بلیط قطار تهران جوین

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
۱۴۲ ت
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
۱۰۶ ت
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران جوین

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
دوشنبه 1401/07/04 17:00
141,900 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته کوير کوپه 6 نفره
سه شنبه 1401/07/05 17:00
141,900 تومانء

اطلاعات قطار تهران به جوین

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
سالنی,کوپه 6 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 08:00
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 17:00
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران جوین چقدر است؟

۱۲۳٬۶۰۰ تومانء
۸۲٬۴۰۰ تومانء
۴۱٬۲۰۰ تومانء
01 07
04 07
05 07
13 07

قیمت بلیط قطار تهران جوین بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار تهران جوین جوپار جوپار --1419000----

میانگین قیمت بلیط قطار تهران جوین در هر ماه

۱۳۲٬۰۰۰ تومانء
۸۸٬۰۰۰ تومانء
۴۴٬۰۰۰ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار تهران جوین

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closeticktickcloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران جوین برای این مسیر به دلیل نبود بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس مورد استقبال مسافران است. از این رو پیشنهاد می شود، به نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توجه کنید. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران جوین و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار جوین؟

 شهر جوین از جمله شهرهای استان خراسان رضوی می باشد و مرکز شهر نقاب است. که در دامنه شمالی رشته کوه جغتای و دامنه جنوبی رشته کوه‌های آلاداغ قرار دارد. تاریخ این شهر به دوره ی اشکانیان بر می گردد.

کارهایی که در جوین باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار جوین از تهران مرور تاریخ شهری از شهرهای ایران است. جوين از شمال به شهرستان اسفراين خراسان شمالي، از جنوب به شهرستان سبزوار از شرق به شهرستان خوشاب و از غرب به شهرستان جغتاي محدود مي گردد. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی جوین عبارتند از: مجموعه تاريخي آق قلعه جوين، * آرامگاه خواجه نجم الدين كبري، بقعه هفت امامزاده كروژده، بقعه امامزاده قاسم، آرامگاه سعدالدين حمويه، مجموعه گردشگري روستاي بيدخور، سد يام، آبشار بيد.

بهترین زمان برای سفر به جوین

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران جوین باعث می شود تا به شهری در استان خراسان رضوی سفر کنیم. شهری با آب و هوایی شبیه آب و هوای مشهد، گرم و خشک که دمای هوا در شب پایین است و در طول روز گرم می شود که البته زمستان های این شهر نیز سرد و خشک می باشد .  فصل مناسب سفر به این شهر  بهار و ایام نوروز می باشد.

بلیط قطار تهران جوین

حمل و نقل عمومی در جوین

 با توجه به اینکه جوین مرکز نقاب است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در جوین می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار جوین

جهت خرید بلیط قطار تهران جوین از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران جوین

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار جوین، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به جوین در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار جوین

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به جوین عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی جوین و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار جوین با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران جوین فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در جوین

خرید بلیط قطار و رزرو هتل از اصلی ترین مسائل سفر است. معمولا  در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل و اقامتگاه های مناسب این شهربهره مند شوید

جهت رزرو هتل جوین کلیک کنید.

بلیط قطار تهران جوین

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان جوین

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران جوین ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن جوین

ایستگاه راه آهن جوین در امتدادخط آهن نقاب قرار گرفته است. این ناوگان ریلی دارای قدمت یک قرن می باشد و از قديمی ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. از جمله سفرهای ریلی جوین که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار جوین  تهران، قطار جوین مشهد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران جوین از رسپینا24 روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر تهران جوین

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به جوین نیاز دارید ؟ بلیط قطار جوین تهران

از جوین با قطار به سفر خود ادامه دهید