{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما مشهد استانبول

بلیط هواپیما مشهد استانبول

پنجشنبه

29 / 02

بررسی

جمعه

30 / 02

بررسی

شنبه

31 / 02

بررسی

یکشنبه

01 / 03

بررسی

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

اولین پرواز مشهد استانبول

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/6590/

Iran Aseman Airlines

پنجشنبه 1401/02/29

3,529,000 تومان

/6590/

Iran Aseman Airlines

پنجشنبه 1401/02/29

3,567,000 تومان

/6590/

Iran Aseman Airlines

پنجشنبه 1401/02/29

5,004,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز مشهد استانبول

تعداد سفر های روزانه:
42
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
9759 Km
زمان اولین حرکت از مشهد استانبول:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

قوانین پرواز خارجی

دریافت QR CODE برای مسیر ترکیه در بازه 72ساعت قبل از پرواز توسط کلیه افراد بالای 6 سال الزامیست ( https://register.health.gov.tr )

مسافر ایرانی بدون ویزا تا 90 روز میتواند در ترکیه اقامت داشته باشد . خرید بلیت یک طرفه نیز بلامانع است .

درصورت عدم تزریق 2 دوز واکسن و نداشتن کارت واکسیناسیون یا درصورت داشتن کارت واکسن برکت انجام تست برای ورود به کشور ترکیه با اعتبار 72 ساعت توسط کلیه افراد بالای 12 سال الزامی می باشد .

ترکیه سه فرودگاه دارد حتما هنگام خرید توجه فرمایید . -فرودگاه اتاترک که بسته شده است . -کد IST فرودگاه جدید استانبول (İstanbul Yeni Havalimanı) در غرب استانبول هست . -کد SAW فرودگاه صبیحا که در شرق استانبول قرار دارد و با شهر حدود 1ساعت 15 دقیقه فاصله دارد .

مهمترین مقاصد ترکیه که دارای پرواز مستقیم هستند : استانبول ist و saw انکارا esb-ank آنتالیا ayt آلانیا (قاضی پاشا) gzp ازمیر adb-izm دنیزلی dnz

تا اطلاع ثانوی در سراسر ترکیه برای ورود به ‌سینما، کنسرت، تئاتر و انجام سفرهای بین شهری با وسایل حمل و نقل عمومی (قطار، کشتی، اتوبوس و هواپیما) همراه داشتن کارت واکسن یا تست PCR منفی الزامی است.

ورود مسافران با تابعیت افغانستانی دارای اقامت ترکیه بااجازه اقامت کاری با هواپیمایی ایران ایر امکانپذیر می باشد

عدم صدور بلیت برای مسافران افغانستانی و پاکستانی در مسیر منتهی به استانبول با هواپیمایی معراج

صدور بلیت برای مسافرین افغانستانی با هواپیمایی ماهان در مسیرهای منتهی به کشور ترکیه دارای شرایط خاص میباشد

عدم نیاز به تست PCR در صورت داشتن گواهی دو دوز واکسن های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی به زبان انگلیسی همراه QR کد که حداقل 14 روز از زمان دوز دوم گذشته باشد.

واکسن های مورد تایید ترکیه : فایزر - مدرنا - آسترزنکا - جانسون - سینوفارم - سینوواک - اسپوتنیک

صدور بلیت به مقصد کشور ترکیه و بالعکس، برای آن دسته از مسافران خارجی که اتباع کشورهای افغانستان، عراق، سوریه و پاکستان هستند، بلیت دو طرفه و به صورت رفت و برگشت صادر گردد. لذا در صورت مشاهده ی بلیت یک طرفه برای مسافران فوق الذکر به مقصد ترکیه، در فرودگاه مبدأ از سفر آنان ممانعت به عمل خواهد آمد

بلیط هواپیما مشهد استانبول در تمام طول سال از پرتقاضاترین بلیط های خارجی می باشد که زمینه ساز سفرهای تفریحی و تجاری خواهد بود. رشد بسیار زیاد استانبول از نظر گردشگری باعث شده است تا افراد زیادی و به دلایل مختلف به این شهر سفر کنند. به همین خاطر، لازم است اطلاعات کافی درباره خرید پرواز خارجی و قیمت بلیط پرواز مشهد استانبول داشته باشید. برای آشنایی با این موارد در ادامه با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما مشهد استانبول رسپینا

مسیرهوایی مشهد استانبول

پرواز مشهد به استانبول دارای مسیر هوایی مستقیم و غیر مستقیم است که در جدول های زیر به آن اشاره کرده ایم: 

پرواز مشهد استانبول - مسیر مستقیم

فرودگاه مبدا

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

4 ساعت و سی دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

ترکیش ایرلاینز

پرواز غیرمستقیم مشهد استانبول - مسیر 1

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دوحه

فرودگاه مقصد2

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت

کل مدت زمان توقف

2 ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

قطر ایرویز

پرواز غیرمستقیم مشهد استانبول - مسیر 2

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دبی

فرودگاه مقصد2

فرودگاه بین المللی استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت و 40 دقیقه

کل مدت زمان توقف

5 ساعت و 30 دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

فلای دبی، هواپیمایی امارات

پرواز غیرمستقیم مشهد استانبول - مسیر 3

فرودگاه مبدا

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فردوگاه مقصد1

فرودگاه بین المللی دوحه

فرودگاه مقصد 2

فرودگاه صبیحا گوکچن استانبول

کل مدت زمان پرواز

7 ساعت و 20 دقیقه

کل مدت زمان توقف

1 ساعت و پنجاه و پنج دقیقه

ایرلاین ارائه دهنده پرواز

قطر ایرویز

 

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول؟

استانبول بزرگترین شهر در ترکیه است که دارای بافت مدرن و تاریخی می باشد. طبیعت بسیار عالی، جاذبه های تاریخی و همچنین وجود مراکز خرید و بازارهای بسیار بزرگ و برگزاری نمایشگاه های تجاری بسیار مهم همگی از جمله دلایل برای افزایش تقاضا خرید بلیط پرواز مشهد استانبول به شمار می روند. قدمت این شهر به 660 سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد و بناهای به جای مانده در بافت قدیمی آن، نشان از تمدن کهن این شهر دارند.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد استانبول

از آنجایی که قیمت بلیط ثابت نیست، تنها راه برای خرید ارزان بلیط مشهد استانبول جستجو در بین پروازها است برای این کار شما دو مرحله را در پیش دارید.مرحله اول جستجو بلیط مقصد در سایت های ارائه دهنده خدمات گردشگری مانند رسپینا است، برای جستجو شما باید مبداء و مقصد را مشخص کنید تا لیست پروازها را مشاهده کنید. در این لیست اطلاعاتی همچون میزان بار مجاز، قیمت و کلاس پروازی را مشاهده خواهید کرد. مرحله دوم نیز انتخاب پرواز بسته بودجه و نیاز شما از بین لیست موجود است شما می توانید بعد از انتخاب پرواز مورد نظر وارد صفحه رزرو خواهید شد در این صفحه نیاز است تا اطلاعات لازم را وارد کنید، پس از تکمیل صفحه بلیط به نام شما رزرو خواهد شد. در این مرحله دقت داشته باشید تا تمامی اطلاعات را دقیق و بدون اشتباه وارد کنید تا در زمان پرواز با مشکل مواجه نشوید.

اطلاعات پرواز مشهد استانبول

داشتن اطلاعات کامل درباره پرواز به شما کمک می کند تا سفری آگاهانه تری داشته باشید، در این قسمت ما تمام اطلاعات ضروری که باید درباره بلیط هواپیما مشهد استانبول بدانید را بررسی می کنیم:

فاصله هوایی مشهد تا استانبول

فاصله هوایی مشهد تا شهر استانبول تقریبا حدود 2700 کیلومتر معادل 1677 مایل است.

مدت زمان پرواز مشهد به استانبول

فاصله شهر مشهد تا کشور ترکیه تقریبا زیاد است به همین دلیل شما باید مدت بیشتری را در پرواز باشید.طول این پرواز بطور میانگین 4 ساعت و 40 دقیقه است. البته شرایط مختلف آب و هوایی و یا مسیرهای پرواز در تغییر این مدت زمان تاثیرگذار خواهند بود. سریع ترین زمان در پروازهای مستقیم از مشهد به استانبول حدود 3 ساعت و 50 دقیقه است، اما بطورکل با احتساب تمام شرایط تاخیر سفر شما بیشتر از 5 ساعت به طول نخواهد انجامید.

اختلاف ساعت مشهد و استانبول چقدر است؟

بطور کلی ساعت رسمی ایران نیم ساعت با کشور ترکیه اختلاف دارد (ساعت ایران جلوتر است) برای مثال اگر زمان حرکت شما به وقت ایران 12ظهر باشد،این ساعت به وقت ترکیه نیم ساعت عقب تر یعنی11 و نیم است.

ساعت و روزهای پرواز مشهد استانبول

در هفته پرواز مشهد به مقصد استانبول 4 بار در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه انجام می گیرد.برای خرید آنلاین بلیط مشهد استانبول می توانید همین حالا از طریق سایت خدمات گردشگری رسپینا اقدام به رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد استانبول

برای تعیین نرخ بلیط عوامل تاثیرگذارنده بسیاری وجود دارد، گاهی اطلاع از این عوامل به ما در خرید بلیط ارزان تر کمک می کند.مهم ترین عوامل درتعیین قیمت بلیط عبارت اند از:

 بازه زمانی خرید بلیط هواپیما مشهد به استانبول

همانطور که می دانید بازه زمانی یکی از فاکتورهای مهم در مشخص شدن قیمت بلیط است.تعطیلی های مهم مانند نوروز، تابستان و کریسمس زمان هایی هستند که بیشترین تقاضا را برای خرید پرواز مشهد استانبول را دارند. بنابراین در بازه های زمانی خلوت تر که میزان سفرها کاهش پیدا می کند شاهد تغییر و کم شدن  قیمت ها خواهید بود.

ایرلاین و کلاس پروازی

در حال حاضر 3 ایرلاین فعال برای بلیط هواپیما مشهد استانبول وجود دارد.هریک از این ایرلاین ها باتوجه به خدمات و کلاس پروازی که دارند قیمت مختلفی دارند.کلاس های پروازی شامل اکونومی،بیزنسی و فرست هستند، هریک از این کلاس های به ترتیب دارای قیمت بلیط بالاتری نسبت به دیگری اند. همیشه بلیط های اکونومی یا سیستمی قیمتی مقرون به صرفه تر دارند.

نوع بلیط پرواز مشهد استانبول

شرکت هایی هواپیمایی برای اینکه بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند خدماتی در سطوح مختلف عرضه می کنند تا همه اقشار بتوانند امکان خرید بلیط مشهد استانبول را داشته باشند.به عنوان مثال برخی از شرکت ها میزان بار مجاز برای برخی از بلیط ها را افزایش می دهند تا مسافرینی که بار بیشتری دارند بتوانند راحت تر سفر کنند و خب مسلما این مسئله با افزایش قیمت بلیط همراه خواهد بود و همه .خرید بلیط های چارتر کم ترین هزینه برای شما در بر خواهد داشت. البته همیشه بلیط چارتراز سیستمی ارزان تر نخواهد بود و گاهی اوقات این مسئله برعکس می شود

قیمت بلیط هواپیما مشهد استانبول

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد استانبول در رسپینا

خرید آنلاین بلیط از رسپینا بدون شک ویژگی ها و مزایای بیشتری نسبت به خرید حضوری دارد. این ویژگی ها خدماتی هستند که در خرید اینترنتی بلیط به مسافرین ارائه می گردند. برخی از خدمات خرید از رسپینا عبارت اند از:

خرید بلیط ارزان مشهد استانبول

امکان خرید بلیط ارزان یکی از ویژگی های رسپینا است که در اختیار مسافرین قرار داده. شما در رسپینا این امکان را دارید تا با جستجو در بین پروازها ، بهترین پرواز را متناسب با برنامه تان انتخاب و رزرو کنید.

خرید بلیط هواپیما چارتر مشهد استانبول

بلیط های چارتر به دلیل قیمت پایین تر معمولا از طرف مسافرین با استقبال زیادی رو به رو می شود.امکان خرید بلیط های چارتر یکی از امکانات خرید اینترنتی است که در اختیار کاربران قرار داده شده تا بتوانند هزینه ی کمتری برای سفرشان داشته باشند.

استرداد آنلاین بلیط مشهد استانبول

امکان استرداد آنلاین یکی از خدمات برخی سایت های ارائه دهنده فروش در زمینه گردشگری معتبر است.با استرداد آنلاین مسافرین می توانند بدون مراجعه حضوری بلیط خود را کنسل کنند و هزینه پرداختی برای بلیط را پس بگیرند، استرداد بلیط دارای شرایط خاصی است که معمولا قوانین آن روی بلیط ثبت می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از خدماتی که ما برای جلب رضایت مشتری ارائه می دهیم پشتیبانی 24 ساعته است. شما می توانید در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در هنگام رزرو بلیط هواپیما مشهد استانبول با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید، همکاران ما بی وقفه آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات شما هستند.

فرودگاه استانبول

فرودگاه بین المللی استانبول با کد یاتا IST در منطقه آرناوت کوی قرار گرفته است و نقش بسیار مهمی در جا به جایی مسافران داخلی و خارجی به این منطقه دارد. بعد از راه اندازی این فرودگاه، فرودگاه آتاتورک به طور کامل به آن منتقل شد و باعث شد تا این فرودگاه بزرگترین فرودگاه استانبول باشد. در ترمینال و سایر بخش های این فرودگاه امکانات بسیار خوبی ارائه شده است و هتل داخل فرودگاه 450 اتاق دارد و برای سفرهای ترانزیت گزینه بسیار خوبی به شمار می رود. در حال حاضر تنها از تاکسی و اتوبوس می توان برای دسترسی به این فرودگاه استفاده نمود و مترو آن راه اندازی نشده است.

فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه بزرگ و پرتردد در ایران است که روزانه تعداد بالایی از پروازهای داخلی و خارجی را پذیرا است.این فرودگاه که در منطقه خیابان 15 خرداد مشهد واقع شده است دارای خدمات فروان برای رفاه حال مسافران است و در 18 مقصد داخلی و 19 مقصد خارجی پرواز دارد.از جمله از مهم ترین ویژگی های این فرودگاه می توان به امکان اجاره خودرو،انبار برای نگهداری مسافر،خدمات CIP (خدمات ویژه برای مسافران خاص) دفاتر رزرو  انواع هتل، فروشگاه برای خرید سوغات و .. اشاره کرد.در حال حاضر 27 ایرلاین ایرانی و خارجی در این فرودگاه فعالیت دارند.

ایرلاین های فعال پرواز مشهد استانبول

بهترین زمان برای سفر ارزان هوایی از مشهد به استانبول

برای سفر ارزان به استانبول بهتر است به شرایط آب و هوایی توجه زیادی داشته باشید. به عبارت دیگر، روز و ماه هایی را برای این سفر انتخاب کنید که آب و هوا شرایط خوبی نداشته باشد. به عنوان مثال، پاییز و زمستان دو فصل ارزان برای استانبول به شمار می روند. تعطیلات نوروز و تابستان از جمله بازه های زمانی هستند که استانبول گران بوده و بلیط پرواز و هتل را با قیمت تقریبا بالا باید رزرو کنید.

حمل و نقل عمومی در استانبول

سیستم حمل و نقل عمومی کاربرد بسیار زیادی دارد و بخاطر رشد گردشگری در آن با توسعه خوبی مواجه شده است. در حالت کلی تاکسی، بلیط اتوبوس، تراموا، کشتی و مترو را می توان برای تردد در بخش های مختلف این شهر انتخاب نمود. استفاده از کارت های گردشگری باعث میشود تا بتوانید در هزینه استفاده از وسایل نقلیه عمومی تا حد مطلوبی صرفه جویی نمایید.

خرید بلیط هواپیما مشهد استانبول از رسپینا

هرآنچه که باید برای رزرو پرواز مشهد استانبول بدانید را در این بخش مورد بررسی قرار دادیم، تا شما عزیزان بتوانید با آگاهی بیشتر اقدام به رزرو بلیط نمائید.با این حال چنانچه هنوز هم در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید و یا در هنگام رزرو بلیط با مشکل مواجه شده اید، کارشناسان ما بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

سفر به ترکیه برای عموم آزاد است یا فقط افرادی که اقامت داشته باشند اجازه پرواز دارند ؟ expand_more

درحال حاضر سفر به ترکیه برای عموم افراد با ملیت ایرانی یا ترکی آزاد می باشد.

برای پرواز به سمت ترکیه انجام تست pcr الزامی ست ؟ expand_more

بله، هر کدام از ایرلاین ها آزمایشگاه های مورد تایید خود را دارند.

چه زمانی می توانیم بلیط هواپیما مشهد استانبول یک طرفه تهیه کنیم ؟ expand_more

باتوجه به اینکه ورود به کشور ترکیه برای ایرانیان تا 90 روز بدون اخذ ویزا امکانپذیر هست درصورتیکه اقامت کمتر از 90 روز داشته باشید میتوانید خرید بلیط یک طرفه هواپیما داشته باشید .