{{ctrl.notification}}
respina

هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین یکی از اولین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران بوده که پروازهای متعددی به شهرهای مختلف ایران برگزار می کند. شما می توانید بلیط هواپیما کاسپین را از رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت در همین صفحه رزرو کنید. کافیست در بالای صفحه، بلیط هواپیما برای مبدا و مقصد را مشخص و در صفحه بعد با فیلتر نوع ایرلاین، گزینه کاسپین را انتخاب نمایید.

خرید بلیط هواپیمایی کاسپین

خرید بلیط هواپیمایی کاسپین از رسپینا

شرکت رسپینا معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط پرواز کاسپین چارتر و سیستمی با تضمین قیمت 5% ارزانتر با پشتیبانی 24 ساعته در کشور می باشد که روزانه هزاران مسافر را پوشش دهی می کند. برای خرید بلیط هواپیمایی کاسپین از رسپینا کافیست مراحل زیر را از بالای همین صفحه طی کنید:

  • اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را از کادرهای بالای صفحه انتخاب کنید تا به لیست پروازها هدایت شوید.
  • در صفحه لیست پروازها می توانید از قسمت سمت راست، با انتخاب گزینه نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی کاسپین، تنها پروازهای این ایرلاین را مشاهده کنید.
  • پس از انتخاب پرواز موردنظر، می بایست مشخصات مسافر یا مسافران را به صورت صحیح و مطابق با مندرجات شناسنامه ای وی وارد نمائید.
  • بعد از ثبت و تایید اطلاعات، جهت واریز هزینه بلیط به درگاه های بانکی هدایت می شوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیمایی کاسپین

بلیط هواپیما کاسپین رسپینا

وب سایت رسپینا به عنوان اولین ارائه دهنده آنلاین بلیط هواپیما سیستمی، بلیط هواپیما برای تمامی ایرلاین ها را نیز ارائه می دهد. شما می توانید بلیط هواپیمایی کاسپین را با مزایای متعددی از رسپینا تهیه کنید که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

  • تضمین ارزانترین قیمت: سایت رسپینا تمامی بلیط ها را به تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مسافران قرار می دهد. در صورتی که پس از خرید بلیط هواپیمایی کاسپین از رسپینا، همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت متفاوتی مشاهده کردید، می توانید با اطلاع به کارشناسان رسپینا، دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید.
  • پشتیبانی 24 ساعته: شما می توانید در تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما کاسپین از رسپینا از مشاوره 24 ساعته کارشناسان استفاده کنید. همچنین در صورتی که پرواز شما با تاخیر حتی یک دقیقه ای روبه رو شود، کارشناسان این موضوع را در اولین فرصت به شما اطلاع خواهد داد.
  • رزرو بلیط بدون ایجاد حساب کاربری: برای خرید بلیط هواپیمایی کاسپین نیازی به ثبت نام در سایت نداشته و می توانید بدون ورود به حساب کاربری، بلیط هواپیما را تنها با ورود اطلاعات خود دریافت کنید.
  • سرویس های ویژه رزرو بلیط ارزان: سرویس خبرم کن و چند بخرم در رسپینا دو سرویس ممتاز بوده که می توانید بلیط هواپیما کاسپین را با قیمت دلخواه رزرو کنید. سرویس خبرم کن، کاهش نرخ بلیط و سرویس چند بخرم، خرید بلیط با نرخ دلخواه به صورت خودکار را برای شما فراهم می کند.

بلیط هواپیمایی کاسپین رسپینا

قیمت بلیط هواپیما کاسپین

قیمت بلیط کاسپین به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم ترین این عوامل، فاصله مبدا و مقصد، زمان سفر و نوع بلیط است. اینکه در چه زمانی بلیط کاسپین را می توان با نرخ پایین تر رزرو کرد، به شهر مقصد بستگی دارد که در چه زمانی، مسافرین کمتری به آن شهر سفر می کنند. بطور مثال قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد کاسپین در پاییز و زمستان کم تر است. با این وجود سایت رسپینا بلیط هواپیمایی کاسپین را با تضمین قیمت ارائه می دهد و در صورتی که بلیط هواپیما برای هر مسیری را با نرخ متفاوت در سایتی دیگر مشاهده کردید، می توانید دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید.

تضمین قیمت بلیط هواپیمایی کاسپین

بلیط هواپیما لحظه آخری کاسپین

بلیط کاسپین را می توان به دو صورت چارتری و سیستمی خریداری کرد. بلیط چارتر کاسپین که توسط شرکت های چارترکننده ارائه می شود در برخی روزها و در ساعات نزدیک به پرواز، تحت عنوان بلیط لحظه آخری کاسپین با قیمت پایین تر عرضه می شود. برای خرید این بلیط ها باید چند ساعت قبل از پرواز، بلیط ها را رصد کرده و در زمان مناسب بلیط را خریداری کنید. اما در سایت رسپینا می توانید با سرویس چند بخرم رسپینا، روند رزرو را به سایت بسپرید.

برای استفاده از این سرویس ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و پس از افزایش موجودی حساب خود به مقدار قیمت بلیط کاسپین، پرواز مورد نظر را جستجو کنید. پس از جستجوی بلیط هواپیمایی کاسپین با انتخاب بلیط موردنظر، در صفحه اطلاعات مسافرین، گزینه چند بخرم را انتخاب کنید. پس از مشخص کردن نرخ دلخواه و ورود اطلاعات خود روند فعالسازی به اتمام می رسد. در صورتی که بلیط موردنظر تا نرخ تعیین شده کاهش یافت، سایت به صورت خودکار بلیط را برای شما رزرو کرده و طی پیامکی اطلاعات آن برای شما ارسال می شود.

سرویس خبرم کن رسپینا هواپیمایی کاسپین

درباره هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین به عنوان یکی از شرکت های خصوصی هواپیمایی در ایران، در سال 1371 تاسیس شد. این شرکت که در ابتدا دارای 4 فروند هواپیمای مسافربری یاک 42 بود، به مرور ناوگان خود را گسترش داد تا در سال 1379 توانست 5 فروند توپولف 154 را نیز در اختیار بگیرد. در حال حاضر این شرکت با ناوگانی از 9 فروند هواپیما بوئینگ شامل MD-80 و 737 در خطوط هوایی داخلی و بین المللی به فعالیت خودش ادامه می دهد.

لیست پروازهای کاسپین

مبدامقصد
مشهدشیراز و اهواز، بغداد و نجف
تهرانکیش‌، مشهد، تبریز، کرمانشاه، دزفول، اهواز، شیراز، قشم، بندرعباس، چابهار، زاهدان، دبی، نجف، بغداد، ازمیر، استانبول
شیرازتهران و مشهد
تبریزاستانبول

کنسلی بلیط هواپیما کاسپین

به منظور استرداد بلیط هواپیما کاسپین ابتدا باید از شرایط و قوانین آن آگاه باشید تا جریمه زیادی متوجه شما نشود. پس از استرداد، باید جریمه کنسلی بلیط هواپیما کاسپین را طبق نرخ اعلام شده از سوی ایرلاین پرداخت کنید. این جریمه با توجه به شناسه نرخی و زمان کنسلی متفاوت است که به شرح عکس زیر است. همچنین شما می توانید هنگام خرید بلیط هواپیمایی کاسپین از رسپینا، با کلیک روی قوانین در صفحه لیست پروازها، این قوانین را مطالعه کنید.

البته توجه داشته باشید که این جریمه ها مربوط به بلیط سیستمی کاسپین بوده و در صورتی بلیط چارتر هواپیمایی کاسپین را رزرو کرده باشید قوانین کنسلی آن متفاوت است. قوانین بلیط چارتری برای کنسلی با توجه به شرکت چارتر کننده متفاوت است و پس از کنسلی هزینه ای به مسافران عودت نخواهد شد. علاوه بر این تغییر تاریخ بلیط هواپیمایی کاسپین مستلزم کنسل کردن و سپس رزرو مجدد بلیط است.

کنسلی بلیط هواپیما کاسپین

بار مجاز هواپیمایی کاسپین

ایرلاین کاسپین تنها دارای کلاس پروازی اکونومی که بار مجاز در این کلاس پروازی در پرواز داخلی برابر 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی، 30 کیلوگرم است. همچنین مسافران می توانند تا 4 الی 7 کیلوگرم بار همراه با خود داخل هواپیما ببرند.

خدمات هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین خدمات متنوعی را برای مسافران فراهم کرده که برخی از آن ها را بررسی می کنیم. البته امکان رزرو صندلی هواپیمایی کاسپین وجود ندارد ولی می توان استعلام بلیط هواپیما و مشاهده پروازها در سایت هواپیمایی کاسپین وجود دارد.

درباره هواپیمایی کاسپین

استعلام بلیط هواپیما کاسپین با کد ملی

به منظور پیگیری بلیط هواپیمایی کاسپین می توانید در صفحه اصلی سایت رسپینا روی مشاهده بلیط های من کلیک کرده و با ورود به حساب کاربری بلیط خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید در سایت شرکت هواپیمایی کاسپین در قسمت وضعیت بلیط، اطلاعات خود را وارد کرده و بلیط خود را مشاهده کنید.

پذیرش کودک بدون همراه

از خدمات شرکت هواپیمایی کاسپین، پذیرش کودکان بین سن 5 تا 12 سال بدون همراه است، که بدون هیچ نگرانی تحت مراقبت سرمهماندار می توانند سفر کنند. بدین منظور باید ولی قانونی کودک در مبدا بلیط کودک را رزرو کرده و در فرودگاه وی را به مسئولان تحویل داده و در فرودگاه مقصد نیز ولی وی از هواپیمایی تحویل بگیرد.

پذیرش کودک بدون همراه در هواپیمایی کاسپین

پذیرش مسافران توانخواه

مسافرینی که هنگام سفر باید از ویلچر استفاده کرده و یا نابینا یا ناشنوا هستند می توانند بلیط هواپیمایی کاسپین را رزرو کرده و با کمک مهمانداران سوار هواپیما شده و از خدمات این ایرلاین بهره مند شوند. البته امکان پذیرش مسافران توانخواه زیر 12 سال در این ایرلاین ممنوع است.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.