مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار تهران آزادور از سری سفرهای ریلی می باشد که از روستای جغتای در استان خراسان عبور می کند.معمولا این دست از سفرهای ریلی توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با کلیه نکاتی که قبل از خرید بلیط قطار برای این مسیر می بایست از آن مطلع گردید، آشنا شوید.

بلیط قطار تهران آزادور

چرا خرید بلیط قطار تهران آزادور؟

 ایستگاه آزادور یکی از روستاهای آباد بخش هلالی شهرستان جغتای در استان خراسان رضوی می باشد. روستای آزادوار از شرق به روستای حسین آباد، از جنوب به کوه کمرسرخ می رسد.

کارهایی که در آزادور باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار آزادور از تهران دیدار از روستایی در جغتای است. وصف آزادور را به  عنوان  روستایی در خراسان بسیار شنیده شده است. این روستا دادای امکاناتی می باشد. آزادور دارای اماکن دولتی و  غیر دولتی می باشد: از جمله خانه بهداشت، دفتر مخابرات روستایی و دفتر مخابرات راه آهن - سه مسجد که یکی از آنهامتعلق به راه آهن است. پایگاه بسیج-پاسگاه نیروی انتظامی راه آهن، شعبه نفت، مدارس ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان، شرکت تعاونی برزگر، دفتر چغندرکاری شیروان، ساختمان دهیاری در حال ساخت، یک پارک کوچک   20000، هزار متر (2 هکتار) فضای سبز در مجاورت خانه های سازمانی راه آهن  وسکوی راه آهن،2 باب نانوایی.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار آزادور

جهت خرید بلیط قطار تهران آزادور از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران آزادور

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار آزادور، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به آزادور در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار تهران آزادور

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به آزادور عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

 با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی آزادور و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار آزادور با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران آزادور فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان آزادور

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران آزادور ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن آزادور

ایستگاه راه آهن آزادور در روستا جغتای قرار دارد و این ناوگان ریلی قابل اهمیت است. از قديمی ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. از جمله سفرهای ریلی آزادور که در این ایستگاه انجام می شود تنها قطار آزادور  شاهرود می باشد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.