بلیط قطار تهران قائمشهر

ارزانترین نرخ: پنجشنبه

07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
۸۰ ت
07/10 یکشنبه
۸۰ ت
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
۸۰ ت
07/18 دوشنبه
۸۰ ت
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
۸۰ ت
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران قائمشهر

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 2ستاره6تخته نسيم کوپه 6 نفره
جمعه 1401/07/08 08:20
79,700 تومانء
رجا رجا 2ستاره6تخته نسيم کوپه 6 نفره
شنبه 1401/07/09 08:20
79,700 تومانء
رجا رجا 2ستاره6تخته نسيم کوپه 6 نفره
یکشنبه 1401/07/10 08:20
79,700 تومانء
رجا رجا 2ستاره6تخته نسيم کوپه 6 نفره
چهارشنبه 1401/07/13 08:20
79,700 تومانء

اطلاعات قطار تهران به قائمشهر

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
7 ساعت
مسافت
227 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 08:20
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 08:20
شلوغ ترین روزها :
جمعه
خلوت ترین روزها :
جمعه

قیمت بلیط تهران قائمشهر چقدر است؟

۷۹٬۷۰۰ تومانء
۵۳٬۱۳۴ تومانء
۲۶٬۵۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
09 07
10 07
12 07
13 07
15 07
17 07
18 07

قیمت بلیط قطار تهران قائمشهر بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی جمعهشنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبه
بلیط قطار تهران قائمشهر رجا رجا -797000797000----

میانگین قیمت بلیط قطار تهران قائمشهر در هر ماه

۷۹٬۷۰۰ تومانء
۵۳٬۱۳۴ تومانء
۲۶٬۵۶۸ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران قائمشهر

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickticktickcloseticktickclose

بلیط قطار تهران قائمشهر از سری سفرهای ریلی می باشد که به دلیل نبود پرواز و اتوبوس خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط این سفر باید بدانید، قیمت بلیط  و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار تهران قائمشهر

چرا خرید بلیط قطار تهران قائمشهر؟

 شهر قائمشهر از دو جاده معروف هراز و فیروزکوه از تهران در دسترس است، این شهر که قبل از انقلاب از آن به نام “شاهی” یاد می شد، به دلیل نزدیک بودن به دریای خزر موجب شده هر ساله بسیاری از مسافرانی استان مازندران را مقصد سفر خود قرار می دهند.همین طبیعت بکر و موقعیت مناسبی مکانی که این قائمشهر بین شهر های شمال کشور دارد سبب گشته که هر ساله مسافرانی زیادی با تور به این شهر سفر کننید

اطلاعات قطار تهران قائمشهر

مبدا: ایستگاه راه آهن تهران- آدرس: تهران خیابان ولیعصر، ضلع جنوبی میدان راه آهن. 

مقصد:  ایستگاه راه آهن قائم شهر. آدرس: قائم شهر، خیابان امام خمینی بلوار کارگر، خیابان راه آهن.

مسافت و مدت زمان: مسافت زمینی بین این دو شهر 242 کیلومتر می باشد. طی کردن این مسیر با قطار حدودا  7 ساعت به طول می انجامد.

ایستگاه های بین راهی: تهران، ورامین، پیشوا، گرمسار، بنکوه، کبوتر دره، سیمین دست، زرین دشت، فیروزکوه، ورسک، سرخ آباد، سواد کوه، پل سفید، زیر آب، شیرگاه ایستگاه های بین راهی این مسیر می باشد.

قطار های پوشش دهنده: در حال حاضرشرکت ریلی رجا با قطار 6 تخته نسیم این مسیر را پوشش دهی می کند.

راهنمای خرید ارزان بلیط تهران قائم شهر

جهت خرید بلیط قطار تهران قائمشهر از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

صفحه قطار تهران به قائمشهر را بیابید

با مراجعه به صفحه ی تهران قائم شهر می توانید قیمت بلیط ها در طول ماه را مشاهده کنید. بعد از انتخاب یک روز برای سفرتان، باید از میان قطار های مختلف شرکت های ریلی، یکی را که برای سفرتان مناسب تر است، رزرو نمایید.

ثبت دقیق اطلاعات مسافر

در صفحه ی مشخصات، باید اطلاعاتی که سامانه از شما درخواست می کند را بدون هیچگونه مغایرت، وارد کنید. در صورت وجود عدم مطابقت بین اطلاعات وارد شده و کارت شناسایی، شما مجبور به استرداد بلیط خواهید شد.

دریافت بلیط

پس از اینکه تمامی اطلاعات را از نظر صحت، بررسی کردید، هزینه ی بلیط را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید تا امکان دریافت فایل بلیط برای شما فراهم شود.

خرید بلیط  قطار تهران قائمشهر

قیمت بلیط قطار تهران به قائمشهر

برای اینکه تعیین نرخ بلیط ها صورت پذیرد، عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. با شناسایی این موارد می توانید در هنگام خرید بلیط، هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. فاکتور های موثر بر قیمت بلیط قطار تهران قائمشهر به شرح زیر می باشد:

تاریخ مسافرت

فصلی که برای سفر انتخاب می کنید، همواره تاثیر زیادی بر قیمت بلیط ها دارد. در زمان هایی که تقاضا برای مسافرت زیاد می شود، نرخ بلیط ها نیز به شکل قابل توجهی افزایش می یابد. در صورتی که سفر در فصولی چون زمستان به دلیل کاهش سفر های بین شهری، کاهش نرخ بلیط را می توانید مشاهده کنید.

نوع قطار

قطار هایی که در ناوگان ریلی کشور در حال فعالیت هستند، هر کدام امکاناتی خاص را به مسافران ارائه می دهند. این تفاوت در قطار ها، سبب ایجاد نرخ های متفاوتی در بلیط می شود. به طوریکه قیمت بلیط قطار فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

اقامت در قائمشهر

بعد از خرید بلیط، رزرو اقامتگاه یکی از اصلی ترین مسائل در سفر است. معمولا  در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل ماسوله قائمشهر، هتل مازون قائمشهر.

خدمات خرید اینترنتی بلیط  در رسپینا

خرید از رسپینا شامل مزایایی خاصی می باشد که در ادامه به آن پرداخته ایم: 

بلیط ارزان قائمشهر

خرید یک بلیط آن هم به صورت ارزان تر از نرخ مصوب، سخت  ولی ممکن است. شما اگر از سایت رسپینا اقدام به خرید کنید، خواهید توانست قیمت بلیط ها را تا 15 روز آینده نیز مشاهده کنید تا خریدی ارزانتر را بتوانید داشته باشید. گفتنی است شما می توانید از طریق همین سامانه بلیط های ارازن سفر های هوایی را نیز خریداری کنید.

استرداد آنلاین بلیط 

فرض کنید  برای سفر خود اقدام به خرید بلیط اتوبوس تهران قائم شهر کرده اید . حال بعد از مدتی مشکلی پیش می اید و دیگر قادر به انجام ان سفر نیستید . رسپینا برای رفاه حال شما و جلوگیری از ضرر های بیشتر امکان استرداد انلاین بلیط را برای شما در ناحیه کاربریتان داخل سایت قرار داده است . کافی است وارد بخش مربوط به اتوبوس شوید و گزینه استرداد را فعال نمایید تا بعد از بررسی و کم شدن درصد جریمه ، مابقی هزینه به حساب شما عودت داده شود .

پشتیبانی 24 ساعته

وقتی جواب تمام سوالات را بدانید، مطمعنّا کمتر دچار مشکل می شوید. تیم پشتیبانی رسپینا با کارشناسانی حرفه ای، به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخ گویی به سوالات شما را دارند. مشکلاتی از قبیل عدم استرداد وجه بعد از کنسلی یا عدم نمایش بلیطی که خریداری کرده اید، نمونه ای کوچک از این اتفاقات هستند که پشتیبانی رسپینا می تواند در کمترین زمان ممکن ان را رفع کنید.

 قطار تهران به قائمشهر

ایستگاه راه آهن قائمشهر

ایستگاه راه آهن قائمشهر مربوط به دوره ی پهلوی و در سال ۱۳۲۵ ساخته شده است و  از جمله سفرهای ریلی قائمشهر که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار قائمشهر  تهران، قطار قائمشهر مشهد ، قطار قائمشهر بم ، قطار قائمشهر قائمشهر. علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

کارهایی که در قائمشهر باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار تهران قائم شهر  باز هم دیدار از تاریخ، پرفراز و نشیب شهری تاریخی در ایران می باشد. وصف قائمشهر را به لطف تاریخش بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. دلاواله” جهانگرد فرانسوی در سفر نامه خود به آن اشاره نموده است، از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی قائمشهر عبارتند از: آثار تاریخی و مذبی همچون امامزاده های سید ابوصالح، عباس رضا، موسی، سید زرین نوا، یوسف رضا، سید نظام الدین، محمد و بقاع متبرک  از قبیل درویش داود، موسی بن احمد و آرامگاه عالم جلیل القدر شیخ طبرسی، آب بندان ساروکلا، سد زمزم، جنگل کوتنا، منطقه حفاظت شده خیبوس، چشمه آب معدنی هزارون، پارک جنگلی تلار.

بهترین زمان برای سفر به قائمشهر

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران قائمشهر باعث می شود تا به شهر تاریخی در استان مازندران سفر کنیم. شهری با آب و هوای شرجی و رطوبتی که به دلیل خوب بودن آب و هوا مقصد سفر بیشتر گردشگران در تابستان و ایام نوروز می باشد.

حمل و نقل عمومی در قائمشهر

قائمشهر تقریبا شهری بزرگ در استان مازندران است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و در قائمشهر می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

شرکت های ریلی در مسیر تهران قائمشهر

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به قائمشهر نیاز دارید ؟ بلیط قطار قائمشهر تهران

از قائمشهر با قطار به سفر خود ادامه دهید