بلیط قطار تهران بجستان

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
۱۶۸ ت
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران بجستان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 3 ستاره 6تخته پارسي کوپه 6 نفره
چهارشنبه 1401/07/13 12:55
168,000 تومانء
رجا رجا 3 ستاره 6تخته پارسي کوپه 6 نفره
یکشنبه 1401/07/17 12:55
168,000 تومانء

اطلاعات قطار تهران به بجستان

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
12 ساعت
مسافت
873 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 12:55
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 12:55
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران بجستان چقدر است؟

۱۶۸٬۰۰۰ تومانء
۱۱۲٬۰۰۰ تومانء
۵۶٬۰۰۰ تومانء
01 07
05 07
09 07
13 07
17 07
21 07

قیمت بلیط قطار تهران بجستان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
بلیط قطار تهران بجستان رجا رجا -----1680000-

میانگین قیمت بلیط قطار تهران بجستان در هر ماه

۱۶۸٬۰۰۰ تومانء
۱۱۲٬۰۰۰ تومانء
۵۶٬۰۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران بجستان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosecloseclosetickclose

بلیط قطار تهران بجستان سفر به شری در استان خراسان رضوی است، که معمولا توسط مسافرانی که ترس از پرواز و خرید بلیط هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

قطار تهران بجستان

چرا خرید بلیط قطار تهران بجستان؟

 شهر بجستان از جمله شهرهایی ست که نامش در شاهنامه و تاریخ کهن ایران آمده است، که بر اساس تحقیقات بیش از 150 مرتبه در شاهنامه تکرار شده است. از جمله شهر هایی که توریست ها  گاهی با تور مسافرتی برای دیدن کویرش به ان منطقه سفر می کنند .

کارهایی که در بجستان باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط بجستان از تهران سفر به شهری در جنوب خراسان می باشد. بجستان  از جمله شهرهایی است که در نظر زرتشتیان مقدس است.قدمت بجستان به دوره هخامنشیان می رسد. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی بجستان عبارتند از: کوير بجستان، مسجد مرندیز، مسجد مرندیز، رباط زین آباد، رباط فخر آباد، مسجد جامع بجستان، پارک ملی بجستان، مسجد مزار، کاروانسرای قاسم آباد.

بهترین زمان برای سفر به بجستان

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران بجستان باعث می شود تابه شهری اقلیم نیمه خشک و بیابانی سفر کنیم. شهری با آب و هوای گرم و خشک که دمای هوا در شب پایین است و در طول روز گرم می شود. بهار این شهر به دلیل رویش گل‌های لاله و شقایق بسیار جذاب است و فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر بهارمی باشد.

حمل و نقل عمومی در بجستان

 با توجه به اینکه بجستان از شهرهای مورد توجه رتشتیان بوده آثار تاریخی را در دل خود دارد و گردشگر پذیر است، از این رو رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در بجستان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط بجستان

جهت خرید بلیط قطار تهران بجستان از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران بجستان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار بجستان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به بجستان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

رزرو اینترنتی بلیط تهران بجستان

قیمت بلیط بجستان

در تعیین قیمت بلیط ها عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار هستند و امروز قصد داریم به بررسی کامل این عامل ها بپردازیم و توضیحاتی را برای شما ارائه نماییم :

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط پرواز  نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بجستان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط بجستان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران بجستان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

اقامت در شهر های ایران

در تمامی مراحل سفر خود می توانید از سایت رسپینا هتل های شهر مقصد خود را مشاهده کنید . پس از بررسی هتل های مختلف از این سایت می توانید اقدام به رزرو هتل کنید . هر کدام از هتل های رزروی را بر اساس قوانین ان می توانید استرداد دهید .

استرداد آنلاین بلیط

بلیط هایی که از سامانه ی رسپینا خریداری می کنید هر کدام با توجه به قوانین بخش خودريال به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد هستند. این ویژگی به شما کمک می کند تا در مواقع ضرور که تصمیم به لغو سفر کرده اید، از زیان های بیشتر به خود جلوگیری نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

در کنار تمام ویژگی های مثبتی که سامانه ی رسپینا دارد، امکان بهره مندی شما از پشتیبانی 24 می تواند یکی از خدمات این سایت تلقی شود. در صورت ایجاد ابهاماتی در مورد قیمت و خدمات تور های |آنلاین یا عدم برگشت وجه بلیط پس از استرداد، می توانید برای دریافت پاسخ سوالاتتان با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید.

قطار بجستان از تهران

ایستگاه راه آهن بجستان

ایستگاه راه آهن شهرستان بجستان در مسیرراه آهن شرق کشور که طولانی ترین خط ریلی کشور به شمارمی آید، قراردارد یکی از مهمترین مسیرهای ریلی بجستان مسیر قطار بجستان تهران است.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران بجستان

برای خرید بلیط تهران بجستان کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت  خرید بلیط اتوبوس تهران بجستان کلیک کنید.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران بجستان

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به بجستان نیاز دارید ؟ بلیط قطار بجستان تهران