• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما کاسپین

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما کاسپین

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

بلیط هواپیما کاسپین به شما تجربه ی پرواز با یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی ارائه دهنده بلیط هواپیما را می دهد. این شرکت که در ابتدا دارای 4 فروند هواپیمای مسافربری یاک 42 بود، به مرور ناوگان خود را گسترش داد تا در سال 1379 توانست 5 فروند توپولف 154 را نیز در اختیار بگیرد. در حال حاضر این شرکت با ناوگانی از هواپیماهای MD و بوئینگ در خطوط هوایی داخلی و بین المللی به فعالیت خودش ادامه می دهد. در ادامه با ایرلاین کاسپین و خدمات آن بیش تر آشنا خواهید شد.

بلیط کاسپین

خرید بلیط هواپیما کاسپین از رسپینا

شرکت رسپینا یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات مسافرتی و گردشگری در کشور می باشد که روزانه هزاران مسافر را پوشش دهی می کند. مسافران محترم می توانند به 2 صورت نسبت به رزرو بلیط از رسپینا اقدام نمائید که مراحل هر یک به صورت زیر است:

خرید اینترنتی بلیط کاسپین

برای این منظور می بایست مراحل زیر را از بالای همین صفحه طی کنید:

- اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را از فیلدهای بالای صفحه انتخاب کنید تا به لیست پروازها هدایت شوید.

- در صفحه لیست پروازها می توانید از قسمت سمت راست، با انتخاب گزینه ایرلاین پارس، لیست را فیلتر کنید.

- پس از انتخاب پرواز موردنظر، می بایست مشخصات مسافر یا مسافران را به صورت صحیح و مطابق با مندرجات شناسنامه ای وی وارد نمائید.

- بعد از ثبت و تایید اطلاعات، جهت واریز هزینه بلیط به درگاه های بانکی هدایت می شوید.

* به دلیل محدودیت پروازهای این ایرلاین، دقت کنید که مبدا و مقصد موردنظر حتما جزء مقاصد پروازی شرکت باشد.

رزرو تلفنی بلیط هواپیمایی کاسپین

چنانچه به اینترنت یا رمز دوم دسترسی ندارید، از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان رسپینا نیز قادر به رزرو بلیط خواهید بود. کافیست با شماره های درج شده در پایین صفحه (داخلی پرواز) تماس بگیرید تا از نزدیک ترین پرواز این ایرلاین به تاریخ مدنظر خود مطلع گردید. سپس شماره حساب مجموعه برای شما ارسال شده و در نهایت با واریز وجه، رزرو شما قطعی خواهد شد.

رزرو پرواز هواپیمایی کاسپین

از خدمات جالب شرکت هواپیمایی کاسپین، پذیرش کودکان بین سن 5 تا 11 سال بدون همراه است، که بدون هیچ نگرانی تحت مراقبت سرمهماندار می توانند سفر کنند. یکی دیگر از خدمات این شرکت، استرداد بلیط بصورت آنلاین می باشد که تنها برای افرادی که از طریق رزرو اینترنتی و درگاه های پرداخت اینترنتی خرید کرده اند، انجام می شود و به صورت خودکار مبلغ بلیط کاسپین به حساب مسافرها عودت می گردد. همچنین این شرکت، دارای خدمات پزشکی حرفه ای و کترینگ نسبتا مناسبی نیز می باشد.

رزرو پرواز داخلی شرکت هواپیمایی کاسپین

مسیرهای داخلی که امکان رزرو بلیط پرواز کاسپین در آن برقرار می باشد، عبارتند از:

از مبدا مشهد: شیراز و اهواز

از مبدا تهران: مشهد، تبریز، کرمانشاه، دزفول، اهواز، شیراز، کیش، قشم، بندرعباس، چابهار، زاهدان

رزرو پرواز خارجی هواپیمایی کاسپین

مسیرهای خارجی که امکان رزرو بلیط پرواز کاسپین در آن برقرار می باشد، عبارتند از:

بلیط کاسپین از مشهد به مقصد بغداد و نجف

بلیط کاسپین از تهران به مقصد: دبی، نجف، بغداد، سلیمانیه، اربیل، اسپارتا، ازمیر، استانبول

بلیط کاسپین از کرمان به مقصد: نجف

بلیط کاسپین از شیراز به مقصد: استانبول

درباره شرکت کاسپین

ایرلاین کاسپین جز اولین دارندگان ملکی هواپیمای بوئینگ 737 در ایران همچنین تنها شرکت دارنده مرکز تعمیر و نگهداری این نوع از هواپیماها در کشور می باشد که توانایی نگهداری و تعمیرات هواپیما تا سطح چک C در محل آشیانه را دارند. اما چک رده C به چه معنی است؟ چک رده C یعنی بعد 3500 ساعت که هواپیما کار می کند و پرواز دارد، تمام قسمت های هواپیما شامل موتور و سازه هواپیما بطور کامل بررسی می شود که معمولا هر 15 ماه یکبار صورت می گیرد و شرکت باید یک سری توانمندی ها و تجهیزات پیشرفته را داشته باشد تا بتواند

بلیط کاسپین

قوانین شرکت هواپیمایی کاسپین

کاسپین هم مثل همه ایرلاین ها، یک سری قوانین دارد که دانستن آن ها، خالی از لطف نیست. در هواپیماهای این شرکت علاوه بر اشیایی که همه می دانیم غیر مجاز است، مثل: اصلحه و صلاح گرم و سرد، ورود اشیائی هم چون لوسیون ها و کرم های آرایشی که حجم تیوپ آن ها بیش تر از 100 میلی لیتر است، یا خوردنی هایی مثل آبلیمو یا عسل هم به داخل کابین غیر مجاز می باشد. از طرفی، وزن بار مجاز هم 4 کیلوگرم و حداکثر با ابعاد 115 سانتی متر می تواند باشد. هم چنین ، شما حداکثر میتوانید تا 2 کیلو یا 2 لیتر دارو با خود در هواپیما داشته باشید.

قوانین استرداد و ابطال بلیط های داخلی هواپیمایی کاسپین

شرایط ابطال و استرداد بلیط های داخلی کاسپین بر اساس کلاس پروازی

1-کلاس نرخی C

تا یک روز قبل از پرواز ، قبل از ساعت 12 ظهر با کسر 10% از بهای بلیت قابل استرداد میباشد و پس از آن با کسر 30% قابل استرداد میباشد .

2-کلاس نرخی J

تا یک روز قبل از پرواز ، قبل از ساعت 12 ظهر با کسر 5% از بهای بلیت قابل استرداد میباشد و پس از آن با کسر 20% قابل استرداد میباشد .

3-کلاس نرخی S

تا یک روز قبل از پرواز ، قبل از ساعت 12 ظهر با کسر 15% از بهای بلیت قابل استرداد میباشد و پس از آن با کسر 40% قابل استرداد میباشد .

4-کلاس نرخی H

تا یک روز قبل از پرواز قبل از ساعت 12 ظهر با کسر 20% از بهای بلیط قابل استرداد می باشد و پس از آن با کسر 50% قابل استرداد است .

5-کلاس نرخی M

تا سه روز قبل از پرواز ساعت 12 ظهر با کسر 30% از بهای بلیط قابل استرداد می باشد و پس از آن با کسر 60% قابل استرداد میباشد .
6- کلاس نرخی k

تا سه روز قبل از پرواز قبل از ساعت 12 ظهر با کسر 40% از بهای بلیط قابل استرداد می باشد و پس از آن با کسر 70% قابل استرداد میباشد .

رضا صادقی: من شخصا از رسپینا بلیط هواپیما تهیه میکنم و راحت بودن ماجرا برام لذت بخشه.
error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.