بهترین اقامتگاه بوم گردی قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای طبل قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای طبل شامل بوم گردی پیرحرا، فلامینگو، پرویز قشم و ناخدا امینی هستند.

اقامتگاه بوم گردی پیر حرا قشم

اقتامتگاه بوم گردی پیر حرا دارای 9 اتاق بوده که در سراسر حیاط  این خانه قرار گرفته اند و شامل دو اتاق 4 نفره، یک اتاق 8 نفره، یک اتاق 10 نفره، یک اتاق 5 نفره، دواتاق 6 نفره جهت گردشگران و یک اتاق جهت مسئول این اقامتگاه است. اتاق ها سنتی و دارای کولر گازی می باشند. اکثر اتاق ها فاقد توالت و حمام اختصاصی بوده و باید از 3 توالت و یا حمام عمومی محوطه استفاده شود. همچنین پیرحرا آشپزخانه ندارد.

از جمله خدمات و امکانات این مجموعه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و همچنین پارکینگ غیرمسقف این اقامتگاه اشاره کرد. در پیر حرا صبحانه به صورت رایگان ارائه می شود. این اقامتگاه در روستای طبل و روبه روی مسجد بازار بوده و در فاصله 8 دقیقه با خودرو از قشم گرفته است. ساعت تخلیه 12 و ساعت ورود 14 می باشد. 

آدرس: جزیره قشم، روستای طبل، روبروی مسجد بازار

اقامتگاه بوم گردی فلامینگو قشم

این اقامتگاه خانه ای قدیمی بوده که میزبان به همراه خانواده ی خود در آن زندگی کرده و آنرا به افراد مجرد اجاره نمی دهد. اتاق ها 3 عدد بوده که هرکدام ظرفیت 5 نفر را دارد. در این اقامتگاه صبحانه به صورت رایگان ارائه می شود. فلامینگو در روستای طبل و فاصله ی 28 دقیقه با خودرو از قشم قراردارد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 است.

اقامتگاه بوم گردی پیر حرا قشم

اقامتگاه بوم گردی پرویز قشم

این اقامتگاه  10 اتاق داشته که همگی آنها دارای سرویس فرنگی و حمام اختصاصی هستند. سرویس بهداشتی ایرانی، بصورت عمومی و در محوطه قراردارد. همچنین این مجموعه دارای پارکینگ غیرمسقف و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی می باشد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 بوده و این اقامتگاه در  فاصله ای 60 دقیقه ای از قشم واقع شده است.

اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم

این اقامتگاه در روستای طبق قشم واقع شده است.ظرفیت این اقامتگاه 50 نفر بوده و صبحانه، نهار و شام با اخذ هزینه ارائه می گردد. اتاق های این اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام درون خود نداشته و برای استفاده باید به محوطه اقامتگاه مراجعه و از 4 سرویس و حمام مشترک آن استفاده نمائید. خدمات این خانه را ترانسفر پولی، کارکنان مسلط به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسه شامل می شود. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد. این اقامتگاه فاقد پارکینگ و در فاصله 44 دقیقه ای از قشم است.

اقامتگاه بوم گردی پرویز قشم

بهترین اقامتگاه بوم گردی روستای شیب دراز قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای شیب دراز، بوم گردی دریای جنوب و خاله خورشید هستند.

اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب قشم

این اقامتگاه دارای 10 اتاق با ظرفیت های 3 الی 10 نفر بوده که در مجموع ظرفیت پذیرایی 65 گردشگر را دارد. اتاق ها دارای سرویس فرنگی و حمام مستقل بوده، اما در کل دو سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه داشته که به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرند. امکانات این اقامتگاه شامل پارکینگ غیرمسقف، سیستم گرمایش بخاری برقی، سیستم سرمایش کولر گازی و اسپیلت هستند. همچنین استفاده از آشپزخانه اقامتگاه با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد. اقامت برای کودکان زیر 5 سال رایگان بوده وساعت تخلیه 12 و ساعت ورود 14 است.  این اقامتگاه در فاصله 47 دقیقه با خودرو از قشم قرار دارد.

آدرس: جزیره قشم، روستای شیب دراز

اقامتگاه بوم گردی خاله خورشید قشم

این اقامتگاه دارای 7 اتاق بوده که 3 عدد از آنها فاقد حمام، سرویس بهداشتی و یخچال است. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. هزینه اقامت برای کودک زیر 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان بوده و این اقامتگاه در فاصله 20 دقیقه با خودروای از قشم قرار دارد. کارکنان به زبان غربی مسلط هستند.

آدرس: جزیره قشم - روستای شیب دراز - جاده اصلی - نرسیده به اسکله گردشگری شیب دراز - جنب مسجد آل کمال

اقامتگاه بوم گردی خاله خورشید قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای سهیلی قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای سهیلی، بوم گردی فانوس قشم، امینی قشم، ناخدا علی صالح، تاخره قشم، بادگیران سهیلی و نخل ناخدا قشم می باشند. 

اقامتگاه بوم گردی فانوس قشم:

یک خانه شخصی مجهز در روستای سهیلی که دارای سه اتاق مفروش به همراه  وسایل خنک کننده می باشد. ظرفیت 20 الی 25  گردشگر را داشته و در فاصله ی 37 دقیقه با خودروای از قشم قراردارد. همچنین این اقامتگاه یک رستوران سنتی در داخل خود بوده و صبحانه این اقامتگاه رایگان است.

آدرس: قشم ، روستای سهیلی ، جنب مدرسه ابتدایی

اقامتگاه بوم گردی بوم امینی قشم

این اقامتگاه دارای 6 اتاق و گنجایش کلی 40 نفر است. تمامی اتاق های دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام بوده اما سرویس ایرانی در محوطه و بصورت عمومی باشد. پرسنل این مجموعه مسلط به زبان انگلیسی بوده و پذیرش کودکان کمتر از 5 سال رایگان و 5 الی 10 سال نیم بها می باشد. از امکانات این اقامتگاه می توان به رستوران در داخل مجموعه، اینترنت، کولرگازی و پارکینگ اشاره کرد. همچنین می توانید از آشپزخانه عمومی مجموعه نیز استفاده نمائید. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.

آدرس: جزیره قشم ، روستای سهیلی

اقامتگاه بوم گردی بوم امینی قشم

اقامتگاه بوم گردی ناخدا علی صالح قشم

این اقامتگاه دارای 12 اتاق بوده که همگی آنها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام هستند. جهت استفاده باید به محوطه مراجعه کرده و از سرویس بهداشتی و حمام موجود، که بصورت عمومی قرار گرفته، استفاده نمایند. از خدمات اقامتگاه ناخدا صالح می توان به اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و صبحانه ی رایگان آن اشاره کرد. این اقامتگاه در فاصله 40 دقیقه ای از قشم قرار دارد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. 

اقامتگاه بوم گردی تاخره قشم

این خانه دارای 6 اتاق بوده که همگی آنها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام هستند. . جهت استفاده باید به محوطه مراجعه کرده و از سرویس بهداشتی و حمام موجود، که بصورت عمومی قرار گرفته، استفاده نمایند. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. از خدمات و امکانات تاخره قشم می توان به  پارکینگ غیرمسقف و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

اقامتگاه بوم گردی بادگیران سهیلی قشم

دارای 8 اتاق بوده که همگی آنها فاقد تلویزیون، سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام هستند . جهت استفاده باید به محوطه مراجعه کرده و از سرویس بهداشتی و حمام موجود، که بصورت عمومی قرار گرفته، استفاده نمایند. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. اینترنت رایگان در محوطه و اتاق ها وجود داشته اما این خانه فاقد پارکینگ است.

اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا قشم

این خانه دارای 13 اتاق بوده که ظرفیت 50 نفر را داشته و تمامی اتاقه ها دارای حمام و سرویس بهداشتی  هستند. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد. این اقامتگاه دارای کافی شاپ بوده و امکان برگذاری جشن نیز در آن وجود دارد.

اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای چاهو شرقی قشم

اقامتگاه های بوم گردی روستای چاهو شرقی قشم، شامل آفتاب چاهکوه قشم و نچیدار قشم می شوند.

اقامتگاه بوم گردی آفتاب چاهکوه قشم

این اقامتگاه دارای 5 اتاق و گنجایش 40 نفره بوده که اتاق ها فاقد یخچال، حمام و سرویس بهداشتی هستند.  حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه قرارگرفته است. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.این اقامتگاه داراری پارکینگ غیرمسقف بوده و در  فاصله  45 دقیقه ای از قشم قرار دارد.  

آدرس: قشم – روستای چاهو شرقی (91 کیلومتری مرکز شهر قشم) – بعد از سوپر مارکت ساحل

اقامتگاه بوم گردی نچیدار قشم

این اقامتگاه دارای 6 اتاق بوده که تمامی آنها فاقد یخچال، حمام و سرویس بهداشتی هستند. اما مهمانان می توانند از سرویس بهداشتی و حمام مجموعه بصورت عمومی استفاده نمایند. هزینه اقامت برای کودک زیر 3 سال رایگان، 3 تا 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها است. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. این اقامتگاه در فاصله ی 50 دقیقه ای با خودرو از قشم قرار گرفته دارد.

از امکانات و خئمات مجموعه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه جهت سفارش غذا اشاره کرد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. فاصله این اقامتگاه تا قشم 60 دقیقه است.

آدرس: قشم – جاده چاهکوه - روستای چاهو شرقی

اقامتگاه بوم گردی آفتاب چاهکوه قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای دهخدا

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای دهخدا شامل بوم گردی دهلیز قشم و کلودنگ هستند.

اقامتگاه بوم گردی دهلیز قشم

دارای 3 اتاق بوده که 1 عدد از آنها  فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی بوده و جهت استفاده  باید به محوطه مراجعه کرده و از سرویس بهداشتی و حمام موجود، که بصورت عمومی قرار گرفته، استفاده نمایند. اقامت برای افراد کمتر از  3 سال رایگان محاسبه می گردد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.

اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم

دارای8  اتاق بوده که همگی آنها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام هستند و جهت استفاده باید از سرویس بهداشتی و حمام موجود در محوطه که بصورت عمومی قرار گرفته است استفاده نمایند. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. اینترنت رایگان در محوطه و اتاق ها وجود داشته اما این خانه فاقد پارکینگ است. این اقامتگاه در نزدیکی دریا می باشد.  در فاصله ی 24 دقیقه ای از قشم قرار دارد.

آدرس:  جزیره قشم - روستای دهخدا - جنب مسجد کوچک

اقامتگاه بوم گردی کاکا قشم

این خانه دارای 7 اتاق بوده که برخی اتاق ها فاقد یخچال حمام و سرویس بهداشتی هستند. که یخچال، سرویس بهداشتی و محام به صورت عمومی و در محوطه قرار گرفته اند. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد. از امانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ و اینترنت رایگان بی سیم اشاره کرد. این اقامتگاه دارای فاصله 60 دقیقه ای تا قشم می باشد.

اقامتگاه بوم گردی دهلیز قشم

بهترین اقامتگاه های بوم گردی روستای سوزای قشم

بهترین اقامتگاه های روستای سوزا شامل خانه دوست قشم و لرد سوزا هستند

اقامتگاه بوم گردی خانه دوست قشم

این اقامکتگاه دارای سه اتاق بوده که همگی آنها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام هستند و جهت استفاده باید از سرویس بهداشتی و حمام موجود در محوطه که بصورت عمومی قرار گرفته، استفاده نمایند. این اقامتگاه فاقد پارینگ بوده اما مهمانان می توانند در جنب اقامتگاه خودروی خود را پارک نمایند. این اقامتگاه در فاصله 60 دقیقه ای از قشم قرار دارد. اقامت برای کودکان زیر 3 سال رایگان بوده و ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.

اقامتگاه بوم گردی لرد سوزا قشم

این اقامتگاه دارای دو حیاط و 9 عدد اتاق که برخی از آنها فاقد حمام و سرویس بهداشتی و تخت می باشند. همچنین این اقامتگاه به نام کاشانه مهمان لرد سوزا نیز شناخته می شود. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام به صورت عمومی در داخل محوطه قرار گرفته اند. این اقامتگاه در فاصله 1 ساعته با قشم قراردارد. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد.

آدرس : جزیره قشم، سوزا، خیابان پیامبر اعظم - جنب ایستگاه تاکسی

اقامتگاه بوم گردی خانه دوست قشم

سایر اقامتگاه های بوم گردی قشم

سایر اقامتگاه های بوم گری قشم که در سایر روستاها و بخش های قشم می باشند شامل : سفارقشم، گلستان قشم، هنگامی قشم، فردیس قشم، خالومنصور و ستاره قشم هستند. 

اقامتگاه بوم گردی سفار قشم

 اقامتگاه بوم گردی سفار قشم دارای دو اتاق معمولی 2 نفره و یک بادگیر بوده و  توالت و حمام مجموعه به صورت مشترک هستند. همچنین این اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی و آشپزخانه است. ظرفیت این مجموعه 14 نفر بوده و ساعت تخلیه 12 و ساعت ورود 14 می باشد.  اقامت کودکان زیر 6 سال رایگان می باشد.

اقامتگاه بوم گردی گلستان قشم

دارای 6 اتاق با ظریفیت های 4 الی 8 نفر بوده و  سرویس بهداشتی و حمام خارج از اتاق ها در محوطه به صورت عمومی قرارگرفته است. این اقامتگاه دارای اینترنت و پارکینگ رایگان برای 8 خودرو بوده و در فاصله یک ساعته با قشم قرار دارد. ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.

آدرس: جزیره قشم ، روستای سلخ (صلخ) ، روستای سلخ

اقامتگاه بوم گردی هنگامی قشم

این اقامتگاه دارای 7 اتاق بوده که تمامی آنها فاقد حمام و سرویس بهداشتی  می باشند. اما سرویس بهداشتی و حمام بصورت عمومی و در محوطه قرار گرفته است. این مجموعه در نزدیکی دریا بوده و  ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد. هزینه اقامت برای کودک زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان است.

آدرس: استان هرمزگان - جزیره قشم - جزیره هنگام - روستای هنگام قدیم

اقامتگاه بوم گردی هنگامی قشم

اقامتگاه بوم گردی خالو منصور قشم

این خانه دارای 8 اتاق بوده که برخی اتاق ها فاقد یخچال حمام و سرویس بهداشتی  هستند. که یخچال، سرویس بهداشتی و محام به صورت عمومی و در محوطه قرار گرفته اند.  اقامت برای کودکان زیر سال 5 در صورت عدم استفاده از خدمات رایگان بوده و  پارکینگ روزبار و در فاصله 100 متری از اقامتگاه است . فاصله ای اقامتگاه از قشم 29 دقیقه با خودرو می باشد. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد.

اقامتگاه بوم گردی ستاره قشم

خانه دارای قدمت4 اتاق بوده که تمامی اتاق ها دارای یخچال، اینترنت حمام و سرویس بهداشتی هستند. این اقامتگاه در فاصله ی 25 دقیقه ای از قشم قراردارد. ستاره قشم دارای پارکینگ و آشپزخانه عمومی جهت آشپزی می باشد. ساعت ورود 14 و ساعت تخلیه اتاق ها 12 می باشد.

آدرس: قشم ، روستای برکه خلف ، روستای برکه خلف - ابتدای جاده دره ستارگان

نحوه اجاره اقامت بوم گردی قشم

جهت بررسی امکانات و نحوه اجاره این اقامتگاه ها می توانید سایت های مرتبط را بررسی کرده، تماس گرفته و یا به صورت حضوری به اقامتگاه مورد نظر مراجعه نمائید. همچنین در صورتی که از راه های بالا به نتیجه نرسیدید، می توانید با بخش هتل رسپینا که شماره های آن در پائین همین صفحه موجود است تماس بگیرید.

قیمت اقامتگاه بوم گردی قشم

قیمت اقامتگاه بوم گردی قشم در اسفند ماه 1400 از 200 هزارتومان شروع شده و تا 1 میلیون و 600 هزارتومان جهت بدست آوردن قیمت های بروزتر می توانید از طریق تماس با اقمتگاه که اطلاعات تماس آنها در اینترنت موجود است، تماس بگیرید. 

اقامتگاه های بوم گردی قشم دارای ساحل اختصاصی

طی بررسی صورت گرفته، تنها اقامتگاه بوم گردی دارای ساحل اختصاصی، اقامتگاه فردیس قشم است که  دارای 24 کلبه که هرکلبه دارای فضای  15  متری و ظرفیت 98 نفر بوده که همگی آنها دارای سرویس بهداشتی اختصاصی  و حمام هستند. در این مجموعه بوم گردی  ساعت تخلیه 14 و ساعت ورود 12 می باشد.  این اقامتگاه در نزدیکی دریا بوده و دارای ساحل اختصاصی است. فردیس در فاصله ی 43 دقیقه ای از قشم قرار گرفته است.

پیشنهاد رسپینا : اگربه صورت شخصی به قشم سفر کرده اید چند شب را در این اقامتگاه ها سپری کنید و یا در صورتی که با تور قشم به این جزیره رفته اید، پس از اقامت در هتل که توسط تور رزرو شده، یک شب را نیز در اقامتگاه های بوم گردی سپری و یا از آن بازدید نمائید.