• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار تهران جمکران

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار تهران جمکران

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های جمعه است

بلیط قطار تهران جمکران

چهارشنبه

05/19

بررسی

پنجشنبه

05/20

7 ت

جمعه

05/21

بررسی

شنبه

05/22

بررسی

یکشنبه

05/23

بررسی

دوشنبه

05/24

بررسی

سه شنبه

05/25

بررسی

چهارشنبه

05/26

بررسی

پنجشنبه

05/27

7 ت

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

بررسی

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

7 ت

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

بروز رسانی : 19 مرداد ساعت 00:37

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار تهران جمکران

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

حومه اي-گردشگري حومه اي-گردشگري

3 ستاره اتوبوسي ارم

سالنی

پنجشنبه 1401/05/20

14:00

7,000 تومان

اطلاعات حرکت قطار تهران جمکران

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- سالنی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از تهران جمکران:
ساعت 14:00
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 14:00
خلوت ترین روزها:
سه شنبه
شلوغ ترین روزها:
شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار تهران جمکران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
بلیط قطار تهران جمکران حومه اي-گردشگري
0 حومه اي-گردشگري پنجشنبه

-

7,000

-

-

-

-

-

برنامه حرکت قطار تهران جمکران

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه

شرکت های ریلی در مسیر تهران جمکران

حومه اي-گردشگري

حومه اي-گردشگري

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار تهران جمکران از مقاصدی می باشد که سفر هوایی ندارد و بیشتر توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و خواهان امنیت سفری هستند خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران جمکران و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار تهران جمکران؟

شهر جمکران روستایی در توابع بخش مرکزی استان قم بوده است، اما امروزه با توجه به توسعه و پیشرفت قم و جمکران به عنوان بخشی از شهر محسوب می شود. دلیل پیشرفت جمکران وجود مسجد جمکران و حضور مسافرین و زیارت مردم است.

کارهایی که در جمکران باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار جمکران از تهران زیارت مسجد جمکران می برد. وصف جمکران را به لطف مسجدی که اعتقاد بر آن است امام عصر از آن عبور کرده است، بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای مسجد جمکران های و مرور تاریخچه ی آن چندان خالی از لطف هم نیست.

بهترین زمان برای سفر به جمکران

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران جمکران باعث می شود تا به مکانی معنوی سفر کنیم. شهری با آب و هوای گرم و نیمه خشک که در طول روز بسیار گرم است. ماه های مناسب سفر به این شهر بیشتر فروردین، اردیبهشت، شهریور و مهر می باشد.

حمل و نقل عمومی در جمکران

با توجه به اینکه جمکران نزدیک به قم می باشد رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد آسان نخواهد بود. برای رفتن به جمکران می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران جمکران

جهت خرید بلیط قطار تهران جمکران از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران جمکران

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار جمکران، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به جمکران در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار تهران جمکران

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به جمکران عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی جمکران و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار جمکران با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران جمکران فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در جمکران

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل از مهم ترین مسائل در سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز اقامتگاه هاو هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از اقامتگاه هاو هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل جمکران، اقامتگاه نیمه شعان جمکران.

جهت رزرو هتل جمکران کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان جمکران

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران جمکران ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن جمکران

ایستگاه راه آهن جمکران یکی از پر مسافرترین ایستگاه هاست. با توجه به اینکه افراد بسیاری به زیارت این مسجد می آیند این ناوگان ریلی دارای اهمیت می باشد و از جمله خطوط ريلی تازه ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. سفرهای ریلی جمکران با توجه به نیاز مسافرین بسیار زیاد است.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران جمکران از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از جمکران به تهران نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟