بلیط قطار مشهد تربت حیدریه

ارزانترین نرخ: شنبه

07/07 پنجشنبه
۹۷ ت
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
۹۷ ت
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
۹۷ ت
07/20 چهارشنبه
۵۳ ت
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار مشهد تربت حیدریه

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار مشهد به تربت حیدریه

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره,کوپه 6 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 11:30
آخرین حرکت از مبدأ مشهد :
ساعت 11:30
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط مشهد تربت حیدریه چقدر است؟

۹۶٬۱۰۰ تومانء
۶۴٬۰۶۷ تومانء
۳۲٬۰۳۴ تومانء
01 07
02 07
03 07

قیمت بلیط قطار مشهد تربت حیدریه بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار مشهد تربت حیدریه در هر ماه

۷۹٬۰۰۰ تومانء
۵۲٬۶۶۷ تومانء
۲۶٬۳۳۴ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار مشهد تربت حیدریه

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار مشهد تربت حیدریه از جمله سفرهایی محسوب می شود امنیت سفر را تامین می کند و از اینرو نیاز دارد تا راجع نکات ضروری خرید بلیط قبل از خرید چیزهای زا بدانیم، قیمت بلیط قطار و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار مشهد تربت حیدریه؟

تربت حیدریه در زمره شهرهایی قرار دارد که  به مرز افغانستان نزدیک است و براساس پیشنه این شهر فراوانی زعفران و ابریشم بسیار دیده می شود. جاذبه های گردشگری بسیار در شهر تربت حیدریه وجود دارد که نیاز است در سفر به  این شهر به دیدار آنها بروید. تربت حیدریه که حدود پنج قرن است که نامش با عرفان، پیوند خورده و این شهر  در استان خراسان رضوی قرار دارد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد تربت به حیدریه

جهت خرید بلیط قطار مشهد تربت حیدریه از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار مشهد تربت حیدریه

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار تربت حیدریه، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای مشهد به تربت حیدریه در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار مشهد تربت حیدریه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط مشهد به تربت حیدریه عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تربت حیدریه و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط تربت حیدریه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار مشهد تربت حیدریه فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد تربت حیدریه در رسپینا

بلیط ارزان تربت حیدریه

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار مشهد از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد تربت حیدریه ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن تربت حیدریه

از مهمترین ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران ، ایستگاه راه آهن تربت حیدریه است، که در شرق کشور قرار دارد و در سال 1384 راه اندازی شد. یک خط نیز از تربت حیدریه به سمت افغانستان منشعب شده است. از جمله سفرهای ریلی تربت حیدریه که در این ایستگاه انجام می شود شرح زیر می باشد: قطار تربت حیدریه  مشهد، قطار تربت حیدریه مشهد ، قطار تربت حیدریه بم ، قطار تربت حیدریه تربت حیدریه.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار مشهد تربت حیدریه از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر مشهد تربت حیدریه

قطارهای بیشتر از مشهد

آیا به بلیط برگشت از مشهد به تربت حیدریه نیاز دارید ؟ بلیط قطار تربت حیدریه مشهد