{{ctrl.notification}}
respina

هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج یکی از ایرلاین های شناخته شده داخلی در پروازهای داخلی و خارجی است. شما می توانید بلیط هواپیما معراج را از سایت رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت ها تهیه کنید. همچنین در تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ماهان در صورتی که با سوالی روبه رو شدید، می توانید با کارشناسان رسپینا که به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند، در میان بگذارید.

بلیط هواپیمایی معراج

خرید بلیط هواپیمایی معراج از رسپینا

شرکت رسپینا معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط پرواز معراج چارتر و سیستمی با تضمین قیمت 5% ارزانتر و پشتیبانی 24 ساعته در کشور می باشد. برای خرید بلیط هواپیمایی معراج باید مراحل زیر را از بالای همین صفحه طی کنید:

 1. اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را در کادرهای بالای صفحه انتخاب کنید تا وارد صفحه لیست پروازها شوید.
 2. در صفحه لیست پروازها می توانید از قسمت سمت راست، با انتخاب گزینه نوع ایرلاین، هواپیمایی معراج را انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب پرواز موردنظر، می بایست مشخصات مسافر یا مسافران را به صورت صحیح و مطابق با مندرجات شناسنامه ای وی وارد نمائید.
 4. بعد از ثبت و تایید اطلاعات، جهت واریز هزینه بلیط به درگاه های بانکی هدایت می شوید.
 5. با پرداخت هزینه بلیط، لینک بلیط برای شما ارسال شده و می توانید در همان صفحه نیز نسخه کاغذی آن را تهیه کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیمایی معراج

بلیط هواپیمایی معراج رسپینا

وب سایت رسپینا، با پوشش دهی بیشتر شهرها و شرکت های هواپیمایی مختلف، سعی دارد بهترین خدمات ممکن را برای مسافران فراهم کنید. برخی از مزایای خرید بلیط هواپیما معراج از رسپینا به شرح زیر است:

 • تضمین ارزانترین قیمت: شما می توانید بلیط هواپیمایی معراج را از رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت ها تهیه کنید. در صورتی که پس از خرید بلیط هواپیما معراج از رسپینا، قیمت همان بلیط در سایتی دیگر، کمتر بود، می توانید با تماس با کارشناسان رسپینا، دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید.
 • پشتیبانی 24 ساعته: در صورتی که هنگام خرید بلیط معراج و یا پس از خرید، با سوالی روبه رو شدید، می توانید از قسمت پایین و سمت راست در کادر نیاز به راهنمایی، شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند. همچنین در صورتی که پرواز شما با تاخیر حتی 1 دقیقه ای روبه رو شود، می توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته هواپیمایی معراج توسط کارشناسان در اسرع وقت از این تاخیر آگاه شوید.
 • اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما: با سرویس خبرم کن رسپینا می توانید برای هر پرواز داخلی، از کاهش قیمت آن به میزان دلخواه با خبر شوید. برای فعالسازی این سرویس می توانید در صفحه لیست پروازها، در سمت راست روی گزینه چند بخرم کلیک کنید. سپس با وارد کردن شماره تلفن و میزان کاهش قیمت، سرویس برای شما فعال خواهد شد.
 • رزرو بلیط با نرخ دلخواه: همچنین شما می توانید با فعالسازی سرویس چند بخرم در صفحه اطلاعات مسافرین، بلیط هواپیما معراج را با نرخ دلخواه و در زمان تعیین شده به صورت خودکار رزرو کنید. بدین منظور بایستی در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را به میزان مبلغ بلیط شارژ کنید.

بلیط هواپیما خارجی ایرلاین معراج

بلیط هواپیما معراج را می توانید برای بیشتر شهرهای خارجی رزرو کنید. پرواز هواپیمایی معراج استانبول یکی از پروازهای محبوب این ایرلاین است. برای مشاهده برنامه پروازهای خارجی هواپیمایی معراج می توانید در تقویم پروازی سایت رسپینا در لیست پروازهای مبدا و مقصد موردنظر، روز مورد نظر را انتخاب کنید. برای خرید بلیط هواپیمایی معراج برای پروازهای خارجی به ترتیب زیر عمل کنید:‌

 1. در بالای صفحه روی گزینه خارجی کلیک کنید تا وارد صفحه بلیط هواپیما خارجی شوید.
 2. مبدا و مقصد و تاریخ پرواز را وارد کنید.
 3. در لیست پروازهای موجود با فیلتر نوع ایرلاین، هواپیمایی معراج را انتخاب کنید.
 4. با انتخاب یکی از بلیط ها وارد صفحه اطلاعات مسافران شده و مشخصات خود را وارد کنید.
 5. با پرداخت هزینه بلیط، لینک بلیط برای شما ارسال شده و می توانید در همان صفحه نیز نسخه چاپ شده آن را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما خارجی معراج

خرید بلیط چارتر معراج

برای دسترسی راحت تر به بلیط چارتر معراج شما می توانید از فیلترهای موجود در جدول بلیط های سایت کمک بگیرید. کافیست از قسمت "نوع بلیط" گزینه "چارتر" را انتخاب کنید تا نمایش بلیط های سایت صرفا بر روی پروازهای چارتری قرار گیرد. سپس با انتخاب نوع ایرلاین نیز می توانید بلیط چارتر معراج را رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما معراج

قیمت بلیط هواپیمایی معراج به عوامل متعددی بستگی دارد. با این وجود نرخ بلیط ایرلاین ها تابع نرخ مصوب بوده و ایرلاین ها نمی توانند بلیط را بیشتر از این نرخ عرضه کنند. عوامل متعددی از قبیل نوع بلیط، سن مسافران، فاصله مبدا و مقصد و زمان پرواز بر قیمت نهایی بلیط هواپیمایی معراج موثر است. بلیط هواپیمایی معراج را می توانید به صورت چارتر از شرکت های چارترکننده و یا سیستمی تهیه کنید. قوانین این بلیط ها با یکدیگر متفاوت بوده که یکی از آن ها نحوه قیمت گذاری است که به همین دلیل در برخی روزها بلیط چارتر معراج ممکن است ارزان تر باشد.

خرید بلیط هواپیمایی معراج با نرخ دلخواه

کلاس پروازی هواپیمایی معراج

با توجه به اینکه در ناوگان هواپیمایی معراج، هواپیماهای مدرنی وجود دارد، دو کلاس پروازی رایج در ایران نیز در این ایرلاین قابل رزرو است. کلاس های پروازی معراج، شامل بیزینس کلاس و اکونومی کلاس می باشد. شما می توانید در صفحه لیست پروازها و با استفاده از فیلتر نوع کلاس پروازی، کلاس اکونومی یا بیزینس را تهیه کنید.

پرواز بیزنس کلاس معراج

یک محیط آرام و ساکت که مناسب استراحت است و فضای صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی بیشتر می باشد. فضایی که در این پروازها به مسافران اختصاص داده می شود بیشتر است و همچنین صندلی ها راحت تر بوده و عرض بیشتری دارد. به همین دلیل مسافران این قسمت کمتر بوده و فضای آرامی دارد. در این کلاس ها از مسافران با وعده های ویژه پذیرایی می شود. همچنین مسافران بیزینس اولویت اول در سوار شدن و پیاده شدن از هواپیما هستند.

کلاس بیزینس هواپیمایی معراج

پرواز معراج اکونومی کلاس

ارزان ترین بلیط پرواز معراج متعلق به بلیط های کابین اکونومی کلاس است. در کلاس اقتصادی یا همان اکونومیِ ایرلاین معراج، فضای خالی بین صندلی ها، بر اساس استانداردهای بین المللی تعیین شده است تا علاوه بر اینکه مسافران پرواز مطمئنی را تجربه می کنند، بتوانند در طول پرواز احساس راحتی و آرامش داشته باشند. پذیرایی مطابق همه ی ایرلاین های دیگر در کلاس اکونومی انجام می شود.

شرایط استرداد بلیط هواپیما معراج

مسافران می توانند در صورت تغییر برنامه سفر نسبت به کنسلی بلیط خود اقدام فرمایند. البته دقت داشته باشید که قوانین کنسلی بلیط سیستمی معراج با چارتر متفاوت است. بطوریکه در بلیط سیستمی، جریمه کنسلی بلیط هواپیما معراج نسبت به چارتر کمتر بوده و حتی در صورت جاماندن از پرواز نیز قابل کنسل شدن خواهند بود. جدول میزان جریمه کنسلی ایرلاین معراج در صفحه " شرایط کنسلی بلیط" (لینک پایین صفحه) موجود است.

شرایط استرداد بلیط هواپیما معراج

آشنایی با ایرلاین معراج

شرکت هواپیمایی معراج، یکی از ایرلاین های تازه تاسیس و البته موفقی است که، طی چند سال گذشته، توانسته پیشرفتِ قابل توجهی در بین ایرلاین های باتجربه و معروف کشورمان داشته باشد. اگه بخواهیم راجع به تاریخچه ی این شرکت به شما بگوییم، باید بدانید که مدت زمان زیادی از تاسیس این ایرلاین نمی گذرد،

ایرلاین معراج در سال 1389 پایه گذاری شد، و با بهره گرفتن از مدیرهای باتجربه، و پرسنل حرفه ای توانسته، پیشرفته های چشمگیری داشته باشد. سطح خدمات رسانی به مسافرهای این ایرلاین همیشه بالا بوده و همین باعث جلب اعتماد مشتری ها و خرید بلیط هواپیما معراج شده است. هم چنین این شرکت در طول فعالیت های خود، برخی از ارزش های محوری را سرلوحه کار خود قرار داده است که عبارتند از:

 • کارآفرینی و به کار گیری تعداد زیادی از استعدادها و سرمایه های انسانی کشور
 • توجه به آموزش و علم محور بودن فعالیت ها مطابق با صنعت روز دنیا
 • توجه و اعتماد به تجربه های ارزشمند موجود بازار و انتخاب مدیران باتجربه
 • کمک به رشد صنایع وابسته دیگر در این صنعت مانند هتل و گردشگری
 • ایجاد یک فعالیت ویژه و مدرن در راستای احترام به نظرات مشتریان
 • ارائه خدمات متمایز در طول سفر برای آرامش بیشتر مسافرین

هواپیمای ایرلاین معراج

ناوگان هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج توانسته با سرویس دهی سریع و مطمئن، به مسافرهای پرواز معراج ، رتبه ی اول کم تاخیرترین ایرلاین ایران را در سالهای متوالی نصیب خودش کند. این شرکت با در اختیار داشتن ناوگان هواپیمایی مدرن و جوانش، تونسته تجربه ی یک پرواز همراه با آرامش و محیط مطمئن وامنی رو در طول پرواز، به مسافرهای این ایرلاین هدیه کند.

نوع هواپیماتعدادظرفیتتوضیحات
ایرباس 200-3203180در پروازهای کوتاه
ایرباس 600-3002266برای پروازهای طولانی
ایرباس 100-3192138

ناوگان هواپیمایی معراج

گواهینامه ها و افتخارات هواپیمایی ماهان

تلاش مداوم و خدمت رسانی به مسافران باعث شد که در سال 1392 این ایرلاین، گواهینامه صلاحیت پروازی را دریافت کند. این گواهینامه به دلیل تدوین ساختارها و افزایش توانمندی در تعمیر و همچنین نگهداری از هواپیماها بود. یکی از رکوردهای این شرکت هواپیمایی، ثبت کمترین میزان تاخیر در میان پروازهای داخلی با تاخیر 7 دقیقه ای در سال 1393 است. در سال 1395 نیز طولانی ترین پرواز بون سوخت گیری به مدت 17 ساعت از سیدنی به تهران توسط این ایرلاین انجام شد.

بار مجاز هواپیمایی معراج

بار مجاز در طول پرواز شامل بار همراه مسافر و باری است که در قسمت بار هواپیما حمل می شود. میزان بار با توجه به داخلی یا خارجی بون پرواز و نوع کلاس پروازی آن متفاوت است. میزان بار دستی یا همراه مسافر در کلاس اکونومی برابر 5 کیلوگرم و در بیزینس کلاس، 7 کیلوگرم می باشد. میزان بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی به ازای هر مسافر به شرح زیر است:

نوع پروازاکونومیبیزینس
پرواز داخلی20 کیلوگرم30 کیلوگرم
پرواز خارجی30 کیلوگرم40 کیلوگرم

پذیرایی و کترینگ هواپیمایی معراج

پذیرایی در شرکت هواپیمایی معراج با توجه به زمان سفر، نوع کلاس پروازی و مدت زمان سفر متفاوت است. این ایرلاین غذاهای متنوع را به صورت گرم در ظروف مخصوص در اختیار مسافران قرار می دهند. مسافران کلاس بیزینس می توانند غذای خود را از منوی آن انتخاب کنند. این ایرلاین دارای کترینگ ویژه بوده که تنها غذاهای این ایرلاین را تامین می کند.

پذیرایی هواپیمایی ماهان

رزرو صندلی هواپیمایی معراج

با وجود امکانات و خدمات متعددی که از سوی این ایرلاین ارائه می شود اما امکان دریافت کارت پرواز اینترنتی معراج و انتخاب صندلی وجود ندارد.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.