• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار تهران مهاباد

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار تهران مهاباد

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار تهران مهاباد

سه شنبه

05/18

بررسی

چهارشنبه

05/19

بررسی

پنجشنبه

05/20

بررسی

جمعه

05/21

بررسی

شنبه

05/22

بررسی

یکشنبه

05/23

بررسی

دوشنبه

05/24

بررسی

سه شنبه

05/25

بررسی

چهارشنبه

05/26

101 ت

پنجشنبه

05/27

بررسی

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

101 ت

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

101 ت

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

101 ت

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

بروز رسانی : 18 مرداد ساعت 22:45

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار تهران مهاباد

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

سه شنبه 1401/05/18

22:55

100,600 تومان

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

پنجشنبه 1401/05/20

22:55

100,600 تومان

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/05/22

22:55

100,600 تومان

رجا رجا

2ستاره 6تخته زاگرس

کوپه 6 نفره

دوشنبه 1401/05/24

22:55

100,600 تومان

اطلاعات حرکت قطار تهران مهاباد

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره
مدت زمان سفر:
12 ساعت
مسافت:
687 کیلومتر
زمان اولین حرکت از تهران مهاباد:
ساعت 22:55
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 22:55
خلوت ترین روزها:
شلوغ ترین روزها:

برنامه حرکت قطار تهران مهاباد

سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه

شرکت های ریلی در مسیر تهران مهاباد

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار تهران مهاباد امکان سفر به شهری کردنشین را فراهم می کند. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

قیمت بلیط قطار تهران مهاباد

چرا خرید بلیط قطار تهران مهاباد؟

شهر مهاباد از جمله شهرهای کردنشین آذربایجان غربی است که از سده های هزاره اول قبل از میلاد، از مناطق مهم مسکونی ایران بوده و دارای آثار تاریخی و طبیعی بسیار است.

کارهایی که در مهاباد باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار تهران به مهاباد نگاهی به تاریخ شهری از شهرهای استان آذربایجان غربی است. وصف مهاباد را به دلیل وجود آثار باستانی آن بسیار زیاد شنیده ایم. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی مهاباد عبارتند از: دریاچه سد مهاباد، غار آبی سهولان (کونه کوتر)، سرای هیمن (موزه مفاخر فرهنگی – هنر مهاباد)، تالاب کانی برازان، گوردخمه سنگی فخریگاه (فخریکا)، محوطه تاریخی برده کنته، حمام لج، موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول، مسجد جامع مهاباد، مقبره بداق سلطان.

بهترین زمان برای سفر از تهران به مهاباد

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران مهاباد باعث می شود به شهری کردنشین سفر کنید. شهری دارای زمستان های بسیار سرد می باشد و در تابستانی آب و هوایی معتدل دارد، که فصل سفر را در اوج ماههای تابستان دلچسب و بی نظیر می کند.

حمل و نقل عمومی در مهاباد

با توجه به اینکه مهاباد شهری در استان آذربایجان غربی است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در مهاباد می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران به مهاباد

جهت خرید بلیط تهران مهاباد از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار تهران مهاباد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار مهاباد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای تهران به مهاباد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار تهران به مهاباد

قیمت بلیط قطار تهران مهاباد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به مهاباد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی مهاباد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط مهاباد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران مهاباد فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو اقامتگاه در مهاباد

بعد از خرید بلیط تهران به مهاباد یکی از اصلی ترین مسائل در سفر رزرو هتل است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل کویستان مهاباد، هتل تارا مهاباد، هتل مهاباد، هتل آپارتمان مکریان.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار تهران مهاباد در رسپینا

بلیط ارزان مهاباد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار مهاباد از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار تهران مهاباد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار تهران مهاباد

ایستگاه راه آهن مهاباد

ایستگاه راه آهن مهاباد ایستگاه از نظر محوطه سازی و ساختمان، باتوجه به شرایط آب و هوایی احداث گردیده و برای جذب مسافر به مراتب شرایط برتری نسبت به سایر ایستگاه‌هایی که اخیرا ساخته شده دارد. از جمله سفرهای ریلی مهاباد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار مهاباد تهران.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

سفر جاده ای از تهران به مهاباد

برای خرید بلیط اتوبوس تهران مهاباد کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران مهاباد کلیک کنید.

با خرید ارزان بلیط قطار تهران مهاباد از رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از مهاباد به تهران نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

ایا هنگام حمل خودرو با قطار وسیله یا باراضافی میتوانیم در ماشین بگذاریم؟ expand_more

بهتر است فقط زاپاس و جک را در ماشین بگذارید و بقیه‌ وسایل را بردارید

در یه کوپه دربست چند نفر همراه اضافه میتوان برد؟ expand_more

فقط یک مسافر.البته وجه کامل بلیط در قطار از ایشان دریافت شده وفقط هم اجازه ماندن درهمان کوپه را دارد

ایا در طول سفر با قطار تهران مهاباد وعده غذایی وجود دارد؟ expand_more

درصورتیکه هنگام خرید بلیط برروی شرایط تهیه بلیط،وعده غذایی ذکرشده باشد میتوانید از دریافت ان در طول مسیر بهره مند شوید در غیر اینصورت در بسیاری از قطارها امکان خرید غذا به صورت جداگانه در طی مسیر وجود دارد