رسپینا
مشهد

رستوران پدیده شاندیز مشهد؛ طعم واقعی کباب ایرانی

رستوران پدیده شاندیز مشهد که دارای دو شعبه در مشهد می باشد، در شهرهای دیگر مثل تهران و کیش نیز شعبه های معروفی دارد. این رستوران دارای منوی متنوعی بوده و به عنوان یکی از بهترین رستوران های مشهد شناخته می شود که مسافران در ادامه مقاله، امکانات مختلف، مسیرهای دسترسی به همراه قیمت و ساعت کاری در ماه رمضان را ذکر می کنیم. با رسپینا همراه باشید.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

رستوران های پدیده شاندیز مشهد چند شعبه دارد؟

رستوران پدیده شاندیز در مشهد دارای دو شعبه می باشد. کیفیت غذای این دو شعبه یکسان بوده و می توانید از هر دو رستوران در مشهد و شاندیز برای سفارش غذا استفاده کنید. این رستوران جز یکی از بهترین جاهای دیدنی مشهد یعنی شاندیز قرار گرفته که می توانید ضمن تفریح از این رستوران نیز بازدید کنید. در ادامه آدرس این دو شعبه و مسیرهای دسترسی را بررسی می کنیم.

رستوران های پدیده شاندیز مشهد

رستوران پدیده شعبه شاندیز

هتل های مشهد

آدرس دقیق رستوران پدیده شاندیز مشهد

پیش از هر چیز پیشنهاد می کنیم با تهیه بلیط قطار از دیدنی های در طول راه نیز لذت سفر خود را دو چندان کنید. رستوران پدیده در شهر شاندیز شعبه مرکزی این مجموعه رستوران ها می باشد. این رستوران در بلوار ولی عصر و خیابان ولی عصر 11 واقع شده است.

مسیرهای دسترسی به رستوران پدیده شاندیز مشهد

برای رفتن به رستوران پدیده مشهد در شاندیز می توانید از خودروی شخصی و اتوبوس و مترو استفاده کنید. راهنمایی های بیشتر در مورد اتوبوس و مترو را می توانید در مقاله حمل و نقل عمومی در مشهد مشاهده کنید. مسیرهای دسترسی به رستوران پدیده در شاندیز، در ادامه مشخص شده است.

رستوران پدیده شاندیز مشهد
دسترسی با خودروی شخصی به رستوران پدیده شاندیز مشهد

برای بازدید از رستوران پدیده شاندیز مشهد، از هر کجای مشهد ابتدا باید وارد بلوار وکیل آباد شوید. سپس در انتهای بلوار وکیل آباد به سمت راست رفته و وارد جاده شاندیز خواهید شد. پس از ورود به شهر شاندیز از جاده شاندیز، وارد بلوار ولی عصر شده و در ادامه از میدان شهدا عبور کنید تا به خیابان ولی عصر 11 برسید.

دسترسی به اتوبوس به رستوران پدیده شاندیز مشهد

برای بازدید از رستوران پدیده در شهر شاندیز می توانید از اتوبوس های عمومی نیز استفاده کنید. ابتدا باید با استفاده از خط 10 که در بلوار وکیل آباد تردد می کند به پایانه وکیل آباد بروید. همچنین مسیر خط 12 نیز از حرم به پایانه وکیل آباد می باشد. پس از اینکه به پایانه وکیل آباد رسیدید می توانید با استفاده از خطوط 121، 123 و 124 به شهر شاندیز و رستوران پدیده بروید.

مسیر اتوبوس به رستوران پدیده شاندیز مشهد

پیشنهاد ویژه رسپینا: رزرو تور مشهد با قطار از تمام شهرها با گارانتی قیمت

دسترسی با مترو به رستوران پدیده شاندیز مشهد

خطوط متروی مشهد دارای دو خط بوده که به این شهر محدود می شوند. از نقاط مختلف مشهد مانند حرم و یا فرودگاه می توانید با استفاده از خطوط یک و دو خود را به ایستگاه وکیل آباد رسانده و از آنجا با استفاده از خط های 121، 123 و 124 به شهر شاندیز بروید.

مسیر مترو به رستوران پدیده شاندیز مشهد

رستوران پدیده شاندیز شعبه مشهد

آدرس دقیق رستوران پدیده شاندیز مشهد آبکوه

دومین شعبه رستوران پدیده شاندیز مشهد در خیابان آبکوه واقع شده است. این رستوران که با نام شعبه سعدآباد نیز شناخته می شود بین آبکوه 2 و 4 قرار دارد. مسیرهای دسترسی با خودروی شخصی، اتوبوس و مترو در ادامه بررسی شده است.

مسیرهای دسترسی به رستوران پدیده شاندیز مشهد آبکوه

دسترسی با خودروی شخصی به رستوران پدیده آبکوه

برای رفتن به رستوران پدیده شاندیز با استفاده از خودروی شخصی از حرم ابتدا باید از میدان شهدا عبور کرده و وارد بلوار صاحب الزمان و خیابان آبکوه شوید. خیابان آبکوه یک طرفه بوده و خودروها از غرب به شرق تردد می کنند. برای ورود به خیابان آبکوه باید از خیابان راهنمایی و سناباد که یک طرفه هستند عبور کنید. اگر در بلوار وکیل آباد هستید می توانید با عبور از میدان آزادی وارد بلوار فلسطین شوید. در ادامه مسیر وارد خیابان یک طرفه سناباد شده و با عبور از خیابان های ابن سینا و اسدالله زاده از میدان تختی وارد آبکوه خواهید شد.

دسترسی با اتوبوس به رستوران پدیده آبکوه

اتوبوس های متعددی از خیابان آبکوه به سمت مسیرهای مختلف عبور می کنند که می توانید از آن ها برای بازدید از این رستوران استفاده کنید. خط 22 از پایانه شهدا حرکت کرده و از خیابان آبکوه عبور می کند. همچنین خط 27 نیز از پایانه شهدا به میدان فردوسی رفته که خیابان آبکوه در مسیر آن قرا گرفته است. همچنین این خیابان در مسیر خطوط 22.2، 37.1، 28.1 و 62 نیز قرار دارد.

اتوبوس های پایانه وکیل آباد
دسترسی با مترو به رستوران پدیده آبکوه

نزدیکترین ایستگاه های مترو به این رستوران، ایستگاه شهدا در خط 2 و ایستگاه طالقانی در خط یک می باشد. در میدان شهدا می توانید از مترو پیاده شده و با خط 22 یا 27 به این رستوران برسید. همچنین ایستگاه طالقانی در ابتدای بلوار کلاهدوز قرار داشته که حدود 2.7 کیلومتر با رستوران پدیده شعبه آبکوه فاصله دارد.

مسیر مترو به شعبه آبکوه رستوران پدیده شاندیز مشهد

رستوران پدیده شاندیز مشهد چه امکاناتی دارد؟

از امکانات ویژه این رستوران، پخش موسیقی زنده است که در وسط این رستوران جایگاه ویژه نوازنده پیانو قرار دارد و می توانید همراه با سرو غذا از موسیقی زنده نیز لذت ببرید. از امکانات دیگر آن می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره کرد. همچنین فضای سرسبز و درختان متعدد به همراه آلاچیق و میز و صندلی، این رستوران را به رستورانی ویژه مبدل کرده است.

علاوه بر این، رستوران پدیده دارای سالادبار بوده که سالادهای مختلفی در آن سرو می شود. با پرداخت هزینه سالادبار می توانید هر نوع سالاد موردنظر خود را سرو کنید. علاوه بر این وسایل بازی کودکان، آب نما و رودخانه مصنوعی کوچک نیز در رستوران پدیده شاندیز قرار دارد. این رستوران دارای دو فضای جداگانه سربسته و روباز می باشد که می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. ظرفیت این رستوران حدود دو هزار نفر می باشد.

امکانات رستوران پدیده شاندیز مشهد

منوی غذای رستوران پدیده شاندیز مشهد

منوی رستوران پدیده شاندیز شامل چلو شیشلیک و چلو فیله با سرویس کامل، چلوکباب برگ، چلو گوشت سرخ شده، چلو کباب میکس، قفقازی، بختیاری، جوجه کباب با استخوان و بدون استخوان، دیس های متنوع سه نفره و دو نفره شیشلیک، ویژه، شاندیز، سه نفره ماهیچه، بوقلمون، وزیری، دیس لقمه و دیس خانوادگی سرویس های مختلف می باشد.

معروف ترین غذایی که در این رستوران سرو می شود، شیشلیک می باشد و در صورتی که از این رستوران بازدید کردید، پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید. رزرو رستوران پدیده شاندیز مشهد امکان پذیر بوده و می توانید با شماره تلفن شعبه رستوران موردنظر تماس گرفته و یک میز رزرو کنید.

منوی رستوران پدیده شاندیز مشهد

قیمت غذا در رستوران پدیده شاندیز مشهد

این رستوران جزء رستوران های درجه یک بوده و مواد اولیه با کیفیتی را برای تهیه غذاها تهیه می کنند. لذا قیمت غذاهای آن نسبت به رستوران های دیگر بیشتر است. با این وجود قیمت غذاهای آن از حدود 90 هزار تومان شروع شده و تا 160 هزار تومان می باشد. قیمت سینی رستوران پدیده شاندیز مشهد متنوع بوده و به نوع سینی بستگی دارد و از حدود 130 هزار تومان شروع می شود. این قیمت ها مربوط به فروردین 1401 می باشد.

قیمت غذاهای رستوران پدیده شاندیز مشهد

ساعت کار رستوران پدیده شاندیز مشهد

ساعت کاری رستوران پدیده شاندیز مشهد از 12 ظهر تا 12 شب بوده و می توانید برای وعده های ناهار و شام از این رستوران بازدید نمایید. این رستوران در ایام ماه رمضان نیز فعالیت می کند و اگر با تور مشهد در ماه رمضان به این شهر سفر کردید می توانید از برنامه ها و غذاهای ویژه افطار در این رستوران استفاده نمایید. ساعت کاری رستوران پدیده شاندیز مشهد در ماه رمضان از ساعت  18 الی 24 می باشد.

ساعت کار رستوران پدیده شاندیز مشهد

مکان های مهم اطراف رستوران پدیده شاندیز مشهد

شهر شاندیز در ییلاقات قرار گرفته و علاوه بر رستوران دارای مکان های دیدنی مختلف مانند پارک های جنگلی، روستاهای مختلف مانند ابرده، زشک و حصار سرخ می باشد. همچنین هتل ها و اقامتگاه های متنوعی نیز در اطراف رستوران قرار گرفته است که در ادامه بررسی می شود.

روستای سرخه حصار

مکان های دیدنی اطراف رستوران پدیده شاندیز مشهد

از مکان های دیدنی اطراف این رستوران می توان به پارک کوهستانی شاندیز، روستای زشک و روستای ابرده اشاره کرد. پارک کوهستانی شاندیز در 2 کیلومتری رستوران پدیده قرار دارد و از خیابان مطهری در دسترس می باشد. روستای زشک در 13 کیلومتری و روستای ابرده نیز 4 کیلومتری بعد از رستوران واقع شده اند.   

پارک کوهستانی شاندیز

هتل های اطراف رستوران پدیده شاندیز مشهد

شما می توانید هنگام بازدید از این رستوران از هتل های مشهد جهت اقامت استفاده کرده و از سایر مکان های دیدنی در مشهد و شاندیز نیز بازدید نمایید. از هتل های موجود در شهر شاندیز می توان به هتل پدیده مشهد و هتل کوروش شاندیز اشاره کرد. همچنین عمارت کوچه باغ نیز در یک و نیم کیلومتری رستوران پدیده قرار دارد که یک اقامتگاه سنتی می باشد.

عمارت کوچه باغ شاندیز

مطلب پایانی

در این مقاله، رستوران پدیده شاندیز از جنبه های مختلف مانند منوی غذا و قیمت آن ها بررسی شد. همچنین امکانات مختلف این رستوران مانند پخش موسیقی زنده، سالن های پذیرایی و پارکینگ و به همراه مسیر دسترسی به شعبه مرکزی در شهر شاندیز و شعبه آبکوه مشهد معرفی شد. اگر از هر یک از این رستوران ها بازدید کرده اید، تجربیات و خاطرات خود را با ما در میان بگذارید.

رستوران پدیده شاندیز در مشهد چند شعبه دارد؟

این رستوران دارای شعبه مرکزی در شاندیز و شعبه سعدآباد در خیابان آبکوه می باشد.


قیمت غذاهای رستوران پدیده مشهد چقدر است؟

قیمت غذاهای رستوران پدیده شاندیز مشهد متنوع بوده و از حدود 90 هزار تومان شروع شده و تا 160 هزار تومان نیز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا