بلیط قطار تهران بادرود

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
۷۴ ت
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
۷۴ ت
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
۷۴ ت
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران بادرود

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
سه شنبه 1401/07/12 12:10
73,300 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
چهارشنبه 1401/07/13 12:10
73,300 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
پنجشنبه 1401/07/14 12:10
73,300 تومانء

اطلاعات قطار تهران به بادرود

سفرهای روزانه :
3عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 12:10
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 19:40
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران بادرود چقدر است؟

۱۰۱٬۸۰۰ تومانء
۶۷٬۸۶۷ تومانء
۳۳٬۹۳۴ تومانء
01 07
02 07
06 07
12 07
13 07
14 07

قیمت بلیط قطار تهران بادرود بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
بلیط قطار تهران بادرود جوپار جوپار 733000-733000----
بلیط قطار تهران بادرود بن ریل بن ریل --1431000----

میانگین قیمت بلیط قطار تهران بادرود در هر ماه

۹۹٬۸۰۰ تومانء
۶۶٬۵۳۴ تومانء
۳۳٬۲۶۸ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران بادرود

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickticktickcloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران بادرود از سری سفرهای ریلی می باشد که از استان اصفهان گذر می کند و  در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران بادرود و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار بادرود؟

 شهر بادرود از جمله شهرهای استان اصفهان است و بیشینه تاریخی و باستانی نزدیک به پنج هزار سال می باشد، که نامش برگرفته از آخشیجان چهارگانه آب، باد، خاک و آتش می باشد.

بلیط قطار تهران بادرود

کارهایی که در بادرود باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار بادرود از تهران ما را به تاریخ، پرفراز و نشیب شهر شاهنامه ای می برد. وصف بادرود را به لطف اسطوره های شاهنامه بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی بادرود عبارتند از: امامزاده آقا علی عباس و شاهزاده محمد (از فرزندان موسی کاظم) منزل محقق الدوله مربوط به عهد قاجار، سرا موزه رهگشای، حمام نوغه و موزه مردم‌شناسی، منطقه باستانی تخت پادشاه، خانه‌های قدیمی و… از اماکن دیدنی بادرود می‌باشد.

بهترین زمان برای سفر به بادرود

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران بادرود باعث می شود به شهری با آب و هوای گرم و خشک کویری  سفر کنیم. گرم‌ترین زمان بادرود ماه تیر و اوایل مرداد بوده و سردترین زمان آن هم آذر و دی و تا اواسط بهمن می‌باشد. فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر بهار و ایام تعطیلات نوروزی است.

حمل و نقل عمومی در بادرود

 با توجه به اینکه بادرود از شهرهای تاریخی استان اصفهان است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در بادرود می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار بادرود

جهت خرید بلیط قطار تهران بادرود از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران بادرود

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار بادرود، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به بادرود در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار تهران بادرود

قیمت بلیط قطار بادرود

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به بادرود عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بادرود و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار بادرود با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران بادرود فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در بادرود

رزرو بلیط قطار و رزرو هتل از اصلی ترین ارکان سفر هستند. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از جمله مکان ها برای اقامت: مجتمع گردشگری اکو کمپ کویری متین آباد. اقامتگاه بوم گردی بابا حبیب بادرود. اقامتگاه بوم گردی دیاوا بادرود.

جهت رزرو هتل بادرود کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان بادرود

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران بادرود ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار تهران بادرود

ایستگاه راه آهن بادرود

ایستگاه راه آهن بادرود در امتداد راه آهن اصفهان قرار دارد و یکی از ایستگاهای این خط ریلی می باشد. این خطوط ريلی برای سهولت رفت و آمد در کشورمان ایران احداث شده است. از جمله سفرهای ریلی بادرود که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار تهران بادرود، قطار بادرود بندرعباس.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران بادرود از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران بادرود

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به بادرود نیاز دارید ؟ بلیط قطار بادرود تهران

از بادرود با قطار به سفر خود ادامه دهید