بلیط قطار طبس بندرعباس

ارزانترین نرخ: یکشنبه

07/02 شنبه
۲۲۶ ت
07/03 یکشنبه
۳۱۶ ت
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار طبس بندرعباس

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
مهتاب مهتاب 3 ستاره 6 تخته پارسي کوپه 6 نفره
شنبه 1401/07/02 18:34
226,000 تومانء
ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر 4 ستاره 4 تخته غزال کوپه 4 نفره
یکشنبه 1401/07/03 18:34
315,800 تومانء

اطلاعات قطار طبس به بندرعباس

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ طبس :
ساعت 18:34
آخرین حرکت از مبدأ طبس :
ساعت 18:34
شلوغ ترین روزها :
چهارشنبه
خلوت ترین روزها :
چهارشنبه

قیمت بلیط طبس بندرعباس چقدر است؟

۳۱۵٬۸۰۰ تومانء
۲۱۰٬۵۳۴ تومانء
۱۰۵٬۲۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07

قیمت بلیط قطار طبس بندرعباس بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
بلیط قطار طبس بندرعباس مهتاب مهتاب 2260000------
بلیط قطار طبس بندرعباس ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر -3158000-----

میانگین قیمت بلیط قطار طبس بندرعباس در هر ماه

۲۹۳٬۲۰۰ تومانء
۱۹۵٬۴۶۷ تومانء
۹۷٬۷۳۴ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار طبس بندرعباس

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار طبس بندرعباس انتخاب خوبی برای یک سفر زمینی راحت به بندر معروف و قدیمی ایران است. افراد به دلایل زیادی مسافرت با قطار را انتخاب می کنند. بعضی افراد به دلیل هزینه زیاد مسافرت با هواپیما ترجیح می دهند با قطار که در بعضی موارد بسیار ارزان تر از هواپیما است سفر خود را انجام دهند. علاوه بر این، قطار در مقایسه با اتوبوس راحتی بیشتری دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا راه های خرید ارزان بلیط قطار طبس بندر عباس را مرور کنیم و کمی به مقصد این سفر یعنی بندر عباس بپردازیم.

چرا خرید بلیط قطار طبس بندرعباس

در دورانی قرار داریم که برای جلوگیری از افزایش ترافیک و آلودگی هوا و همچنین جلوگیری از انتشار بیماری های واگیر، همگان توصیه به استفاده از خدمات الکترونیک به جای خدمات حضوری می کنند. سایت رسپینا نیز می تواند جایگزین حضور فیزیکی شما در آژانس های مسافرتی شود. اما بندر عباس به عنوان شهری بندری، مورد توجه گردشگران و تجار مختلفی بوده است. بعضی از گردشگران به هدف بازدید از شهر بندر عباس و شاید سفری کوتاه و تجاری به جزیره قشم، تور بندرعباس را انتخاب می کنند تا خیالشان بابت اقامت و وسیله سفر راحت باشد. این شهر با داشتن سواحل زیبای خلیج فارس و مردمانی که شهره به خونگرمی اند، می تواند مقصدی فوق العاده برای سفرهای زمستانی به شمار رود.

برنامه ریزی برای گردش در بندرعباس

بندر عباس شهری در جنوب ایران و در بالای تنگه هرمز است. این شهر قدمت زیادی دارد و در گذشته به نام بندر گمبرون شناخته می شده است. در سال ۱۶۲۲ میلادی، سپاهیان شاه‌عباس با فرماندهی سردار ایرانی امام‌قلی‌ خان توانستند پرتغالی‌ها را در جنوب شکست دهند و به افتخار این پیروزی گمبرون به بندر عباس تغییر نام یافت. این شهر و درکنار آن جزیره قشم می تواند علاوه بر یک سفر کردشگری، مقصدی خوب برای خرید ها و اهداف تجاری شما باشد. شما می توانید با تهیه بلیط قطار به بندعباس سفر کنید و از آنجا با استفاده از قایق های مسافربری به قشم سفر کنید.

اما در خود شهر بندر عباس و اطراف آن دارای جاذبه های مختلف تفریحی، تاریخی و تجاری بسیاری است که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم:

معبد هندوها: پرستشگاه بُت‌ِگوران یا معبد هندوها از آثار تاریخی زیبای شهر بندر عباس است که در مرکز این شهر و در خیابان امام خمینی، روبروی بازار روز قرار دارد. این معبد یکی از آثار منحصر به فردی است که از سوی پولدارهای شهری به نام شیکارپور در غرب هند ساخته شد و در سال ۱۳۴۴ شمسی بندر عباس را ترک کرد.

موزه آب: موزه‌ ی آب از موزه‌های شهر بندر عباس است که در خیابان ۲۲ بهمن این شهر قرار دارد.

آبگرم گنو: آب چشمه گنو از دسته آبهای گوگردی خیلی گرم، کلر و سولفات، کلسیک گوگردی محسوب می‌شود. این چشمه دو استخر زنانه و مردانه نسبتاً بزرگ دارد که به تأسیساتی مانند چندین رواق کوچک برای استراحت و اقامت مسافران، محل فروش نوشیدنی و غیره تجهیز شده است.

پارک ساحلی غدیر: این پارک دارای سرویس بهداشتی، مسجد و آب برای شستشو و آلاچیق های متعدد می باشد همچنین از امکانات رفاهی این پارک می توان از وسایل ورزشی ، میز پینگ پنگ و قهوه خانه نام برد .در انتهای این پارک نیز پیست کارتینگ خلیج فارس و پارک کودکان قرار دارد.

باغ پرندگان بندرعباس: باغ پرندگان بندر عباس در مجموعه بزرگ طبیعت واقع در چهار کیلومتری جاده بندر عباس- میناب قرار گرفته است. نکته جالب اینکه پرندگان در قفس های توری مختلف قرار گرفته اند.

مراکز تجاری

از مراکز تجاری و خرید بندر عباس می توان به مرکز سیتی سنتر اشاره کرد.

بازار قدیم بندر عباس که با نام بازار سنتی بندر عباس نیز شناخته می‌شود، از قدیمی‌ترین و شلوغ‌ترین بازارهای این شهر بندری به‌شمار می‌رود.

بازار لاری ها و اوزی ها که قدمتی حدود 300 سال دارد و از گذشته از مهمترین بازار های بندر عباس بوده است.

بازار ماهی فروشان هم از بازار های معروف شهر بندر عباس می باشد که می توانید از آن انواع ماهی ها را خریداری کنید.

بلیط قطار طبس بندرعباس را ارزان بخرید

برای آنکه بلیط انواع قطار را بتوانید ارزان تر تهیه کنید باید انتخاب هایی داشته باشید تا مشخص شود اولویت های شما چه می باشد. اول اینکه آیا اولویت شما راحتی برای طی مسافت است و یا صرفا ارزان بودن سفر؟ دوم اینکه زمان سفر برای شما اولویت دارد یا خیر؟

امکانات قطار

قطار های مختلفی در مسیر طبس به بندر عباس سفر می کنند که قیمت سفر با آنها متفاوت است. در حقیقت اینکه قطار شما اتوبوسی باشد یا کوپه ای بسیار مهم و تاثیر گذار در قیمت است. البته در نوع کوپه ای نیز باید توجه داشت که قطار هایی با کوپه های 4 نفره گران تر از کوپه های 6 نفره است. علاوه بر اینها خدمات ارایه شده در قطار هم در قیمت نهایی سفر شما بسیار تاثیر گذار است.

بازه زمانی سفر

اگر زمان سفر را از پیش تعیین کرده اید، نمی توان انتظار تهیه بلیت در ارزان ترین قیمت را داشته باشید اما اگر قصد سفر به بندر عباس را دارید و زمان برای شما تفاوتی ندارد پیشنهاد ما به شما سفر در روزهایی است که کمترین میزان تقاضا برای سفر به بندرعباس وجود دارد. چرا که با توجه به کاهش تقاضا برای این سفر، بلیط ها ارزان تر می شوند. بندر عباس از اردیبهشت ماه تا پایان فصل تابستان روزهای گرمی دارد و کمتر مسافری را به خود می بیند و تهیه بلیط در این روز ها باعث کاهش هزینه بلیط برای شما خواهد شد.

خرید آسان بلیط قطار طبس بندرعباس از رسپینا

برای خرید بلیط هر مسیری از جمله مسیر طبس به بندر عباس باید مراحل زیر را طی نمایید:

واردسایت رسپینا شوید و از منوی بالای صفحه وارد بخش خرید بلیط برای انواع قطار شوید.

از قسمت راست صفحه مبدا و مقصد خود را وارد کرده و تاریخ را مشخص کنید. در صورت تمایل به سفر با یک کوپه خانوادگی گزینه کوپه شخصی را تیک بزنید.

حالا از بین لیست قطار های که به مقصد مورد نظر شما نشان داده شده است، با توجه به قیمت مورد نظرتان یکی را انتخاب کنید.

در این مرحله مشخصات خود و همراهان را بر اساس مدارک شناسایی معتبر وارد کنیدو دکمه ثبت را فشار دهید.

در این مرحله به صفحه پرداخت بانک هدایت می شوید که در اینجا باید با یک کارت عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم هزینه خرید بلیط را پرداخت نمایید.

پس از پرداخت هزینه، بلیط برای شما قابل نمایش خواهد بود.

استزداد آنلاین بلیت برای قطار

در صورتی که مشکلی پیش بینی نشده برای شما اتفاق افتاد و برنامه های سفر شما را تهدید کرد، نگران نباشید. شما می توانید انواع خدماتی که از سایت رسپینا دریافت می کنید را با کمترین میزان جریمه مسترد کرده و مبلغ پرداختی خود را با کسر اندکی جریمه دریافت نمایید.

خرید بلیط قطار طبس بندر عباس از طریق سایت رسپینا

توضیحات خوبی در مورد تهیه این بلیط برای سفر از طبس به بندر عباس ارایه شد. به یاد داشته باشید در صورتی که با هر مشکلی در مراحل خرید و رزرو خدمات رسپینا مواجه شدید هیچ نگرانی به خود راه ندهید. تیمی حرفه ای و مجرب از نیرو های رسپینا در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما می باشند. قابل ذکر است تمامی خدمات نام برده شده از طریق اپلیکیشن رسپینا نیر قابل خرید می باشند. سفر خود را به رسپینا بسپارید.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر طبس بندرعباس

قطارهای بیشتر از طبس

آیا به بلیط برگشت از طبس به بندرعباس نیاز دارید ؟ بلیط قطار بندرعباس طبس