• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط چارتر مشهد

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط چارتر مشهد

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط چارتر مشهد بهترین گزینه برای انجام سفری ارزان به مشهد است. شما می توانید این بلیط را با استفاده از خدمات رسپینا از جمله اطلاع از ارزان ترین قیمت ها در یک ماه آینده خریداری کنید.

بلیط چارتر مشهد رسپینا

خرید بلیط چارتر مشهد

برای خرید بلیط هواپیما چارتر می توانید این گزینه را در صفحه لیست پروازهای رسپینا، پس از مشخص نمودن تاریخ، فعال کنید تا تنها بلیط این پروازها برای شما نمایش داده شود. همچنین با عضویت در کانال تلگرام رسپینا، روزانه بلیط های چارتر مشهد را با اطلاع از جزئیات آن شامل نرخ و تعداد بلیط باقی مانده، خریداری کنید.

فروش بلیط هواپیما چارتر مشهد

این بلیط را شرکت های چارتر کننده به صورت عمده از ایرلاین های برگزار کننده پروازهای مشهد خریداری نموده و با قیمت ارزان تر از بلیط پرواز های سیستمی به فروش می رسانند. به همین علت برای تمامی پروازهای ایرلاین، فروخته نشده و بخش محدودی از بلیط ها را شامل می شود.

خرید ارزان ترین بلیط چارتر مشهد

رسپینا سرویس خبرم کن را برای اطلاع از ارزان ترین بلیط در اختیار مشتریان خود قرار داده است. برای استفاده از این سرویس، کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا می بایست وارد صفحه بلیط هواپیما شده و اطلاعات مبدا و تاریخ رفت سفر خود را مشخص کنید. (توجه کنید این سرویس را نمی توانید برای پرواز های 2 طرفه فعال نمائید.)

در قسمت لیست پروازها، روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک کنید.

سپس، درصد کاهش قیمت مد نظر خود و حداکثر زمان اعلام کاهش قیمت از یک روز تا یک هفته آینده را وارد فرمائید.

با وارد نمودن شماره تماس و انتخاب گزینه خبرم کن، این سرویس برای شما فعال خواهد شد.

خرید ارزان ترین بلیط چارتر مشهد با سرویس خبرم کن

خرید آنلاین بلیط ارزان چارتر مشهد

یکی دیگر از خدمات رسپینا برای خرید این بلیط، سرویس چند بخرم است. این سرویس مکمل خدمت خبرم کن است و برای استفاده از آن در خرید بلیط چارتر مشهد، ابتدا می بایست حساب کاربری خود را به اندازه مبلغ بلیط هواپیما شارژ کنید.

برای این منظور می توانید از طریق پنل کاربری در قسمت شارژ حساب در بخش مالی، به صورت اینترنتی اقدام به این کار کنید.

سپس در صفحه اصلی پس از انتخاب تاریخ سفر و انتخاب ایرلاین مد نظر، در قسمت ورود اطلاعات مسافرین، گزینه چند بخرم را کلیک کنید.

در قسمت بعد، حداکثر زمان رزرو بلیط و قیمت پیشنهادی را با توجه به شارژ حساب کاربری خود وارد نموده گزینه ثبت را انتخاب کنید.

با فعال سازی این سرویس، به محض کاهش مبلغ بلیط، حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت، به صورت خودکار، رزرو انجام شده و مشخصات بلیط برای مسافر ارسال خواهد شد.

رزرو آنلاین بلیط چارتر مشهد با سرویس چند بخرم رسپینا

قیمت بلیط چارتر مشهد

با وجود این که قیمت این نوع بلیط نسبت به بلیط پروازهای سیستمی کمتر است، نمی توان آن را در بعضی از روزهای سال مثل اعیاد و شهادت های مذهبی خریداری کرد. حتی در بعضی زمان ها مانند عید، قیمت آن بیشتر از بلیط پرواز های سیستمی می شود. نرخ بلیط های چارتری به مشهد متغیر بوده و همچنین این قیمت برای کودکان (2 تا 12 سال) و بزرگسالان یکسان است.

بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت مشهد

نرخ این بلیط برای مسیر تهران مشهد در روزهای شنبه هر هفته ارزان تر است. چنانچه این بلیط را 3 روز قبل از پرواز تهیه کنید، نرخ کمتری بابت آن پرداخت می کنید. شما می توانید با استفاده از نمودار قیمتی صفحه بلیط هواپیما تهران مشهد چارتر، از بهترین زمان برای خرید ارزان قیمت این بلیط مطلع شوید.

قیمت بلیط چارتر رفت و برگشت مشهد

چنانچه قصد رزرو پرواز مشهد خود به صورت رفت و برگشت را دارید، می توانید پس از مشخص نمودن تاریخ رفت و برگشت پرواز خود، در صفحه لیست پرواز ها، قسمت نوع پرواز، گزینه شناور را کلیک نمائید. در این صورت تنها بلیط های چارتر مشهد برای شما نمایش داده شده و نرخ کمتری بابت سفر به مشهد پرداخت خواهید کرد.

بلیط چارتر پرواز مشهد

این بلیط ها در اغلب زمان های سال ارائه شده و ارزان قیمت بودن آن دلیل بر کیفیت پایین تر این پروازها نمی شوند. شما حتی در برخی زمان ها می توانید بلیط پرواز های چارتر بیزینس کلاس مشهد را رزرو کنید. برای انجام این پرواز، از رزرو بلیط خود مطمئن شوید چرا که در صورت کنسلی این بلیط، می بایست هزینه زیادی بابت جریمه پرداخت کنید. شانس خرید بلیط مشهد از شهرهایی که پرواز بیشتری به آن انجام می گیرد، بیشتر است. مثلا شما برای خرید بلیط چارتر کرمانشاه مشهد، کار ساده تری نسبت به خرید این بلیط از شهرهایی مثل یزد یا ارومیه پیش رو دارید.

نکات قیمت بلیط چارتر مشهد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط چارتر مشهد مقدس، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما در این سفر می باشند. برای ارتباط با مشاورین رسپینا کافیست در قسمت پایین صفحه بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن اعلام سوال خود و قرار دادن شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان بمانید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر مشهد چه زمانی است؟ expand_more

برای خرید این بلیط به صورت ارزان فصل پاییز و زمستان بهترین زمان است.

رسپینا چه مزایایی را برای خرید بلیط چارتر مشهد به مشتریان ارائه می دهد؟ expand_more

سرویس خدماتی خبرم کن برای اطلاع از ارزان ترین بلیط های چارتر و سرویس چند بخرم جهت رزرو خودکار بلیط چارتری مشهد

چطور می توان بلیط چارتر مشهد را به صورت ارزان خریداری کرد؟ expand_more

با استفاده از نمودار های قیمتی در هر صفحه می توانید از ارزان ترین زمان سفر به مشهد مطلع شده و بلیط خود را در همان بازه زمانی خریداری کنید.