به دریافت جوایز و تندیس های مختلفی شده است. این مجموعه دارای دو شعبه بوده که مجموعه ظرفیت پذیرایی از 600 نفر را دارند و جزو بزرگترین فست فودهای ایران محسوب می شوند. در این فست فود وسیع می توانید از طعم فوق العاده پیتزاهای ایتالیایی که به صورت تنوری طبخ می شوند لذت ببرید.

توکا از فست فودهای مشهد با یک دهه فعالیت
توکا از فست فودهای مشهد با یک دهه فعالیت

منو: انواع پیتزا آمریکایی و ایتالیایی، برگر، ساندویچ، سوخاری پاستا و لازانیا

کلاس قیمتیلوکس
آدرس آزاد شهرخیابان معلم – تقاطع خیابان معلم و امامت (نبش 4 راه آزادشهر)
آدرس طرقبهطرقبه – خیابان امام رضا – امام رضا 9
تلفن051-37650500
فست فود توکا مشهد

آدرس پیتزا توکا روی نقشه

رستوران فست فود البیک مشهد

یکی دیگر از رستوران های با کیفیتی که در آن می‌توانید انواع فست فود را میل کنید، رستوران معروف البیک است. در این رستوران دستتان برای سفارش مرغ سوخاری شده و انواع پیتزا و ساندویچ باز است.

اگر طرفدار غذای دریایی باشید، ماهی و میگوی سوخاری شده در پودر مخصوص هم می‌تواند انتخاب خوبی برای یک وعده‌ی ناهار یا شام باشد. البته رستوران البیک فکر دسر را هم کرده است؛ مهلبیه دسر مخصوص البیک است که بعد از یک وعده‌ غذای خوشمزه، تجربه‌ی شما را کامل‌تر و به یاد ماندنی‌تر می‌کند.

از فست فودهای مشهد با غذاهای عربی
از فست فودهای مشهد با غذاهای عربی

سفارش غذا در این رستوران برای شما به صرفه و اقتصادی خواهد بود؛ قیمت‌ها کاملا منصفانه و پایین تعیین شده‌اند.
البیک که واقعا یکی از بهترین و باکیفیت ترین فست فودهای مشهد به شمار می‌رود، شعب مختلفی در شهرهای ایران دارد.
برای این که به فست فود البیک برسید باید در بلوار احمد آباد به سمت بلوار بعثت بروید، بین چهارراه ابوذر و رضا می‌توانید به راحتی این رستوران را پیدا کنید.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسبلوار منتظری – خیابان بعثت – حدفاصل بلوار ابوذر غفاری و رضا
تلفن051-38472222

آدرس فست فود البیک مشهد روی نقشه

بهترین فست فود های مشهد از نظر مردم

فست فود زیتون

براساس نظرات مردم، فست فود زیتون توانسته است با غذاهای با کیفیتی چون پیتزا، ساندویچ، برگر، انواع ساندویچ ایرانی، جزء بهترین فست فودی های مشهد به شمار رود. این فست فودی واقع در خیابان علوی، با دو وعده غذایی ناهار و شام، از ساعت 9 صبح آماده پذیرایی از مهمانان است.

فست فود زیتون از معروف ترین فست فودهای مشهد
زیتون از فست فودهای مشهد قاسم آباد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسقاسم آباد – بین امامیه 27 و 29
تلفن051-36641393

آدرس فست فود زیتون روی نقشه

فست فودهای معروف مشهد

فست فود پونک مشهد

فست فود پونک مشهد با ظرفیتی بالغ بر 600 نفر، این امکان را قرار داده تا مهمانان بتوانند به دلخواه غذای خود را در فضای باز یا در محیط رستوران، نوش جان کنند. در این فست فود می توانید انواع پیتزا، سوخاری را در کنار سالاد و پیش غذا سفارش دهید. اگر این رستوران را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم، پیتزای گوشت و قارچ را حتما امتحان کنید. یکی از نزدیکترین ایستگاه های اتوبوس به این فست فودی، ایستگاه جانباز 2 است که دسترسی را برای افراد بسیار آسان کرده است.

کلاس قیمتیلوکس
آدرسمیدان جانباز – ابتدای خیابان جانباز شمالی
تلفن051-37650001
فست فود پونک مشهد

آدرس فست فود پونک روی نقشه

ساندویچ صدف

مجموعه غذایی صدف به مدیریت خانواده علم خواه در سال 1377 تاسیس شد و برای اولین بار در ایران ساندویچ سرد با بسته‌های بهداشتی جدید و کیفیت محصولات کم‌نظیر با مجوزهای رسمی بهداشت و… روانه بازار شد. ساندویچ صدف دارای دو منوی سفارشات مارکت‌ها و سفارشات مجالس است. این مجموعه غذائی بالغ بر ۸ شعبه در شهر مشهد دارد.

صدف از معروف ترین فست فودهای مشهد با  7 شعبه فعال
صدف از معروف ترین فست فودهای مشهد با 7 شعبه فعال

منو: انواع ساندویچ های نرمال، رویال و انرژی

ساعات کاری : 10 صبح الی 1 بامداد

ساعات کاری روزهای تعطیل: جمعه‌ها 5 عصر الی 1 بامداد

کلاس قیمتیاقتصادی – لوکس
آدرس شعبه احمدآبادخیابان احمد آباد – سه راه راهنمایی (احمد آباد 21(
آدرس شعبه هفت وکیل آبادبلوار وکیل آباد – بعد از دانشجو (وکیل آباد 37)
آدرس شعبه مجدبلوار مجد، بین مجد 22 و 24
آدرس شعبه طرقبهطرقبه، نبش امام رضا ۸ – طبقه چهارم – مجتمع ویلاژتوریست
آدرس شعبهامامتبلوار وکیل آباد –بلوار امامت – نبش امامت ۶
آدرس شعبه امام خمینیخیابان امام خمینی – میدان ده دی
آدرس شعبه بلوار سجادبلوار سجاد – جنب سجاد 24
تلفن051-37621382

آدرس ساندویچ سرد صدف شعبه احمد آباد روی نقشه

فست فود چیلی

چیلی یا کوهسنگی از فست فود های معروف منطقه کوهسنگی قرار گرفته است. این مجموعه به جز مشهدی ها، طرفداران بسیار زیادی در میان مسافران دارد. فست فود چیلی در مکان قبلی فست فود پیتزا پیزا کوهسنگی شروع به کار کرد. این مجموعه در سالن بزرگ خود ظرفیت پذیرایی بیش از 100 نفر را دارد.

چیلی از بهترین فست فودهای مشهد
چیلی از بهترین فست فودهای مشهد
کلاس قیمتیلوکس
آدرسخیابان کوهسنگی – بین کوهسنگی ۲۲ و ۲۴ – جنب هتل لاله
تلفن051-38431717
فست فود چیلی

رستوران فست فود کندز مشهد

بعد از یک گردش طولانی و خرید در پاساژ پروما، زمانی که خسته و گرسنه شدید، رستوران کندز را به یاد داشته باشید. بی‌جهت نیست که کندز را بین بهترین فست فودهای مشهد دسته بندی کرده‌اند؛ اغلب افرادی که با این رستوران آشنا هستند فست فود‌هایش را به دیگران پیشنهاد می‌کنند. این رستوران پیتزاهای معروف و دلچسبی دارد که همراه با سیب‌زمینی سرخ شده و نوشیدنی خستگی را از تنتان بیرون می‌کند.

کندز فست فودهای مشهد در مجتمع پروما
کندز فست فودهای مشهد در مجتمع پروما
کلاس قیمتیلوکس
آدرسمیدان جانباز – جنب پروما
تلفن051-37641485

آدرس فست فود کندز روی نقشه

دیزین ترک

از معروف ترین ساندویچی های مشهد بوده که به علت طبخ کباب ترکی های خوشمزه خود در مشهد طرفداران بسیار زیادی دارد. این مجموعه برای مشتریان خود پارکینگ خیابانی رایگان در نظر گرفته و همچنین مشتریان می توانند غذای خود را بر روی صندلی های قرار گرفته در پیاده رو و یا فضای داخل فست فود صرف نمایند.

دیزین ترک از معروف ترین فست فودهای مشهد
دیزین ترک از معروف ترین فست فود های های مشهد

منو ساندویچی دیزین ترک: ساندویچ های گوشت، مرغ و مخلوط

منو پیتزا دیزین ترک: پیتزا ترکی گوشت، پیتزا ترکی مخصوص، پیتزا ترکی مخلوط

منو پرسی دیزین ترک: پرس گوشت، پرس مخلوط، پرس مرغ

کلاس قیمتیلوکس
آدرسدور میدان احمدآباد – حاشیه خیابان ملاصدرا
تلفن051-37641485

آدرس دیزین ترک روی نقشه

سینما پیتزا هزار و یک شب

اگر قصد دارید که حین خوردن یک غذایی خوشمزه از تماشای فیلم های سینمایی مسابقات ورزشی لذت ببرید. در این مجموعه برای کودکان و بزرگسالان، دستگاه ps4  در نظر گرفته شده تا بتوانند از بازی های آن در صفحات بزرگ نمایشگر این مجموعه لذت بیشتری ببرند. منوی فست فود سینما پیتزا را انواع پیتزا، پاستا، استیک و ساندویچ ها تشکیل می دهد.

سینما پیتزا جزو فست فودهای مشهد در خیابان کوهسنگی
سینما پیتزا جزو فست فودهای مشهد در خیابان کوهسنگی
کلاس قیمتیاقتصادی – لوکس
آدرسبلوار کوهسنگی – کوهسنگی 30 – پلاک 30
تلفن051-38441512

آدرس پیتزا هزار و یک شب روی نقشه

بهترین فست فود های مشهد ایتالیایی

در شهر مشهد علاوه بر رستوران ها و فست فود های ایرانی، انواع فست فود های ایتالیایی در نقاط مختلف شهر قرار دارد که با مراجعه به آن ها می توانید انواع غذا های ایتالیایی چون پاستا، پیتزا و. . . را نوش جان کنید. از بهترین رستوران های ایتالیایی می توان از رستوران لیو، رستوران باغ زیتون، رستوران برگو، رستوران و. . . نیز نام برد.

سخن آخر

در این مقاله به معرفی فست فودهای مناطق مختلف مشهد پرداختیم. در صورتی که تجربه سرو غذا در فست فود های دیگری را دارید که جزء بهترین فست فودهای مشهد قرار دارند و در این مطلب بیان نشده است، می توانید در قسمت نظرات، ثبت کنید.

بهترین فست فودهای سجاد مشهد کجاست؟

بهترین فست فودهای خیابان سجاد مشهد، باغ زیتون، شعبه صدف در این خیابان تشکیل می دهند.


بهترین فست فودهای وکیل آباد مشهد را کجا بیابیم؟

لیالی لبنان، نسیم لبنان، رستوران شبدیز، برگو، فرنو، آس برگر، عطاویچ، رئیس و شعبه وکیل آباد ساندویچ سرد صدف، بهترین فست فودهای منطقه وکیل آباد را تشکیل می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا