{{ctrl.notification}}
respina

بلیط هواپیما فارس ایر

شرکت هواپیمایی فارس ایر، یکی از ایرلاین های قدیمی ایرانی است که به مرکزیت قشم فعالیت می کند. ناوگان هواپیمایی فارس ایر دارای 17 فروند هواپیما می باشد که فوکر و ایرباس از جمله آن هاست. در ادامه شرح کاملی از این شرکت هواپیمایی، مقاصد مهم و نرخ بلیط هواپیما این ایرلاین را بررسی نمودیم. با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما فارس ایر

رزرو بلیط هواپیما فارس ایر

شما می توانید بلیط های این شرکت هواپیمایی را بصورت اینترنتی از وب سایت رسپینا خریداری نمائید. کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی نمائید:

- از بالای همین صفحه، اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر را انتخاب کنید.

- در صفحه بعد، سامانه به شما کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده را نمایش خواهد داد.

- از فیلترهای سمت راست و قسمت انتخاب ایرلاین، گزینه مربوط به هواپیمایی فارس را انتخاب کنید. سایر فیلترهای قرار داده شده در صفحه نیز به شما در جست و جوی پرواز موردنظرتان کمک فراوانی خواهد داشت.

- پس از ورود اطلاعات مسافر، برای پرداخت هزینه بلیط به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. در صورتیکه پرداخت موفقیت آمیز بوده باشد، لینک دانلود فایل چاپی بلیط نمایش یافته و همزمان مشخصات آن نیز به شماره تلفن همراه وارد شده در سایت پیامک می گردد.

مقاصد پروازی فارس ایر قشم

این شرکت هواپیمایی که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده، دارای 29 مقصد داخلی و 27 مقصد بین المللی است. در ادامه این مقاصد توضیح داده شده است.

مقاصد داخلی فارس ایر قشم

از مهم ترین مقاصد داخلی می توان مسیرهای تهران به شهرهای مختلف و از مراکز استان ها به سایر شهرها نام برد که در جدول زیر قابل مشاهده است.

مقاصد پروازی فارس ایر قشم

مقاصد بین المللی فارس ایر قشم

علاوه بر مقاصد داخلی، این شرکت پروازهای بین المللی نیز برگزار می کند که در جدول زیر مبدا و مقصدهای مختلف آن مشخص شده است. علاوه بر موارد ذکر شده در جدول، پروازهای تبریز به بغداد، ارومیه به بغداد، اهواز به دبی و ساری به بغداد نیز وجود دارد.

مقاصد بین المللی فارس ایر قشم

خدمات فارس ایر قشم

فارس ایر قشم به منظور افزایش رفاه مسافران، خدمات ویژه ای را برای آن ها فراهم کرده است. خدمات فارس ایر گروه های سنی مختلف، از کودکان تا سالمندان و همچنین افراد کم توان را شامل می شود. این خدمات در زیر توضیح داده شده است.

خدمات فارس ایر قشم برای مسافران کم توان

خدماتی که فارس ایر برای مسافران کم توان ارائه می دهد رایگان بوده که شامل غذاهای رژیمی برای افراد خاص، کمک به پیاده شدن و سوار شدن، اسکوترهای سه چرخ ویژه بزرگسالان، کمک به حمل ویلچر و سایر خدمات است.

خدمات فارس ایر برای مسافران کم توان حرکتی

شرکت فارس ایر، صندلی چرخدار مسافر کم توان را در قالب اضافه بار قبول کرده که باید دو ساعت قبل از پرواز این موضوع و نوع صندلی چرخدار خود را اعلام کنید. همچنین شرکت فارس ایر، صندلی های چرخداری را از هنگام پذیرش تا محل خروج در مقصد برای مسافران ترتیب داده است که کارکنان این شرکت، حمل و نقل این صندلی ها را انجام می دهند.

خدمات فارس ایر برای کودکان

شرکت فارس ایر از کودکان زیر 2 سال بهای کامل دریافت نکرده، بلکه 10 درصد از بهای کامل را بدون رزرو صندلی دریافت می کند که 10 کیلوگرم اضافه بار مجاز خواهد داشت. همچنین مسافران بین 2 تا 12 سال برای پروازهای داخلی 50 درصد هزینه را پرداخت می کنند. از خدمات ویژه این شرکت، کودک بدون همراه است که مسافران 5 تا 12 سال می توانند در مسیرهای داخلی بدون همراه مسافرت نمایند. صدور بلیط برای این کودکان با تکمیل فرم و امضای ولی کودک صورت می گیرد.

قیمت بلیط هواپیما فارس ایر قشم

قیمت بلیط هوایپما فارس ایر این هواپیمایی به عوامل مختلفی از جمله نوع هواپیما، مقصد موردنظر، میزان بار و غیره بستگی دارد.

هواپیمایی فارس ایر

حمل بار با شرکت فارس ایر قشم

این شرکت علاوه بر جابجایی مسافران، در بخش حمل و نقل کالا نیز فعالیت دارد. شرایط حمل کالا در مسیر هوایی با مسیرهای دیگر متفاوت است. در ادامه جزئیات آن بررسی شده است.

قیمت حمل بار با شرکت فارس ایر قشم

هزینه حمل بار به نوع بار، وزن بار، ابعاد بسته بندی، شهر یا کشور مبدا و مقصد بستگی دارد.

خدمات حمل بار شرکت فارس ایر قشم

از جمله خدمات مهم این شرکت می توان به حمل جسد اشاره کرد. همچنین بیمه محموله های مختلف توسط شرکت صورت می گیرد که در صورت مفقودی و یا خسارت به محموله، به ازای هر کیلوگرم حدود 20 دلار آمریکا حق بیمه کالا پرداخت می شود.

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیما فارس ایر

چه فاصله ی زمانی قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر شد؟ expand_more

تمامی مسافران بایستی حدود 1 ساعت و نیم قبل از پرواز برای دریافت کارت پرواز و همچنین تحویل بار خود در فرودگاه قرار داشته باشند. چرا که کانتر پرواز، نیم ساعت مانده به شروع پرواز بسته می شود

چه اشیائی را مسافران نمی توانند به همراه خود، به داخل هواپیما ببرند؟ expand_more

مسافران در زمان سفر با هواپیما، برخی از اشیاء مانند اقلام آرایشی و شخصی همچون انواع قوطی و بطری های اسپری، انواع کرم، روغن، حشره کش، عصا و انواع اشیاء نوک تیز همچون چاقو یا انواع تیغ، کالاهای ورزشی، ابزار آلات، مواد منفجره و اشتغال زا، غذا و نوشیدنی و سایر اقلام را نمی توانند به همراه خود داخل هواپیما ببرند.

در صورت مواجه شدن با خطا در خرید اینترنتی بلیط هواپیما فارس ایر چه اقدامی باید انجام دهیم؟ expand_more

در صورت وجود هر گونه مشکل در هنگام خرید بلیط اینترنتی (از وب سایت یا اپلیکیشن)، شما می توانید با استفاده از شماره های درج شده در پایین صفحه با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. همچنین با وارد کردن شماره تماس و بیان مشکل در کادر نیاز به راهنمایی موجود در سمت راست صفحه، کارشناسان این مجموعه برای رفع مشکل در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

آیا امکان استرداد بلیط هواپیمایی فارس ایر وجود دارد؟ expand_more

استرداد بلیط توسط مسافر به هر دلیل با پرداخت جریمه همراه است و این میزان با توجه به نوع پرواز و کلاس نرخی بلیط تعیین می شود. در این صورت مسافر می تواند به وب سایت رسپینا مراجعه و یا با کارشناسان پرواز این مجموعه با استفاده از شماره های درج شده در پایین صفحه تماس بگیرد.