بلیط قطار مشهد ازنا

ارزانترین نرخ: یکشنبه

07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
۲۷۳ ت
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
۲۶۸ ت
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد ازنا

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
مهتاب مهتاب 3 ستاره 6 تخته پارسي کوپه 6 نفره
جمعه 1401/07/15 01:00
272,900 تومانء

اطلاعات قطار مشهد به ازنا

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
18 ساعت
مسافت
1185 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 01:00
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 01:00
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط مشهد ازنا چقدر است؟

۲۷۲٬۹۰۰ تومانء
۱۸۱٬۹۳۴ تومانء
۹۰٬۹۶۸ تومانء
04 07
06 07
09 07
10 07
12 07
13 07
14 07
15 07
16 07
18 07
19 07
20 07

قیمت بلیط قطار مشهد ازنا بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار مشهد ازنا مهتاب مهتاب -----2729000-

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد ازنا در هر ماه

۲۷۲٬۴۰۰ تومانء
۱۸۱٬۶۰۰ تومانء
۹۰٬۸۰۰ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401
آبان1401

برنامه حرکت قطار مشهد ازنا

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickclosetickticktickticktick

بلیط قطار مشهد ازنا  گردشگران را به شهری از شهرهای استان لرستان می برد. اکنون  درصورتی که بلیط قطار خریداری می کنید باید نکات ضروری که جهت خرید آن نیاز است را بدانید. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار مشهد ازنا و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار مشهد ازنا

چرا خرید بلیط قطار مشهد ازنا؟

 شهر ازنا از شهرهای استان لرستان است و از شهرهای کوچک و کم جمعیت  این استان محسوب می شود. آنچه که این شهر را مشهور کرده است  داشتن ایستگاه  قطار می باشد. بخش هیجان‌انگیز دیدنی‌های شهر ازنا روستاهای اطرافش هستند.

کارهایی که در ازنا باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار ازنا از مشهد دیدار از شهر استان لرستان است. برای ثبت تجربیاتی متفاوت، می‌توانید راهی دامنه تپه‌های ماهور در شمال شهر ازنا شوید که به بام ازنا معروف است و از پارک جنگلی اشترانگوه دیدار کنید، اینجا می‌توانید در آلاچیق‌های اطراف پارک جنگلی به برپایی پیک نیکی ساده بپردازید یا به گرفتن عکس‌های سلفی مشغول شوید و لحظاتی خوش را در کنار همراهانتان سپری کنید. پس از لذت بردن در میان این پارک جنگلی، اگر به هیجان و آدرنالین علاقه دارید، فرود از آبشارهای کوچک و بزرگ اشترانکوه را فراموش نکنید، در این شهر می توانید به تماشای جاذبه های تاریخی دیگر این دیار بپردازید. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی ازنا عبارتند از: روستای کمندان، تونل برفی، دربند، چشمه یا چاه تیان، چشمه قُلقُل یا قلقلی، روستای دره تخت، امام‌زاده قاسم، قلعه دز،

بهترین زمان برای سفر به ازنا

خرید ارزان ترین بلیط قطار مشهد ازنا باعث می شود تا  به شهری در استانی با آب و هوای متفاوت سفر کنیم. بهترین زمان برای سفر به ازنا، مانند اکثر مناطق معتدل، بهار و به‌خصوص ماه اردیبهشت است. اگر قصد کوهنوردی در ازنا و سفر به ارتفاعات آن را دارید، در تمام فصول سال حتی تابستان، لباس‌های گرم همراه خود داشته باشید.

حمل و نقل عمومی در ازنا

با توجه به اینکه ازنا در استان لرستان قرار دارد، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در ازنا می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد ازنا

جهت خرید بلیط قطار مشهد ازنا از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار مشهد ازنا

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به ازنا در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار مشهد ازنا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار مشهد به ازنا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی ازنا و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار ازنا با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد ازنا فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا2

بلیط ارزان ازنا

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه بلیط ارزان و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط 

یکی از بهترین خدمات رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد ازنا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن ازنا

ایستگاه راه آهن ازنا در امتداد ایستگاه راه آهن الیگودرز اصفهان تاسیس شده و امروزه در مسیر راه آهن مشهد نیز قرار دارد. از جمله سفرهای ریلی ازنا که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار ازنا تهران، قطار ازنا مشهد،  ازنا اهواز.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مشهد ازنا

برای خرید بلیط کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هاییی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

شرکت های ریلی در مسیر مشهد ازنا

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به ازنا نیاز دارید ؟ بلیط قطار ازنا مشهد

از ازنا با قطار به سفر خود ادامه دهید