بلیط قطار ازنا تهران

ارزانترین نرخ: شنبه

07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
۱۳۵ ت
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
08/12 پنجشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار ازنا تهران

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4ستاره4تخته اميد کوپه 4 نفره
پنجشنبه 1401/07/14 21:31
134,300 تومانء

اطلاعات قطار ازنا به تهران

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ ازنا :
ساعت 21:31
آخرین حرکت از مبدأ ازنا :
ساعت 23:18
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط ازنا تهران چقدر است؟

۱۵۲٬۳۰۰ تومانء
۱۰۱٬۵۳۴ تومانء
۵۰٬۷۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
07 07
08 07
10 07
14 07
15 07

قیمت بلیط قطار ازنا تهران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی چهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبه
بلیط قطار ازنا تهران رجا رجا -1343000-----

میانگین قیمت بلیط قطار ازنا تهران در هر ماه

۱۴۱٬۹۰۰ تومانء
۹۴٬۶۰۰ تومانء
۴۷٬۳۰۰ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار ازنا تهران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closeticktickcloseclosecloseclose

خرید بلیط قطار ازنا تهران به دو روش حضوری و اینترنتی قابل انجام است که این روزها بیشتر مسافران برای تهیه بلیط قطار از روش دوم یعنی خرید اینترنتی بلیط قطار استفاده میکنند زیرا علاوه بر آسانی و راحت بودن فرایند خرید اینترنتی، باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود. اما پیش از انجام خرید هرگونه بلیط لازم است اطلاعاتی راجع به مقصد سفر و چگونگی خرید و استرداد بلیط را کسب کنید . با رسپینا24 همراه باشد.

بلیط قطار ازنا تهران - رسپینا24

چرا خرید بلیط قطار ازنا تهران ؟

 تهران به عنوان پایتخت کشور همه روزه میزبان مسافرانیست که از سراسر کشور با دلایل مختلفی مانند کار، تحصیل، تفریح، خرید و .. به این شهر بزرگ سفر میکنند. تهران با داشتن نزدیک به 9 میلیون جمعیت کانون اقتصاد کشور و بزرگ ترین شهر ایران نیز هست وجود بزرگ ترین مراکز آموزشی و ادارات مرکزی مختلف و همچنین بزرگ ترین مراکز خرید مزید بر علت شده است که مسافران زیادی با خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و یا خرید بلیط اتوبوس  خود را به تهران برسانند.

خرید بلیط قطار ازنا تهران و بازدید از جاذبه های گردشگری

تهران جمعیتی حدود 9 میلیون نفر را درخود جای داده است. جمعیتی که اکثر آنها از اقوام مختلف دیگر مناطق ایران هستند که به دلایل مختلف در تهران ساکن شده اند. بنابراین در این شهر می توانید شاهد فرهنگ ها مختلف اقصی نقاط ایران باشید . همچنین جدا از این که تهران شهریست که خدمات و امکانات آن از دیگر شهر های کشور بیشتر است اما از نظر جاذبه های گردشگری نیز هیچ چیز کم ندارد و توجه خیلی از گردشگران را نیز به خود جلب میکند که در این جا به چندی از اماکن دیدنی در تهران اشاره خواهیم کرد.

مکان های دیدنی تهران عبارتند از: برج میلاد، برج ازادی، کاخ گلستان، موزه ی آبگینه و سفالینه، پل طبیعت، شمس العماره، موزه سینما، کاخ نیاوران، باغ موزه هنر ایرانی، باغ پرندگان، عمارت مسعودیه، موزه جواهرات ملی، باغ گیاه شناسی، بازار تهران، موزه دکتر حسابی، پیست های اسکی، پارک ژوراسیک

 نکات مهم در خرید بلیط قطار ازنا تهران

در خرید بلیط قطار ازنا تهران چند نکته حائز اهمیت است که شما مسافران گرامی می توانید با رعایت این نکات سفری بی دغدغه و ارزانی را تجربه کنید این موارد عبارت اند از:

قیمت بلیط قطار ازنا تهران

چند عامل مهم در نرخ گذاری بلیط قطار دخیل می باشند که لازم است مسافرانی که به نبال سفری ارزان و مقرون به صرفه هستند قبل از خرید بلیط قطار ازنا تهران به آنها توجه داشته و اطلاعات لازم را درباره ی این موارد کسب کنند.

 عوامل مواثر بر قیمت بلیط قطار ها به شرح زیر هستند:

تاریخ و بازه ی زمانی خرید بلیط قطار ازنا تهران

 در زمان هایی مانند تعطیلات به خصوص نوروز یا ایام برگذاری رویداد های فرهنگی و ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تهران تقاضا برای سفر به این شهر بیشتر خواهد شد و قیمت بلیط قطار هم به تبع آن افزایش نرخ خواهد داشت به همین سبب پیشنهاد می شود برای داشتن سفری ارزان تر در صورت امکان زمان سفر خود را به گونه ای تنظیم کنید که با زمان هایی که تقاضا برای سفر به تهران بیشتر است مقارن نباشد.

نوع قطار

نوع قطاری که مسافر در هنگام خرید انتخاب میکند تاثیر بسیاری بر روی نرخ بلیط قطار داشته و به عبارتی مهم ترین عامل تفاوت نرخ بین بلیط های قطار است زیرا تفاوت در امکانات و خدمات قطار ها تفاوت قیمت بلیط آها را رقم میزنند به عنوان مثال قطار های کوپه ای 4 نفره درجه یک گران تر از قطار های 6 نفره ی کوپه ای و قطار های سالنی و اتوبوسی است .

استرداد بلیط قطار ازنا تهران

استرداد بهترین گزینه برای جلوگیری از خسارت بیشتر در مواقعیست که به هر دلیلی میخواهید سفر خودرا کنسل کرده و بهای بلیط خود را بازگردانید. اما استرداد بلیط قطار طبق قوانین موجود به این صورت می باشد:

* اگر مسافر تا ساعت 12 روز قبل از حرکت، تصمیم به استرداد بلیط بگیرد 90 در صد بهای بلیط به ایشان باز گردانده خواهد شد.

* اگر از ساعت 12 تا 3 ساعت قبل از حرکت اقدام به استرداد بلیط خود کند 70 درصد از بهای بلیط باز گردانده خوهد شد.

* اگر مسافر 3 ساعت مانده به حرکت تا لحظه ی حرکت اقدام به استرداد بلیط کند 50 درصد از بهای بلیط به او بازگردادنده خواهد شد

* لازم به ذکر است که بعد از حرکت قطار استرداد بلیط امکان پذیر نمی باشد.

خدمات خرید اینترنتی خرید بلیط قطار ازنا تهران از رسپینا24

رسپینا24 با ارائه ی خدماتی همچون خرید بلیط قطار، بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تور همراه با بهترین قیمت و ارائه تخفیفات ویژه به یکی از موفق ترین سایت ها در این حوزه تبدیل شده که خدمات متنوعی را برای مسافران خود در نظر گرفته است.

برخی از مزیت های خرید بلیط قطار ازنا تهران از رسپینا24 به شرح زیر است:

خرید ارزان بلیط قطار

ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب، یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 می باشد. فراهم شدن امکان مقایسه و جستجو بین نرخ ها ی اعلام شده برای چند روز آینده و قطار های مختلف یک مسیر باعث شده است تا خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران در این سامانه به راحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از مزیت های مهم خرید بلیط قطار ازنا تهران از رسپینا24 امکان استرداد بدون مراجعه ی حضوری و از طریق سایت می باشد. رسپینا24 با فراهم کردن امکان استرداد آنلاین بلیط ها و رزرو هتل ها در سایت خود، این فرایند را به آسان ترین شکل ممکن ارائه می دهد با استفاده از این سامانه شما میتوانید بصورت کاملا آنلاین تمام بلیط های خردیداری شده ی خود را بدون اتلاف وقت استرداد نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان رسپینا24 به صورت 24 ساعته در هر روز از هفته حتی روز های تعطیل رسمی در صورت وجود مشکل در خرید یا استرداد بلیط آماده ی رفع مشکلات پیش آمده و پاسخگویی به سوالات  شما در خصوص خرید اینترنتی بلیط قطار ازنا تهران هستند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران

جهت خرید بلیط قطار ازنا تهران از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو ارزانترین بلیط قطار ازنا تهران

بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای ازنا به تهران در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط قطار ازنا تهران تکمیل خواهد شد.

خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران با اپلیکیشن رسپینا24

مسافران گرامی همچنین میتوانند با استفاده از اپلیکیشن رسپینا24 علاوه بر خرید بلیط قطار ازنا تهران اقدام به خرید هواپیما، اتوبوس،  رزرو هتل و خرید تور کننند. مسافران با استفاده از این اپلیکیشن که در دو نسخه ی اندروید و IOS  طراحی شده است می توانند از تخفیفات ویژه ی ارائه شده توسط رسپینا24 بهره مند شوند و تمام فراین های خرید بلیط رزرو هتل و خرید تور را به آسانی و به صورت کاملا آنلاین انجام دهند.

با خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران از رسپینا24 روی زمین نمی مانید..

بلیط قطار ازنا تهران، خرید بلیط قطار ازنا تهران، خرید ارزان بلیط قطار ازنا تهران، قیمت بلیط قطار ازنا تهران

شرکت های ریلی در مسیر ازنا تهران

قطارهای بیشتر از ازنا

آیا به بلیط برگشت از ازنا به تهران نیاز دارید ؟ بلیط قطار تهران ازنا