رسپینا
مشهد

شهربازی هپی لند مشهد؛ لذت تفریح پس از زیارت

معرفی کامل شهربازی

از گذشته شهربازی ها، محل تفریح برای خانواده ها بوده تا بتوانند در کنار یکدیگر از تفریحات این مجموعه ها استفاده نمایند. مشهد به علت حضور میلیون ها زائر، شهربازی های بسیاری در این شهر ایجاد شده است. این بار به سراغ شهربازی هپی لند می رویم که یکی از مهیج ترین شهربازی های مشهد به شمار می رود. پس در ادامه با رسپینا همراه باشید.

عکس شهربازی هپی لند مشهد

درباره شهربازی هپی لند مشهد

شهربازی هپی لند مشهد در سال 1393 افتتاح شد که قرار گرفتن آن در طبقه فوقانی مجتمع خرید آرمیتاژ سبب گردیده خانواده ها پس از یک خرید، بتوانند ساعاتی را به شادی و لذت بگذرانند. نزدیکی شهربازی هپی لند مشهد به حرم امام رضا (ع) باعث تمایز آن بین سایر شهربازی های مشهد گردیده است. این شهربازی با مساحت 1250 متری خود فضای بسیار خوبی را برای انواع بازی ها در اختیار مراجعان خود قرار خواهد داد. در صورت تمایل به تفریح در این شهربازی می توانید بلیط قطار سفر خود را با قیمت مناسبی از رسپینا تهیه نمایید.   

شهربازی هپی لند مشهد
تور مشهد از تهران

آدرس شهربازی هپی لند مشهد کجاست؟

هپی لند از شهربازی های مشهد واقع در بلوار طبرسی، بین طبرسی 27 و 29، مجتمع تجاری و تفریحی آرمیتاژ، طبقه 3 – می باشد. مسیریابی به شهربازی هپی لند از میدان بیت المقدس (فلکه آب) صورت گرفته که دلیل این مورد وجود تمرکز اماکن و واحد های اقامتی در این منطقه می باشد. جهت دسترسی به شهربازی هپی لند از میدان بیت المقدس (فلکه آب) مسیر زیر را در پیش دارید.

شهربازی هپی لند مشهدر کجاست

مسیر دسترسی به شهربازی هپی لند مشهد با حمل و نقل عمومی

جهت مراجعه به شهربازی هپی لند مشهد از میدان بیت المقدس کافیست سوار یکی از خطوط 800 و 800.2 پایانه طبرسی شده و در ایستگاه تقاطع شهید گمنان از اتوبوس پیاده شوید، اکنون فاصله ی 3 دقیقه ای تا این شهر بازی را به صورت پیاده نمایید.

مسیر دسترسی به شهربازی هپی لند مشهد با حمل و نقل عمومی

مسیر دسترسی به شهربازی هپی لند مشهد با خودرو شخصی

برای رفتن به شهربازی هپی لند از میدان بیت المقدس (فلکه آب) کافیست، از بلوار امام رضا به بلوار طبرسی رفته و ادامه مسیر را تا رسیدن به این شهر بازی طی نمایید. فاصله بین میدان بیت المقدس و شهربازی 6 دقیقه می باشد.


View Larger Map

امکانات شهربازی هپی لند

شهربازی هپی لند مشهد با فراهم آوری محیط شاد برای کودکان و نوجوانان، بازی های مهیج و سرگرم کننده ای مانند: بازی ماجراجویان، کشتی،کاروس، هلی کوپتر، قطار، سینما 7 بعدی، سیمولاتور، دارت، دربی، صخره نوردی، ماشین کوبنده، بیلیارد، فوتبال دستی، تیر و کمان، انگری برد، پلی استیشن، xbox و دیگر بازیهای کامپیوتری را به مخاطبان خود ارائه می دهد. در حال حاضر این شهر بازی 50 نوع بازی گوناگون را به دوستداران خود ارائه می دهد که در ادامه به معرفی چند نوع از این بازی ها خواهیم پرداخت.

این شهربازی با فراهم کردن طیف وسیع و تنوع بالای بازی های مختلف، باعث شده پاسخگوی بسیار خوبی برای تمامی سنین و سلیقه ها بوده به گونه ای که در مراجعه خانوادگی به این محل، تمامی افراد خانواده می توانند از تفریحات شهربازی در کنار یکدیگر لذت ببرید. که در ادامه به معرفی برخی از این تفریحات خواهیم پرداخت.

شهربازی هپی لند مشهد امکانات

سینما 7 بعدی شهربازی هپی لند مشهد

در صورتیکه علاقه به دیدن فیلم های سینمایی با جلوه های محیطی مانند برخورد آب و باد بر بدن خود را دارید، تماشای فیلم های به روز دنیا را در سینما 7 بعدی شهربازی هپی لند مشهد را از دست ندهید، مدت زمان فلیم های این سینما 15 الی 20 دقیقه بوده که دارای صندلی های با حرکت به جهت های گوناگون می باشد.

شهربازی هپی لند مشهد سینما

صخره نوردی شهربازی هپی لند مشهد

از دیگر تفریحات هیجان انگیز شهربازی هپی لند مشهد دیوار های صخره نوردی آن بوده که باعث می شود خود را در هنگام بالا کشیدن از دیواره صخره ای هپی لند به چالش بکشید. اگر دوست دار هیجان و صعود هستید، هیجان بالا رفتن از صخره دیواری آن را از دست ندهید.

شهربازی هپی لند مشهد بازی ها

ماشین های کوبنده شهربازی هپی لند مشهد

ماشین های کوبنده وسیله ای که در اغلب شهر بازی ها دیده شده و به صورتی است که این خودرو ها به وسیله گاز و ترمز کنترل شده و از طریق کابل و سیم های برق تغذیه می شود. تفریح و هیجان این بازی را رانندگی و کوبیدن ماشین ها به یکدیگر تشکیل می دهد. به علت ایمنی بالای خودروها در صورت هرگونه ضربه اتفاقی برای شخص نخواهد افتاد.  

ماشین های کوبنده شهرببازی هپی لند
ماشین های کوبنده

سیمیلاتور شهر بازی هپی لند مشهد

جهت قرار دادن افراد در موقعیت هایی که فراهم آوردن امکانات آن در واقعیت بسیار سخت و یا پر هزینه بوده از شبیه ساز ها استفاده می شود. در این شهر بازی، انواع شبیه سازی های لازم و مرتبط برای انجام بازی های هیجان انگیز مجموعه در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

شهربازی هپی لند مشهد سیمیلاتور

بیلیارد شهربازی: در صورتی که علاقه به بازی بیلیارد و اسنوکر را دارید، این شهربازی، امکانات ویژه ای را برای دوستداران این رشته تدارک دیده است.

از دیگر امکانات شهربازی هپی لند می توان به قسمت عکاسی آن اشاره کرد که در آن عکس های بسیار زیبا از شما خواهند گرفت و همچنین کافی شاپ مجموعه با ارائه انواع منوهای نوشیدنی فرصتی برای استراحت و رفع خستگی به شما خواهد داد.

امکانات شهربازی هپی لند مشهد

مکان های اطراف شهربازی هپی لند مشهد

از بهترین جاهای دیدنی مشهد در اطراف هپی لند می توان به حرم مطهر، پارک وحدت، خانه توکلی، آرامگاه نادر، مصلای پایین خیابان اشاره کرد.

نوشته های مشابه
شهربازی هپی لند مشهد وسایل بازی

 حرم مطهر امام رضا در نزدیکی شهربازی هپی لند مشهد

بارگاه مطهر رضوی، که مدفن امام هشتم شیعیان بوده و هرساله میلیون ها زائر به شوق زیارت مضجع شریف ایشان راهی مشهد می شوند در فاصله 7 دقیقه ای با خودرو تا زیرگذر حرم و  18 دقیقه ای به صورت پیاده از شهر بازی قرار دارد. مجموعه حرم مطهر رضوی علاوه بر صحن ها و مضجع شریف امام رضا، کتابخانه تخصصی، دیدنی های بسیار زیادی دارد که شامل، موزه های آستان قدس، مدارس  داخل حرم و مساجد تاریخی و… می باشد. جهت آشنایی بیشتر مقاله جاهای دیدنی حرم امام رضا را مطالعه نمایید.

حرم مطهر امام رضا

بوستان وحدت مشهد در فاصله 6 دقیقه ای با ماشین  و  14 دقیقه ای به صورت پیاده از شهربازی هپی لند قرار گرفته و آب نما، دریاچه مصنوعی، زمین بازی برای کودکان بخشی از امکانات این پارک 20 هکتاری را تشکیل می دهد. وجود پارک وحدت در نزدیکی شهربازی، این فرصت را به شما می دهد که پس از یک تفریح طولانی بتوانید در محیط پارک ساعتی را به گردش و استراحت بگذرانید.

پارک وحدت

خانه توکلی مشهد: از خانه های تاریخی بوده که در فاصله 6 دقیقه با خودرو  21 دقیقه ای به صورت پیاده در پیش خواهد داشت. این خانه از بناهای باقیمانده زمان قاجار بوده که به علت جاذبه های معماری داخل آن به مکان بسیار جذاب برای گردشگران و بالخصوص عکاسان تبدیل شده است. این خانه به آدرس خیابان نواب صفوی، نواب صفوی 7 قابل دسترس می باشد. جهت اطلاعات بیشتر مقاله خانه های تاریخی مشهد را مطالعه نمایید.

خانه توکلی

آرامگاه نادر: اگر قصد رفتن به مزار یکی از بزرگترین و آخرین فاتحان قاره آسیا بروید، بازدید از آرامگاه نادرشاه مشهد (باغ نادری) را از دست ندهید، بخش های مختلف باغ نادری عبارتند از موزه اشیا و سلاح ها، مجسمه بزرگ بالای ساختمان و آرامگاه کلنل محمد تقی خان پسیان می باشد. برای مراجعه به آرامگاه نادر مسافت 9 دقیقه ای از شهربازی هپی لند در پیش خواهید داشت.

آرامگاه نادر

مصلای پائین خیابان: قدمت بنای مصلای مشهد به 400 سال پیش و دوران صفویه باز می گردد. این بنا در گذشته محل نماز جمعه شهرستان مشهد بوده که با گسترش شهری کاربرد خود را از دست داد، اما همچنان این محل جذابیت های تاریخی خود را حفظ کرده است. ساختمان بنا از یک دیوان بلند، رواق ها در طرفین و گنبد آجری تشکیل شده و کاشیکاری و مقرنس کاری بسیار زیبایی دارد. جهت مراجعه به مصلای پایین خیابان مشهد، بایستی حدفاصل بلوار مصلی 4 و 6 بروید. مصلای پایین خیابان در فاصله 7 دقیقه با خودرو از شهربازی هپی لند قرار گرفته است.

مصلای پائین

هتل های اطراف شهربازی هپی لند مشهد

بهترین هتل های اطراف شهربازی هپی لند مشهد را هتل 4 ستاره رضوان و هتل 5 ستاره مدینه الرضا تشکیل می دهد.

هتل رضوان: در فاصله 7 دقیقه ای با ماشین و 18 دقیقه ای با خودرو از شهربازی هپی لند قرار قرار دارد. این هتل 5 طبقه و 99 واحد اقامتی داشته که از نظر متراژ متفاوت می باشند. هتل رضوان دارای دو رستوران لیلیوم و آندریا بوده که منوی متنوعی از غذاهای ایرانی و عربی به مهمانان خود ارائه می دهد. ترانسفر این هتل دارای هزینه بوده و در آدرس بلوار شیرازی، شیرازی 5، کوچه شهید صاحب کار واقع شده است.

هتل رضوان

هتل مدینه الرضا مشهد: نزدیک ترین هتل 5 ستاره در نزدیکی حرم بوده که در فاصله 9 دقیقه با ماشین و 25 دقیقه ای به صورت پیاده از این شهربازی قرار دارد. این هتل دارای 18 طبقه و 300 سوئیت بوده که خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی و امکاناتی مانند پارکینگ و استخر را به میهمانان خود ارائه می دهد. بر اساس آخرین دستور العمل ها برای اقامت در این هتل همراه داشتن کارت واکسن ضروری می باشد. هتل مدینه الرضا در ورودی بلوار شیرازی قرار گرفته است.

هتل مدینه الرضا

سخن آخر

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در خصوص سایر پارک ها و مراکز تفریحی مشهد،از وبلاگ رسپینا جست و جو بفرمایید. همچنین اگر ساکن مشهد نیستید می توانید پکیج های تور با ارزان ترین نرخ را از شرکت رسپینا رزرو نمایید. در کلیه پکیج های تور گردشگری مشهد رسپینا به دلخواه مسافران عزیز، خدمات گردشگری همراه با لیدر ارائه می شود تا بتوانید از بهترین مراکز تفریحی و گردشگری مشهد بازدید نمایید. رسپینا سفر خوبی را برای شما آرزو می کند.

آدرس شهربازی هپی لند مشهد کجاست؟

بلوار طبرسی، بین طبرسی27 و 29، مجتمع تجاری و تفریحی آرمیتاژ،طبقه 3 –


معروف ترین بازی های شهربازی هپی لند چیست؟

بازی ماجراجویان، کشتی،کاروس، هلی کوپتر، قطار، سینما 7 بعدی، سیمولاتور، دارت، دربی، صخره نوردی، ماشین کوبنده، بیلیارد، فوتبال دستی، تیر و کمان، انگری برد، پلی استیشن، xbox

لیلی عسکری

در سفر، دنیای جدیدی را می‌بینید؛ از مهمان‌نوازی مردم و فرهنگ آنان تا طبیعت بکر و جاذبه‌های تاریخی، سفر به دور از روتین زندگی فرصتی است برای رشد! با مطالعه و تجربیات شخصی، جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری رو معرفی می‌کنم و نکاتی که به مسافران در طی سفر کمک می‌کنه رو ارائه میدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا