بلیط قطار تهران خراسانک

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
۸۰ ت
07/04 دوشنبه
۸۰ ت
07/05 سه شنبه
۸۰ ت
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار تهران خراسانک

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 2ستاره 6تخته زاگرس کوپه 6 نفره
یکشنبه 1401/07/03 22:55
79,200 تومانء
رجا رجا 2ستاره 6تخته زاگرس کوپه 6 نفره
دوشنبه 1401/07/04 22:55
79,200 تومانء
رجا رجا 2ستاره 6تخته زاگرس کوپه 6 نفره
سه شنبه 1401/07/05 22:55
79,200 تومانء

اطلاعات قطار تهران به خراسانک

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 22:55
آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 22:55
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط تهران خراسانک چقدر است؟

۷۹٬۲۰۰ تومانء
۵۲٬۸۰۰ تومانء
۲۶٬۴۰۰ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07

قیمت بلیط قطار تهران خراسانک بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار تهران خراسانک رجا رجا 792000792000792000----

میانگین قیمت بلیط قطار تهران خراسانک در هر ماه

۹۱٬۶۰۰ تومانء
۶۱٬۰۶۷ تومانء
۳۰٬۵۳۴ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار تهران خراسانک

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickticktickcloseclosecloseclose

بلیط قطار تهران خراسانک بیشتر توسط افرادی که ترس از پرواز و هواپیما دارند و امنیت سفر برای آنها بیشتر اهمیت دارد، خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار تهران خراسانک و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار  خراسانک؟

 شهر خراسانک از جمله شهرهایی ست که دارای تمدن چند هزارساله می باشد و غنی از آثار باستانی بوده که توسط سودجویان به تاراج رفته است. این شهر کوچک در دهستان علی آباد قرار دارد و به دلیل و جود دو رودخانه قرانقویلو و علی آباد چایی محل اسکان شده است.

کارهایی که در خراسانک باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار خراسانک از تهران مرور تاریخ غنی این شهر کوچک است. گردشگران علاقمند هستند که وصف خراسانک را به لطف تاریخ غنی آن  دیدار کنند. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی خراسانک عبارتند از: مهمترین مکان دیدنی در خراسانک قلعه ضحاک است.

بهترین زمان برای سفر به خراسانک

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران خراسانک باعث می شود تا به شهر کوچک تاریخی سفر کنیم. شهری با آب و هوای شبیه به آب و هوای شهر تبریز که در طول فصل پاییز و زمستان سرد است و مملوی از بزف می شود و در تابستان و بهار تقریبا آب و هوایی متعادل دارد. فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر تابستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در خراسانک

 با توجه به اینکه خراسانک شهری کوچک در استان آذربایجان شرقی  است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در خراسانک می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار خراسانک

جهت خرید بلیط قطار تهران خراسانک از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار تهران خراسانک

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار خراسانک، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به خراسانک در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار خراسانک

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به خراسانک عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی خراسانک و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار خراسانک با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران خراسانک فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در خراسانک

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل یکی از اصلی ترین مسائل در سفر است. در شهرهای کوچک کع مجهز به هتل نمی باشند رزرو سوئیت و اقامتگاه نیز صورت می گیرد و اغلب در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید.

جهت رزرو هتل خراسانک کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان خراسانک

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران خراسانک ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن خراسانک

ایستگاه راه آهن خراسانک در روستایی از توابع بخش مرکزی استان هشترود قرار دارد که از زمان محمدرضا پهلوی احداث شده است. از جمله سفرهای ریلی خراسانک که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار خراسانک  تهران.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران خراسانک از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر تهران خراسانک

قطارهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از تهران به خراسانک نیاز دارید ؟ بلیط قطار خراسانک تهران